• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سطح بندی مراکز... .

• شروع کننده موضوع

mamareza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
امروز که رفتم مدرسه دیدم یه سری از مدارس حلی 3 و 2 اومده بودن تو مدرسه ما(حلی1)....بعد که ازشون پرسیدم فهمیدم که خیلی راحت نبوده و از دانش آموزای برتر اون مرکز بودن... .

همینطور 2-3 تا از بچه های ضعیفمون رفته بودن حلی 4.

این بود که به نظر اومد انگار یه سطح بندی در حال انجام شدن هست توی حلی تهران... .

توی بقیه مدارس چطوره؟؟؟

به نظرتون فواید و ضرر هاش چیه؟

• شروع کننده موضوع

mamareza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
کسی نیست؟

بعد چند روز که این تاپیک رو زدم کسی نیست جواب بده؟

• شروع کننده موضوع

mamareza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
پاسخ : سطح بندی مراکز... .

گویا تاپیک تلسم شده...قفلش کنید.

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى

من فكر نكنم اين اتفاق توي ِ فرزانگان افتاده باشه :-? فقط اگه از فرزانگان 1 اخراج كنن بايد بري 2 :-?

hoda.m

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

آره همچين چيزي تو فرزانگانا هم هست...
ولي واقعا چرا؟!!!!!!!!!!

• شروع کننده موضوع

mamareza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از SaYnA :
فقط اگه از فرزانگان 1 اخراج كنن بايد بري 2 :-?
به نظرم این هم حساب میشه... .

به نقل از hoda.m :
آره همچين چيزي تو فرزانگانا هم هست...
ولي واقعا چرا؟!!!!!!!!!!
به نظرم که خوبه... .

هر مرکزی بچه های هم سطح هم داره... .

pegah.nodet

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
حسابداری - Finance

انتقالی از شهرستان به فرزانگان1 بینهایت سخت و تقریبا نشدنیه اما تو بقیش اینطور نیست.
اکثر بچه های خوب هم که خونشون 1ساعت با اینجا فاصله داره اما به بقیه مراکز خیلی نزدیکه ترجیح میدن نرن اونجا و همین 1 رو بیان
به نظر میاد سطحش فرق داره

آبجي مرضيه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
سمنان ---> بهشتی
رشته دانشگاه
پزشكي

بچه ها تا نتايجه يه مدرسه نياد
اظهاره نظر نشه بهتره
اون خوبه يا اون نه
فعلا كه به نسبته جمعيت فرزانگان دو تو المپياد كه وقتش رسيده كم از يك نبوده به نسبت جمعيت بهترم بوده
و كنكور شك نكنيد كه كمتر نخواهد بود
ما امسال اولين خروجياييم چطور ميگين بده كه كنكور نداديم
من مطمئنم
ميتونيد منتظر باشيدو ببينيد
در مورده انتقاليا ي شهرستان كه ميگين يك را نميده بچه هاي شهرستان در نود درصده موارد وقتي ميان سمپاده تهران عملكرده خوبي دارن چون پشتكارشون خيلي بالاست و من اينو حسن ميدونم

راضيه

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
تهران
رشته دانشگاه
پزشكي

والا من به وضوح يادمه موقعي كه ميخواستم ثبت نام كنم ازم پرسيدن ميخواي بري يك يا دو گفتيم 2 با خاطر مسير اين موضوع اول پس حداقل سال خودمون رو مطمينم كه خودمون انتخاب كرديم و اونا بنا بر سطح بچه ها نفرستادن
در مورد انتقالي هاي شهرستان هم بايد بگم كه اصلا دست كم نگيريدشون چون كه بعضياشو واقعا قوين واقعا حالا مطمين باشين تو همين ازمون جامه هميناي كه بهشون ميگين انتقالي شهرستان جزو رتبه هاي خوب ميشن
تا الانش هم تفاوتي نبوده كه هيچ امسال اگه المپيادو ببيني ما كلا 20 نفر ميرفتن سر كلاس هاي المپياد و از اين 20 تا 11 تا رفتن دوره و طلاي فيزيكي كه مدرسه ما داد 1 تا حالا داده؟؟؟ پس تو المپياد هم به نسبت تعداد 2 بهتر بوده كنكور هم خواهيم ديد كه چي ميشه الان نميشه گفت اما اين مقايسه ها درست نيست
حالا همه ي اينا به كنار چرا مقايسه ميكنيم
به نظر شما درسته كه وقتي از بچه هاي حلي 3 فرزانگان 2 تويسايت هست هستن بيايم اينجوري راجع به مدرسه هاشون و سطحشون صحبت كنيم؟

