• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مشکلاتی که در یک مسابقه ممکنه برایتان پیش آید

• شروع کننده موضوع

85050093

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین اصفهان
دوستان سلام.من اومدم تا درد دل خودم رو به گوش تمام سمپادیا برسونم.
حتما همتون درمورد مسابقه ی همایش علمی فیزیک درسبزوارشنیده بودید.من فرحناز قربانی جزو 10نفر اول شده بودم و قرار بودبرای سخنرانی به سبزوار بروم. با کلی شور و ذوق آماده ی رفتن شدم ولی وقتی مدیرمون قبول نکرد منو ببره من نا امیدشدم.
قرار شد خانواده برایم بلیط تهیه کنه اما سبزوار هیچگونه بلیط مستقیمی نداشت.من آخه چه کار باید می کردم یک ماه روی این پروژه کار کرده بودم.به آقای آخوندی مسئول همایش خبر دادم و ایشون هم با کمال بی رحمی جایزه ی من رو به یک نفر دیگه دادند.
حالا شما قضاوت کنید من چه طور دیگه امیدی برای کار کردن روی طرح های دیگه داشته باشم؟
من فقط و فقط به خاطر این که نتونستم برم باید قبول می کردم که جایم رو به کسی دیگری بدم.اصلا اونا با خودشون نگفتند که خوب حالا شاید ما بتونیم یه تقدیری هر چندکم ازش بکنیم.این طرحش رو 1ماه کار کرده؟
تازه اسم این همایش، همایش علمی فیزیک گذاشته بودند.در همایش های علمی هیچ وقت جای کسی رو به کس دیگری نمیدن.مقام اون فرد حفظ میشه.
آیا این عدالت است....
خدایا تو شاهد زحماتم که به هدر دادند باش.....

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
پاسخ : واقعا جای تاسف داره.

متاسفانه از اين مشكلات هميشه هست و پاياني نداره .
اين موضوعي كه شما گزارش كردين يعني حتي عوامل برگزار كننده اين همايش نيز براي كار خود ارزش قائل نيستند كه اقدام به چنين كاري ميكنن
ناراحت نباش مهم اون كاريه كه خودت كردي و خودت ميدوني ! ميدوني من چند تا وسيله و طرح تا حالا آماده كردم ولي به هيچ جا ارائه نكردم؟! ارزش اين تحقيقات دوران هاي راهنمايي و تا حدودي مقاطع اول دبيرستان بيشتر بايد براي خودتون باشه و بس
اميدوارم دلسرد نشده باشين و به تحقيقات خودتون ادامه بدين

amirfardanian

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد یک مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
تلگرام
اینستاگرام

ببينيد اين كه شما نتونستيد بريد حالا به هر دليل خيلي بده و همينطور كار دبيرخانه همايش خيلي اشتباه بوده ولي شما نبايد انتظار داشته باشيد كه جايزه اي به شما بدن ولي من موندم كه حداقل يك لوح تقدير براي شما بايد ارسال مي شد
در پايان هر همايش گله هايي از همايش و كمبود ها و كاستي هاش مي شه مثلا همين همايش رياضي پژوهان جوان (يادواره رضا صادقي) كه فكر مي كنم بزرگترين همايش سمپادي باشه با اين كه امسال ما سعي كرديم از هرسال بهتر برگزار بشه اما بازهم در پايان خيليا اومدن اعتراض كردن كه البته بيشترش سر داوري و جايزه بود اما مي دونيد چرا اونها آمدن اعتراض كردن؟
براي اين كه دبير همايش از مشهد حتي يك دونه هم مقاله برگزيده نداشتيم براي اينكه دبير همايش مي گفت بقيه كه از سراسر كشور آمدن خيلي زحمت كشيدن اگه ما بيايم ار مشهد انتخاب كنيم در حق آنها ظلم شده
حالا اينو براي چي گفتم؟؟؟؟
براي اينكه بگم اگر توي يه همايش كاري براي شما خوشايند نباشه براي چند نفر ديگه خيلي خوشاينده پس بالاخره يك نفر اينجا ناراحت مي شه و هيچ كاري هم نمي شه
تازه اين يك مورد از 10 ها موره كه شما گفتي ؟
من خودم چون تو دبيرخونه همايش بودم مي دونم كه يه همايش چه مشكلاتي پيش روش داره

death

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 شیراز
شهر
شیراز

اینقدر موضوع ها تو ایران جای تاسف دارن که این صد هزارمیشم نمیشه

tiberium

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی سمنان
شهر
سمنان
سال فارغ التحصیلی
1389
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی فن آوری اطلاعات

نگرانش نباشید.تو ایران اینا عادیه!
اینا باعث میشه ماها کمتر علاقه نشون بدیم.ولی سعی کنید این مسایل روتون تاثیر نداشته باشه.
بالاخره به این مسایل عادت می کنید!!!!

