مشکلات ِ شما کنکوری ها

Karo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
سنندج
دانشگاه
دانشگاه تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر
پاسخ : مشکلات ِ شما کنکوری ها

یه سوال مربوط به امتحانات
واسه قبولی معدل بالا 10 قبوله یا 12 ؟
بعد مشکلی نیست چندتا درسو زیره 10 باشه با میانترمو ترم اول قبول شیم ؟

sharif

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی

دستم دامن اونایی که گزینه 2 هستن ! من نمیتونم برم اون بخش کارنامه های قبولی های 90 رو ببینم ! چی کار کنم؟!؟؟!!؟! :(

ail73

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجینیا(بیرجند)
مدال المپیاد
به قول بچه ها راهو باسه بقیه باز گذاشتیم
دانشگاه
شریف(ارشد)-شیراز(کارشناسی)
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی-طراحی فرآیند

به نقل از مهســـــــــــــا :
علیک سلام! :D خسته نباشید :)
امتحاناتون که مهم نیستن.فقط باید پاسشون کنین و تو فرصتی که بهتون میدن هم کتاباتونو بخونین و هم تست بزنین و هم جمعبندی کنین. از این فرصت برای جمعبندی دروس پایه تون هم استفاده کنین. تا حدود 10 ام که امتحاناتون تموم میشن شروع کنین دادن آزمونهای سالهای قبل رو :)
موفق باشید.
میدونین مشکل چیه ؟ امسال مثه سال پیش نیس که فقط ترم 2 امتحان بدیم الان کل کتاب رو امتحان میدیم ، به همین خاطر محاله کسی بتونه تو یه روز کل کتابو بخونه و تست بزنه و جمع کنه. من خودم میخواستم هفته گذار عمومی بخونم ولی الان اون یه هفته باید یه سری اختصاصی ها که عقبم بخونم ، نمیدونم ادبیات و دینی کی بخونم ؟ :-ss
به نقل از sharif :
دستم دامن اونایی که گزینه 2 هستن ! من نمیتونم برم اون بخش کارنامه های قبولی های 90 رو ببینم ! چی کار کنم؟!؟؟!!؟! :(
بیا من یه حساب کاربری دارم بهم پ خ بده

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

بچه ها جدا به فکر مرور باشید. طوری نشه سر جلسه امتحان یک مساله رو به خاطر اینکه یک چیز کوچولو دقیق یادتون نمیاد ازدست بدین. بایدبیشتر ازاین بترسین که چیزایی که بلدین یادتون نیاد تا اینکه از چیزایی که بلدنیستین بترسین.

SANA.P

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یــــــــزد
مدال المپیاد
مدال نقره المپیاد نانو تکنولوژی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
دکتری پیوسته بیوتکنولوژی

آزمون جامع مرحله 3 سنجش و جامع مرحله1 کانون توی یه روز هست.من سنجش رو بدم بهتره نه؟

robo94

عــلــــی (مهندس سابق)
نام مرکز سمپاد
دبيرستان شهيد اژه اى
شهر
اصفهان/تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
تـــهـــران (دانشکده فنـے )
رشته دانشگاه
مهندسی بــرق

به نقل از ثنــــــــــا :
آزمون جامع مرحله 3 سنجش و جامع مرحله1 کانون توی یه روز هست.من سنجش رو بدم بهتره نه؟

خود پشتیبانای کانون اینجا میگن بدین مرحله 3 سنجشو کانون رو بعد از ظهر بدین (که کسی حال نداره)
اینا وقتی خودشون اینو میگن قطعا" سنجشو باید داد حداقل واسه تعداد شرکت کننده ها

به نقل از Karo :
یه سوال مربوط به امتحانات
واسه قبولی معدل بالا 10 قبوله یا 12 ؟
بعد مشکلی نیست چندتا درسو زیره 10 باشه با میانترمو ترم اول قبول شیم ؟

پَ چرا کسی این سوالو جواب نمیده ؟ : دی

ninja

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

واسه امتحاناي نهايي قبولي 10روبرگه امتحان هست!وبچه هاي سمپادحق تک ماده کردن هم دارن!
امامدرسه مالج کرده که امتحاناي داخلي حق تک مآده نداريد!وداخلي ها12ميشن

SANA.P

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یــــــــزد
مدال المپیاد
مدال نقره المپیاد نانو تکنولوژی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
دکتری پیوسته بیوتکنولوژی

من شنیدم ک 2تا درس رو میشه تک ماده یعنی 7! شد...

