• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تقلید از جنس مخالف

کدوم گزینه ؟!!

• پسرم و دوست دارم پسر بمونم

رای‌ها: 83 33.1%
  • پسرم ولی کاش دختر بودم!

رای‌ها: 4 1.6%
  • دخترم و دوست دارم دختر بمونم

رای‌ها: 84 33.5%
  • دخترم ولی کاش پسر بودم!

رای‌ها: 24 9.6%
  • جنسیت خودمو قبول دارم ولی کارای شبیه به جنس مخالفم زیاد انجام می دم

رای‌ها: 56 22.3%

• رای‌دهندگان
    251

broodfather

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
دادم ! ;D
دانشگاه
نمیدونم ... اگه خدا بخو�
رشته دانشگاه
اسب سواری با سگ
پاسخ : پسر ها و دختر های امروزی جابجا میشوند !

به نقل از Golenazzz :
به نظر من دختر باید دختر باشه! پسرم باید پسر باشه!

اگه مرحوم امام زنده بود الان همینو میگفت... پسری که پسر نباشد پسر نیست...

کلی پشته این جمله ها حرفه سر سری نیگیرین :D

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

درسته اينكه دخترا شبيه پسرا يا پسرا شبيه دخترا باشن كار اشتباهيه و خلاف عرف جامعس، ولي خوب ظاهر هر شخص به خودش مربوطه و ما نميتونيم تو حريم شخصي مردم دخالت كنيم. و هرفرد مجازه ظاهرش اونجور كه دوست داره باشه، اما تا وقتي كه به هنجار و عرف جامعه آسيب نزنه!

البته همه چيو هم نميشه به پاي علاقه به مثلا پسر بودن گذاشت! اين كه من حوصله ي مو شونه كردن ندارم و از 6سال پيش تاحالا موهام بلند از 4 سانت نبوده يا اينكه نميتونم با كفش پاشنه دار راه برم و هميشه اسپورت ميپوشم دليلي بر اين نيس كه من حتما دلم ميخواد مث پسرا باشم!

میترا

میترا
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
دانشکده‌ی هنر و معماری تهران مرکز
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

پسری که خودشو شبیه دختر میکنه واقعن غیر قابل تحمل ِ !

Elnaz.M

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
برق

اوه اوه بخدا خیییییییییلی بده من از این پسرا زیاد دیدم تاحالا

حتی ی پسررو میشناسم ک ی جور میره بیرون من اصن بضی وقتا با دختر اشتباش میگیرم :D در این حد

ی بار با یکی از دوستام داشتیم از مدرسه برمیگشتیم دوستم سیبیل داشت بعد ی اکیپ پسر جلومون دراومدن یکیشون سیبیلشو مسخره کرد ولی دوستم ی جوابی داد ک پسره هنگید :O بهش گف وقتی تو جامعه پسرایی مث تو زیر ابرو برمیدارنو موهاشونو رنگ میکنن من مجبورم سیبیل بذارم ک حداقل جامعه احساس کمبود مرد نکنه... حال پسررو گرفت /m\ /m\

tahourataheri

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان3
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی-طلای جهانی(خب بالاخره می گیرم دیگه)
تلگرام
اینستاگرام

من خودم از مردایی که تیریپ مردونه می زنن خیلی خوشم میاد و از دختر هایی که شبیه پسرا حرف می زنن به نظرم غیر عادیه و پسرا هم ازشون خوششون نمیاد.

nasim fakhr mohammadi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
آيت الله آملى
رشته دانشگاه
داروسازى

ی جمله ای هس که میگه:همونقدر که پسرا از دخترایی که سیبیل دارن بدشون میاد دخترا هم از پسرایی ک زیر ابرو ور میدارن بدشون میاد
:-" :-" :-"
نکنین اینکارارو :-" :-" :-"
ولی در هر حال من احساس میکنم ما زیاد حق دخالت نداریم :) :)

sajjadbest22

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

دوستاني كه با مقوله تبديل پسر به دختر آشنا نيستن يا نديدن:
46620447466629696121.jpg

fitmal

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan 2
شهر
کرمان (1 ر) - تهران (بقیه)
مدال المپیاد
یه سری مرحله 1 :-" 1 مرحله 2 :-"

