• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ویندوز 8

1tA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397
پاسخ : ویندوز 8

به نقل از مُحَمَّد :
اول اينكه برنامه ي پارتيشن بندي هست ميتوني نصب كني و كارت رو انجام بدي و علاوه بر اون خود ويندوز هم يه برنامه داره خودش :-"

دوم اينكه مگه ويندوزت اصليه كه با اپ استور ويندوز آپديتش كني؟ :-"

اول این که یه سی دی داشتیم که بوت میشد، اما اصلا تو وین 8 م جواب نمیده. نمیدونم چشه. بالا نمیاد. مال خود ِ ویندوز هم خیلی عجیب 6 تا درایو نشون میداد در صورتی که من فقط 2 تا درایو داشتم. :-?

دوم این که بله. ویندوز دارم اورجینال. به به. 8-> :-"

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

قشر مرفح بی درد :-" #اسپم

hojjatele

کاربر حرفه‌ای
شهر
قم
مدال المپیاد
ندارم !
رشته دانشگاه
نرم

به نقل از فندق ؛؛) :
اول این که یه سی دی داشتیم که بوت میشد، اما اصلا تو وین 8 م جواب نمیده. نمیدونم چشه. بالا نمیاد. مال خود ِ ویندوز هم خیلی عجیب 6 تا درایو نشون میداد در صورتی که من فقط 2 تا درایو داشتم. :-?

دوم این که بله. ویندوز دارم اورجینال. به به. 8-> :-"

سلام
برای پارتیشن بندی می تونید از برنامه های
http://smll.ir/?5h
و
http://smll.ir/?5i

استفاده کنید.
در مورد آپگرید ویندوز هم درصورتی که ویندوز 8 شما ، ویندوز نسخه Pro باشه، و همچنین در صورتی که ویندوز شما فعال باشه (چه ارژینال چه کرک شده) می تونید از داخل استور (بوسیله نرم افزارهای تغییر آی پی به علت تحریم بودن ایران) ویندوزتون رو به 8.1 آپگرید کنید.
بصورت دستی هم می تونید. یعنی DVD ویندوز 8.1 رو بذارید و آپگرید کنید (بدون حذف شدن فایلها و برنامه ها و محتوای درایو C )

در مورد تعداد درایوهای نمایش دهنده در برنامه های پارتیشن هم ، خیلی به اونش دقت نکنید! اون درایو هایی رو که میشناسید و می دونید هاردتونه رو روش کار کنید. به بقیش کاری نداشته باشید!

یه نکته ی مهم تر دیگه اینکه ول کنید ویندوز اورجینال و این بحث ها رو! ویندوز اورجینال واسه کسیه که تو کپی رایت زندگی می کنه! ما که قانون کپی رایت نداریم حالا اورجینال باشه یا نباشه فکر نمی کنم خیلی مهم باشه !!!
منم به دوست و رفیقایی که در جواب اینکه "ویندوزت رو عوض کن" بهم می گن "ویندوزم اورجیناله" ، فقط می خندم :)

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397

به نقل از آنیتا شایق :
اتفاقا چون ما توی جایی زندگی نمیکنیم که قانون کپی رایت رو رعایت کنه، ویندوز اوریجینال و مزایاش معنی پیدا می کنه و گرنه جایی که این قانون رعایت میشه که دیگه همه ویندوزاشون اصلیه و مشکلی ندارن...
مثلا اگه ویندوز هشت یکی اصل نباشه، اصلا نمی تونه از Store ش استفاده کنه...همین طورم نمی تونه آپدیت هشت و یک رو انجام بده، چون وقتی به store وصل میشه، سرور اصلی می فهمه که کپیه و بیشتر از یکی با این مشخصات وجود دارن... :D
دلیلی که ما نمیتونیم از store استفاده کنیم تحریماست برید ملیت آمریکا کنید فیلترشکن هم فعال کنید میشه استفاده کرد

پایینی:
من ویندوزمو اکتیو کردم با این کرکای اینترنتی اصل نیستن ولی از استور استفاده کردم مشکلیم نداشت

استورم اونچنان شاخ نیست اپ استور بایدو بهتره

• لایک
امتیازات: NEO
نام مرکز سمپاد
بستان
شهر
یک
سال فارغ التحصیلی
2002

به نقل از آنیتا شایق :
نه من منظورم اینه که اگه کد آمریکا و فیلترشکن فعال رو هم داشته باشیم اما ویندوزمون اصل نباشه، نمی تونیم از store اسفاده کنیم...
ویندوز من اصل نیست اما به‌راحتی از استور استقاده می‌کنم.

swz

کاربر فوق‌حرفه‌ای

واى خدا. واقعا عبارت مرفه بى درد براتون مناسبه. ((:
من بدبخت دارم فكر مى كنم ويندوز xp م رو دوباره نصب كنم رو كامپيوترم، چون احتمالا seven سرعت پى سى م رو كم كنه، شما درمورد ويندوز 8 اوريجينال صحبت مى كنيد؟ ((:

