• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های بیرجند

Ali.N

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
بيرجند
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
سه سال ناکامی در مرحله دو ریاضی و دو سال ناکامی در مرحله دو کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر
پاسخ : سمپادیای بیرجند

به نقل از razie95 :
در مورد المپیاد: المپیاد یه چیز پایه ایه ،اینکه بیاد یه ماه طرف بره کلاس ،خودشو بکشه هم نمیتونه رتبه بیاره،باید پایش قوی باشه
و من دارم میبینم که مشکل بچه های ما پایست ،پایشون ضعیفه ،اما تلاش و استعدادشون خوبه
به قول شیمیدان عزیز هیچ ربطی به پایه نداره.من بچه های استانای دیگه رو دیدم فقط استان ما اوضاش خرابه.بیرجند هیچکس نیس جز یک نفر که که دسترسی به ایشون اسون نیس.این معلمایی که خودشون رو بهترین معلمای استان میدونن هر وقت سوال المپیاد ازشون میکنم مث....تو گل گیر میکنن.انگار چیز جدیدی شنیدن.من موندم اینا تو دانشگاهچی بهشون یاد میدادن.الانم که دستمون بستس بخاطر امتحانات مستمر که الکی وقتمون رو پر کرده.
در مورد سال های قبل هم بگم که شرایط اون موقع با الان زمین تا اسمون فرق میکنه.پس مقایسه نکنین ما رو با اونا.من اینو بهتون بگم که تا تجدید نظر اساسی نشه مدرسمون تا صد سال دیگه هم نمیتونه حتی یه برنز بیاره.

mohammadpasan1373

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بیرجند
مدال المپیاد
آقا ما نخوندیم ولی تو برو!!!!خداییش ضرر نمیکنی!
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از razie95 :
=)) =)) =)) =))
وای خدا چقدر این کار احمقانشونو مسخره کردیم
حالا افتخارشون تو کنکور یه چیزجداس،ولی این ننگشون برای همیشه باقی میمونه {-8 {-8 :-" :D
اولن اون جمله ایمان رو باس آب طلا گرف زد سر درِ فرزانگان =)):
" حماقتی ک منجر ب موفقیت بشه..."
کسی عرضه ی مارو نداشته و ندارد...
گشتم نبود نگرد نیست :D
ثانیا:
اصن اگه ازز 92ای های فرز هم کسی تو سایت میبود روش نمیشد بیاد کل کل کنه و نتایجشونو بگه...پشه چیه ک فشار خون داشته باشه :P
ثالثا:مگه جو درس بده ک تو بچه ها افتاده؟
از ج ما ک بهتره ک یکی ترقه میفروخ...
ی اکیپ فیلم رد و بدل میکردن
ی عده ...
تازه این جو تو سال چارم ما بود نه سالای پایه...
المپیادم یا باید خودت استعداد داشته باشی یا بری شهر دیگه!
الان ک تو دانشگاه بچه های مدارس سطح کشورو میبینم میفهمم ما هیچی تو بیرجند نداریم... :-<
واسه همین بخونید ایشالا ب ی جایی برسید...
ب قول مولوی :
عالمی از نو بباید ساخت وز نو آدمی >:D<
ساختار شهرمون و مسولین خیلی مشغول کارن و ماها کاملا فراموش شدیم...
اما مطمئن باشین آخر فیلم فرار از زندان؛آزادیه! x:

president

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیرجند
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