Sanika

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
چرا بايد زمينوو قسمت كنيم؟
رشته دانشگاه
عمران

اوو..خیلی از این مشکلا پیش میاد! مگه به خاطره جایزه اونا تلاش کرده بودی؟مسلما نه!وقتی به یه جایی در آینده رسیدی همینا التماست میکنن!
ما هم از این مشکلا تو همایش زیستمون داشتیم!جایزش سکه بود یکی غایب بود بعدا که رفت بخوادش گفتن کدوم سکه؟خواب دیدی خیره!!! زیاد ناراحت نشو!چون همون آدم رفت المپیاد بازم مقام آورد!حالا همونا التماسش میکنن بیا معلم شو اونم نمیره!

fatemeh z

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
ریاضی-کامپیوتر
رشته دانشگاه
ریاضی

به نقل از 85050093 :
دوستان سلام.من اومدم تا درد دل خودم رو به گوش تمام سمپادیا برسونم.
حتما همتون درمورد مسابقه ی همایش علمی فیزیک درسبزوارشنیده بودید.من فرحناز قربانی جزو 10نفر اول شده بودم و قرار بودبرای سخنرانی به سبزوار بروم. با کلی شور و ذوق آماده ی رفتن شدم ولی وقتی مدیرمون قبول نکرد منو ببره من نا امیدشدم.
قرار شد خانواده برایم بلیط تهیه کنه اما سبزوار هیچگونه بلیط مستقیمی نداشت.من آخه چه کار باید می کردم یک ماه روی این پروژه کار کرده بودم.به آقای آخوندی مسئول همایش خبر دادم و ایشون هم با کمال بی رحمی جایزه ی من رو به یک نفر دیگه دادند.
حالا شما قضاوت کنید من چه طور دیگه امیدی برای کار کردن روی طرح های دیگه داشته باشم؟
من فقط و فقط به خاطر این که نتونستم برم باید قبول می کردم که جایم رو به کسی دیگری بدم.اصلا اونا با خودشون نگفتند که خوب حالا شاید ما بتونیم یه تقدیری هر چندکم ازش بکنیم.این طرحش رو 1ماه کار کرده؟
تازه اسم این همایش، همایش علمی فیزیک گذاشته بودند.در همایش های علمی هیچ وقت جای کسی رو به کس دیگری نمیدن.مقام اون فرد حفظ میشه.
آیا این عدالت است....
خدایا تو شاهد زحماتم که به هدر دادند باش.....
نمیتونستن جایزه رو برای شما نگه دارن وحداقل اسمتون رو برای اهدای جوایز بخونن؟یعنی اگه جایزه شما رو نگه میداشتن تا به خودتون بدن شب خوابشون نمیبرد؟تاسف برانگیزه...وقتی چنین برخوردی با نخبگان مملکت میشه نباید انتظار چیزی جز فرار مغز ها رو داشت...شما ناراحت نباش.حداقل دراثر این اتفاق بهتون ثابت شد که نباید استعداد هاتون رو به پای کشورتون بریزید.درآینده برید جایی که قدرتونو بدونند.

Sanika

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
چرا بايد زمينوو قسمت كنيم؟
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از fatemeh zangi :
نمیتونستن جایزه رو برای شما نگه دارن وحداقل اسمتون رو برای اهدای جوایز بخونن؟یعنی اگه جایزه شما رو نگه میداشتن تا به خودتون بدن شب خوابشون نمیبرد؟تاسف برانگیزه...وقتی چنین برخوردی با نخبگان مملکت میشه نباید انتظار چیزی جز فرار مغز ها رو داشت...شما ناراحت نباش.حداقل دراثر این اتفاق بهتون ثابت شد که نباید استعداد هاتون رو به پای کشورتون بریزید.درآینده برید جایی که قدرتونو بدونند.
ینی کله مردم سرپرست اونجا بودن؟ استعداده ایشون برمیگرده به مملکت!همه که کاره ای نیستن!شاید یه روز به اونجا رسیدیم که بقیه آرزو کنن بیان اینجا! به نظر من اثبات شد که نباید از دیگران توقع داشت! باید خودت یه کاری بکنی.

