• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مشکلات ِ شما کنکوری ها

twilight

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
دانشگاه
تهران
پاسخ : مشکلات ِ شما کنکوری ها

به نقل از پگاه :
من کلی با خودم برنامه میریزم که امروز و فردا و 4 شنبه میخوام چیا بخونم
بعد دو برابر اون زمان به خیره شدن به دیوار و تفکر میگذره :D
دقیقا من هم اینطوریم!! :D

برنامه ریخته بودم که دیروز کلا تموم کنم و واقعا هم عملی بود ولی فکرو خیال کنکور و بعدش نمیذاره. به خصوص وقتی دین و زندگی رو بازمیکنم... 8->

آقا دعا یادتون نره ها!‍ ماهم واسه همه دعا میکنیم که به قول مهسا هرچی که صلاحمونه رخ بده

• لایک
امتیازات: MePeR

ail73

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجینیا(بیرجند)
مدال المپیاد
به قول بچه ها راهو باسه بقیه باز گذاشتیم
دانشگاه
شریف(ارشد)-شیراز(کارشناسی)
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی-طراحی فرآیند

آیا تاریخ ادبیات و کلمات در یه روز تموم میشه /؟؟! 8->

اصن برا چی اول ما باید کنکور بدیم ؟ چرا ما نباید به جای انسانی شنبه امتحان بدیم ؟
اگه ما هم شنبه امتحان داشتیم 8-> 8-> 8->

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

{ میشه امروز و فردا ( و پسفردا واسه تجربی ها) یکم بشه اسپم داد تو این انجمن؟ :D }

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از پگاه :
{ میشه امروز و فردا ( و پسفردا واسه تجربی ها) یکم بشه اسپم داد تو این انجمن؟ :D }

بله بله ... 100 % ... راحت باشین / باشیم ... :-" :D

مسئولیتش با خودم ... :-" :))

این انجمن به گمونم دیگه اصلا پاک بشه بعدش ... در نتیجه کلا مشکلی نیست ... :-" :D

ninja

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

بچه هاباورتون ميشه چقدزوديه سال گذشت!
يادش بخيرپارسال اين موقع چقدتوهم هاکه براکنکورنزدم!چه برنامه هاکه نريختم!امادرآخر يک دهمشونم اجرانکردم :دي

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

من پارسال از 8 تیر شروع کردم این موقع داشتم خودمو خفه میکردم آخرین روزای استراحتمو خوش بگذرونم :D تا 1 ظهر خواب، تا 4 صبح فیلم، ،... از هفته دیگه ایشالا دوباره :D

برنامه گام اول رو هم گرفته بودیم با دوستام بش فحش میدادیم که چقدر سنگینه :-" یکی از بهترین دانش آموزای مدرسه مون من قشنگ یادمه تو یاهو پی ام داد: :| نظرت چیه؟

کلهم برنامه ریزی هامون واسه دو رقمی بود :)) اولای کار که دیگه جوگیر تر! یه نفر هم بود مال اژه ای پارسال 9 شد آموزشگاه علوی میرفت بعد چون یه رقمی شده بود بش ماشین داده بود آموزشگاهه بعد ما هم جدی به این موضوع فکر میکردیم که خوبه ما هم بریم اسم بنویسیم :-? پتانسیلشو میدیدیم تو خودمون :-"

خوب بود ولی :D همه ی اون بار هایی که واسه درصد ها و رتبه ها و تراز های کانون اخلاقم گند شد و جیم زدن از کلاسا و سر کلاس شیمی ردیف آخر نشستن و فیزیک خوندن و سر زبان شیمی تست زدن و ...

