• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های بیرجند

mohammadpasan1373

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بیرجند
مدال المپیاد
آقا ما نخوندیم ولی تو برو!!!!خداییش ضرر نمیکنی!
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران
پاسخ : سمپادیای بیرجند

به نقل از Ali.N :
امسال(دوم)ریاضی ممدآقا.فیزیک آقای بهنام فرد(عجب مرد گلیه).شیمی مستر سنجری.عربی محسنی.هندسه و آمار حسینی.ادبیات آقای فنودی(که خودتون میشناسیدش.آخر سال 5 یا 6 درس موند گفت خودتون بخونید).زبان فارسی آقای موذنی.
ماشالا!
حداقل ما ی طحان و معینی داشتیم!همونارم ندارین! :-<
بدبخت شدن رف...
حداقل سوم شانس بیارین دبیرایِ خوبی داشته باشن!
اکبر زاده داشته باشین واسه حسابان ایشالا!
فیزیکم الوانی باشه عالیه!

diyana

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان حضرت زینب
شهر
بیرجند
مدال المپیاد
نه واقعا چی فکر کردی؟؟
دانشگاه
یه زمانی تهران
رشته دانشگاه
پژشکی

خدا خیر مدیرای سایت بده که این بحثو خوابوندن..
راستی ناشناس تونمیدونی دبیر شیمی پارسالمون هنو هم همونه یا عوض شده؟

saratahmasbi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سارایوو(بوسنی و هرزگوین)
رشته دانشگاه
حقوق

درس تخصصی دبیر بیاد برات صغری کبری تعریف کنه کل کتابت بو نویی بده اخرش نتیجه ......
برادران اون مرکز قدر دبیراتونو بدونید

mohammadpasan1373

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بیرجند
مدال المپیاد
آقا ما نخوندیم ولی تو برو!!!!خداییش ضرر نمیکنی!
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از sara.tahmasbi :
درس تخصصی دبیر بیاد برات صغری کبری تعریف کنه کل کتابت بو نویی بده اخرش نتیجه ......
اصن بحثِ بهشتی و فرزانگان نیس
بیرجند معلمو خوب نداره همونایی ک داره رو هم درس استفاده نمیکنه!
باور کن اگه معلم ریاضی ای ک الان ali.Nمیگه معلمشون هس رو عوض میکردن و دو سال پایَمونو جای این ک اشون درس میداد،دبیر چارممون میداشتن!الان مدرسمون 5 تا دورقمی داش تو ریاضی ها! :-<

سید مصطفی

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بیرجند
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
شیمی

دبیرای بیرجند که خیلی هاشون واقعا فاجعه هستن من توی زمینه ای که خودم فعالیت کردم میگم واسه المپیاد شیمی که می خوندم غیر از آقای شکیبایی هیچکس نمی تونست سوالامو جواب بده به خصوص بعضیاشون هم خیلی ادعاشون میشد البته من دستشونو می بوسم که منو به شیمی علاقمند کردن ولی دبیر تیزهوشان نباید فقط هم سطح کنکور باشه
با یکی از بچه های حلی تهران صحبت کردم می گفت دبیرای شیمیشون بچه های مدال دار جهانی هستن البته مشکل آموزش پرورش هم هست که معذرت می خوام بی ادبی می کنم چس مثقال بودجه در اختیار مدرسه قرار نمی ده که چنتا دبیر قوی بیارن وگرنه این طور که من میبینم رتبه های زیر1000 خیلی بیشتر میشدن

einistein

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Jk
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
H
رشته دانشگاه
H

به نقل از sara.tahmasbi :
اوه چه عجب !سارا خانوم راه گم کردی ؟!

gallant_meysam

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجند
دانشگاه
بیرجند
رشته دانشگاه
برق الکترونیک

به نقل از nashenas!!!! :
نه خوشم اومد !!! <D= <D= <D=
آقا میثم و محمد آقا آورین !! :D :D :D
بچه های فرزانگانی دس بزنید به افتخار این دو عزیز !! <D= <D= <D= <D= <D= <D= <D=
حالا هر چی دوس دارید کری بخونید ولی بچه های ریاضی مون سال دیگه روتونو کم می کنن !!بگو خب !!
ماهم که دیگه ....!
گفتن نداره والا ! \:D/ \:D/ \:D/ \:D/
اینو میگم انگیزتون زیاد بشه بلکه بیروون بیاین ازین حالت شکست
ما هم امید داریم فرزانگانیا به حقشون برسن :D

gallant_meysam

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجند
دانشگاه
بیرجند
رشته دانشگاه
برق الکترونیک

