• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

رتبه ها!

Behzad N.M

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
پاسخ : رتبه ها!

به نقل از سومپاد :
مگه حتما همه ی پشتیبانا باید بیان رتبه هاشونوبگن؟؟؟؟
یه نکته این که بعضی وقتا یه رتبه بد مشاور بهتری از یه رتبه دو رقمیه

با این جمله آخری خیلی خیلی حال کردم

آقا من همونیم که نوشته شده،یه رتبه ی بد ( بابا دیگه ناقص العقل که نیستم بالای 10هزار فکر میکنید، نسبت به چیزی که باید میشدم رو میگم،اگه یه سری مشکلات نبود ) که مشاوره ی خوبی میده

آقا بیا اینوره بازار :D

داره اسپم میشه به گمونم،ببخشید،تکرار نمیشه....

سومپاد

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی ابتدایی که اول شدم :دی اول مسابقات احکام شهرستان اول مسابقات نمایش در شهرستان
دانشگاه
علوم پزشکی اردبیل
رشته دانشگاه
رادیولوژی

این روزا هیشکی یه رتبه بالای سه هزارو تحویل نمیگیره واس هیتنه که میگم شدیم عدد و خبر نداریم
همین فامیلای خودم تا دیروز بهم می گفتن دکتر اما از وقتی نتایج اومده.................... :-< [-(

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

هرچند این پست ها اینجا به نوعی اسپم هست ...
اما برای خیلی از مسائل ... مثل منابع مطالعاتی ، شیوه ی مطالعه یا ...
خود شما هم حتما سال قبل وقتی مثل ما بودین به رتبه های برتر نگاه میکردین ... سعی میکردن منابع مطالعاتی که اون ها میگن رو استفاده کنید ... شیوه ی مطالعه شون رو ازشون میپرسیدین و ...

بحث تعیین ارزش انسان با به عدد نیست ...
کسی مثل همین مهسا خانم رو من هر رتبه ای هم میاورد با شناختی که از قدیم روشون دارم ، همون شخصیت با ارزششون حفظ میشد ! از نظر من که بر خلاف نظر خودشون رتبه شون خیلی عالیه البته ... :D

اما من نوعی و شما دوستان پشتیبان در سال قبل به نظرات کسی که نتیجه ی بهتری گرفته در زمینه ی کنکور بیشتر میتونیم اعتماد کنیم ... چون حداقلش اینه که خود اون فرد با این روش تونسته موفق باشه ! اما تاکید میکنم ... بحث فقط و فقط راجب کنکور و مساله پشتبانی و مشاوره هست نه ارزش انسان ها ...

البته ... همونطور که گفتن ! مشاوره ی همه میتونه مفید باشه ! به کنکوری ها : از کسایی که رتبه ی خوبی از نظرتون گرفتن حتما بپرسین چه کار هایی کردن که به نظرشون خیلی مفید بوده و کمکشون کرده !؟ و از افرادی که رتبه ی جالبی نگرفتن باید پرسید چه کار هایی رو به نظرشون باید میکردن که انجام ندادن و الان پشیمونن ؟! این سوال دوم خیلی مهمه و میتونه خیلی خیلی خیلی کمک کنه ...

اما در هر صورت رتبه یه چیز شخصی هست و اینکه شما بزرگواران اینجا رتبه هاتون رو اعلام کنید ، نهایت لطفتون رو میرسونه ...
از همتتون ممنون ! :D

( ببخشین زیادی حرف زدم ! دیگه امروز آزمون بود و وقت آزاد زیاد داشتم ... !! :D )

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

البته ... همونطور که گفتن ! مشاوره ی همه میتونه مفید باشه ! به کنکوری ها : از کسایی که رتبه ی خوبی از نظرتون گرفتن حتما بپرسین چه کار هایی کردن که به نظرشون خیلی مفید بوده و کمکشون کرده !؟ و از افرادی که رتبه ی جالبی نگرفتن باید پرسید چه کار هایی رو به نظرشون باید میکردن که انجام ندادن و الان پشیمونن ؟! این سوال دوم خیلی مهمه و میتونه خیلی خیلی خیلی کمک کنه ...
لایک شدیییییییییییییییید!!
بچه ها به قرآن مجید من آدمی نیستم ک هبیام واسه کسی ارزش از روی رتبه ش تعیین کنم!!!هرچند خیلی ها اینکارو درمورد من کردن! آدمایی که دیگه حتی جواب سلاممو هم نمیدن!
اما آخه حق بدین به کنکوریها!
الان اینا اسپم نیست.بحثیه که لازمه!
به نتیجه که رسیدیم پاک میکنم اضافیهاشو!
به هرحال هرکس خودش صلاح خودشو بهتر میدونه!
پ.ن: این حرف هم به شدت درسته که گاهی کسی بارتبه بد میتونه مشارو بهتری باشه از کسی با رتبه خوب...
ممکنه کسی که تک رقمی شده زورش بیاد اطلاعاتشو در اختیار بقیه بگذاره اما کسی با رتبه بدتر خیلی خیلی دلسوزانه همه اطلاعاتشو در اختیار بذاره!و این دلسوزی خیلی مهمتره...

