• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انجمن خلاقیت

• شروع کننده موضوع

nahid

violet
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1388
وضعیت انجمن خلاقیت واقعاً مسخره شده ! من نمیدونم با این انجمن چه کار کنم وقتی درکِ بعضی از کاربران اینقدر پایینه... [-(
ببخشيد اگه همين تاپيك "سر غذا نشستيم يهو يكي ميگه..." رو خودت مي زدي تاپيك عالي بود؟ به قديما ربطي نداشت؟ چرا شما اينجوري شديد؟؟؟
مثلا هي ميگين خز نكنين بعد يهو يه آدم مياد يه تاپيك ميزنه:اگه 500 تومن داشتم ...
چون ايشون مديرن اونوقت موضوع تاپيك ارتباطي به قديم پيدا نميكنه؟؟؟؟ :))
مديريت هنگامه جان يا شما؟؟؟!!!!
شما خودتونم نمي دونين چي مي خواين!
به نظرت توهينه؟؟؟ يه بار ديگه كامل اين پيغامو بخون و ببين كلمه ايش توهين نيست!!!

واقعا اين"سمپاديا" نيست!! هيچوقت فكر كردي واقعا چرا؟؟؟

واقعا فكر مي كني غذا به قديم ربط داره؟

به نظر من كه پول بيشتر به قديم ربط داره!!!!!!

حالا چون مديره بذار تاپيك بزنه واقعا اين سايت هم مثله بقيه جامعه اگه بالا دست نباشي هيچي!!! يه نگا به خودت بكن؟؟؟!!!داري ميري "سوم دبيرستان" حداقل ديگه...!
این رو توی قوانین انجمن هم نوشتم, اینجا هم میگم !! تاپیکتون اگه مسخره باشه قفل میشه ! اگه کپی هم باشه پاک میشه !! شما هر برداشتی که میخواید بکنید و هر طوری هم که میخواید حرف بزنید. درکِ خودتون رو نشون میدید. :) شما که داری میری اول و دبیرستان و اینقدر بزرگی, بزرگ بودنِ خودتو داری نشون میدی با حرف هایی که فقط به خاطرِ قفل شدنِ یه تاپیک زدی !!
مثلا هي ميگين خز نكنين بعد يهو يه آدم مياد يه تاپيك ميزنه:اگه 500 تومن داشتم ...
چون ايشون مديرن اونوقت موضوع تاپيك ارتباطي به قديم پيدا نميكنه؟؟؟؟ :))
شما که داری میری اول دبیرستان ازت بعیده :D اون موقعی که داشتی این پ.خ رو میدادی اگه نگاه میکردی به آخرین زمان فعالیتم, میدیدی که تاپیکی که در موردش صحبت میکنی, وقتی که ایجاد شده من نبودم ! الان تازه اومدم, هر تصمیمی بخوام در موردش بگیرم الان میگیرم! چه جوری تو تونستی قضاوت کنی که من میخوام اون تاپیک رو بذارم باشه یا قفلش کنم؟ :))

از این بچه بازی ها که بگذریم :D ؛

دوست دارم نظرها و پیشنهاد های بچه ها رو درباره ی انجمن خلاقیت و وضعیت فعلیش بدونم.
از طریقِ این تریبون از کاربر ها میخوام که نظرشون رو در موردِ این تایپک ها و انجمن خلاقیت بگن.

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
پاسخ : انجمن خلاقیت !

تا 1 ماه به هیچ وجه نزارین کسی تاپیک بزنه ، به هیچ وجه ، مثه ... شید ، هر پستی که یکم احساس کردید اضافیه خذف کنید ، طالبانی با قضیه برخورد کنید ، تا اوضاع ردیف شه ، تنها راه حلی که من بر این انجمن با کاربراش می بینم دیکتاتوریه ! با تشکر x:

پگاهــــ

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
مشهد

خب من نظرم اینه که خیلی از این تاپیکا زیاد شده... :D
همون یکی دوتا بود کافی بود مثلا اون تاپیک ِ ... هم ... های قدیم تمامش پستای چند خطی هست که هیچ خلاقیتی هم نداره...
یا خیلی از تاپیکای دیگه برای پست دادن از هیچ خلاقیتی استفاده نمیشه...
به نظره من همشون باید حذف شه و اگه مثلا کسی دوباره از این تاپیکا زد بهش اخطار و از این جور چیزا بدید یا مثلا قفل کنید ولی حذفش نکنید بقیه بیان منفی بدن :-" :D ... :D

marvelous

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۳
شهر
مشهد
مدال المپیاد
برنز بيست و هفتمين المپياد ادبی
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Nahid :
از این بچه بازی ها که بگذریم :D ؛

