• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

توصیه های من به شما و به سمپادیا

• شروع کننده موضوع

علی دلاور

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
المپیاد زیست
دانشگاه
علوم پزشکی ایران
رشته دانشگاه
پزشکی
نه هدفم یه تاپیک فشل و لوس برا خداحافظیه و نه یه تاپیک سراسر سیاه نمایی انتقاد بلکه فقط وفقط خواستم یکم از دید خودم سمپادیا و خوب وبدش را بسنجم و البته جا هایی از خاطراتم هم اوردم ولی این تاپیک با تاپیک خاطرات شما از سمپادیا قابل جمع نیست
یه روز گرم بهاری بچه ها توی سالن ورزشی پرنور مدرسه مشغول فوتسال و بسکتبال بودن منم طبق معمول کنار زمین بسکتبال کز کرده بودم حوصله بازی نداشتم جواد(همون منجم!)اومد با هم شرع کردیم به صحبت کردن شروع کردم طبق معمول از جناب اژه ای و وضع اسف بار سمپاد گفتن بحث رسید به اینتر نت گفت تا حالا سمپادیا را دیدی؟گفتم همون سمپاد سیتی را میگی؟گف نه این یه سایت دیگس خیلی هم باحاله بچه های سمپاد توش جمع شدن ما هم عشق سمپاد گفتم باش بریم ببینیم اون موقع بحث رفتن دکتر اژه ای هنوز نقل مجالس ها بود با انکه تقریبا یه یک سالی از رفتنشون میگذشت یادمه عضو سایت نمی شدم چون فکر میکردم سخته!تا جواد اومد برام اکانت ساخت بعد از یه چند ماهی که میومدم تو وبلاگ و فروم و خواننده بودم و تازه یه یکی دو ماهی هم وارد سایت نمی شدم حوصله اش را نداشتم تا اینکه یک روز یه ارور اومد که باید وارد سایت بشید منم وارد شدم تا همین الان خلاصه انجمن های سمپاد و شعر پارسی و المپیاد زیست رو بیشتر میدیم راستی اون موقع ها یکی یه امضای خیلی قشنگ داشت که خوندش خالی از لطف نیست نمی دونم کی بود هرکی بود دمش گرم:
از ایران که فقط اسمش موند نگذارید از سمپاد هم فقط اسمش بمونه
ا یه چیزی تو این مایه ها
تو زمستون کم کم به سایت معتاد شدم یادمه بعد از مدت ها داشت امار کاربریم می رسید به دو روز و من اصلا دوست نداشتم به چیزی وابسطه بشم خاصه اینتر نت و رمان! به مطهری عزیز گفتم بنم کن تا یه مدت راحت باشم یه یه ماهی بنم کرد دوباره اینتر نت برام عادی شده بود تا اینکه بعد از حدود یک ماه به مطهری گفتم من مشکلم حل شد اکانتم را باز کن و این باز کردن ادامه داشت تا حالا راستی این بین مین ها هم یک بار از سایت خداحافظی کردم
تا اینجا قضیه خاطره بود وبه مدیرا حق میدم تاپیک را قفل کنند ولی از اینجا به بعد می خوام از دید خودم خوب و بد سمپادیا سمپادیا از دید یک جامعه مجاز ی که سمادی ها را جمع کنه خوبه ولی نه برا چرت وپرت گویی و انجمن های فان وغیره بلکه مهتر از اینها باید از سمپا از المپیاد و از خیلی چیز های دیگه که میتونه زندگی را بهبود بخشه گفت نباید الوده و معتاد خود سایت شد نه باید بهترین وقت عمر خودت را نزدیک به 40-50تا 24ساعتش را تلف کنی تا خاک انجمن را بخوری
قبل تر پیشنهاد دادم که برای یه مدت کم مدیر انجمن سمپاد بشم تا یکم بش رونق ببخشم تا یکم توش از اژه ای بگم که هنوز نبودش ازارم میده تا یکم توش از امیر پرویز ها از امیرخانی ها از میرزا خانی ها بگم ولی نشد البته گلایه ندارم چون مطمئنم میزان خواست و نظر من نیست
ما که می خوایمبریم ولی شما دوستان هیچ وقت بهترین لحظات عمرتون را با فان و سرگرمی غیر مفید(توجه کنید غیر مفید)نگذرونید این لحظات از طلا بالاتره که شما با یه ستاره و چرخ دنده تاختشون میزنید
واما از نظر خود سایت مطهری عزیز پیشنهاد من به تو اینکه یا کل سایتو ببر رو هوا! یا یکم از انجمن ها و تاپیک های چرت و پرت گویی کم کن شاید علاقه کاربرا کم تر بشه که این خیلی خوبه و باعث میشه وقتشون را به بطالت نگذرونند
در اخر دلم می خواد از خیلی ها تشکر کنم از مطهری و زحمت ها که کشید و به من نشون داد که میشه همه سمپادی ها را در یک جا دور هم جمع کرد و من را با فکر سمپادی اشنا کرد
از مارلیک که نوشتن یادم داد و منطق وعشق
از چی سی دی که هیچ وقت نه من از او خوشم می اومد و نه اون از من ولی اولین پیام تبریک تولدم او برام فرستاد
و همچنین از سارینا به دلیل فوق و ریحانه(کلوز)
مطهری برات یه دنیا موفقیت را ارزو دارم و ازت یه خواهش کوچولو هم دارم اگه می تون مثل دفعه قبل منو برا یک شش ماه یک سالی بن کن من به سایت وابسطه شدم اگه این کار را بکنی در حقم لطف کردی
در اخر نمی گویم خداحافظ سمپادیا چون اطمینان ندارم که فردا صبح دوباره ان نشم!
اژه ای این روز ها خیلی بی تابتم خیلم دلم برات تنگ شده بیمعرفت ما را یتیم ول کردی رفتی؟