negine-raz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
شیمی

بچه ها سر ِ چی دارین بحث میکنین ؟؟؟ اینکه رتبه هاتون بد شده و نمیخواید بگید؟؟؟ اینکه چرا چنین تاپیکی زده شده؟؟ ...
خب بچه ها حق دارن بدونن کی داره راهنماییشون میکنه ...حرفتون درسته که رتبه ی خوب همیشه موفق به راهنمایی خوب هم نیست ....اما اینکه بیایم یه سری افراد رو محکوم کنیم که چرا این بحثا رو پیش میارن کار بدتریه ...
ما خیلیامون به اندازه توانمون سر کنکور زحمت کشیدیم ... چه شبایی که هممون دلمون میخواست یه ربع بخوابیم اما به خاطر خیلی چیزا نخوابیدیم و چه استرسی بود که با وجود ِ اون همه زحمت , سر کنکور داشتیم ..شاید یکی مثه من به اندازه ی رتبه ی 1 تا 50 زحمت نکشیده بود ..اما حداقل این انتظارو از خودش داشت که 51 تا 251 میشه ..اما وقتی پاسخنامه تو چک میکنی و میبینی 7 تا سوال ریاضی و 8 تا زیستتو جابجا زدی ...شاید در اولین لحظه یاد تمام زحماتت در طول سال میفتی .....شاید واسه ماها حیلی رتبه ها رتبه های بدی باشه ..مثه رتبه ای که مهسا گرفته و میگه بده ..چون از نظر مهسا لیاقتش اون رتبه نبوده و منم میدونم نبوده ...شاید از نظر من رتبه ام بد باشه چون میدونم این رتبه مال من نیست ...اما میدونم چی باعث شده رتبم این بشه ...و دلیلی نمیبینم بخوام کسی رو قانع کنم که چرا این شدم ....خیلی از بچه های کنکوری که با من کار میکردن , به قول مهسا دیگه جواب سلامم بهم ندادن فقط با وجود اینکه فهمیدن من تهران قبول نمیشم و حتی رتبمم نمیدونستن ...رفتن و پشتشون هم نگاه نکردن ... مهم نیست ...اما بزارید کنکوری های عزیزمون هم با اعتماد به نفس ِ کامل به شماها اعتماد کنن ...این حقو دارن ..ولی خب منم تکرار میکنم که هر رتبه ای میتونه بهترین مشاور باشه ...

behzad93

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی گنبد کاووس
شهر
گنبدکاووس
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی سال 88، المپیاد شیمی و فیزیک سال 89
دانشگاه
علم و صنعت - شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نظر منم بچه های کنکوری رتبه های پشتیبانارو بدونن بد نیست!
این معنیش این نیست که پشتیبانارو به عدد تبدیل میکنیم!
این کار واسه اینه که بچه ها بتونن انتخاب بهتری داشته باشن!

Behzad N.M

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

من که هنوز به شخصه راضی نیستم رتبم رو بگم
ولی وقتی همه میاین میگین بگین به درد میخوره،لازمه و از اینجور حرفا یعنی یک کلام : "بگو"

2875 منطقه 1 :-"
ریاضی

خلا3 ببخشید دیگه اگه یه پشتیبان درب و داغون هم باشه که عیبی نداره، تو امضام هم نوشتم،بخونیدش....

