• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی‌های دانشگاه امیرکبیر

!Muse!

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب-3
شهر
تهران
دانشگاه
پلیـــــــــ تکنیــــــکـ
پاسخ : سمپادی‌های دانشگاه امیرکبیر

دوستان همونطور که مستحضرید وضع نمره دهی اساتید گرام دروس سرویس ترم به ترم متغیره
خواهشمند است اخرین تجربیات خود را به اشتراک بگذارید

اقا کی خوبه تو محاسبات؟نقشینه کیه؟؟؟شاکری یا فخار خوبه؟؟
تو فیز دو این اسامی جدیدارو کسی میشناسه؟
لیست دروس دانشکده ای هم اومده؟

پست متوالی ممنوع.

• لایک
امتیازات: ----

Flying_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
مدال المپیاد
هیچ
دانشگاه
تربیت مدرس
رشته دانشگاه
پیشرانش

به نقل از ارغوان :
ما هر کسی رو دعوت نمی‌کنیم دانشکده‌ی قشنگ‌مون رو ببینه چونکه.
من هرکسی نیستم ;;)

!Muse!

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب-3
شهر
تهران
دانشگاه

کسی میدونه کدومیکی از این درسا برا ورودی جدیداس؟

atousa.a

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ری
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از !AvA :
تو گروه معارف بیشتر اندیشه ۱ و تفسیر دیدم بین ورودی جدید ها. حالا دقیق نمیدونم

تجربه ی شخصی درسای عمومی :D
+‌ توی گروه تاریخ ترم سه ینی پارسال همین ترم فرد با غفوریان تاریخ فرهنگ و تمدن داشتم. غفوریان بهترین استاد عمومیه به نظرم. من خودم ادمیم که سر کلاس های عمومی نمیتونم گوش بدم به درس ولی درسای غفوریان رو گوش میدم. امتحانشم خیلی معقول بود. تو تاریخ فکر کنم کم نباشن اونایی که ۲۰ میگیرن از غفوریان

+ توی درسای انقلاب هم انقلاب اسلامی رو با رحیمی کلاریجانی داشتم ترم قبل. خودش سر کلاس خیلی صحبت میکنه و باید جزوه بنیویسیم. به عنوان کسی که وقتی تو عمومی ۱۷ بشه راضیه راضی بودم :))

یه سوال
تو گروه اخلاق اسلامی چه درسایی با کدوم استادا خوبه؟

LOLLIPOP

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان یک
شهر
تبـریـز
دانشگاه
پلی‌تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی پلیمر/رنگ

من از غفوريان متنفرم. : ))

atousa.a

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ری
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از فاطمه.چ :
من از غفوريان متنفرم. : ))

ای بابا :D
خیلی ها همین نظرو دارن و خیلی ها هم تعجب میکنن که چرا من خوشم میاد :)) خودم هم نمیدونم چرا :D

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

به نقل از !AvA :
اقا کی خوبه تو محاسبات؟نقشینه کیه؟؟؟شاکری یا فخار خوبه؟؟
من نه با نقشینه درس داشته‌م نه با شاکری و فخار ولی دوست‌هام داشته‌ن؛ درس دانشکده‌ای البته. شاید درمورد درس سرویس فرق داشته‌باشه اوضاع. من نمی‌دونم.
نقشینه استاد المپیادی‌طوری ه برای بچه‌های خودمون؛ سنگین تدریس می‌کنه و انتظار سنگین هم داره راست‌ش. ولی توی نمره‌دادن منصف ه و نمره‌ی خودت رو می‌ده. اذیت نمی‌کنه. شاکری سختگیر ه و یکم هم اذیت می‌کنه سر نمره. :-‌" ولی استاد بدی نیست. نقشینه استادی ه که ازش می‌شه چیز یاد گرفت واقعاً ولی برای نمره‌ی خوب گرفتن ازش باید تل‍اش کرد یه مقدار؛ شب امتحانی و اینا کار راه نمی‌افته :‌د فخار هم احساس می‌کنم مدت‌ها ست فقط سرویس ارائه می‌ده و دانشکده خودمون براش مهم نیست :‌)) لذا نمی‌شناسم‌ش راست‌ش اون‌قدر.
البته باز هم تاکید کنم اینایی که گفتم درمورد درس دانشکده‌ای ه و بچه‌های خودمون؛ مدل‌شون برای درس سرویس رو نمی‌دونم.