من نه زیاد بچه درس خون بودم (یعنی شاید اصلا نبودم :)) ) ولی خدایی استعداد های زیاد که نمیشه گفت ولی وقت زیاد وکسایی که میتونن یه خودی نشون بدن دارن توی مدارس ما تلف میشن.
یه زمانی معلما رو فقط به خاطر اطلاعاتشون (نه اون اطلاعات معروف :)) :D ) میاوردن تو مدرسه ولی من معتقدم معلم باید یا برش لازم برای تقویت بچه ها داشته باشه یا باید به بچه ها عشق به درسو هدیه بده که دیه الان خیلی کم رنگ شده
امیدوارم درس شه x:

einistein

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Jk
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
H
رشته دانشگاه
H

اره موافقم . من تو دوستام ادامایی رو میشناسم که شاید خیلی تو چش نباشن (که البته کم کاری خودشونه ) اما واقعا ذهنشون بازه ، ینی دهنت وا می میمونه دو دیقه پیششون میشینی . ولی حیف که کسی قدرشونو نمیدونه . <D=

Ali.N

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
بيرجند
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
سه سال ناکامی در مرحله دو ریاضی و دو سال ناکامی در مرحله دو کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از شیمیدان :
دبیرای بیرجند که خیلی هاشون واقعا فاجعه هستن من توی زمینه ای که خودم فعالیت کردم میگم واسه المپیاد شیمی که می خوندم غیر از آقای شکیبایی هیچکس نمی تونست سوالامو جواب بده به خصوص بعضیاشون هم خیلی ادعاشون میشد البته من دستشونو می بوسم که منو به شیمی علاقمند کردن ولی دبیر تیزهوشان نباید فقط هم سطح کنکور باشه
با یکی از بچه های حلی تهران صحبت کردم می گفت دبیرای شیمیشون بچه های مدال دار جهانی هستن البته مشکل آموزش پرورش هم هست که معذرت می خوام بی ادبی می کنم چس مثقال بودجه در اختیار مدرسه قرار نمی ده که چنتا دبیر قوی بیارن وگرنه این طور که من میبینم رتبه های زیر1000 خیلی بیشتر میشدن
باز خوبه برای شیمی یکی هست.برای ریاضی که هیچ کس در حد المپیاد نیس.آفا چطور میشه با اساتید تهران در ارتباط بود؟مستر بیدختی چیکار کرد که رف تهران؟پیش کی رف؟

Ali.N

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
بيرجند
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

آقا باورتون میشه که همزمان با بچه هایی که امسال کنکور دادن(منظورم هم دوره اونا)اول و دوم راهنماییمون کسی درس میخونده که از اون سال به بعد رفته تهران و امسال مدال طلای المپیاد جهانی فیزیک رو گرفته؟میبینی ما بیچاره ها کجا زندگی میکنیم؟

imank92

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
مدال المپیاد
کامپیوتر مرحله دوم
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مدیریت مالی

به نقل از Ali.N :
آقا باورتون میشه که همزمان با بچه هایی که امسال کنکور دادن(منظورم هم دوره اونا)اول و دوم راهنماییمون کسی درس میخونده که از اون سال به بعد رفته تهران و امسال مدال طلای المپیاد جهانی فیزیک رو گرفته؟میبینی ما بیچاره ها کجا زندگی میکنیم؟
اولا تهران نرفته و رفته کرج
ثانیا ماها نه تنها بیچاره نیستیم حتی از اونا بالاتریم اما وقتی که تو شرایط یکسان از نظر سطح آموزشی قرار بگیریم . رتبه های برتر بیرجندیا تو دانشگاهای تاپ کشور اینو نشون میده
ثالثا مگه آقای یکه خانی تو کجا زندگی می کردن ؟؟
در ضمن طبق چیزایی که من شنیدم آقای زارع اگه بیرجند هم می موندن استعدادش رو داشتن که طلای جهانی رو بگیرن

Ali.N

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
بيرجند
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

آقا ایمان همچین میگن کرج انگار کجا هست؟کرج و تهران از نظر امکانات فرقی ندارن.بعدشم اون موقع کرج تو استان تهران بوده(استان منظورم بود)
بعدشم من منظورم امکانات برای المپیاد هستش.از اون نظر بیچاره ایم که نمیتونیم در این زمینه استعدادمون رو نشون بدیم.برای کنکور که امکانات نمیخواد.دورافتاده ترین روستا هم باشی با تلاش(خرخونی)میتونی رتبه بیاری.ولی المپیاد قضیش فرق میکنه.اون زمانی هم که آقای خسروی طلا آوردن مال 8 سال پیش بوده که اون موقع بحث امکانات تا این حد مطرح نبوده.

imank92

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
مدال المپیاد
کامپیوتر مرحله دوم
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مدیریت مالی