فائزه ساعی

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
دانشگاه
الزهرا تهران
رشته دانشگاه
ارشد فیزیک ماده چگال

×خب اینجا همه رتبه خوبه اومدن رتبشونو گفتن! یعنی زیر 2000 نیستن خیلی شاید یکی دو نفر (رتبه منطقه)
×اولا تبرک بهشون ، رتبه ی 2 رقمی و 3 رقمی کار آسونی نیست توو کنکور ولی الان اینا به درد کی میخوره؟ جز اینکه یه عده حس میکنن با رتبه های مثلا 4000 اینا صحبت کنن به ضررشونه و برن با بهترا صحبت کنن؟
×نمی دونم ولی من خودم دیدم آدمی که رتبش چهار هزار و خورده ای بود و خیلی عالی مشاوره میداد! این رو هم باید بدونیم مثلا همینی که الان گفتم در سال پیش دانشگاهی خیلی گرفتار مشکلی بوده و با این حال به نظرم رتبه ی خیلی عالی آورده! ضمنا به نظر من اینجور آدما که وضعیت روتینی واسه درس خوندن نداشتن توو سال پیش دانشگاهی و تمام سعیشونو کردن که توو اون شرایط نا امید نشن و به هر ترتیب نتیجه ی نسبتا خوبی بدست آوردن بهتر میتونن مشاوره بدن! چون اکثر رتبه های 2 رقمی 3 رقمی کاملا شرایط عادی و روتینی داشتن، یعنی همه چیشون اوکی بوده، ممکن طرف کنکوریشون رو خیلی خوب درک نکنن و نتونن کمکش کنن!

Behzad N.M

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از فائزه ساعی :
×خب اینجا همه رتبه خوبه اومدن رتبشونو گفتن! یعنی زیر 2000 نیستن خیلی شاید یکی دو نفر (رتبه منطقه)
×اولا تبرک بهشون ، رتبه ی 2 رقمی و 3 رقمی کار آسونی نیست توو کنکور ولی الان اینا به درد کی میخوره؟ جز اینکه یه عده حس میکنن با رتبه های مثلا 4000 اینا صحبت کنن به ضررشونه و برن با بهترا صحبت کنن؟
×نمی دونم ولی من خودم دیدم آدمی که رتبش چهار هزار و خورده ای بود و خیلی عالی مشاوره میداد! این رو هم باید بدونیم مثلا همینی که الان گفتم در سال پیش دانشگاهی خیلی گرفتار مشکلی بوده و با این حال به نظرم رتبه ی خیلی عالی آورده! ضمنا به نظر من اینجور آدما که وضعیت روتینی واسه درس خوندن نداشتن توو سال پیش دانشگاهی و تمام سعیشونو کردن که توو اون شرایط نا امید نشن و به هر ترتیب نتیجه ی نسبتا خوبی بدست آوردن بهتر میتونن مشاوره بدن! چون اکثر رتبه های 2 رقمی 3 رقمی کاملا شرایط عادی و روتینی داشتن، یعنی همه چیشون اوکی بوده، ممکن طرف کنکوریشون رو خیلی خوب درک نکنن و نتونن کمکش کنن!

حرف های شما قبوله 100%
الان هم همه به این نتیجه رسیدن که بنده خیلی خوب مشاوره میدم، پس نگران نباشید
بنده پیشتاز خواهم بود در میان بهترین مشاوران با رتبه ی بد!!!!

بنده هم وضعیت مساعدی نداشتم ولی خب، تلاش هم باید میکردم که همین شرایط نا مساعد یه مقدار مانع شدو...
خلا3 که الان از بحث عدد و رقم اومدیم بیرون،فکر کنم دیگه کسی خیلی به رتبه ها کار نداره، همه میان نظراتشون رو میدن و همه هم از خوباش استفاده میکنن

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

مرسی بهزاد
دقیقا همینطوره
من هم از این بحث عدد و رقم واقعا خسته شدم.
کلی تو پستای قبل راجع بهش حرف زدیم بعد باز اومدین میگین...
:(
هیچ اجباری نیست.هرکی خواست بگه رتبه شو هرکی هم نخواست نگه.

فائزه ساعی

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
دانشگاه
الزهرا تهران
رشته دانشگاه
ارشد فیزیک ماده چگال

×بابا دمتون قیژ! به مشاورتون ادامه بدین...

