• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

همیار ها

• شروع کننده موضوع

anahid_30s

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1392
همیار پلیس، همیار میراث فرهنگی، و حالا: همیار انرژی.
نظرتون درباره همیارهای مختلف چیه؟
به نظرتون بیشتر شدن این طرح ها چه تأثیری میتونه داشته باشه؟ (در بلند مدت و کوتاه مدت)
به نظر شما کدوم از این طرح ها موفق تر بوده؟

sahere

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
گفتار درمانی
پاسخ : همیار ها

من به جز اولی هیچکدومو نشنیده بودم :-"
یه جور فرهنگ سازیه خوب به شمار میره :) هر چند برای الان فایده چندانی نداره #-o

closeman

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
مشهد
دانشگاه
ازاد:-""
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

خردی بیش نبودیم اقا به ما یه کارت دادن نوشته بود روش همیار پلیس!
منم که جو گیر... :-"
یادمه یه دفترچه درس کرده بودم هر کی میدیدم داره تخلف می کنه شماره ماشینشو می نوشتم بعد مثلا جلوش می نوشتم:عبور از چراغ قرمز،سرعتش بالا بوده،کمربند نبسته،در حین رانندگی چیزی می خورده و ....
بعد می رفتم می دادم مدرسم :D بعد کلی همه تشویقم می کردن و به به و چه چه اقا منم هی ذوق می کردم تند تند می نوشتم باز :D

اما خب...به نظر من طرح خوبیه!چون فرهنگ سازی از همون بچگی می شه :D مثلا یه بچه دبستانی یا نوجوانِ راهنمایی از همون سنین می فهمه بابا می ری تختِ جمشید لازم نیس بری رو تک تکِ ستوناش اسمتو هک کنی!این بنا چندین هزار سالست باید ازش محافظت کنی و...
کلا خوبه :D

fatima !!!!!

کاربر فوق‌حرفه‌ای

واقعا طرح خوبیه ! حالا این کوچیکه همیار نیست ولی بس که تو این تلویزیون کارتونا و اینا گفتن یه بارم اومده بودن مهدشون !
بابای ما از چراغ قرمز رد شد گریه زاری تو چرا رد شدی ؟ بررو به پلیس بگو !!! کوتاه بیا !!! وقتی انقد میتونه تاثیر گذار باشه یعنی خوبه ! کاهش آمار تصادفات ! واقعا خوبه !!!

marvelous

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۳
شهر
مشهد
مدال المپیاد
برنز بيست و هفتمين المپياد ادبی
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

نمونه خیلی خوب فرهنگ سازیو اینا...

تاثیر کوتاه مدتش اینه که جرایم تا حدودی کم میشه...به هر حال آدم هر چی سنش کمتره بهتر در اینجور موارد همکاری میکنه...خب 5 بار که به خانواده ش تذکر بده دفه ششم رعایت میکنن دیه!
تاثیر بلند مدت: ذات کوچیکنرا پاکتره و یه جورایی تغییر پذیر ترن...با این کارا دارن سعی میکنن عادتای خوب مث قانونمندیو توی وجود بچه ها ریشه دار کنن...

در کل چیز خوبیه... :D

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

خیلی چیزای خوبین.در بلند مدت و کوتاه مدت!ولی من یادمه از همون بچگی این چیزا رو به مسخره باز میگرفتیم و خلاصه فک میکردیم کلن اگه همچین چیزایی برامون مهم نباشه خیلی cool هستیم و این حرفا :D
خب مسئله این که کلن این چیزا باید از بچگی جا بیفته به نظرم تاثیر خانواده هم بیشتر از مدرسه و چیزای دیگس(رو حساب تجربه شخصی میگم)
کلن ما تو ایران این بحث ها رو زیاد جدی نمیگریم.خانواده ها هم به بچه ها یاد نمیدن و این چیزا رو براشون مهم جلوه نمیدن!

Liese

کاربر.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
97

من ک هب جز همیار پلیس با هیچکدوم اشنایی نداشتم :D
ولی ب نظرم فایده ی چندانی نداشته :D

Freemason

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
تبریز
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
IT یا الکترونیک

به نقل از آنـــا :
همیار پلیس، همیار میراث فرهنگی، و حالا: همیار انرژی.
نظرتون درباره همیارهای مختلف چیه؟
به نظرتون بیشتر شدن این طرح ها چه تأثیری میتونه داشته باشه؟ (در بلند مدت و کوتاه مدت)
به نظر شما کدوم از این طرح ها موفق تر بوده؟
من هم همیار پلیسم و هم همیار کل معلما تو مدرسه. والا تا حالا که چیزی احساس نکردم.
ولی خوبه چون احساس مسئولیت می کنی و از حالا به کار کردن عادت می کنی.

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نظر من هم میتونه نوعی فرهنگ سازی خوب باشه ...

به جز همیار پلیس ما یه چیز دیگه داشتیم ، همراه خانواده ، این با توجه به سن درجه ش فرق میکرد و به نسبتش وظیفه ش هم فرق میکرد ، ولی تو این مورد خیلی روش کار نشده بود ...

ولی در مورد همیار پلیس تو اون سال ها هم اگر یادمون باشه اخبار اعلام میکرد که تخلفات کمتر شده ، پس تاثیر داشته ...
به نظرم اگر حتی تا همین سنمون هم ادامه داشت خوب بود ولی به نوعی دیگه و بزرگونه ترش :-"

بالا