• لایک
امتیازات: ail73

robo94

عــلــــی (مهندس سابق)
نام مرکز سمپاد
دبيرستان شهيد اژه اى
شهر
اصفهان/تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
تـــهـــران (دانشکده فنـے )
رشته دانشگاه
مهندسی بــرق

من مدتی پیش یه پیش نهاد واسه کار خودم دادم که دیگه کانون ندم اما نمیشه کانون رو باید داد چون سنجش اونقدرم که فکر میکردم بهتر از کانونه نبود به بقیه هم پیشنهاد می کنم اگه کانون هستن جامع هاشو بدن من که پشیمون شدم تا حدی همین 3 تا کانون رو هم ندادم

فک کنم هر چی بیشتر آزمون بدیم بهتر باشه

امتحانات رو هم من احساس میکنم همه پاسیم (نهایی ها رو که 100 در 100 )
داخلی ها رو هم مثلا اگه تحلیلی بخواد بندازه تو مدرسه ما از 90 تا 70 تا میفتن سال آخره مهربونن (چون ترم اول این مدلی بود امتحان ترم دومش هم همین شکلی بود من ترم اولو 15 شدم(تو 90تا یه 20 داشتیم(احتمال زیاد) یه 17 ،4 تا 16 یه 18 بعدشم 15) الانم فکر نکنم بندازه کسیو

تک ماده دقیقا چیه؟

Z.n

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی فناوری اطلاعات

به نقل از !!!Mr. Nik :
خود پشتیبانای کانون اینجا میگن بدین مرحله 3 سنجشو کانون رو بعد از ظهر بدین (که کسی حال نداره)
به نظر من بهترین کار اینه که سنجش رو جمعه بدید و قلم چی رو هم شنبه!
صحبت کنید قبول می کنن شنبه بدید

انقد هم وقتتون رو سر پاس کردن یا نکردن تلف نکنید.
من قول می دم همتون یه ضرب پاس می کنید.

Karo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
سنندج
دانشگاه
دانشگاه تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از ninja :
واسه امتحاناي نهايي قبولي 10روبرگه امتحان هست!وبچه هاي سمپادحق تک ماده کردن هم دارن!
امامدرسه مالج کرده که امتحاناي داخلي حق تک مآده نداريد!وداخلي ها12ميشن
قوانین عوض شده ها
فک کنم تو قوانین جدید 2 درس نمره قبلی نیاری به شرط اینکه معدلت بالا 14 باشه فک کنم سیستم قبولت میکنه

این قوانین بالا ماله خیلی وقت پیشه

ail73

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجینیا(بیرجند)
مدال المپیاد
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی-طراحی فرآیند

به نقل از !!!Mr. Nik :
جا ما گفتن تاریخش عوض نمیشه و حتی ساعتش. هر کی میخواد بیاد هر کی میخواد نیاد :-" بچه های ما هم محترمانه گفتن ما نمیام ، بعد الان پشتیبانا گفتن میبینیم کی میاد کی نمیاد ! سر لج بازی هم شده فک نکنم بچه ها ما برن تا کانون مجبور شه ساعتش رو عوض کنه
من شنیدم ک 2تا درس رو میشه تک ماده یعنی 7! شد...
اینو به ما هم گفتن که میتونین تک ماده با نمره 7 بردارین و درسا رو پاس کنین
به نقل از !!!Mr. Nik :
امتحانات رو هم من احساس میکنم همه پاسیم (نهایی ها رو که 100 در 100 )
اتفاقاً نهایی ها رو مطمئن نیستم پاس بشه مخصوصاً دینی ( نخندین چون واقعاً گمونم پاس نشه ) تو دیف مثلاً اون همه اثبات داره من که نخوندم تازه فقط ترم دوم رو خوندم و تست زدم ترم 1 که هیچی حالا ببینم امروز صبح چی میشه !!

Alfredo

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

آقا من یه سوالی دارم... تو دانشگاه به کارنامه دبیرستان که گیر نمیدن؟ نخندین جدی پرسیدم X-(

چون دیف رو اساسی گند زدم ... 10 به بالا میشمااا ولی خوب بده دیگه.....

بعد مگه شرط قبولی تو یه درس این نیست که معدل کل نوبت اول و دوم یه درسی 10 بشه؟

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

در مورد پاس شدن من یادمه پارسال به ما میگفتن اگه میخواین خودتونو بندازین اینطوری نکنین که 6 7 نمره بنویسین چون ممکنه معلم میان ترمو ( یا ترم اولو :-? یادم نیست) بالا رد کرده باشه با 12 13 پاس شین بدبخت میشین جوری میگفتن که گویا نمره ای که معلم به عنوان میان ترم و ترم اول اینا رد کرده تاثیر داره یعنی یه جوری پاس میشه آخر آدم افتادن در حد سفید دادن برگه یا 2- 3 نمره نوشتنه

ail73

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجینیا(بیرجند)
مدال المپیاد
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی-طراحی فرآیند

من شنیدم میگن اگه معدل یه درس زیر 15 باشه نمیتونین باسه ادامه تحصیل برین خارج . ینی باید نمره تموم دروس بالا 15 باشه تا شما رو بورسیه کنن خارج و گرنه تو دانشگاها ایران که گیر نمیدن

eyekay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی قم،علامه حلی تهران
شهر
قم،تهران
مدال المپیاد
مدال نقره ی المپیاد ریاضی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