pegah.nodet

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
حسابداری - Finance

آقا آقا سو تفاهم شدا!! lمنظور من از سطح کیفیت آموزشی و کادر دبیران بود نه هوش بچه ها!!!!!
ما که اومدیم اولین سالی بود واسه2 ورودی میگرفتن ما خونمون به1نزدیکتر بود همینو رفتیم! هیچ دیدی هم نداشتم!
اما با توجه به تازه کار بودن نسبی 2 و اینکه از خیلیا میشنیدم سعی میکنن معلما خوبو واسه1 بیارنو اخراجیا1 رو میفرستن2 و چیزا دیگه؛ گفتم اینطور "به نظر میاد"!
بله چندین تا از انتقالیا امسال رتبه ها2رقمی مدرسه بودن ما هم منکرش نیستیم تیزهوشن!!
فقط عملکردو گفتم و اینکه سال دوم که تعدادما تو کلاس40تا بودو میخواستیم بریم 2 تا بازدا بالاتر باشه خیلیا توصیه کردن اینکارو نکن چون سطحش بالاتره ینی بیشتر بهش بها میدن.
وگرنه ما نه ادعا داریم نه چیزیو برتر میدونیم! چرا یهو همه شاکی شدن!
ویرایش: به ما هم یاد دادن تا منظور کسیو درست نفهمیدیم، هرجور دلمون خواست حرف نزنیم!!
حالا ایشالا به شما هم یاد بدن :)

sk1v

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 3
شهر
تهران

لطفا دعوا نکنین با هم
من خودم حلی 3 ام.کلا تاپیکو خوندم شاید یه کم ناراحت شدم اما راضیه خانم شما هم خیلی جوشی نشین
پگاه خانم شما هم کوتاه بیاین
هر مرکز نتیجه خوب یا بد داشته باشه از بیرون به پای کل مراکز اون شهر مینویسن

ما هم همون طور که بقیه دوستان گفتن تو ثبت ناممون اختیاری بود برامون .البته شنیدم بعد از ما با توجه به آدرس محل زندگی
تعیین میکردن. معلمای ما که دوره اول بودیم چندان بد نبودن. الانم برای پیش به جرات میگم کادر خوبی داریم
کادر پیش بقیه مراکز هم اون طور که من دیدم خیلی شاخ بود
ایشالا که همه مراکز میترکونن

pegah.nodet

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
حسابداری - Finance

دلیلی واسه برخوردن به کسی وجود نداره ها!
اگه کسی به خودش شک داره که زود.... بحثش جداس اما از حرف من تنها نتیجه ای که برداشت میشد این بود " نظر من اینه کیفیت کادر آموزشی 1 بهتره" و نه از هوش و نه از توانایی و هیچ چیز دیگه ای حرف نزدم! پس فکر خودتون....
روز اولم که نیست عضو شدم! تاحالا فک نکنم کسی از حرفم یا لحنم ناراحتیده باشه چون اصلا مغرور نیستم! و فک کنم تو این سن دیگه طرز برخوردو یاد گرفته باشم!
طرز برخورد اصلا درست نبود اما خب اشکال نداره! امیدوارم همه چیزایی بیشتر از درس یاد بگیریم!!
و من از جواب خودم راضیم :)
هم حلی3 و هم فرزانگان2 ای هایی داریم که من بی نهایت قبولشون دارم! و البته طرز رفتارشونم....!

بحث به حاشیه رفت بیخیال!
فقط یا نظرسنجی نذارید یا جنبه داشته باشید! :)

به موضوع تاپیک برسید!

fery

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 2 تهران
شهر
تــهـــران
مدال المپیاد
واسه فیزیک می خوندم

اره داش کلی از بچه های سوم ما مرکزشون تغییر کرده ولی به ما گفتن خونه هاشون عوض شده ما چی
به نقل از pegah.nodet :
هم حلی3 و هم فرزانگان2 ای هایی داریم که من بی نهایت قبولشون دارم! و البته طرز رفتارشونم....!
بقیه هم (از جمله ما حلی 2 ها)بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووق :(( :(( :((
چرا مارو هیشکی آدم حساب نمی کنه ??? ???