چون کسی از فرزانگان 92 نیست،بیاین بیخیال این گروه بشیم

چراهس راضیه خانوم

به نقل از محمد پسندیده فرد :
ثانیا:
اصن اگه ازز 92ای های فرز هم کسی تو سایت میبود روش نمیشد بیاد کل کل کنه و نتایجشونو بگه...پشه چیه ک فشار خون داشته باشه :P
قبول دارین که بعضی ازبهترین استاداتوبیرجند مرد هستن؟خب فرز بخاطربرخی قوانین مسخره ازخیلی هاشون استفاده نمیکنه.
تازه به بقیه کادرشهیدبهشتی کارندارم اماحداقل مدیری داره که سالها سابقه کارتوتیزهوشان روداره وبجه هارودرک میکنه وفعالیت های درسی بچه ها براش دراولویته.نه اینکه کادری روبرا اداره امورمدرسه بیارن که هیچ سابقه ای درمدارس خاص نداره وبهترین سابقه اش کارتومدرسه ی داغونی مثه عصرانقلاب بوده.
علاوه براین ها دخترا دلمشغولی های خیلی بیشتری نسبت به پسرا دارن دلمشغولی هایی غیرازدرس.اگه خیلی ازین دلمشغولی هانبود شاید...مثلا ممکنه یه دانش اموزسال چهارمی رونیم ساعت دم درنگه دارن که چرا دولاخ موازون مقنعه بیرونه.هرچی بگه باباکلاسم شروع شده اصن انگارنه انگار.یادوساعت بحث سراینکه چراناخونات بلنده یاچرامقنعه ات یاشلوارت فرم نیس.یاچراسرفلان کلاس استادمرد اونطوری شوخی کردی وهزارچیزه دیگه.ایناهمش استرس بوجودمیاره.تاکی خودتوبزنی به اون راه.این مواردو خودم باچشم خودم دیدم که چطوری اعصاب دوستامو بهم ریخته.کدوم یکی ازیناروشماهاداشتین؟!!!!!!!
کارای خاله زنک بازی بعضی ازدختراواسه ازمیدون به درکردن رقیب هاشون هم که جای خودشوداره.که بهتره مثال نزنم.کاش کارای ساده ومسخره کارایی که ابرو وحیثیت وعفت طرف رو میبره زیرسوال.یکی ازدوستام همین ظوری سال پیش دو سه ماه عقب موندو بعد مجبور شد مدرسه اش رو عوض کنه وبعد هم.....با اینکه دانش اموز خوبی بود

سید مصطفی

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بیرجند
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
شیمی

به نقل از president :

چراهس راضیه خانوم
قبول دارین که بعضی ازبهترین استاداتوبیرجند مرد هستن؟خب فرز بخاطربرخی قوانین مسخره ازخیلی هاشون استفاده نمیکنه.
تازه به بقیه کادرشهیدبهشتی کارندارم اماحداقل مدیری داره که سالها سابقه کارتوتیزهوشان روداره وبجه هارودرک میکنه وفعالیت های درسی بچه ها براش دراولویته.نه اینکه کادری روبرا اداره امورمدرسه بیارن که هیچ سابقه ای درمدارس خاص نداره وبهترین سابقه اش کارتومدرسه ی داغونی مثه عصرانقلاب بوده.
علاوه براین ها دخترا دلمشغولی های خیلی بیشتری نسبت به پسرا دارن دلمشغولی هایی غیرازدرس.اگه خیلی ازینهمه دلمشغولی هانبود شاید...مثلا ممکنه یه دانش اموزسال چهارمی رونیم ساعت دم درنگه دارن که چرا دولاخ موازون مقنعه بیرونه.هرچی بگه باباکلاسم شروع شده اصن انگارنه انگار.یادوساعت بحث سراینکه چراناخونات بلنده یاچرامقنعه ات یاشلوارت فرم نیس.یاچراسرفلان کلاس استادمرد اونطوری شوخی کردی وهزارچیزه دیگه.ایناهمش استرس بوجودمیاره.تاکی خودتوبزنی به اون راه.این مواردو خودم باچشم خودم دیدم که چطوری اعصاب دوستامو بهم ریخته.کدوم یکی ازیناروشماهاداشتین؟!!!!!!!
کارای خاله زنک بازی بعضی ازدختراواسه ازمیدون به درکردن رقیب هاشون هم که جای خودشوداره.که بهتره مثال نزنم.کاش کارای ساده ومسخره کارایی که ابرو وحیثیت وعفت طرف رو میبره زیرسوال.یکی ازدوستام همین ظوری سال پیش دو سه ماه عقب موندو بعد مجبور شد مدرسه اش رو عوض کنه وبعد هم.....با اینکه دانش اموز خوبی بود
همه دل مشغولی های شما یه طرف دل مشغولی که ما با آقای سالکی داشتیم
یه طرف
مثلا یه روز یکی از بچه ها صب رفته بود دستشویی سالکی گفت چرا دیر اومدی؟
اونم گفت دستشویی بودم
سالکی هم برداشت گفت: خب نشون بده
اینم ناظمه ما داریم!!!!! =)) =))

