• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بوی ماه مدرسه و سرنوشت کتاب‌خوانی گروهی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

mehran

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر
خب، رسیدیم به مهر و شروع مدارس و دانشگاه‌ها و بالاخره تابستون تموم شد.
تو این تابستون تونستیم ۴ تا کتاب رو با هم دیگه بخونیم؛ کتاب‌هایی که موافقت‌ها و مخالفت‌هایی رو در پی داشتن؛ به هر حال رضایت همه یه چیز دست نیافتنی‌ه.

فقط ۴ تا کتاب؟!
متاسفانه فقط ۴ تا. این که چرا انقدر کم، مقصر خود من هستم که نتونستم درست زمان رو مدیریت کنم تا انقدر وقت از دست ندیم. گرفتاری‌های خاص خودم رو داشتم؛ اما خب، همهٔ اینا بهونه‌ست و نمی‌شه این کم‌کاری رو توجیه کرد! عذرخواهم! :-[

با شروع مدارس نسبت به تابستون احتمالا استقبال از طرح کم‌تر می‌شه؛ کم‌تر هم نشه فکر نمی‌کنم بیش‌تر بشه!
به هر حال ما کار خودمون رو می‌کنیم و با تجربیاتی که هم من و هم شما در زمینهٔ این طرح به دست اوردیم مطمئنا هر دوره بهتر از دورهٔ بعدی خواهد بود.

واسه نحوهٔ انتخاب کتاب بعدی احتمالا از دوستان فعال (که خودشون می‌دونن کیا هستن) استفاده می‌کنیم. تاریخ شروع کتاب پنجم هم حقیقتا معلوم نیست! اما تو این هفته نیست؛ چون باید بذاریم یه کم از حال و هوای اول مهر بگذریم تا بچه‌ها عادت کنن به مدرسه (و بعضا دانشگاه) و به زندگی عادی(!) برگردن، بعد شروع کنیم.
پس موقتا طرح تا اطلاع ثانوی و اعلام کتاب پنجم متوقف می‌شه.

تا اون موقع از تاپیک نظرها، پیشنهادها و انتفادها برای نظر دادن و این‌ها می‌تونید استفاده کنید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا