• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

EverNote چیست ؟

• شروع کننده موضوع

shayan-emperor

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
:-"
سلام ! >:D< یه مدته یه چیزی ذهنه منو مشغول کرده بود ! یه برنامه روی لپ تاپم بود که نمیدونستم چیه :O
بعد از تحقیق و بررسی متوجه کاربردی بودن شدید این نرم افزار شدم :D

evernote-logo.png

حتما برای شما هم پیش آمده که برای مثال در سفر بودید و دوست داشتید فورا خاطرات خود را در یک جای مطمئن ثبت کنید . خاطراتی که می تواند شامل عکس ها , متن ها , تصاویر و یا صدای شما در اون مکان باشه ؛ در این پست سایتی رو به شما معرفی می کنیم که بدون شک یکی از بهترین سایت ها و چه بسا بهترین سایت برای ثبت Note های شما از طریق موبایل , لپ تاپ , پی سی , آی پاد , آی پد و … می باشد.

evernote.jpg

verNote در حقیقت سایتی‌ست که شعار آن “Save your ideas, things you like, things you hear, and things you see.” ایده هاتون و چیزهایی که دوست دارید را ثبت کنید ؛ چیزهایی که می بینید و می شنوید و بعد در هر نقطه ای که بودید به آنها دسترسی پیدا کنید . برای مثال متن خود را در نرم افزار پی سی Evernote ذخیره و بعدا در گوشی آیفون خود یا آی پاد خود مشاهده و آن را تکمیل و یا خاطرات خود را مرور کنید . اورنوت نرم افزارهای مجزایی برای مک ، ویندوز و وب کلیپر دارد و برای گجت های پرتابل نظیر آی‌پد ؛ آی پاد و آیفون ؛ اندروید , بلک بری , پالم و ویندوز موبایل نیز نرم افزارهای جداگانه ای دارد که با نصب هر یک روی وسیله خود می توانید خاطرات و نوت های خود را ثبت و توسط آن سینک کنید.

evernote2.jpg

حال یک مثال می زنم ؛ من نرم افزار اورنوت را روی لپ تاپم و همینطور آی پادم نصب دارم , در سفر با دوستان خاطرات خود را به صورت صوتی ضبط و آن را به اورنوت خود در آی پاد انتقال می دم , حال می توانم در همان لحظه به آن فایل صوتی روی لپ تاپم دسترسی داشته باشم و البته از این مطمئنم که همه این خاطرات و عکس ها و صداها در یک جای امن نگه داری و همیشه در دسترس خواهد بود. در حقیقت با EverNote هیچ جیز را فراموش نخواهید کرد و همیشه خاطراتتان همراهتان خواهند بود .

مطلب از آی میلاد ! تهیه از خودم :D

وبسایتِ اِوِرنات

FarnazZ

FarnazZ
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشكي
پاسخ : EverNote چیست ؟

ببینم اپلیکشن برای آیپاد تاچ هست رو سایته apple ؟

مثله دفترچه خاطرات عمل میکنه دیگه نه ؟ :D

• شروع کننده موضوع

shayan-emperor

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
:-&quot;

به نقل از farnazZ :
ببینم اپلیکشن برای آیپاد تاچ هست رو سایته apple ؟

مثله دفترچه خاطرات عمل میکنه دیگه نه ؟ :D

این یه نرم افزار هست برای همه چیز ! روی ویندوز نصب میشه و برای اندروید و آی او اِس هم قابل نصب هس که میشه از اپ استور گرفتش ! و فقطم برای آیپاد نیس برای همه آیگدجت ها و موبایل های اندروید و خود PC و MAC هست !

بله مثل دفترچه خاطرات هست !

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

مـن توی سایتش عضو شده بودم خیلی وقت پیش ... برای اینکه سرزدن مدام به سایت سخت بود ولش کردم . نمیدونستم نرم افزارم داره :-? :)
فقـط ، فرمت جاوا نداره این ؟ خو ما که اندروید و آی او اس و بلک بری و ویندوز فون 7 و اینا نداریم بوقیم ؟ :D :rolleyes:
خیلی خوبه ولی x:

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

دفترچه خاطرات لزوما نیست ، دفترچه یادداشتیه که تصویر هم ثبت میکنه. کلا موجود جالبیه. هم نرم افزار روی کامپیوتر داره و هم گوشی. همه شون هم باهم sync میشن.

Sobh@n

کاربر حرفه‌ای

آقا نا این برنامه رو دانلود کردیم
اومدیم کار کنیم دیدیم که باید عضو شیم
رفتم عضو شم ولی یه صفحه سفید میومد و دیگر هیچ
باید با V پی N وصل شم ؟
میشه کمک کنید ؟

• شروع کننده موضوع

shayan-emperor

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
:-&quot;

به نقل از محمّد :
دفترچه خاطرات لزوما نیست ، دفترچه یادداشتیه که تصویر هم ثبت میکنه. کلا موجود جالبیه. هم نرم افزار روی کامپیوتر داره و هم گوشی. همه شون هم باهم sync میشن.

بله !! من توش صدا هم میزارم !!!

بالا