president

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیرجند
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از شیمیدان :
همه دل مشغولی های شما یه طرف دل مشغولی که ما با آقای سالکی داشتیم
یه طرف
مثلا یه روز یکی از بچه ها صب رفته بود دستشویی سالکی گفت چرا دیر اومدی؟
اونم گفت دستشویی بودم
سالکی هم برداشت گفت: خب نشون بده
اینم ناظمه ما داریم!!!!! =)) =))
ای بابا!اقای شیمیدان ماخودمون یه ناظم داشتیم ده تا اقای سالکی رودرس میداد.اسم مستعارش هم تومدرسه قصابه بود.من خودم چندبار ازدستش میخواستم ترک تحصیل کنم :D

razie95

کاربر فوق‌فعال

به نقل از president :
ای بابا!اقای شیمیدان ماخودمون یه ناظم داشتیم ده تا اقای سالکی رودرس میداد.اسم مستعارش هم تومدرسه قصابه بود.من خودم چندبار ازدستش میخواستم ترک تحصیل کنم :D

عاقا من ولی دوسشون دارم......
مخصوصا ناظمامونو
از مدرسه و معلما هم راضیم
اوایل خیلی غر میزدم اما الان همشونو دوست دارم x:

mohammadpasan1373

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بیرجند
مدال المپیاد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از president :

چراهس راضیه خانوم
تازه به بقیه کادرشهیدبهشتی کارندارم اماحداقل مدیری داره که سالها...
اگه منطورتون آقای شکیبایی و رحیمی و حاجی آبادی و قسورس ک من و یکی از دوستم ک الان هم اتاقیمه نه جزوه ی اینارو داشتیم نه سر کلاساشون گوش میکردیم تا حد ممکن هم سر کلاس نمیرفتیم و خودمون میخوندیم!پس اصن بحث دبیرو مطرح نکنین چون ماها کاملا بدون دبیر جلو میرفتیم!
اگه بخای با دبیرا جلو بری از آزمونات عقب میمونی و واقها بی فایدس!!!!!!ینی بدون داشتن دبیر خوب هم میشه درس خوندو موفق شد...
ب نطر من ی دبیر دینی ک بذاره ما سر کلاس درسو حفظ کنیم بهتر از اون آقای آذری ای هس ک از دید مدیرمون بهترین دبیر شهره!!!! :-& :-& :-&
مدیرم ک بهتره بگم : مرغ همسایه غازه!!!!!
اگه هم بچه های خوب قبولی دادن نه بابت معلم بوده نه کلاس خصوصی نه مدیر و نه هیچکس دیگه!اینو خودم ب آقای خراشادی هم گفتم و خودشم تایید کرده...فقط و فقط خود بچه ها بودن و جو درسی ای ک خودشون ب وجود می آوردن!
هنوز یادمون نرفته روزایی ک جناب سالکی اشکمونو درآورد...هر دفه یادش میفتم از ته دل نفرینش میکنم!!!!!
دخترا مشکلات خودشونو دارن ولی دلیل نمیشه پسرا راحت و آسوده باشن...
اصن نمیشه ماها رو با هم مقایسه کرد ولی در کل میگم دخترای فرزانگان (ریاضی هاشون حداقل) چن ساله درس نمیخونن ،حداقل دوساله قبولی درست و حسابی ندیدم ازشون!

president

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیرجند
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از محمد پسندیده فرد :
اصن نمیشه ماها رو با هم مقایسه کرد ولی در کل میگم دخترای فرزانگان (ریاضی هاشون حداقل) چن ساله درس نمیخونن ،حداقل دوساله قبولی درست و حسابی ندیدم ازشون!
دراین زمینه واقعاحق باشماست قبول دارم.اما واقعا شمااگه نمیرفتین سرکلاس ببخشیدولی پدرتون رودر می اوردن؟!!!!من سرکلاس زبان نمیرفتم چون واقعااحساس نیازبه کلاسش نمیکردم وخودم ازش غلط میگرفتم وترجیح میدادم یه درس دیگه بخونم وسرکلاسش نرم مدیرومعاون وخوداین خانم اینقدبه خونمون وبابام زنگ زدن ومنوبیچاره کردن که یکی نمیدونست فک میکردچیکارکردم.امافک نمیکنم درباره این موضوع باشمااینطوری رفتارکنن

سید مصطفی

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بیرجند
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
شیمی

