• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیش دانشگاهی های قلمچی

ninja

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : پیش دانشگاهی های قلمچی

ترتيب ادبياتش درست بود!تاسوال15که مشترک باسوم بودطبق کنکوربودچينش!از15به بعدهم که فقط مال پيش بوددوباره چينش تکرارشد!
--
آخه من هرچقدشيمي ميخونم بازسوالاي سنجشوميبينم ،اصلاتواون قسمته نبود!يامن بدميخونم يااينا...
واقعابه روح اعتقادندارن گويا :|

Enas

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

یعنی کنکورم ممکنه 5تا قرابت بدن؟؟ من همه امیدم به قرابته اگه این طور بشه بدبخت می شم :(( :(( :((
کلا ترتیب سوالاش با کنکورا خیلی فرق داشت... چرا ترتیبا رو تغییر می دن؟!
مگه می شه از بیشتر بدانید سوال بدن؟؟؟؟ :O :O
چه برنامه ای اینو گفت؟؟

Alfredo

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

سنجشو ولش....

کیا رفته بودن قلم؟

معارفو چند میزنین؟ سوالا از کتاب درسی بود دیگه نه؟ X-(

ninja

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

يه سوالي!مديرکانون ماگفت ميتونيدفردابياين کانون!اماامروز دوستم ميگفت اگه فردابدي کارنامه صادرنميشه!
آره؟
من پشيمون شدم!کاش ميرفتم کانون!

Enas

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

من دوتاشو دادم دین و زندگی کانون خیلی سخت بود... برعکس سنجش که دینیش همش سوالای کنکور بود...
چرا کارنامه کانون هنوز نیمده؟؟ همیشه ساعت3 میومد...

به نقل از ninja :
يه سوالي!مديرکانون ماگفت ميتونيدفردابياين کانون!اماامروز دوستم ميگفت اگه فردابدي کارنامه صادرنميشه!
آره؟
من پشيمون شدم!کاش ميرفتم کانون!
همیشه می شد شنبه ها هم آزمون داد ولی این آزمون به خاطر حساسیتش گفتن نمی شه. من پنج شنبه آزمون دادم...

twilight

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
دانشگاه
تهران

منم 5شنبه دادم. باید بگم سنجش باقلمچی قابل مقایسه نیس. قلمچی کاملا استاندارد و بی غلط و معقوله ولی سنجش... X-(
انگار سوالای دانشاه آزاده. همش غلطه. :-&

این همه میگید من از شیمی ناامید شدم،مگه قبل از این 2تا سنجش نداده بودین؟ دیدین که همش همینطوری بود. من 50- 60 که میزنم تو کشور رتبم تو شیمی حدود180 اینا میشه. :D پس ینی همه مشکل دارن

ادبیاتشم اکثرن تو قرابتا 2تاگزینه درستن. هرچن که قرابتاش کمن و استانداردم نیستن.

ولی قلمچی ایندفه خیلی سخ بود. :O به خصوص ادبیاتش. شایدم اشکال از منه. کلا تو ادبیات پرتم :-" 20 درصد ایندفه پایینتر زدم.
کلا طبق معمول غلطام حواس پرتی بود. توشیمی 6تاغلط داشتم. هر6تاش اینجوری بود :-<

MePeR

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

ی ِ بدی این آزمونای جامع ِ نزدیک ِ کنکور داره اینکه اگه خراب کنی اساسی گند میزنه به روحیَت :|

400 تا از میانگین ترازم اومدم پایین :-<

twilight

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
دانشگاه
تهران

به نقل از مـهـدی :
ی ِ بدی این آزمونای جامع ِ نزدیک ِ کنکور داره اینکه اگه خراب کنی اساسی گند میزنه به روحیَت :|

400 تا از میانگین ترازم اومدم پایین :-<
دقیقا من هم همینطور :((

Enas

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

چرا کارنامه من نیمده؟؟ تو قسمت اطلاعات درس هیچی نیست!!

ail73

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجینیا(بیرجند)
مدال المپیاد
به قول بچه ها راهو باسه بقیه باز گذاشتیم
دانشگاه
شریف(ارشد)-شیراز(کارشناسی)
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی-طراحی فرآیند

به نقل از twilight :
منم 5شنبه دادم. باید بگم سنجش باقلمچی قابل مقایسه نیس. قلمچی کاملا استاندارد و بی غلط و معقوله ولی سنجش... X-(
انگار سوالای دانشاه آزاده. همش غلطه. :-&
و شما اولین نفری هستی که میگی کانون استاندارده و معقول ( معقولش منو کشته به خدا :)) ) آ[ه کجای این آزمونِ مسخره معقوله ؟ یه مشت سوال که اصن شباهتی به کنکور نداره ! دیگه این که شباهتی نداره به کنکور من از زبون رتبه تک رقمی شنیدم تا 5 رقمی

ninja

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

بنظرمنم کانون خيلي استانداردترازسنجش بود!
حداقلش اينه سوالاش و..طبق يه قاعده خاص وپشتشون تفکر بوده!