lof

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
پلى تكنيك تهران
رشته دانشگاه
مهندسى معدن
پاسخ : توصیه های من به شما و به سمپادیا

مخالفت من با این متن تنها برای این قسمتاست

یک جامعه مجاز ی که سمادی ها را جمع کنه خوبه ولی نه برا چرت وپرت گویی و انجمن های فان وغیره بلکه مهتر از اینها باید از سمپا از المپیاد و از خیلی چیز های دیگه که میتونه زندگی را بهبود بخشه گفت نباید الوده و معتاد خود سایت شد نه باید بهترین وقت عمر خودت را نزدیک به 40-50تا 24ساعتش را تلف کنی تا خاک انجمن را بخوری
اینجا احساس میکنم داره بهم توهین میشه

به نظر من کسی که 2 سال تو سایت عضوه 50 روز فعالیت زیاد نمیشه

میشه روزی چن ساعت؟! روزی 1 ساعت و نیم

از نظر من این فعالیت کاملا معقولانست

همه این وقت تلف نشده!

من از سمپادیا به عنوان یه کاربر خاک انجمن خورده خیلی چیزا یاد گرفتم

نمونه بارزش رودربایستی و خجالت

من به جرئت میگم سمپادیا اگه نبود من نمیتونستم خیلی از کارای تو اجتماعمو انجام بدم

شاید یه ماست نمیتونسم از بقالی سر کوچمون بخرم!

سمپادیا ترس منو از جامعه کنار گذاشت

من تا عمر دارم مدیون این موردم

اگه کسی نتونه درست تو جامعه صحبت و بحث کنه به هیچ جا نمیرسه!

علاوه بر این خیلی موارد دیگه و آشناییت های دیگه هم بوده

در رابطه با این که صرفا بحث علمی هم صورت بگیره کاملا مخالفم

هر چیزی به اندازه خودش لازمه

اگه این فروم صرفا به بحث علمی اختصاص داده بشه

سایت تک بعدی مشه

در کنار المپیاد و مسائل علمی باید به موارد دیگه هم پرداخته بشه!

بخش فان سایت هم تنها 2 انجمن بیشتر نیست

یعنی 2 درصد کل انجمن های موجود

و این کاملا معقوله

واما از نظر خود سایت مطهری عزیز پیشنهاد من به تو اینکه یا کل سایتو ببر رو هوا! یا یکم از انجمن ها و تاپیک های چرت و پرت گویی کم کن شاید علاقه کاربرا کم تر بشه که این خیلی خوبه و باعث میشه وقتشون را به بطالت نگذرونند

با این حرف اکیدا مخالفم!