کلاس ما تو مدرسه شبیه اتوبوس میشد :)) یه سری به عنوان قربانی ردیف اول میشستن ( اینقدرم کم بودن که یه ردیف پر نمیشد! ) بعد دیگه همه پشت سر اینا یه جوری که بشه مستتر شد و بدون اینکه معلم ببینه یه چیز دیگه خوند

کلاس دینی که جلو چشم معلم بچه ها با کیف از تو کلاس میومدن بیرون و جیم میزدن

هر درسی رو معلم ازمون میپرسید یا امتحان میگرفت بلد نبودیم میگفتیم "خانوم ما با برنامه کانون پیش میریم هنوز نرسیدیم ;;) " معلما هم قبول میکردن! :D

در کل، خوش گذشت :D

ادامه اش هم خوب میشه :D هم آخر این هفته، هم دور و برا 15 مرداد :D

پ.ن: درست میگن، تصحیح میکنم فهیم :D ( از بس زیادن آدم قاطی میکنه :D )

robo94

عــلــــی (مهندس سابق)
نام مرکز سمپاد
دبيرستان شهيد اژه اى
شهر
اصفهان/تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
تـــهـــران (دانشکده فنـے )
رشته دانشگاه
مهندسی بــرق

به نقل از پگاه :
کلهم برنامه ریزی هامون واسه دو رقمی بود :)) اولای کار که دیگه جوگیر تر! یه نفر هم بود مال اژه ای پارسال 9 شد آموزشگاه علوی میرفت بعد چون یه رقمی شده بود بش ماشین داده بود آموزشگاهه بعد ما هم جدی به این موضوع فکر میکردیم که خوبه ما هم بریم اسم بنویسیم :-? پتانسیلشو میدیدیم تو خودمون :-"

فهیم میرفت :D ...3020 از اون گذشته یه ماشینم جایزه میدن :D تازشم خود مدیره(همین که میومد تو تلویزیون) یه بار دم فهیم داشت ماشینشو میشست اون پاچه ها رو زده بود بالا پاهای بلوریش و فقط به این مجری جله شبکه اصف بگن بیاد برنامه واسشون پر کنه =))

-----

حالا در هر صورت خوب بشه یا بد دیگه واقعا اونقدرم ارزش نداره که بعد کنکورم به قول عوام dep باشیم اگر خوب نشد حدود 11 ماهه از خیلی چیزامون زدیم هی این احوالاتمون نوسان میکرده 2 مین خوب بودیم 2 مین حالمون گرفته بود اصن دیگه 5 شنبه عصر دیگه فکرمون باید راحت باشه (:| یه چن روز تموم باید بخوابیم تا بی خوابیا جبران بشه

ولی خوب میشه :D ما نریم پَ کی بره؟ :D

Karo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
سنندج
دانشگاه
دانشگاه تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

اقا سوال 151 ریاضی 16 نمیشه ؟
سازمان سنجش زده 20

robo94

عــلــــی (مهندس سابق)
نام مرکز سمپاد
دبيرستان شهيد اژه اى
شهر
اصفهان/تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی بــرق

من راه خودمو میگم چرته راهم ولی اینطوری حل کردم (16 رو واست عدد گذاری کردم و نمیشه، میتونی همونجا همنهشت 256 رو بذاری بجا اینکه ضرب کنی)

xn1si4nnib1ir185owr1.png

Karo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
سنندج
دانشگاه
دانشگاه تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از :|.Mr :
من راه خودمو میگم چرته راهم ولی اینطوری حل کردم (16 رو واست عدد گذاری کردم و نمیشه، میتونی همونجا همنهشت 256 رو بذاری بجا اینکه ضرب کنی)

xn1si4nnib1ir185owr1.png
یه تیکه از راه حل خودم یه اشتباه ضایع کردم :-<
ممنون

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

سلام!
بعد از چند روز اومدم چند تا نکته رو بگم!

1- دانشگاه صنعتی شریف و دانشکده فنی دانشگاه تهران، هر دو همایش معرفی رشته رو مثل سال گذشته قرار هست داشته باشن. پیگیر باشین تا از دستشون ندین. فقط یه خواهش خواهرانه اینکه نرین جو دانشگاه بگیرتتون...جوری که حاضر شین هر رشته ای بزنین تا تو یکی از این دو تا دانشگاه درس بخونین...اشتباهی که خیلیا کردن و بهش اذعان میکنن و من هم راستش نزدیک بود مرتکب بشم!