راضيه

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
تهران
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از pegah.nodet :
اما از حرف من تنها نتیجه ای که برداشت میشد این بود " نظر من اینه کیفیت کادر آموزشی 1 بهتره" و نه از هوش و نه از توانایی و هیچ چیز دیگه ای حرف نزدم!
فقط یا نظرسنجی نذارید یا جنبه داشته باشید! :)

به موضوع تاپیک برسید!
جمله ي اخر من زيادي تند بود پاكش ميكنم البته بعدش 3 برابرشو شنيدم ولي جا داره نهايت پوزش رو از پگاه به خاطر اون جمله طلب كنم ولي در مورد بقيه ماجرا ها بايد بگم كه:
اينكه اخراجيا گفته شد بعدشم از اومدن بچه هاي خوب حتي با وجود مسيراي طولاني به يك گفته شد و بعد انتقالي هاي شهرستان به سطح اموزشي مدرسه ربطي نداره بلكه مستقيما به بچه هاش ربط داره كه مطرح شد
مثال هايي كه اورده شد به سطح اموزش و كادر دبيران ربط نداشت حتي يك دونش (چيجور ميشه كيفيت كادر دبيران رو مورد بررسي قرار داده باشه) و ربط مستقيم به بچه ها داشت موضوع تاپيك هم كه به بچه ها ربط داره نه كادر اموزشي ميتونيد اولين پست تاپيك رو يك بار ديگه بخونيد و مثال هارو هم همينطور به من بگيد كجاي پستاتون در مورد سطح كادر بحث شد پس من حق داشتم منظوريو كه ميگيد متوجه نشم تو خود پست هاي اول شما بحث راجع به بچه ها بوده پس از پستاتون تنها همين نتيجه رو ميشد گرفت سطح خود بچه ها بود شما درسته منظورتون اين نبوده ولي مثال هاتون بجز اين چيزيو نميرسونه مثال ها اشتباه بوده و باعثه سو تفاهم شده بايد منظور درست رسونه بشه تا منظور درست فهميده شه

khormaloooooo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
الزهرا
رشته دانشگاه
بيوتكنولوژي - معارف اسلامی

به نقل از pegah.nodet :
انتقالی از شهرستان به فرزانگان1 بینهایت سخت و تقریبا نشدنیه اما تو بقیش اینطور نیست.
اکثر بچه های خوب هم که خونشون 1ساعت با اینجا فاصله داره اما به بقیه مراکز خیلی نزدیکه ترجیح میدن نرن اونجا و همین 1 رو بیان
به نظر میاد سطحش فرق داره

آقا خب ايني كه پگاه گفته بدون هيچ اظهار نظريه اين همه شلوغش كردين!!! چيزي كه مي بينيمو فقط اومده بيان كرده!! چون واقعا هم همين طوريه!
حالا اين كه علتش چيه رو ما بحث نميكنيم ولي هر سال كلي به هر كي كه كمي اعتراض م كرد از هر چيه مدرسه مي گفتن مشكل دارين برين 2!!!
دقيقا منم به خاطر نزديك بودن به خونه و دوستام اصلا فكر اين كه بخوام برم 2 رو نكردم ولي خيلي از بچه هامونم كه خونشون تو كوچه ي فرزانگان 2 بود حاضر بودن هر روز 4 ساعت سوار ماشين باشن ولي بيان 1
باز هم تاكيد مي كنم اصلا نمي شه قضاوت كرد سطح بچه ها چه جوريه ولي خب چيزي كه مي بينيم اينه كه خيليا همه تلاششونو مي كنن بيان 1

در مورد سطح بندي هوش بچه ها هم الان بحث كردن واعا كار بي خوديه! وقتي تو هر خيابون يه مدرسه رو به عنوان تيزهوشان محله انتخاب مي كنن بدون هيچ آزمون ورودي و فيلتري مسلما سطح همه ي مركزا از مدرسه دولتي هام پايين تر مياد..
من به شخصه ديگه هيچ كدوم از ورودي جديداي امسالو نمي تونم به عنوان سمپادي قبول كنم..

بالا