اقا ولی این موضوع تو جامعه خیلی زیاد شده خداییش!! امروز داشتم تو خیابون میومدم پسره ب دوستش میگفت ب نظرت زیر ابرومو برداشتم خوب شده =))
یعنی علاقه ی الان پسرا ب این مقوله الان بین ما دخترا نیست!!
+بعضی چیزا رو ب پای اشتباه شدن نگیرید چکوون بعضی کارها جا افتاده ک پسرونس در حالی ک اینجوری نیس مث اشپزی ک ملت میگن زنونست اما این همه مرد اشپز داریم
مثلا من خودم عاشق تعمیر ماشین و چکش و میخ وفوتبال و.. ام دلیل نمیشه این

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

آقا یکی از دوستان هم بانگ داده بود:
(ابروی خرو ور داری که آهو نمیشه :))

نکن آقا پسر) دیدم مرتبط با این موضوعه گفتم بگم :D
ولی واقعا خیلی زشته ها بعد جالب اینجاس که اینا دختر نماها پای ناموس و ازین چیزا میاد وسط رگ گردنشون باد میکنه آخه خب ینی چی L-:
حالا یه روان شناسی صحبت میکرد میگفت اینا به دلایلی که الان یادم نمیاد هورمون زنونشون بیشتر از مردونه ترشح میشه و اینا میل به این کارا پیدا میکنن این حرف من نیستا یه روانشناس میگف :-"

vahidd

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد
شهر
مشهد

آقا من از این کارا خوشم نمیاد. از خیلی چیزای دیگم خوشم نمیاد مثلآ اینکه دخترا انقد آرایش می کنن. ولی هر چقدم رو کسی غیرت داشته باشم نمیتونم مجبورش کنم این کارو نکنه. چون شده قسمتی از فرهنگ مردم. اگه این کارو نکنه شاید نتونه اون جوری که میخواد با جامعه ارتباط برقرار کنه.
این کارای پسرام همینه. همین که الان جین و تی شرت می پوشیم به نظر مردم 20 سال پیش فحشا بود. الان دیگه نیست. به نظر مردم 10 سال بعد هم یه سری مسائل عادی میشه...

Liese

کاربر.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
97

خــب تو امروزه یانطوری شده که پسرا ابرو بر میدارن مو بلند میذارن و کلی کارا دخترونه میکنن و دخترام که به جای مانتو بولیز میپوشن و جای دخترا و پسرا عوض شده :D

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک

ببینید بحث عوض شدن نیست!
مو بلند کردن هم اصلن جداست! ببینید بحث اینه که همه ادم ها دوست دارن زیبا به نظر بیان!
حالا این زیبا شدن می تونه به مدل هایه مختلفی خودشو نشون بده!

یکی از ابروش ناراضیه یکی از موهاش یکی از دماغش!
اخه کی گفته که مو بلند کردن ماله دختراس ؟‌
خب اگه سینوهه می خوندین میفهمیدین که زن هایه مصری از ته کچل بودن! تا زیبایی و سفیدی کفه سرشون رو به رخ بکشن! لابد هم اقدامشون از نظر شما پسرونه بوده!!!

یا گوشواره انداختن نشون از این بوده که به طرف بنده ی کسی دیگست! دخترانه گرامی شما ایا به این منظور گوشواره میندازین ؟‌

خب نه معلومه که نه! به اینا میگن عرف! عرف اگه با سرعت تغییرات مردم جلو نره مردم حس می کنن به تناقض برخوردن! و این تو جامعه ما خیلی بیشتره! چون هم اسلامیه که این خودش یه مشکله! و اینکه افکار منتقل میشه و این یعنی نسل به نسل تغییرات با سرعت کم یا فقط در یه سری موضوع ها اتفاق میافته! مثلن هنوز که هنوزه تو ایران میگن دختر باید باکره باشه! اخه اقا چرا ؟‌کی گفته ؟‌ الانم همتون فکر می کنید من ادا روشن فکر هاعو اینارو درمیارم! اقا ول کنید این حرف هارو! من نمیگم بکارت خوبه یا بد! ولی الان ما ادم هایی داریم که با دیگرونن بکارت اخه جیزه! سره ازدواجشون میشه یه شرط حیاتی و مهم! خب مسخرس!