دوست دارم نظرها و پیشنهاد های بچه ها رو درباره ی انجمن خلاقیت و وضعیت فعلیش بدونم.
از طریقِ این تریبون از کاربر ها میخوام که نظرشون رو در موردِ این تایپک ها و انجمن خلاقیت بگن.
خب من بعد از این که وارد انجمن خلاقیت شدم ذهنیتم در مورد مفهوم خلاقیت به کلی دگرگون شد!
میخوام بگم خلاقیت خیلی مفهوم وسیع تر و جامع تری از بازی با کلمات داره. خلاقیتو میشه به همه علوم بسطش داد!
بعد یه مورد دیگه هم اینه که تا قبل از این بحث خانواده سمپادیا قسمتی از بار فان سایت رو دوش انجمن خلاقیت بود، واسه همین بعضی چیزای نامربوط زیاد توش دیده میشه!
به نظرم انجمن نیاز به کمی تغییر موضوع داره، ینی خلاقیتو از جنبه های دیگه ای هم میشه نشون داد!
پ.ن: احساس کردم بهتر بود این تاپیک تو خود انجمن خلاقیت زده میشد.
پ.ن.٢:به نظرم نقل کردن اون پ.خ اینجا خیلی جالب نبود.میشد به جای این کار یه اشاره کلی بهش میکردین.البته بازم هر جور خودتون صلاح میدونین خیلی به من مربوط نی!

Sarina_ahm

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين یکـــ
شهر
جَهــان / ٢
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
علوم پزشكى اصفهان
رشته دانشگاه
پزشكى
تلگرام
اینستاگرام

اوضاع به نظر من خیلی طبیعیه!خیلی خیلی!
راه حلی که فعلا به ذهن من میرسه:از این تاپیکای کم محتوا کلا دو تاشو بذارید بمونه بقیه هم حذف!دو تا از پرطرفدار ترینشو!و البته چون هر کدوم از این تاپیکا بعد از یه مدتی دچار حرفای تکراری میشن یا ممکنه کیفیتشون کم بشه هر وقت این اتفاق افتاد:قفل و تاپیک جایگزین!
کپی پیست هم اگه باهاش برخورد کردین تذکر بدین به کاربر و البته اخطار.
یکم واقعیت مخلوط با شعاره اگه الان بخوام بگم خلاقیت بی نظم شده و ای وای و چه افتضاح!به نظرم حداقلش اینه که انجمن فعال شده و 100% پیشرفت داشته!
اگه دو هفته سخت بگیرید همه چی کاملا مرتب میشه!
منم با تشکر! :D

meli

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کشوری کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

ببینید بنظر من اساس کار انجمن خلاقیت بد نیست...
ولی بعد از تاپیک پـــ نه پـــ بچه ها خیلی تاپیک شبیهش زدن... اینا باعث شد یکم انجمن زیادی خسته کننده شه... الان بنظر من فقط زدن تاپیک هایی مثل این رو تا یه مدت ممنوع کنید... یا اجازه ی تاپیک زدن رو به همه ندید... یا اینکه هرکس برای تاپیک زدن قبلش به شما اطلاع بده... اینکه کلا تاپیک زدنو ممنوع کنید خوب نیست!

• لایک
امتیازات: nahid

ibtkm

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران

به نظر من یه مقدار تاپیک مسخره زیاد شده. ببینید الان روند خلاقیت های کلامی شده! مثل همون پ ن پ و ... خب نمی شه که خلاقیت فقط از اینا باشه. خیلی چیزهای دیگه در زمینه خلاقیت هست.
الان پس فردا مملکته داریم و یه دوست پسر نداریمو و ... به بخش خلاقیت اضافه می شن خب یه مقدار مسخرس.

به نظرم بهتره دنبال یه سری چیز های جدید برای تحریک خلاقیت باشیم بهتره.

• شروع کننده موضوع

nahid

violet
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1388

من با نظرات شما موافقم. این کاری که میگید رو هم داشتم انجام میدادم !! الان چند روزه که تاپیک های اینجوری قفل میشن.
اما یه مشکلِ خیلی بزرگی وجود داره ! من بی دلیل اون نقل قول رو توی پست اولم نذاشتم !! قصد افشا یا دعوا یا هر چیژ دیگه ای هم نداشتم از این کار. میخواستم نشون بدم بعضی از کاربرها چه قدر همکاریشون کمه !
انرژیِ من واقعاً گرفته میشه وقتی یکی میاد به خاطرِ قفل شدنِ یه تاپیک, اینجوری باهام حرف میزنه ! :|

• لایک
امتیازات: N.M

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
پاسخ : انجمن خلاقیت

من هم چندتا از تاپیک های سرگرمی گونه رو بستم. فقط تاپیک پَـــــ نه پَــــــ رو جهت حفظ جو سرگرمی سایت باز گذاشتم بمونه.
تاپیک تاحالا دقت کردین علـی هم خوبه اگر درست استفاده بشه. یعنی اگر کسانی که توی این تاپیک حرف میزنند نکته هایی رو مطرح بکنند که کسی نشان از یک ریزبینی باشه. به نظرم اون تاپیک رو هم مدیریت بکنید تا پست هاش اونجوری بشه. پست های چرتش رو حذف بکنیم.