به نقل از atousa.a :
یه سوال
آیین زندگیِ پروندی منو به مرز جنون رسوند ترم۲ :‌)) در همین حد بگم :‌))
+ من ترم۴ با پاینده آشتیانی تفسیر قرآن داشتم و معقول و خوب بود. یه میان‌ترم هشت نمره‌ای گرفت و یه پایان‌ترم، برای هردوش هم جزوه‌ی تایپ‌شده‌ی تمیز خودش رو‌ از انتشارات معارف گرفتیم خوندیم. سر کل‍اس هم خیلی کاری به آدم نداره و پروژه اینا هم نمی‌خواد. من از اول تا آخرش سرم تو گوشی‌م یا کتاب‌م بود به طرز واضحی و انگار نه انگار :‌)) برای حضورغیاب هم یه نمره کنار گذاشته. البته بچه‌ها اسماعیلی هم داشتن و راضی بوده‌ن ولی آشتیانی هم خوب ه.
+ اگه ربانی‌زاده تاریخ صدر اسل‍ام ارائه داد بردارید حتماً. ترم۱ به‌م دادن و بسیار راضی بودم. هم خودش آدم رواعصابی نبود و‌ حتا بسیار باسواد بود (دکترای تاریخ داشت از دانشگاه بهشتی به نظرم و ارشدش رو هم تهران خونده‌بود) ؛ هم جزوه‌ش کوتاه و مختصر بود هم امتحان‌ش معقول بود. من نصف جلسه‌ها رو هم نرفتم اون‌موقع و ۱۹ شدم :‌د
+ برای انقل‍اب دوستان میرخلیلی داشتن و معتقد بودن که خیلی خوب ه؛ حال‍ا نمی‌دونم دیگه چرا دقیقاً :‌)) برای میان‌ترم و پایان‌ترم یه جزوه داده‌بود و یه سری سوال، جواب سوال‌ها رو از توی جزوه خودشون پیدا می‌کردن و فقط همون سوال‌ها می‌اومد. گویا پروژه هم اجباری نبوده.

scare

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهاردانگه
شهر
تهران
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
متالورژی استخراجی

دانشکده ای با هم فرق داره؛اگه متالورژی باشی حتما حتما زبان داری و ادبیات. ((:
به نقل از !AvA :

و این که من ترم سوم یه چیزی با پروندی داشتم که حالا دقیق یادم نیست؛ولی ماکزیمم ۱۲ می شدم.۱۸ شد. "-:

به نقل از atousa.a :
یه سوال

!Muse!

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب-3
شهر
تهران
دانشگاه

از مدنی بپرهیزیددددد
نه درسش معلومه چی میخاد بگه نه خودش بلده کلاسو مدیریت کنه سر کلاس گیره البته 2 نمره امتیازی میذاره برا پرسش کلاسیو... ولی نمره دهیش با خداس!

قانون اساسی بابایی تسته امتحانش و تست ریزم هست سرکلاس گوش کنی بطوریکه بشناستت کمکت میکنه و نمره دهیش خوبه عموما

اشتیانی خوبه واقعا یه ادم نرماله

ممنون از پاسخ دوستان کسی این استاد جدیدا برا فیز2 رو میشناسه؟ کلا استاد جدید بهتره یا همون نوشاد اینا؟

برای محاسبات به تجربیات شما نیاز مندیم

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

برا ریاضی۲ (:-") بین میرمحمدرضایی(درست نوشتم؟) مفیدی و بیدآباد کیشون چه جوریه؟

ali molaE

Muhammad Ali Clay
نام مرکز سمپاد
beheshti
شهر
Louisville
دانشگاه
PT
رشته دانشگاه
c

به نقل از قاف :

مفیدی در حد خوبی بهشون نمره داده گویا

• لایک
امتیازات: Quf

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

یه سوال دیگه
کارگاه کجاس؟ :D

AraSh.HaShemi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Tehran Polytechnic / University of Naples federico II
رشته دانشگاه
B.Sc. Mechanical Eng / M.Sc. Autonomous Vehicle Eng
تلگرام
اینستاگرام

بید اباد اگه درس دانشکده ایتون رو هم ارائه داد :)) باهاش بردارید
خوب درس میده سر کلاسش خوش میگذره خوش نمرس با شخصیته
فقط موندم پسرش چرا این شکلی شده :D

• لایک

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

من دچار دوگانگی شدم خب :-?

tezar

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6 سابق
شهر
تهران
دانشگاه
امـیـرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی بـرق

فخار تا حد امکان برندارید.بد درس نمیده ها ولی هم حضورغیاب میکنه، هم سرکلاسش گوش نکنی عین مدرسه ازت شماره دانشجویتو میگیره منفی میده، هم تهش نمره هم نمیده :||||

عمومی من با کیاشمشکی انسان در اسلام داشتم.خوب بود.راه های نمره گرفتن زیادی پیشنهاد میده خوشبختانه.

تاریخ تمدن هم با غفوریان داشتم.انصافا کلاساش بد نیست ولی خب باید بخونه ادم برا امتحانش.گرچه ترم پیش دوستام راضی نبودن ولی من خوب نمره گرفتم ازش.فک کنم به اینکه سر کلاسش چقد گوش کنی اهمیت میده.و شنیدم دو ترم باهاش داشته باشی بشناستت دیگه خودش 20 رو میده.

انقلاب با بابایی #S-: کلاساش همش توضیحه دیگه.کلا درس چرتی هستش وگرنه استادش خوب بود ولی رو سر وقت سرکلاس بودن حساسه برا همین باید 1 ترم کامل برید سر کلاس .امتحانشم واقعا زیاده.هر چی گفته رو میپرسه.فوم تایم باید بنویسید.سوال میده دو صفحه جوابشه :|

فارسی با نیک پور : من که بیست شدم کلاساشم نصفه نیمه رفتم.خیلیم اسون بود دیگه بقیه رو نمیدونم.