به نقل از president :
دراین زمینه واقعاحق باشماست قبول دارم.اما واقعا شمااگه نمیرفتین سرکلاس ببخشیدولی پدرتون رودر می اوردن؟!!!!من سرکلاس زبان نمیرفتم چون واقعااحساس نیازبه کلاسش نمیکردم وخودم ازش غلط میگرفتم وترجیح میدادم یه درس دیگه بخونم وسرکلاسش نرم مدیرومعاون وخوداین خانم اینقدبه خونمون وبابام زنگ زدن ومنوبیچاره کردن که یکی نمیدونست فک میکردچیکارکردم.امافک نمیکنم درباره این موضوع باشمااینطوری رفتارکنن
چرا اتفاقا همینطور بود
به خصوص با آقای قسوره که دیگه خیلی راحت بودیم
مواقعی هم که سر کلاس بودیم از بس دبیرا چرت میگفتن
کسی جزوه نمی نوشت ما که واسه خودمون مار بازی می کردیم با گوشی

razie95

کاربر فوق‌فعال

اونا هم به هر حال محدودیت های خودشونو دارن
اگه قرار باشه هرکی زبانش خوبه نره سر کلاس که باید کلاس زبانو تعطیل کنن یا یکی دونفر فقط برن
یا هر درس دیگه ای ،
اینکه دبیرا چرت میگن هم کاملا مخالفم باهاش
شما به قطع از دبیری که ان سال تجربه داره بهتر نمیفهمی چی چرت و پرته و چی چرت و پرت نیست آقای شیمیدان!!

mohammadpasan1373

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بیرجند
مدال المپیاد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از razie95 :
شما به قطع از دبیری که ان سال تجربه داره بهتر نمیفهمی چی چرت و پرته و چی چرت و پرت نیست آقای پسندیده
1
عقیده شما دقیقا مثِ پدر مادرمه!اگه میخاستم اینطوری فک کنم الان آزاد بیرجند بودم داشتم حال میکردم...با این طرز تفکر ادامه بده ببینم چی میشی! :|
تدریس دبیر،تدریسه؛ولی نه چیزی ک ب درد کنکئرت بخوره!
مثلا دینی با توضیح درس نمیشه تستای کنکور رو حل کرد پس عملا دبیر دینی کاری واسمون نمیکرد
تو کنکور اثبات نمیاد و لازم نیس درر حالی ک دبیر ریاضیمون تاکید زیادی رو اثباتا داش...پس ...""""""""
دبیر شیمی 45 دقیقه!!!!! ( وخ گرفتم ک میگم) از کلاسو داستان تعریف میکرد...پس ..."""""""
.
.
.
هنوزم بگم؟
تا در مورد دبیرامون چیزی نمیدونی چیزی نگو.... :| :| :| :| :| :| :|
به نقل از president :
کاملا بر عکسه!
ناظم جدیدمون جناب سالکی تا سال قبل تو راهنمایی کار میکرد...واسه همین اولین سالی بود ک دبیرستان اومده بود و با ما مث ی بچه دبستانی رفتار میکرد...
واسه تاخیری ها اسم مینوشتو بهد چن بار زنگ میزد خونه
زنگای تفریح اسم اونایی ک تو کلاس بودنو مینوشت....
دو دفه مامان بابای منو کشوند مدرسه چون سر کلاسا نمیرفتم....
بابام بهم میگفت آبروی منو تو مدرسه بردی!اما من ب آخر کارم فک میکردم!
اگر قرار بودب اون انظباط 16 و 17 ای ک جناب سالکی با اون خرده شعور اجتماعیش ب امثال من
میداد ناراحت شم و بترسم؛هیچ وخ پیشرفت نمیکردم...

ail73

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجینیا(بیرجند)
مدال المپیاد
به قول بچه ها راهو باسه بقیه باز گذاشتیم
دانشگاه
شریف(ارشد)-شیراز(کارشناسی)
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی-طراحی فرآیند

هر کدوم از معلما رو که بگین خراب بوده ، رحیمی رو انکار نکنین ! تنها کلاسایی که مفیده کلاس رحیمی هست
معلم هایی مثه قسوره و شکیبایی و... معلمای خیلی خوبی هستن ولی مشکل اینه که سر کلاس کنکوری کار نمیکنن . کلاس های کنکور با شکیبایی میرفتم خیلی بهتر از کلاساش بود تو مدرسه.
محمد قبول کن که خراشادی خیلی خوبه . از اون ابطحی که بهتره.

ولی یه چیزی قبول دارم تیزهوشان بیرجند در کل کوفت نداره !
الان بیشترمون بیرجند نیستیم فقط یکی 2 تا از بچه های دبیرستان هستن ، اقا اونایی که بیرجند نیستن همه تهرانن . انصافا جزوه های بچه های دیگه رو دیدین ؟. اقا جزوه های درسیشون قورت میده یکی های ما رو . من تو یه پاساژی بودم کلا فتوکپی و از اینا بود بعد منتظر بودم یه چیزی برام کپی کنن همون موقع مردم میومدن میگفتن مثلا جزوه ی فیزیک 2 فلانی ، شیمی 3 فلانی ، حسابان فلانی بعد در همین حین اون جزوه ها رو نگاه کردم دیدم چقدر جزوه های توپی دارن. یه جزوه های کامل و جامع. اصن میفهمیدین تا حالا جزوه نداشتین !! به خدا بچه های ما خیلی کارشون درسته که با این وضع این همه قبولی میدن

سید مصطفی

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بیرجند
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
شیمی

به نقل از razie95 :
شما به قطع از دبیری که ان سال تجربه داره بهتر نمیفهمی چی چرت و پرته و چی چرت و پرت نیست آقای شیمیدان!!
کسی این وسط ادعای بیشتر فهمیدن نکرد که رو هوا واسه خودت حرف میزنی
حرف من دقیقا حرف محمدپسندیده اس
البته با علی هم موافقم آقای رحیمی دبیر خیلی خوبیه
بقیه ی دبیرا چیزایی میگن که به درد کنکور نمی خوره

Ali.N

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
بيرجند
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
سه سال ناکامی در مرحله دو ریاضی و دو سال ناکامی در مرحله دو کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

اصن معلمامون نرمال نیستن.یکی میاد کیلویی به بچه ها بیست میده اون یکی دیگه میاد امتحان میگیره با میانگین زیر ده. :-w
آقای خراشادی از نظر اخلاق و سایر چیزا بهترین ولی موقع عمل که میشه دستش بستس.
ظهرا که تعطیل میشیم ناظم گرامی میاد دم در وایمیسته تا کسی تا اتمام وقت نماز از مدرسه بیرون نره.بچه های بقیه مدارس از جلوی مدرسه رد میشن و ما رو مسخره میکنن.آخه ینی چی؟
همه اینا یک طرف آموزش و پرورش استان هم طرف دیگه...
راستی حساب مدرسه هم طبق اخرین اخبار خالیه... :D

razie95

کاربر فوق‌فعال

به نقل از Ali.N :
اصن معلمامون نرمال نیستن.یکی میاد کیلویی به بچه ها بیست میده اون یکی دیگه میاد امتحان میگیره با میانگین زیر ده. :-w
آقای خراشادی از نظر اخلاق و سایر چیزا بهترین ولی موقع عمل که میشه.....
ظهرا که تعطیل میشیم ناظم گرامی میاد دم در وایمیسته تا کسی تا اتمام وقت نماز از مدرسه بیرون نره.بچه های بقیه مدارس از جلوی مدرسه رد میشن و ما رو مسخره میکنن.آخه ینی چی؟

اون که طبیعیه
ما یه امتجان فیزیک دادیم،تا حالا که نمره ی بالای 5 رویت نشده(از ده)!
تازه همه هم خوشحال بودن،چون همه فکر میکردن صفر میشن :))
یه امتحان گسسته هم دادیم،دبیرمون میگفت،تا حالا که صحیح کردم همه 5 بودن(از 5 نمره)
یکی میاد میگه شما ها خنگین و تنبلین و مدرسه عادی از شما بهتره
یکی میاد میگه من خیلی بهتون امیدوارم و قدر خودتونو بدونید و ..
اصلا ما واقعا مونیدم که خوبیم،بدیم،چیه جریان
ولی خوب خودمونیم حالا،نیست خودمون طبیعیم که معلمامون بخوان طبیعی باشن :)) ;))

ail73

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجینیا(بیرجند)
مدال المپیاد
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی-طراحی فرآیند

خب این وضع نمره دادن شما ها رو با دانشگاه بیشتر آشنا میکنه ! :))

دانشگاه یه خوبی نسبت به مدرسه داره اونم آزادیشه ! وگرنه مختلط بودنش و این چیزا که بچه ها رو باهاش گول میزنن :D فقط برای1 ماه اول قشنگه ، بعدش میگین تفکیک بشه بهتره !
سالکی خیلی بچگانه با دانش آموزا برخورد میکنه

fanoodi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نام خدا​
هم بهشتی های عزیز که رگ غیرتشون زده بالا داره همش اینچش زیاد میشه - در حد لوله پولیکا 16 اینقده دیگه از این و اون غیبت نکنین [-o< [-o< [-o< غیبت لفظیش بده چه برسه به این که بخواد به رشته تحریر در بیاد ~X( ~X( ~X(

هر چی بوده گذشته ، به همه میگم >طبق یه ضرب المثل انگلیسی تو نمیتونی قانون ها رو تغییر بدی ولی قانون ها برای شکستن هستن
the laws are to break اگه دیدین چیزی دستو پاتونو بسته نمیذاره خوب رو درس متمرکز شین با هر تاکتیکی از شرش خلاص شین و به عاقبت خوشتون فک کنین
مثلا وقتی خسته میشین خودتونو با آرزو های زیبا شارژ کنین

ولی از همه می خوام کل کل و تموم کنن

mohammadpasan1373

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بیرجند
مدال المپیاد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از F.Mojtaba :
به نام خدا[/center

ولی از همه می خوام کل کل و تموم کنن

:-$

به نقل از F.Mojtaba :
به نام خدا​
هر چی بوده گذشته ، به همه میگم >طبق یه ضرب المثل انگلیسی تو نمیتونی قانون ها رو تغییر بدی ولی قانون ها برای شکستن هستن
the laws are to break اگه دیدین چیزی دستو پاتونو بسته نمیذاره خوب رو درس متمرکز شین با هر تاکتیکی از شرش خلاص شین و به عاقبت خوشتون فک کنین
مثلا وقتی خسته میشین خودتونو با آرزو های زیبا شارژ کنین
خداییش حرف قشنگی زدی!
به نقل از ali 73 :
خب این وضع نمره دادن شما ها رو با دانشگاه بیشتر آشنا میکنه ! :))

دانشگاه یه خوبی نسبت به مدرسه داره اونم آزادیشه ! وگرنه مختلط بودنش و این چیزا که بچه ها رو باهاش گول میزنن :D فقط برای1 ماه اول قشنگه ، بعدش میگین تفکیک بشه بهتره !
آره بابا!ما استاد ریاضیمون مینگین پایان ترمش 3 هس...ینی اگه خوب بخونم امید دارم 0.75 بگیرم!!!!!! :D
به نقل از Ali.N :
اصن معلمامون نرمال نیستن.یکی میاد کیلویی به بچه ها بیست میده اون یکی دیِگه میاد امتحان میگیره با میانگین زیر ده. :-w
آقای خراشادی از نظر اخلاق و سایر چیزا بهترین ولی موقع عمل که میشه.....
هنو سالکیه؟
موقع نماز دسته جمعی برین!ب حرفاش گوش ندین!ما ک انظباط کم دادن!ب .....ِت
ایمان حرف قشنگی هس:
دنیا بر دو پایس
حرف راست
دومیشم :-" :-" :-" :-"

ail73

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجینیا(بیرجند)
مدال المپیاد
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی-طراحی فرآیند

به نقل از F.Mojtaba :
به نام خدا​
هم بهشتی های عزیز که رگ غیرتشون زده بالا داره همش اینچش زیاد میشه - در حد لوله پولیکا 16 اینقده دیگه از این و اون غیبت نکنین [-o< [-o< [-o< غیبت لفظیش بده چه برسه به این که بخواد به رشته تحریر در بیاد ~X( ~X( ~X(
صلــوات !!

آقا برین تو کار مرآت !! یکی از فرآیند های مسخره ی مدرسه که هیچ نتیجه ای نداشت به نظرم !

razie95

کاربر فوق‌فعال

به نقل از ali 73 :
آقا برین تو کار مرآت !! یکی از فرآیند های مسخره ی مدرسه که هیچ نتیجه ای نداشت به نظرم !

خیلیم خوب بود
ماهی یه بار تموم روزمونو میگرفت
من که خیلی حال میکردم باهاش
مخصوصا که یه بار اون ریاضی پیشرفتشو 100 زدم B-)

بالا