• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

لباس فرم

Ali_VN

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1402
نظرتون در باره ی لباس فرم چیه؟ اینکه کلا لباس فرم وجود داشته باشه ،
طرح ها و مدل ها و رنگ ها و فلان ...

مهسا:توی این 25 صفحه هم شاید دو سه صفحه درست حسابی در مورد لباس فرم صحبت شده باشه! پس اگر هم چیزی و بحثی تکرار شه، مشکلی نیست. :د

در مورد لباس فرم های مدارس، سوال این هست که چرا کلاً اجباری هستن و همه باید اون مانتو و شلوار و مقنعه ای رو بپوشن که مدیر می گه و حق پوشیدن چیز دیگه ای رو ندارن؟

سوال دیگه اینکه، همونطور که خیلی ها گفتن توی ِ همین تاپیک، مدل خیلی از لباس ها هم باید حتماً یک جور باشه و کسی حق نداره نوعی دیگه ای بپوشه. چرا باید اینجوری باشه؟ خب چرا رنگ رو اعلام نکنن و هرکسی خودش هر مدلی دوست داره نداشته باشه؟ که ایرادگیری ها هم کم شه تا حدی... این که آستینش فلان و جیبش فلان و گونی ِ و اینا ...
من که خودم تو سه سال اول متوسطه یونیفورم برای مدرسه نداشتیم خیلی راحت بود ، هرچی میخواستی میتونستی بپوشی فقط یه سری چیزا رو باید رعایت میکردی مثلا آستین کوتاه ممنوع بود ولی خب این تو مدرسه دخترونه اونم تو تهران فک نکنم عملی باشه ولی خب اونا هم باید آزادی انتخاب داشته باشن از نظر من

Bastani

به دنبال پشمک
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1405
نمیدونم ازاد باشه خیلی باحال تره ولی به قول @ShAkIbA08 دغدغه چی بپوشم هم مشکله
ولی خب یه چیز شیک باشه . مثلا من یادمه هر وقت بعد مدرسه میخواستیم بریم جایی غصم میگرف که با این لباس های داغون مدرسه نمیشه تو خیابون قدم زد(نظر شخصی خودم بود ) به خاطر همین یه چیزی قشنگ تر که ادم باهاش راحت باشه :|

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
یسری لباس فرم یه دبیرستانیو دیدم که سارافون بود با روپوش و شلوار. طرحش خیلی قشنگ بود.

Lushato

لنگر انداخته
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
frz 1
شهر
idk
سال فارغ التحصیلی
1403
سه سال راهنمایی کلا سرمه ای بود مانتو شلوار و مقنعه و فوق العاده ساده...فقط یه نوار ظریف چهارخونه کیوت روی لبه جیب مانتو داشت و سر آستینش هم مدل نایسی بود(کلا ساده و شیک بود)..‌.راضی بودم و بهمم میومد...(تعریف از خود نچ نچ نچ نچ)

Sety

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1405
لباس فرم ما باحاله
چرا؟
سرمه ایه (خیلی تیره)
بعدا آستیش یه نوار طلایی داره با آرم سمپاد طلایی(حس افتخاریه واس خودش :-" )
سر جیباشم نوار طلایی داره
فقط تا الان دوبار پوشیدمش:\

قاصدک آبی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1400
باید تو یه چیزی اشتراک باشه و لباسا همه شبیه هم باشن تا نظم وجود داشته باشه :-" به نظر من اینجوری قشنگتره :-" حتی تو دانشگاه! :-" :-" :-"
+ رنگای شاد باشه 8-> آخه سرمه‌ای تیره؟؟ :-<

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
زمانی که بشدت در فاز هری پاتر بودم از پوشیدن مانتوی مدرسه لذت میبردم؛ چون حس میکردم ردا تنمه:)

Batman:/

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
1401
فکر میکنم تو تایمی که من اومدم سمپاد تنها شهری بودیم که لباسمون ارم نداشت،مشکل خاصیم نداشت بجز اینکه تابستونا که با اون لباس تردد میکردیم با ترحم نگاهمون میکردن:-"
درکل بنظرم خوبه لباس فرما اختلاف طبقاتی و تا حدودی نشون نمیده و کسی به لباس اون یکی نگاه نمیکنه حواسش پرت شه فرضا
هر روز دردسر اینکه چی بپوشمم نداری
فرم ما سرمه ای و معمولی بود
پارچه اش جنسش خوبه دقت کنین،رنگش طوریه که معمولا کمتر کثیف بشه و تنها ایرادی که بهش وارد بود اینکه خیلی خیلی گرم بود که اونم مشکل مدارس که تابستون باز بودن:/

Behrad-J

نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
رفسنجان
سال فارغ التحصیلی
1404
یک شلوار کتون سرمه ای تیره با یه لباس راه راه و یک آرم سمپاد با رنگ آبی روی لباسمون بود. دوستش دارم :)

wisteria.