مو بلند کردن هم هیچ ربطی به زنونه مردونه نداره! و خب یه زمانی تو قرن بیستم کاملن مد بوده ! و اکثر خواننده هایه مرد مویه بلند داشتن! شما از کت استیون مسلمون شده بگیر تا مایکل جکسون و استیون تیلور و جان لنون!

زدن ابرو هم طبیعیه! حالا به همین ادما بگی پیامبر موشو رنگ می کرده خوبه ها ولی به مردم عادی میرسه میشه اخو جیز و کاره زنانه!

یا طرف زنه مردمو تو خیابون میبینه! ارایش کرده با چشاش داره زنرو می خوره ها ولی به زبون میگه خانم این چه وعضشه! خب اینا تناقضه اقا! خانوم به این میگن تناقضی که ما دچارشیم! ارایش کردن هم هیچ عیبی نداره! من ابرو برنمیدارم مو هامو بلند نمی کنم! خودشون بلند میشن! چون حالو حوصله کوتاه کردن و نه وقتشو دارم! ولی اگه حسو حاله مراقبت از مویه یه ذره بلند رو داشتم! بدم نمیاومد بلند کنم!
ابرومم نمی زنم چون ماله من پره ابروم و اگه نازک کنم ناجور میشه! ولی موهامو عادت به رنگ کردن داشتم! و این موضوع به هیچ کسی مربوط نیست! موهامه دلم می خواست!

ببینید هرکس باید برایه خودش تصمیم بگیره! اگه بدمون میاد نگاه نکنیم! اگه خوشمون میاد تحسین کنیم! بذاریم یه ذره مردم حقه انتخاب داشته باشن!

Hashie

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
تبریز
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

صلا چیز جالبی نیست . خب اگه قرار باشه پسر و دختر اخلاقاشون مثل هم باشه پس چرا جنسیتشون با هم فرق میکنه ؟ البته حالا خیلی هم نباید مته به خشخاش گذاشت مثلا یه چیزایی از اول مد شده که پسرونه ست و یه چیزایی دخترونه که الآن دیگه حل شدن. کلا روح پسر واسه ی کارای دخترونه ساخته نشده و بالعکس. پس کار جالبی نیست که بخوایم استاندارد های طبیعت رو به هم بریزیم.

Yasaman.k

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شعبه2
شهر
کـرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

من فک میکنم برمیگرد به فرهنگمون و دوستان عزیزمون!اصولا شما پسری رو نمیبینین که ابرو برداشته باشه بعد همه ی دوستاش و حداقل اونایی که باهاش بیشتر دوسته ابرو بر نداشته باشن! این ذات و طبیعت ادماس که بین دوساشون میخوان برتر باشن یا مثه بقیه باشن! این روی خود منم تاثیر گذاشته وقتی مجلس زنونه ای میری که بیشتر دخترا موهارو مثه پسرا از تیغ زدن یا همون مدلای فشن که میدونین یا همه بلوز شلوار توی مجلس عروسی هستن ناخداگاه شما هم دوس دارین مثه اونا کلاس بذارین!
اینکه گفتین شاید غریزه زنونه داشته باشن کلا بحثش جداست! :D چون من پسری رو دیدم که ابروهای تیز از بعضی خانوما خوشگل تر :D بینیشم عمل کرده بود موهاشم بلند رنگم کرده بود و با یه عشوه ای راه میرف که نگو! :))

Analia

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد/تهران
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از yasaman.k :
اینکه گفتین شاید غریزه زنونه داشته باشن کلا بحثش جداست! :D چون من پسری رو دیدم که ابروهای تیز از بعضی خانوما خوشگل تر :D بینیشم عمل کرده بود موهاشم بلند رنگم کرده بود و با یه عشوه ای راه میرف که نگو! :))

خب این اصن جالب نیست!! :D

به هر حال هر کس تو این مسائل خط قرمزایی داره، مثلن یکی میگه اگه پسرا یه جوری ابرو بردارن که تابلو نباشه اشکالی نداره ، یکی هم میگه نه این کار کلا مشکل داره