دروغ گفتن بدجور!اصلا و به هیچ وجه به سابقه ی دبیرستان شما کاری ندارن!فقط و فقط معدل لیسانس!مقاله توی جای معتبر ،مدال جهانی المپیاد ، این جور چیزا ،رتبه ی کنکور ام هر چی شد ربطی نداره!اصلا تو بنویس اول شدم ،کاری به این جور چیزا ندارن !چون مثلا اصلا کارنامه ی رسمی برای کنکور نداریم!از کجا می خواد بفهمه؟

ail73

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجینیا(بیرجند)
مدال المپیاد
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی-طراحی فرآیند

به نقل از حامد مهدوی :
دروغ گفتن بدجور!اصلا و به هیچ وجه به سابقه ی دبیرستان شما کاری ندارن!فقط و فقط معدل لیسانس!مقاله توی جای معتبر ،مدال جهانی المپیاد ، این جور چیزا ،رتبه ی کنکور ام هر چی شد ربطی نداره!اصلا تو بنویس اول شدم ،کاری به این جور چیزا ندارن !چون مثلا اصلا کارنامه ی رسمی برای کنکور نداریم!از کجا می خواد بفهمه؟
ولی این خبرو کسایی که رفتن خارج گفتن . میگفتن باید کل کارنامه تحصیلت رو از ابتدایی !!! تا دانشگاه ترجمه کنی بفرستی . حتی سال اول دبستان !!!!!
+ بچه ها من پیشنهاد میکنم از این به بعد تو تاپیک پیش دانشگاهی قلم چی بحث کنیم . اون جا خودمونیم و با هم بحث میکنیم ولی این جا تاپیکیِ که ما سوال میکنیم و پشتیبانا جواب میدن ولی وقتی پشتیبانی جواب نمیده چه فایده .

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از ali 73 :
ولی این خبرو کسایی که رفتن خارج گفتن . میگفتن باید کل کارنامه تحصیلت رو از ابتدایی !!! تا دانشگاه ترجمه کنی بفرستی . حتی سال اول دبستان !!!!!
+ بچه ها من پیشنهاد میکنم از این به بعد تو تاپیک پیش دانشگاهی قلم چی بحث کنیم . اون جا خودمونیم و با هم بحث میکنیم ولی این جا تاپیکیِ که ما سوال میکنیم و پشتیبانا جواب میدن ولی وقتی پشتیبانی جواب نمیده چه فایده .
ما جواب نمیدیم چون به نظرمون بحثتون واقعا بی مورده!
قبلا هم گفتیم بهتون که وقتتونو با فکر کرد نبه پاس شدن و نشدن و تک ماده و اینا تلف نکنین!!
الان اصلا وقت فکر کرد نبه این چیزها نیست!

در مورد چیزی که گفتید من همچین چیزی تا الان نشنیدم! اگر کسی اطلاع داره میتونه بگه.

-> شما درستونو بخونین هیچ چیز بدی پیش نمیاد!واقعا به این چیزا فکر نکنید...

-->>من هی میام میخونم بحثارو به این امید که اگر کسی سوالی داره واسه این مدت باقیمونده جواب بدم...بعد میبینم همه ش بحث سر تک ماده و ایناست!! خب ذوقم کور میشه!!

ail73

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجینیا(بیرجند)
مدال المپیاد
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی-طراحی فرآیند

به نقل از مهســـــــــــــا :
-->>من هی میام میخونم بحثارو به این امید که اگر کسی سوالی داره واسه این مدت باقیمونده جواب بدم...بعد میبینم همه ش بحث سر تک ماده و ایناست!! خب ذوقم کور میشه!!
به نقل از ali 73 :
حالا جدا از این که من هم ادبیات و هم دینی رو گذاشتم باسه این آخرا :-" ولی خیلی از دوستای خودم هم میگفتن ما ادبیات رو تو یکی دو هفته آخر خوندیم و حتی درصدشون 70 بود که خیلی عالیه !! ولی من این وسط یه سوالی دارم :-/ ما الان دینی یا ادبیات ( یا مثه من هر 2) رو میذاریم باسه آخرا بعد چه جوری آزمون جمع بندی از خودمون بگیریم ؟ منظورم اینه که ما میایم کنکور های سال های پیش رو از خودمون بگیریم و با روش 3 روز یه بار جمع بندی کنیم ولی وقتی داریم این کنکورا رو از خودمون میگیریم دینی نخوندیم ( ادبیات ) بعد اون آزمونی که از خودمون میگیریم دیه به درد نمیخوره ! چون تو قسمت عمومیش که ما نصفشو نخوندیم . شما ها چه کار کردین ؟

eyekay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی قم،علامه حلی تهران
شهر
قم،تهران
مدال المپیاد
مدال نقره ی المپیاد ریاضی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از ali 73 :

احتمالا از قبل از لیسانس اپلای کرده بوده!وگرنه این همه طلای المپیاد که با 10 و 12 پاس می کنن سر کارن؟خودم یکی می شناسم که با 3 تا 7 تک ماده کرده بود برای استنفورد اپلای گرفت!اصلا ربطی نداره!

بالا