2- از الان دیگه برین دنبال شناخت رشته های مختلف.سایت رشد یه قسمت داره درسها و واحدهای هر رشته رو میتونین توش پیدا کنین. دیدن اسم درسها یه دید کلی میتونه بهتون بده از رشته ها. و اینکه من زیاد به مشاور اعتقاد ندارم راستش!اما حتما از سال بالاییهاتون کمک بگیرین.ترجیحا نه کسی که دانشجوی سال اوله مثل ما! بلکه از کسانی که در مقاطع بالاتر اون رشته هستن!مثلا سال آخرن و یا اینکه دانشجوی کارشناسی ارشدن.چون ماها که اول کاریم یه کم شاید تو جو رشته مون باشیم و در مورد بازار کار و اینا نتونیم راهنمایی درستی بکنیم.

3- برین دنبال تفریح و استراحت و وقتتونو با اسپم دادن تو اینجا که جوش وحشتناک کنکوریه و آدمو یاد کنکور میندازه :-s تلف نکنین!

4- اگر هنوز چک نکریدن با پاسخنامه اینکارو نکنین! الکی اعصاب خودتونو خرد نکنین!شما چه میدونین که درصدهای بقیه چطوریه! هیچ کاری هم از دستتون برنمیاد!صبر کنین تا 1 ماه دیگه که سازمان سنجش نتایجو میده.

دیگه الان چیزی به فکرم نمیرسه!به هرحال برای شناختن خود رشته و شرایط دانشگاه ها از ما هم میتونین کمک بگیرین و در خدمتم به شخصه!اما برای بازار کار نه!هرکی درمورد رشته کامپیوتر،آی تی و علوم کامپیوتر سوال داشت به خصوص دو تای اولی من درخدمتم!

دیگه اینکه همین! :)
شاد باشید و امیدوار. (; >:D<

robo94

عــلــــی (مهندس سابق)
نام مرکز سمپاد
دبيرستان شهيد اژه اى
شهر
اصفهان/تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی بــرق

آقا این سوال همیشه بوده و هست ... :P

من که نیمه دومم (سال 72) اگه بخوام یه سال دیگه بخونم سربازی مشکل نداره؟ منبع موثق دارین؟ لینک میدین؟ : دی
(دارم پیش بینی می کنم نگین ای بابا و فلان و اینا : دی)

چون می خوام ببینم که اگه مشکل نداشته باشه دانشگاه آزاد دیگه ندم

...

مرسی جوابم رو از چند نفر گرفتم (;

ail73

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجینیا(بیرجند)
مدال المپیاد
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی-طراحی فرآیند

اگه کسی در مورد همایش های انتخاب رشته چیزی فهمید حتما بگه تا بتونیم یه جوری برنامه ریزی کنیم که بریم ! تازه هر همایشی ثبت نام میخواد !
من سال پیش تو مدارس یادمه تبلیغات همایش های دانشگاه تهران و شریف رو تو مدرسه زده بودن ولی امسال تا الان چیزی نشنیدم
پشتیبان ها اگه از دانشگاهاشون خبری در مورد این همایش ها دارن بگن لطفاً!!

یکی دانشگاه شریف که پیداش کردم یکی تهران رو یکی بگه !

دسته «الف» دسته «ب»
مهندسی و علم مواد، شیمی مهندسی عمران، مهندسی صنایع
مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی مهندسی برق، ریاضی و علوم کامپیوتر
مهندسی کامپیوتر و IT، مهندسی نفت مهندسی هوافضا، فیزیک

روز برگزاری
نوبت صبح نوبت عصر
روز اول (سه شنبه 18 مردادماه) دسته الف دسته ب
روز دوم (چهارشنبه 19 مردادماه) دسته ب دسته الف
روز سوم (پنج شنبه 20 مردادماه) دسته الف دسته ب
روز چهارم (جمعه 21 مردادماه) دسته ب دسته الف

تو 4 روز تکرار میشه . از 15 تا 17 مرداد ثبت نامشِ !

یکی دانشگاه تهران ؟؟

ernst haeckel

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بابــــــل
مدال المپیاد
اوایل نجوم بعدشم زیست شناسی
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

* بسیـــــــــار خووب...