سومپاد

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی ابتدایی که اول شدم :دی اول مسابقات احکام شهرستان اول مسابقات نمایش در شهرستان
دانشگاه
علوم پزشکی اردبیل
رشته دانشگاه
رادیولوژی

به نقل از مهســـــــــــــا :
مرسی بهزاد
دقیقا همینطوره
من هم از این بحث عدد و رقم واقعا خسته شدم.
کلی تو پستای قبل راجع بهش حرف زدیم بعد باز اومدین میگین...
:(
هیچ اجباری نیست.هرکی خواست بگه رتبه شو هرکی هم نخواست نگه.
نه اینکه از گفتن رتبه مون بترسیماااا نه
البته با این حرفایی که اینجا را انداختیم دیگه کسی وا3 حرفم تره هم خرد نمی کنه

Z.n

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی فناوری اطلاعات

می دونم خیلی زود اومدم :D
ولی به هر حال اگه به درد کسی خوردم هر کی می خواد ازم سوال بپرسه من هستم!
تو یاهو که 24 ساعته آن هستم!
رتبه ام هم: 396 منطقه 1
683 کشوری
رشته ام هم: IT شریف

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

یه سوال هدف از این عددا چیه؟!
بهتر نیست دوستان کارنامه هاشون رو بزارن! فک کنم اینجوری مفید تره ها!

ail73

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجینیا(بیرجند)
مدال المپیاد
به قول بچه ها راهو باسه بقیه باز گذاشتیم
دانشگاه
شریف(ارشد)-شیراز(کارشناسی)
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی-طراحی فرآیند

چه جالب اين تاپيكه بعده 7 ماه كه داشت خاك ميخورد دوباره شروع به كار كرده :D
اين اعداد صرفا جهت اطلاعه دوستانه كه بدونه هر كدوم از دوستاشون چه كار كردن ؟
باسه كارنامه بري گزينه 2 نگا كني بهتره گمونم

• لایک
امتیازات: Z.n

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

به نقل از ali 73 :
چه جالب اين تاپيكه بعده 7 ماه كه داشت خاك ميخورد دوباره شروع به كار كرده :D
اين اعداد صرفا جهت اطلاعه دوستانه كه بدونه هر كدوم از دوستاشون چه كار كردن ؟
باسه كارنامه بري گزينه 2 نگا كني بهتره گمونم

حالا من بدونم طرف رتبش بد شده یا خوب چه فرقی به حال من میکنه! تنها چیزی که از این میاد بیرون تبدیل شدن آدما به یه عدده.
اولاَ گزینه 2 باید عضو بشی! ثانیاَ رتبه های برتر رو میزاره!

ail73

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجینیا(بیرجند)
مدال المپیاد
به قول بچه ها راهو باسه بقیه باز گذاشتیم
دانشگاه
شریف(ارشد)-شیراز(کارشناسی)
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی-طراحی فرآیند

به نقل از Stewie Griffin :
حالا من بدونم طرف رتبش بد شده یا خوب چه فرقی به حال من میکنه! تنها چیزی که از این میاد بیرون تبدیل شدن آدما به یه عدده.
من که نگفتم فرقی میکنه .
سایت گزینه 2 از رتبه تک رقمی گرفته تا 500000 و بالاتر توش هست . چه طور میگی فقط رتبه های برتر ؟ :-/ از یکی از دوستات که گزینه 2 ی رمزشو بگیر برو تو سایت

• لایک
امتیازات: Z.n

Z.n

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی فناوری اطلاعات

به نقل از Stewie Griffin :
فکر می کنم اگه شما از اول تاپیک بخونین متوجه بشین قضیه رتبه ها چیه!
چون بچه ها فکر می کردن که هر کنکوری بهتره با کسی که تقریبا شرایطش مثل خودش بوده مشورت کنه بهتره رتبه هاشونو گذاشتن!!! و هیچ ارزش قانونی دیگری ندارد!!!!

absolute

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan esfarayen
شهر
bojnord-esfarayen
مدال المپیاد
olampiyad adabi marhale av val
دانشگاه
server cloud not found!!!
رشته دانشگاه
server cloud not found!!!

به نقل از raha g :
760منطقه2
به نظر من کسی که رتبش بهتر شده نمیتونه پشتیبان خوبی باشه.چون اکثرا کسایی که رتبه هاشون خوب میشه از همون اول خوب بودن و تعداد اشتباهاشون کم بوده پس نمیتونن به کسایی که تعداد غلطای زیاد دارن کمک زیادی بکنن
البته تعریف از خود نیستاااا
ولی من پشتیبان خوبی میشم :D :D :D :D
تجربه دارم در حد بوندسلیگا :-" :-"
میشه از تجاربت به منم بگی :) :)

بالا