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397

حذف :))
کی میخاد اینو حذف کنه مدیر داره اینجا [-(

hojjatele

کاربر حرفه‌ای
شهر
قم
مدال المپیاد
ندارم !
رشته دانشگاه
نرم

به نقل از آنیتا شایق :
مثلا اگه ویندوز هشت یکی اصل نباشه، اصلا نمی تونه از Store ش استفاده کنه...همین طورم نمی تونه آپدیت هشت و یک رو انجام بده، چون وقتی به store وصل میشه، سرور اصلی می فهمه که کپیه و بیشتر از یکی با این مشخصات وجود دارن... :D
من خودم از ویندوز کرک استفاده می کنم، هم از استور استفاده می کنم ، هم آپدیت کردم به 8.1 ، هم از طریق ویندوز فون گوشیم راحت با لپ تاپ مچ میشم. بیخیال این حرفا بابا، اورجینال چی چیه؟؟؟! Store توی ویندوز 8 تحریمیم. به خاطر همین چه ویندوز شما اورجینال باشه چه نباشه ، تو ایران نمی تونید برید تو استور (البته بعضی ISP ها رو دیدم که میرن!!!) . ولی Store ویندوز فون مشکلی نداره .

AmirHR

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای ۱
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه سال برا نانو می خوندم ولی ادامش ندادم
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشكي

به نقل از آنیتا شایق :
من نمیدونم دیگه شما چطوری این کار رو می کنید... :-? ^-^

تا حالا هر چی گفتم رو توی سایت ماکروسافت و ویندوز۸ خونده بودم و اونجا گفته بود این ـا رو...

در هر صورت خوش به حالتون چون من با اینکه همه این شرایط رو دارم بازم نمی تونم از استور استفاده کنم، ویندوزم رو هشت و یک کنم... :-<

شما از کدوم فیلترشکن استفاده می کنین؟
شما اگه نمیتونی دسترسی داشته باشی این کارو بکن درست میشه اگرم نشد یه راه دیگه هم هست ولی سخته.
اول ف.شکنتو باز کن و مطمئن شو که داره کار میکنه، بعدش همینجور که اون بازه، Cmd رو سرچش کن و روی Command prompt رایت کلیک کن و Run as Administrator رو بزن . بعد که باز شد این دستور رو توش تایپ کن و دگمه Enter رو بزن:
کد:
netsh winhttp import proxy source=ie
بعدشم یه دور ریستارت کن و بعد از روشن شدن کامپیوتر دوباره ف.شکن رو باز کن و دیگه به راحتی از استور استفاده کن!
(در ضمن تو تنظیمات ویندوز Region روی آمریکا باشه.)

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397

hotspot shieldخوبه ولی نمیدونم از سایفون بهتره یانه

hojjatele

کاربر حرفه‌ای
شهر
قم
مدال المپیاد
ندارم !
رشته دانشگاه
نرم

به نقل از آنیتا شایق :
خیلی ممنونم از راهنماییتون... ;;)
فقط یه سوال، کدوم ف.شکن بهتره؟ psiphon3 خوبه دیگه؟؟

پ خ کردم براتون

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397

یسوال :D
من بعضی نرم افزار ها رو که میخام باز کنم ویندوز ارور میده نت فریمورک 3.5 میخاد.
رفتم از سایت مایکروسافت دانلود کردم فایل نصب 3.5 رو باز میکنم باز ارور میده 3.5 میخام :))
خب چکار کنم؟

hojjatele

کاربر حرفه‌ای
شهر
قم
مدال المپیاد
ندارم !
رشته دانشگاه
نرم

به نقل از مُشک 128 :
یسوال :D
من بعضی نرم افزار ها رو که میخام باز کنم ویندوز ارور میده نت فریمورک 3.5 میخاد.
رفتم از سایت مایکروسافت دانلود کردم فایل نصب 3.5 رو باز میکنم باز ارور میده 3.5 میخام :))
خب چکار کنم؟

ویندوز 8 و 8.1 آخرین ورژن نت فریمورک یعنی 4 و 4.5 رو دارن . برای نصب ورژن 3.5 از این فایل ها استفاده کنید

http://smll.ir/?86

ail73

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجینیا(بیرجند)
مدال المپیاد
به قول بچه ها راهو باسه بقیه باز گذاشتیم
دانشگاه
شریف(ارشد)-شیراز(کارشناسی)
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی-طراحی فرآیند

من چند روزه همش با موقع کار کردن با نت صفحه ی لپ تاپ آبی میشه و ارور DPC-Watchdog-violation رو میده بعد هم ری استارت میشه!
مشکل چیه ؟

hojjatele

کاربر حرفه‌ای
شهر
قم
مدال المپیاد
ندارم !
رشته دانشگاه
نرم

به نقل از ali 73 :
من چند روزه همش با موقع کار کردن با نت صفحه ی لپ تاپ آبی میشه و ارور DPC-Watchdog-violation رو میده بعد هم ری استارت میشه!
مشکل چیه ؟

http://smll.ir/?8j
http://smll.ir/?8k

emilia

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1393

سلام ببخشید من میخوام ویندوز 8.1 نصب کنم از تو ویندوز میخوام نصبش کنم ارور میده که فایل autorun ایراد داره تو بوت هم که میخوام نصبش کنم میگه سیستمتونو restart کنید.ایرادش چیه؟

بالا