LOLLIPOP

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان یک
شهر
تبـریـز
دانشگاه
پلی‌تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی پلیمر/رنگ

رياضي بيدآباد خيلي خوبه. خيلي خوب درس ميده و واقعا آدم گوگولي و با شخصيتيه. خوب هم نمره ميده.
آشنايي با قانون اساسي من با بابايي داشتم، جزوش خيلي زياد نبود:-? ولي خيلي موردي بود كلا. ولي امتحانش راحت بود و نمره خودتو ميده. آشتياني هم كه بچه ها گفتن، خيلي خوب و معقوله كلاسش و اينا. ميثاقي هم من خودم باهاش نداشتم ولي دوستم باهاش داشت صداش خيلي رو اعصاب بود، يعني نميشد واقعا به نظرم دو ساعت سر كلاسش نشست. :/ نمره دادنشم خيلي عجيب بود، يعني يه سريا خيلي خوب شدن و يه سريا خيليي بد شدن. پروندي هم دو ترمه خيليي خوب شده گويا. هر كي باهاش داشته بالاي ١٨ شده. غفوريان هم من باهاش ترم يك داشتم، همه رو ميشناسه و از رو شناختش نمره ميده كاملا، چون با كل كلاس ما لج كرد و به همممه كم داد، من خودم خيلي كم شدم ولي خوب نوشته بودم، ولي خب سر كلاساش گوش نميدادم. نشون به اين نشون: )) كه سر كلاس ما هر دو نفري كه كنار هم مينشستن نمرشون يكي شده بود. : )) جزوه اي هم كه ما از دكه گرفته بوديم واااقعا غيرقابل فهم و نامفهوم بود.

scare

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهاردانگه
شهر
تهران
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
متالورژی استخراجی

به نقل از قاف :

مفیدی نرماله و نمره هم می ده و پاس می کنه حدودا.مفیدی بردار!

ملت چرا معادلات تایم غروب نداره؟ ): چه وضشه؟

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

یه سوال فنی تر! :D
این فاصله های ۳ ۴ ساعته بین کلاسارو شما چیکار میکنید؟
خیلی برزخه خدایی

نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

من ترم پیش انسان در اسلام با کیاشمشکی داشتم و به نظرم خوب بود. دونمره واسه عدم غیبت می داد واگه یه غیبت داشتید 1 نمره مثبت میداد. به نظرم آدمی بود که بیش از سه غیبت رو ممکن بود بندازه و آخرین جلسه هم خیلی تاکید می کرد که من کاری ندارم شما دورشته ای هستید یا مثلا اگه من به شما نیم نمره ندم معدلتون میاد زیر 17 واینا وتاکید می کرد که به ایمیل ها جواب نمیده! سوال های امتحانش کلی هست وهرسوال تقریبن یه فصل رو شامل میشه ولی اگه خوب سرکلس گوش کنید به نظرم لازم نیس حتی کتابی رو که معرفی می کنه کامل بخونید.البته 4 نمره درمجموع میان ترم وپایان ترم از چیزهایی که سرکلاس گفته میاره. آدم فهمیده ای هست واطلاعاتش خیلی زیاده در زمینه فلسفه علم و اخلاق و ... وواقعن با دلیل ومنطق حرف میزنه. به عنوان مثال وقتی می خواد درمورد روح حرف بزنه میاد میگه individualist ها این نظر رو دارن و spiritualist ها هم نظرشون اینه ودلایل هرکدوم رو میگه ودرنهایت قضاوت با شماست که نظر کدام یک را بپذیرید یا تلفیقی ازاین و آن! درمجموع اینکه نظرشو تحمیل نمی کنه (برخلاف یه سری استاد بی فکر )خیلی جالبه والبته اینکه فیلم زیاد دیده هم خیلی جالبه ! وتو هرموضوعی به فیلم هایی هم اشاره می کنه که البته فیلم های معروفی هم هستن!
شاکری (محاسبات):
خیلی ساده وروون درس میده و حضور غیاب نمی کنه. یه جلسه درمیون یا گاهی هرجلسه 1 تمرین میده که ازهمون مطالبی هست که سرکلاس درس داده وبه غایت آسونه. به نظرم این تمرین ها نمره مثبت داشت بین 1 تا 2 نمره(یعنی قرار بود این جوری باشه!) و جزوشم بدک نیس هرچند درنهایت واسه امتحان من اسلاید های شمسی رو خوندم :-" :-" ونمرم هم همون چیزی شد که فکر می کردم. خیلی شیفت واینا درکار نیس.(البته من کمتر از نصف تمرین ها رو تحویل دادم! همه ی امتحانامون چارشنبه بود ترم پیش وکلاس این بنده خدا هم سه شنبه عصر و منم نمی رفتم!)

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

به نقل از قاف :
فِقط آقا مفیدی جان. :قلب

• لایک
بالا