robo94

عــلــــی (مهندس سابق)
نام مرکز سمپاد
دبيرستان شهيد اژه اى
شهر
اصفهان/تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
تـــهـــران (دانشکده فنـے )
رشته دانشگاه
مهندسی بــرق

من اول فکر کردم خیلی شیمیاش خارج از کتابن اما یه چیزی هست:
سوالات 207 و 208 چون ساختار لوییس یون رو واسه حلشون باید بدونیم میشه گفت یکم خارج از کتاب داده البته 208 رو میشه با رد گزینه ی غلط حلش کرد
210 هم فقط میشه گفت باید ساختار آسپیرین رو باید حفظ باشیم ولی اینکه بدونیم گروه استیل چیه خارج از کتابه
و سوال 227 هم مشکلی نداره سوتی دادم : پی

3تاشو میشه بش ایراد گرفت
------------------
البته من عمومیام هم شدیدا" افت کرده و اونم مال اینه که کلا" 3 ماهه عمومی نخوندم : دی
------------------

بحث در مورد اینکه کی سوالاش بده رو دیگه ول کنین وقتمونو تا همینجاشم تلف کردیم

SANA.P

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یــــــــزد
مدال المپیاد
مدال نقره المپیاد نانو تکنولوژی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
دکتری پیوسته بیوتکنولوژی

واقعا شیمی سنجش مزخرف بود... ;;)
خیلی درصدم افت کرده بود
قلم چی در کل خوب بود سوالاش...
سنجش به غیر از شیمی بقیه دروس به نظرم مشکلی نداشت.

twilight

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
دانشگاه
تهران

به نقل از ali 73 :
و شما اولین نفری هستی که میگی کانون استاندارده و معقول ( معقولش منو کشته به خدا :)) ) آ[ه کجای این آزمونِ مسخره معقوله ؟ یه مشت سوال که اصن شباهتی به کنکور نداره ! دیگه این که شباهتی نداره به کنکور من از زبون رتبه تک رقمی شنیدم تا 5 رقمی
خب هرکی 1 نظری داده ولی میشه بپرسم به نظر شما کدوم آزمون استاندارده؟ نکنه سنجش که از سرتاپا غلطه و ابدا هیچ شباهتی به کنکور نداره بخصوص ادبیات و شیمیش؟ [-( اکثر سوالاشم سوالای کنکورای سالای قبلن که اونم ملاک برا تعیین شباهت به کنکور نیس چون اصن ابتکار به خرج ندادن.

شما اگه آزمون 19 خرداد قلمچیو میدادی میفهمیدی که واقعا قلمچی خیلی استانداردتره. ببینید شما باید آزمونای جامعو مقایسه کنی نه آزمونای درطول سال کانون چون اونا آزمونای آموزشین وبرای یادگیری بیشتر باید هرنوع سوالی چه سخت چه آسون بدن که تسلط رو مطلب بیشتر شه. ولی دیگه آزمونای جامع کانون خیلی استانداردو "معقوله" ولی بازم میگم این نظر منه البته

ail73

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجینیا(بیرجند)
مدال المپیاد
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی-طراحی فرآیند

سنجش فقط شیمیش خیلی خراب بود بقیش بد نبود .
به نقل از :|.Mr :
من اول فکر کردم خیلی شیمیاش خارج از کتابن اما یه چیزی هست:
سوالات 207 و 208 چون ساختار لوییس یون رو واسه حلشون باید بدونیم میشه گفت یکم خارج از کتاب داده البته 208 رو میشه با رد گزینه ی غلط حلش کرد
210 هم فقط میشه گفت باید ساختار آسپیرین رو باید حفظ باشیم ولی اینکه بدونیم گروه استیل چیه خارج از کتابه
و سوال 227 هم کاملا چرته چون آدمی که جدول کتاب رو عدداش رو حفظ نباشه بین گزینه 3 و 4 میمونه

4تاشو میشه بش ایراد گرفت یعنی 89 درصد شیمی راهش باز بود پس شاید باید توی خوندن تجدید نظر کرد (شخصا نظرمو گفتم)

------------------
البته من عمومیام هم شدیدا" افت کرده و اونم مال اینه که کلا" 3 ماهه عمومی نخوندم : دی
------------------

بحث در مورد اینکه کی سوالاش بده رو دیگه ول کنین وقتمونو تا همینجاشم تلف کردیم
سوال 227 لازم نبود جدول رو حفظ باشی از مقایسه ی ععد ها جواب به دست میومد .
به نظر من توشیمی 2 سوال غلط بود حالا وقتی مطمئن شدم میگم . یه بار ضایع نشیم :D

به نقل از twilight :
خب هرکی 1 نظری داده ولی میشه بپرسم به نظر شما کدوم آزمون استاندارده؟ نکنه سنجش که از سرتاپا غلطه و ابدا هیچ شباهتی به کنکور نداره بخصوص ادبیات و شیمیش؟ [-( اکثر سوالاشم سوالای کنکورای سالای قبلن که اونم ملاک برا تعیین شباهت به کنکور نیس چون اصن ابتکار به خرج ندادن.