نباید اینجوری باشه که آدم تو یه جو خاص قرار بگیره خودشو شبیه اون جو بکنه، چون اکثرا اون کار رو میکنن
باید ببینه خودش چیو می پسنده و ثانیاً شرایط تا چه حد به اون اجازه این کار رو میده، بعد شرایطو سبک سنگین کنه و تصمیم بگیره

هر کسی در نهایت خودشه که تصمیم میگیره که چی کار کنه

nasrin.z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قوچان
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی( گرایش جداسازی)

خب اگه کسی بخاطر مرتب بودن به ظاهرش برسه خیلی خوبه
خداییش بعضی پسرا خیلی ابروهای پری دارن که اگه ورندارن واقعن جلئ پاشونو نمیبینن :D اینجا دیگه لازمه که یه دستی به ابروها بزنن البته فقط یه دست نه اینکه شابلون بزارن و یه نخ درارن :-w

یه چیز دیگه ای ام که این چن روزه عایدم شده اینه که تو عروسیا دوماد از عروس خیلی خوشگل تر ِ :D ( به چش برادری نگا کردما فکر بد نکنین ;)) )

خودم که تا حالا آرایش کرده بیرون نرفتم نمیخوامم امتحان کنم که با این حال چه فرقی میکنم
اما خیلی دوس دارم بدونم اون دخترا یا پسرایی که با ارایش تو جامعه ظاهر میشن دقیقن چه هدفی دارن ؟؟ :-?

Yasaman.k

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شعبه2
شهر
کـرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از شبگرد رومینا :
خب این اصن جالب نیست!! :D
به هر حال هر کس تو این مسائل خط قرمزایی داره، مثلن یکی میگه اگه پسرا یه جوری ابرو بردارن که تابلو نباشه اشکالی نداره ، یکی هم میگه نه این کار کلا مشکل داره
نباید اینجوری باشه که آدم تو یه جو خاص قرار بگیره خودشو شبیه اون جو بکنه، چون اکثرا اون کار رو میکنن
باید ببینه خودش چیو می پسنده و ثانیاً شرایط تا چه حد به اون اجازه این کار رو میده، بعد شرایطو سبک سنگین کنه و تصمیم بگیره
هر کسی در نهایت خودشه که تصمیم میگیره که چی کار کنه
خوب من گفتم تاثیر اطرافیامون کم نیست! و اصولا نوجونو و جوان ها این کارارو میکنن و اصولا کسی برای ابرو بر داشتن شریاطو نمیسنجه! پسری رو هم نمیشه متقاعد کرد که شرایطت اجازه نمیده این کارو بکنی یا حتی دخترا که ارایش نکنی!! به هرحال هر کسی یه استقلال و ازادی در وجودش داره که هرکاری دوست داشته باشه میکنه

mina99

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
مادر
شهر
سیرجان
مدال المپیاد
نوچ

حالم از اينجور ادما بهم ميخوره،واسه جلب توجه اين كارو ميكنن L-: L-:

نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
من الذهب و الفضة و الخیل المسوِمة
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علم رایانه
دخترا پسر شدن؟!!

سلام یه سوالیه چند وقتیه ذهنمو مشغول کرده:
واقعا دخترا پسر شدن و کار های پسرونه می کنن؟!
مثلا شما دختر خانوما میشه بگین احساس پسر بودن دارین یا نه؟

sahere

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
گفتار درمانی
پاسخ : دخترا پسر شدن؟!!

از وقتی پسرا ابرو بر میدارن مو رنگ میکنن.لباس گلبهی و سبز فسفری میپوشن.شونصد ساعت جلو آینه موهای بلندشونو درست میکنن گوشواره تو گوششون میکنن و دسبند و غیره
:D
الان این آقایون عزیز احساس دختر بودن دارن؟ :))

من قبول ندارم خیلی از این کارارو.که هم دخترا انجام میدن و مال پسراس.و کارایی که پسرا میکنن و مال دخترتس.
ولی بعضی کارها به غلط فقط برای پسراس.و مشکل دخترا با این قسمتشه :D

• لایک
امتیازات: zmaa
بالا