آقا رضا

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شیهد بهشتی
شهر
مراغه
مدال المپیاد
الان دارم برای المگیاد فیزیک آماده میشم

اینجا ایرانه و اینجور چیزا هم عادیه.خب اگه اینجور نبود که دیگه به مملکتمون ایران نمیگفتن که میگفتن امریکا یا ژاپن!

nodetstu

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
نيشابور
دانشگاه
اميركبير
رشته دانشگاه
مهندسي عمران

خصلت همه مديرهاي سمپاد همينه... تازه وقتي خراب تر شد كه دولت نهم روي كار اومد!!! بايد عادت كنيم... فقط همين...

• شروع کننده موضوع

85050093

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین اصفهان

منم دارم به این قانون عادت می کنم مخصوصا با عوض شدن مدیرمون.

nodetstu

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
نيشابور
دانشگاه
اميركبير
رشته دانشگاه
مهندسي عمران

از "قانون" خ.شم اومد... آره... مثل اين كه واقعا يك قانونه

mishu

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
نتایج اومد....ندارم سابقه!

ناراحت نباش.........هميشه همينجوري است....براي اونا مهم نيست :((

maral

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد

مال تو که خوبه تو الپیادا که طرف 3 سال گذاشته واسش تقب میشه چه برسه به این

جوجه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
کرج . ری. تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه تهران و دانشگاه ع.پ. ایران
رشته دانشگاه
روان شناسي باليني

فردا ظهر باید ما رو بفرستن اهواز واسه همایش شیمی سمپادش!
ولی به دلایل نا معلومی نمی فرستن !

shershere

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
اینم هه هه!
دانشگاه
پلی تکنیک تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

سلام
امیدوارم یه روز این مشکلا حل شه ولی شما هم سعی کنید ه این مسائل روتون بی اثر باشه ... به این فکر کنین که باتحقیقاتتون و طرح های جدید به مردم و جنبه های علمی مردم ایران کمک کردین ... خسته نباشید

amin001

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی سبزوار
شهر
سبزوار
دانشگاه
شاید تهران
رشته دانشگاه
ایشالا پزشکی

عزیز دلم خودت داری میگی سبزوار دیگه.چه توقعی داری؟من خودم سبزواری هستم و می فهمم چی میگی!غصه نخور.فدای سرت.مهم اینه که خودت استغداد خودت رو باور کنی .امیدوارم همیشه تو زندگی موفق و پیروز باشی!

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

شما که واسه یه سبزوار این قدر ناراحتید بعداَ چجوری می خوایید تو این جامعه زندگی کنید.
من قرار بود برای یه همایش برم تایلند همین بلا سرم اومد نفرستادن

skyfullofstars

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرمان

سلام
فكر كنم زيادي ناراحت شديد . البته درك ميكنم . منم توي تجربه اولم خيلي ناراحت شدم . ولي اين همايش سبزوار همايشي كه بچه هاي هم سن و سال خودمون توي مدارسي مثل مدارس خودمون براي برگزاري تلاش ميكنند . مسابقاتي كه سطح بالاتر دارند مثل دانشگاه شريف يا خوارزمي هم نه مثل مشكل شما اما شبيهش زياد پيش ميياد . من خودم را پير كردم تا به اين وضع اعتراض كنم ولي فايده نداشت پس تجربه ياد داد كه بي خود وقتي نتيجه نداره ناراحت نشم . :|

Karo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
سنندج
دانشگاه
دانشگاه تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

یه چیز عادیه نامردی تو این جامعه :D

خوده منم یه نامردی علمی در حقم شد 3 ماه تابستونو بهم ریخته و ناراحت اخر تابستون رفتم پیشه روان شناس کمکی نکرد اخر سر وقتی دیدم چیزی زیادی نبوده همه نامردی دیدن خوب شدن
مثلا معلم دینی رو میشناسم که چند سال کتاب کنکور نوشت ولی چون سنی بود انتشاراتیا کتابشو چاپ نکردن
یا اینکه یکی دیگه ادیان میخوند 3بار واسه ذکتراش ازمون داد کنکور داد نمیدونم دقیقا ولی هر سه بار به دلیل بالا ردش کردن با اینکه جزو 3-4 نفر اول بود :D

بشین بازم مقاله بنویس اگرم باز اینطوری شد خوش حال باش حداقل الان میدونی مقاله ای نوشتی که ارزشش بالا بوده

بالا