شما اگه آزمون 19 خرداد قلمچیو میدادی میفهمیدی که واقعا قلمچی خیلی استانداردتره. ببینید شما باید آزمونای جامعو مقایسه کنی نه آزمونای درطول سال کانون چون اونا آزمونای آموزشین وبرای یادگیری بیشتر باید هرنوع سوالی چه سخت چه آسون بدن که تسلط رو مطلب بیشتر شه. ولی دیگه آزمونای جامع کانون خیلی استانداردو "معقوله" ولی بازم میگم این نظر منه البته
سنجش شیمیش خراب بود قبول ولی کانون کلن مشکل داره . شایدم حق با شما باشه و جامع هاش بهتر باشه ، من که هنوز دفترچه به دستم نرسیده ولی شاید وقتی سوالا رو دیدم نظرم عوض شد . ( خدا کنه ) ولی چشم آب نمیخوره

negine-raz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
شیمی

به نقل از Enas :
یعنی کنکورم ممکنه 5تا قرابت بدن؟؟ من همه امیدم به قرابته اگه این طور بشه بدبخت می شم :(( :(( :((
کلا ترتیب سوالاش با کنکورا خیلی فرق داشت... چرا ترتیبا رو تغییر می دن؟!

توی کنکور هم ممکنه دفترچه ی تو A یا B یا C یا D باشه ، ترتیب سوالای این دفترچه ها با هم فرق میکنه ...
مثلن ممکنه ترتیب دفترچه ی تو جوری باشه که ادبیاتت با یه سوال زبان فارسی ( تعداد واژه و اینا) شروع شع ، مال دوستت با یه سوال قرابت ، یا اون یکی با یه سوال املا ! اصن به همین خاطره که میگن تو خونه که دارید کنکورا رو میزنین ، هر دفعه ادبیاتو از اولش شروع نکنین ، از یکی از سوالای وسطش یا آخرش شروع کنین !
اصن مریضن دیگه ! :D عادت دارن به داوطلب همون اول استرس وارد کنن ! :D

robo94

عــلــــی (مهندس سابق)
نام مرکز سمپاد
دبيرستان شهيد اژه اى
شهر
اصفهان/تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
تـــهـــران (دانشکده فنـے )
رشته دانشگاه
مهندسی بــرق

به نقل از نـِــگـیــنــــِ - راز :
توی کنکور هم ممکنه دفترچه ی تو A یا B یا C یا D باشه ، ترتیب سوالای این دفترچه ها با هم فرق میکنه ...

عجب آدمای عقده ای ای :D خب سوالا همون جور باشه ترتیب گزینه ها رو عوض کنن :-" به هر حال اگه قرار باشه ادبو گند بزنم گند میزنم چه ترتیب داشته باشه چه نداشته باشه : دی طوری نیس

شما خودتون ادبیاتش از چی چی شروع میشد دفترچتون؟

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

من گزینه جا به جا بودن ها رو دیدم :-?

کنکور 85 رو از رو زرد اختصاصی کانون زدم خواستم با دور دنیا در 4 ساعت گاج تصحیح کنم دیدم نمیشه :D

ail73

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجینیا(بیرجند)
مدال المپیاد
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی-طراحی فرآیند

مثلن ممکنه ترتیب دفترچه ی تو جوری باشه که ادبیاتت با یه سوال زبان فارسی ( تعداد واژه و اینا) شروع شع ، مال دوستت با یه سوال قرابت ، یا اون یکی با یه سوال املا ! اصن به همین خاطره که میگن تو خونه که دارید کنکورا رو میزنین ، هر دفعه ادبیاتو از اولش شروع نکنین ، از یکی از سوالای وسطش یا آخرش شروع کنین !
اصن مریضن دیگه ! :D عادت دارن به داوطلب همون اول استرس وارد کنن ! :D
نه از کنکور 90 عوض شد این روال . الان ترتیب سوالا یکی هست و جای گزینه ها فرق داره . رییس سازمان سنجش هم گفت چون ترتیب سوالا باسه بچه ها میتونه خیلی مهم باشه ترتیب یکیه و گزینه ها فرق داره . من دفترچه های a , b , c ,d رو نیگا کردم همین طور بود فقط گزینه ها فرق داشت از این بابت خیالتون راحت (;

sharif

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی

عجب ازمون چرتی بود سنجش !!! اون چه شیمی بود همش غیر استاندارد بود !! هرچی زور زدم نتونستم ساختار اسپرین رو بیاد بیارم :rolleyes:! شیمییییی خیلی ستم بود خداییش O0!! نامردا L-:

خوشبختانه امسال اینجوری نیست فقط گزینه ها رو عوض می کنن #S-:

فقط اینو نمیدونم که چینش گزینه های تستها تا اخر یکیه مثلا در تست 1 که توی دفترچه a گزینه 1 و گزینه 4 دفترچه bیِ ، تا اخر سولات اینجوریه ! یا نه کیلوییه !! توی دفترچه اختصاصی با عمومی یکیه ؟؟؟؟ :-?

بالا