صورت مساله رو پاک کنیم بهتره یا اصولی عمل کنیم؟!

nady_ra

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي كاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
IT (فناوری اطلاعات)

من دقيقا نفهميدم مشكل دوست عزيزمون چيه ؟

مشكل اينه كه خيلي مياي تو سايت و معتادش مي شي ؟ خب چرا بايد لزوما همه اينجوري باشن ؟‌

اكثر كاربراي سايت استفاده هاي خيلي بهتر مي كنن تا فان و سرگرمي . به وقتشم سرگرمي

مگه كسايي نبودن كه خيلي بيشتر از اين حرفا وابسته بودن به سايت ولي وقتي كنكوري شدن گذاشتنش كنار براي يه مدت ؟‌

اين نشون مي ده اگر خود آدم محكم باشه يه سايت كي هيچي ،‌ سرتاسر وب هم نمي تونه ضربه بهش بزنه

nastaran1r

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
East Azerbaidjan
دانشگاه
دانشگاه تبریز
رشته دانشگاه
مهندسی برق

ولی از اینجا به بعد می خوام از دید خودم خوب و بد سمپادیا سمپادیا از دید یک جامعه مجاز ی که سمادی ها را جمع کنه خوبه ولی نه برا چرت وپرت گویی و انجمن های فان وغیره بلکه مهتر از اینها باید از سمپا از المپیاد و از خیلی چیز های دیگه که میتونه زندگی را بهبود بخشه گفت نباید الوده و معتاد خود سایت شد نه باید بهترین وقت عمر خودت را نزدیک به 40-50تا 24ساعتش را تلف کنی تا خاک انجمن را بخوری

من با این قسمت موافقم . چون اخیران قسمت فان سایت خیلی رفته بالا . بحثای علمی خیلی کم شده. جو سایت هم عوض شده.

AHMADREZA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

من کلن متنای طولانی اذیتم می کنه و کمتر میشه که بخونم :D اما این یکی رو خوندم.
راجع به اون قسمت خاطرات که نظر خاصی نمیشه داشت چون خاطرس.
راجع به مدریتتون بر انجمن سمپاد هم باید بگم که موافقت شده بود اما چون افتاده بود توی تغییر شیوه ی مدیر گزینی اعلامش به تاخیر افتاد اما متاسفانه الان مثه اینکه قصد رفتن دارید اما من امیدوارم در تصمیمتون تجدید نظر کنید. :)
برای روی هوا فرستادن سایت هم همون پاک کردن صورت مساله هستش.
برای بطالت استفاده کردن هم به نظرم استفاده ی باطل از این وقت بیشتر به خود فرد بستگی داره اما به نظرم این اتفاق داره برای بعضی ها میفته و این خوب نیست و به نظرم در این امر تجدید نظر کنن. (;
به نظرم با یه برنامه ریزی خوب میشه از اینجا استفاده ی خیلی خوبی رو کرد و جا برای استفاده هست.

• شروع کننده موضوع

علی دلاور

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
المپیاد زیست
دانشگاه
علوم پزشکی ایران
رشته دانشگاه
پزشکی

دوستان عزیز و احمدرضای عزیز واقعیت این نیست که من مثلا از خود سمپادیا بیزارم یا اینجا برام ازار دهنده شده یا حتی اینکه میگم سایت بره رو هوا بیشتر منظور به افراد مثل خودمه ما هایی که جنبه استفاده درست از هیچ چیز را نداریم بن شدن راه حل شخصی من برای منی که جنبه و فرهنگ استفاده منطقی از سمپادیا را ندارم وه راه حل کلی
راجع به انجمن سمپادیا هم واقعا دیگه الان فکر نمی کنم بتونم کاری کنم شاید این جوری که هست همین آش شوله قلم کاری که توش حتی در مورد لباس پچه ها هم صحبت میشه وفی دریغ از یک بحث با محتوا در مورد ریاست سمپاد در مورد افتخارات سمپاد یا... من فقط ارزوم این بود که این انجمن مثل قبل بشه که امید وارم که بشه همین چه فرقی میکنه کی مدیرش باشه؟ من می خواستمش چون فکر میکردم میتونم کاریش کنم اما ظاهرا این طور نیست

• شروع کننده موضوع

علی دلاور

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
المپیاد زیست
دانشگاه
علوم پزشکی ایران
رشته دانشگاه
پزشکی

سروش عزیز دوست من بله حق با توست درسته سمپادی ها میتونه مفید باشه ولی این دقیقا به ادم ها بر مگرده همون طور که خوندن رمان برای من بسیار خوب و فید والبته لذت بخشه شاید برای یه عده علافی باشه ولی صحبت من اینجاست که این سایت که برای سمپادی هاست چه فرقی با یه فروم پچه دبیرستانی های عادی داره؟من می گم این اسم سمپادی که یدک می کشیم کجا خودش را نشون میده

بالا