به نقل از Ali.N :
آقا ایمان همچین میگن کرج انگار کجا هست؟کرج و تهران از نظر امکانات فرقی ندارن.بعدشم اون موقع کرج تو استان تهران بوده(استان منظورم بود)
بعدشم من منظورم امکانات برای المپیاد هستش.از اون نظر بیچاره ایم که نمیتونیم در این زمینه استعدادمون رو نشون بدیم.برای کنکور که امکانات نمیخواد.دورافتاده ترین روستا هم باشی با تلاش(خرخونی)میتونی رتبه بیاری.ولی المپیاد قضیش فرق میکنه.اون زمانی هم که آقای خسروی طلا آوردن مال 8 سال پیش بوده که اون موقع بحث امکانات تا این حد مطرح نبوده.
یه رابعا اضافه کنم :D
در مورد المپیاد حرفتون درسته خودم المپیاد کامپیوتر می خوندم معلم که بماند کتابای مرحله دومش هم یکی دو تاشو از مشهد گرفتم :|

saratahmasbi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سارایوو(بوسنی و هرزگوین)
رشته دانشگاه
حقوق

وقتی دبیر سوال کتاب رو بلد نیست جواب بده ما خودمون رومون نمیشه سوال کنکوری بپرسیم باز هم تو پرانتز درس تخصصیه

nashenas!!!!

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرمون !

سلام سارا خانوم !
چه عجب !!
این دبیر تخصصی رو خوب اومدی!!
واقعا من هنو تو کف اینم که بعضی از معلما چطوری اومدن تو این مدرسه !!
ناگفته نماند که بعضیا کارشون خیلی درسته!!
من به تجربی و انسانی کاری ندارم ولی واسه رشته ما واقعا معلم مرد لازمه !! :| :|
در جمیع این چن سال تحصیل به جرئت می تونم بگم فقط سوم راهنمایی بود که فهمیدم ریاضی چیه !!
دست معلممو می بوسم !! x:
وگرنه سال اول دبیرستان که کلا.. [-( [-( [-(
حالا باز سال دوم بهتر بود !!
تو فیزیک هم که دومینو وار خانوم کاراشو انجام میده نه تنوعی نه ....!باز خوبه دوستان هستن وگرنه تاحالا پوسیده بودیم! :-"
الهی بمیرم واستون سارا با دبیر تخصصی!! :((

سید مصطفی

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بیرجند
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
شیمی

به نقل از Ali.N :
باز خوبه برای شیمی یکی هست.برای ریاضی که هیچ کس در حد المپیاد نیس.آفا چطور میشه با اساتید تهران در ارتباط بود؟مستر بیدختی چیکار کرد که رف تهران؟پیش کی رف؟
اول اینکه برادران بیدختی همشون یک نابغه تمام عیار هستن
دوم این که امیر اقای بیدختی دوست المپیادی توی شریف داره من که با علی بیدختی صحبت کردم گفت توی تهران کلاس رفته که یکی از اساتیدش نویسنده ی کتاب های المپیاد بود که الان فامیلش از ذهنم پاک شده

Ali.N

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
بيرجند
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از شیمیدان :
اول اینکه برادران بیدختی همشون یک نابغه تمام عیار هستن
دوم این که امیر اقای بیدختی دوست المپیادی توی شریف داره من که با علی بیدختی صحبت کردم گفت توی تهران کلاس رفته که یکی از اساتیدش نویسنده ی کتاب های المپیاد بود که الان فامیلش از ذهنم پاک شده
در این که برادران بیدختی نابغه ان شکی نیس ولی قبول کنین علی آقا یکم شانس آورد که تونست بره تهران و با اساتید در ارتباط باشه.(و اینکه یه داداش داشته باشه که شریف درس بخونه)این ارتباط با تهرانی ها خیلی تاثیر داره.خدا این شانس رو به ما هم بده.ایشالله :(( :(( [-o< [-o<

سید مصطفی

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بیرجند
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
شیمی

به نقل از Ali.N :
در این که برادران بیدختی نابغه ان شکی نیس ولی قبول کنین علی آقا یکم شانس آورد که تونست بره تهران و با اساتید در ارتباط باشه.(و اینکه یه داداش داشته باشه که شریف درس بخونه)این ارتباط با تهرانی ها خیلی تاثیر داره.خدا این شانس رو به ما هم بده.ایشالله :(( :(( [-o< [-o<
حرفت کاملا درسته خود من بدبخت فقط سوال شیمی الی ازمون منو زمین زد اگه یه استاد شیمی الی خوب یکم این مبحث لعنتی رو بهم یاد می داد احتمال اینکه منم الان یه مدال توی گردنم بود وجود داشت

Ali.N

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
بيرجند
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از شیمیدان :
حرفت کاملا درسته خود من بدبخت فقط سوال شیمی الی ازمون منو زمین زد اگه یه استاد شیمی الی خوب یکم این مبحث لعنتی رو بهم یاد می داد احتمال اینکه منم الان یه مدال توی گردنم بود وجود داشت
علی آقا فقط ایام عید قبل از آزمون رفت تهران یا قبلش هم رفته بود؟

بالا