violet lands
نام مرکز سمپاد
farzanegan 1
شهر
tehran
سال فارغ التحصیلی
0000
مدال المپیاد
طلای کامپیوتر بعدی !
فرز یک سال ۱۴۰۰
مقنعه طوسی
مانتو گونی شکل که انگار یه مستطیل بریدن، دوتا مسطیل باریکم به دو ورش چسبوندن شده فرم امسال ما بدبختا:|

Mobina :)

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یه شهری
سال فارغ التحصیلی
1406
فرم های مدرسه تون رو دادن واسه امسال؟
واسه ما شده یه مانتو با رنگ صورتی (البته بچه ها میگن کالباسیه که در هر صورت یه نوع صورتیه😂)که سر جیباش و سر مچ و آستینش یه نوار طوسیه و مقنعه هم طوسیه بدون آرم سمپاد😁✨

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
xy
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1404
لباسای دبیرستان پسرانه ها که یه پیرهن بژ با شلوار سرمه ای و آرم سمپاد روی جیب پیرهن

Smohammadreza

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0
مدال المپیاد
نقره فیزیک
نه تو راهنمایی نه الان تو دبیرستان هیچکدوم لباس فرم نداشتیم. من خودمم خیلی حس خوبی به لباس فرم ندارم و ازش خیلی خوشم نمیاد. ادم با لباس های خودش میتونه تیپ های بهتری بزنه تا لباس فرم.

Flora

Me!
نام مرکز سمپاد
__
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
00
ما لباسمون خوبه فقط مشکلش اینه که دکمه نداره:/ یعنی آتیش بگیری به قول بچه ها دیگه نمیشه کاریش کرد... :))

TahaTG

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
1406
رنگ و طرحشو ول کنید.
جنسش آشغالهههههههههه. سر صف می پزیم

TiaTi

کوچولو..
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1406
فرز یک سال ۱۴۰۰
مقنعه طوسی
مانتو گونی شکل که انگار یه مستطیل بریدن، دوتا مسطیل باریکم به دو ورش چسبوندن شده فرم امسال ما بدبختا:|
قشنگ احساس میکنم مثل اون تکلیفای کلاس اول و پیش دبستانی که میگفت با استفاده از اشکال هندسی نقاشی بکشید خواسته درش بیاره
نه یه رنگی نه یه طرحی.. یه گونی سورمه ای گشاد و بلند. شلوارشم که انگار مقیاسش بابای بچه ها بوده تا خودشون.

Zizigholo

انسانم آرزوست:)
نام مرکز سمپاد
نژاد ستاری
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
سایزش اینجوری بود که وقتی رفتیم سفارش بدیم قدش تا زانو بود آستیناش کمی بالاتر از مچ بود
الان پنج سانت پایین زانو آستیناش هم سه سانت از مچ پایین تره (پ.ن وی از شدت بیکاری اندازه گرفته:/...)
اما حقیقتا جنسش عالیه
اما از اینا گذشته آرم سمپاد داره که باهاش موافق نیستم. هم رو مقنعه هم رو آستینش فلسفشو هیچ وقت درک نکردم
رنگشم آبی خیلی پررنگ ( پر خلاف دخترا من دایره رنگهام فقیره)
نامه تمام

wisteria.

violet lands
نام مرکز سمپاد
farzanegan 1
شهر
tehran
سال فارغ التحصیلی
0000
مدال المپیاد
طلای کامپیوتر بعدی !
قشنگ احساس میکنم مثل اون تکلیفای کلاس اول و پیش دبستانی که میگفت با استفاده از اشکال هندسی نقاشی بکشید خواسته درش بیاره
نه یه رنگی نه یه طرحی.. یه گونی سورمه ای گشاد و بلند. شلوارشم که انگار مقیاسش بابای بچه ها بوده تا خودشون.
شنبه افتادم زمین
شلوار اصلیم پاره شد
یه شلوار دادم دوختن عین اصلی ای که مدرسه داده بود، فقط این دیگه حتی از خود اصلی مدرسم گشاد تره، قشنگ با مانتوی گونی شکلمون میسازه -
تنها نکته مثبت امسال رنگ طوسی پررنگ مقنعه هاست، هرچند اینم باعث شده بین علما اختلاف بیوفته. بعضیا میگن فیلی پررنگه، بعضیا میگن طوسی مایل به سرمه ایه، بعضیا میگن سرمه ای مایل به طوسیه.

merfan x1

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد
مال ما توی دبیرستان شلوار کرمی با پیراهن صورتی بود🙃
هر پایه رنگ پیراهن متفاوتی داشت، بجز صورتی، آبی و سفید(یکم توش بنفش بود.) هم بود.
درکل خوشرنگ بود خوب بود.

SugarASL

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
استعداد های درخشان فرزانگان
شهر
پارساباد
سال فارغ التحصیلی
1403
نه اتفاقا مدیر مدرسه ما در این مورد آزاد گذشته البته نه کاملا و اینطوری که مشکلی نیست اگه یه رنگ دیگه باشه یا طرحش فرق داشته باشه و صرفا اگه لباس فرم باشه اوکیه...!

بالا