الان شدیم مصداق بارز این جمله ای که همیشه تو تیلیویزون :D میگن: به پایان امد این دفتر و از اینجور چیزا!
از کودکی آرزو داشتم یه جا این جمله رو بگم! بغض فرو خفته ای بود لامصب!

پارسال تابستون جو مارو گرفته بود شدید! مامان میگفت برو سر کوچه ماست :D بخر میگفتم نع!! :-" [-( درس دارم مثلا" هااااااااا!!
کلا" اولاش پر انرژی بودم شدید! یادمه اون روز که جواب المپیاد اومد و قبول نشدم بعد 2-3 ساعت دپرسی رفتم کتابامو دونه دونه در می آوردم!مثلا از فرداش شروع کنم بخونم!به زور جمعم کردن!

خلاصه اینکه تابستون بهترین دوره مطالعاتی من بود!! بعدش دیگه مدرسه ها وا شد و شیطنت ها آغاز!

*کلاس ما هم که کلا" fun بود! جمعا" 15 نفر بودیم! 4 نفر که ثابت نبودن! 2 نفر هم rotation نبودن! سر جمع سر یه کلاس به زور 8-9 نفر میشدیم! کلا فضای مورد نیاز برای ما به "متر مربع نمیرسید!هممون تو یه خط بودیم! چیزی حدود 6 متر فضا میخواستیم!

چقد بکس قلم چی و گزینه 2 واسه هم کری میخوندیم! شده بودیم حزب gozine2 ialism علیه kanoonialim :D ! شاد بودیم!

زنگ زبان هم که شده بود زنگ تحلیل و نقد مسائل سیاسی اجتماعی ادبی تاریخی جغرافیایی دینی سبزی تره بار گوشت ماهی آب نبات دمپایی جارو بیا اینور بازار...

فی الحیث المجموع ( :-") زندگی کردیم! بسته پیشنهادی 7 رادیکال 3 :D من به دوستان 92 ای اینه که
اين يكدم عمر را غنيمت شمريم--- فردا كه از اين دير كهن درگذريم--- با هفت هزار سالگان سربسريم

*توضیح در مورد بیت بالا:
یکدم عمر = تشبیه بسیار ضعیف :D از دوران کنکور! چون که نه تنها یکدم نیست بیلکه یک دم و بازدم هم نیست :)!بلکه عمریست که آن را کرانه نیست!جز آنکه جان بسپارند چاره نیست!! =((
فردا = استعاره از دوران شاد زیستن پس از کنکور
هفت هزار سالگان = هم استعاره ای بسیار زیباست!!! هفت هزار سالگان منظور دانش جویان سال های بالاتر است که احتمالا منظور شاعر دانش جویان سال 7ام رشته پزشکی میباشد! :D که قراره عمری سرکوفت بزنن!

(بر هر سمپادی عاقل و بالغ :-" طبعا" واضح است که مطالب بالا طنزی سخیف از طنازی سخیف تر است! :-[
چون کنکور به معنای واقعی صرف مصدر زندگی کردن در ابواب 14گانه است!)

**کلا" شاد زندگی کنید! مطمئن باشید این ماراتن کنکور نیاز به اونقدر انرژی داره که جز با تفریح در حد نیاز :D بدست نمیاد! تابستون رو خووب بخونید! ولی در حد توانتون!
نرید اونقدر بترکونین که اول مهر موتورتون بسوزه!! :P

*شاد باشید... :)

ail73

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجینیا(بیرجند)
مدال المپیاد
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی-طراحی فرآیند

خب من الان میخام حرف بزنم کجا بگم !! :-"

آقا کسی دانشگاه امام صادق هم اسم نوشته ؟ :D من که اسم ننوشتم !! ولی دوستام بعضیا نوشتن ظاهرا 4 شنبه تو تهران امتحان دارن !

oxmahsaxo

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
اهواز

یه راهنمایی لطفا
واسه گراف چیکار کنم؟
خیلی سخته به نظرم
شایدم نباشه
در هر صورت من تاحالا یه اپسیلون ثانیه هم روش وقت نذاشتم