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

به نظر من هیچ راه حل خیلی خاصی نیاز نداره.فقط تاپیک هایی که موضوعش تکراریه یا خیلی مسخرس رو قفل کنید.اون تاپیک هایی که ارزش دارن و بهتر بگم چرت نیستن مشخصن.استقبال ازشون زیاده.بعضی تاپیک ها هم بعد یه مدت دیگه کاراییشون خیلی پایین میاد.اونا هم باید قفل شن.مدیر و غیر مدیر هم نداره.بی خودی بعضیا ناراحت میشن.بزرگ نکنید قضیه رو.
کاملن نظر شخصیه:
فک میکنم خیلی اختلاف سطح بین بعضی تاپیک ها با تاپیک هایی مث ژانر اینایی که.... و شما یادتون نمیاد قدیما..... وجود داره.کسایی که تاپیک میزنن و بقیه میان بهشون خرده میگیرن جوش نیارن. فقط یه لحظه میزان مفیدیت(!) تاپیکشون بیاندیشن :D

+در ضمن این که بعضیا تاپیک چرت میزنن هیچ دلیل نمیشه که بیایم تاپیک چرت تر بزنیم!بعد بگیم به نظر من فلان تاپیک قدیمی تر و بی محتوا تر و... مال منه. قبول کنید که در یک زمان امکان داره چند تاپیک چرت وجود داشته باشه.دیگه دعوا نداریم که مال شما چرت تره یا مال فلانی!

به نقل از محمّد :
من هم چندتا از تاپیک های سرگرمی گونه رو بستم. فقط تاپیک پَـــــ نه پَــــــ رو جهت حفظ جو سرگرمی سایت باز گذاشتم بمونه.
تاپیک تاحالا دقت کردین علـی هم خوبه اگر درست استفاده بشه. یعنی اگر کسانی که توی این تاپیک حرف میزنند نکته هایی رو مطرح بکنند که کسی نشان از یک ریزبینی باشه. به نظرم اون تاپیک رو هم مدیریت بکنید تا پست هاش اونجوری بشه. پست های چرتش رو حذف بکنیم.
اون وقت چرا پ نه په؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟توجه کردید که تاپیک پ ن پ امروز فقط نصف صفحه ارسال داشته ولی تاپیک هایی که تو پست قبلی گفتم دو صفحه.یعنی کارایی تاپیک پ ن پ کاملن پایین اومده و اینجور تاپیک ها وقتی استقبال ازشون کم میشه بهتره قفل شن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

*احمدرضا:دو پست متوالی شما یکی شد.

• لایک
امتیازات: nahid

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از dorna :
اون وقت چرا پ نه په؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟توجه کردید که تاپیک پ ن پ امروز فقط نصف صفحه ارسال داشته ولی تاپیک هایی که تو پست قبلی گفتم دو صفحه.یعنی کارایی تاپیک پ ن پ کاملن پایین اومده و اینجور تاپیک ها وقتی استقبال ازشون کم میشه بهتره قفل شن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تازه داره درست میشه ، هر چند من با پ ن پ مخالفم ولی ، خلاقیت این نیست که روزی 2 صفحه پست بگیره ، هر کسی شاهکار کنه هفته ای 1 دونه پست بزاره ، ولی پست بزاره ، یه خلاقیتی توش باشه ، آدم بخونه حال کنه لایک کنه ، نه مثه الان که همش یا کپی پیست یا 2زاری که دوس داری علاوه بر دیس لایک طرفم یه چک بزنی !

تا حالا دقت کردین ، آقا داماد چیکارن به نظر من تاپیکای خوبی بودن ، ژانر هم میتونس خوب باشه ، کلا" بچه ها شورشو در نیارن ، خیلی چیزا میتونه خوب باشه

• لایک
امتیازات: dorna

sk1v

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 3
شهر
تهران

اگه یک مقدار لحنم تنده معذرت میخوام
اونطور که من دیدم این چن وقته متاسفانه حتی موضوعاتی که میتونستن
خیلی خلاقانه باشن هم خیلی مسخره و لوس شدن
مثلا این سه وسیله پتانسیل اینو داره که ایده های خوبی به نمایش بذاره اما من
میدیدم اکثر پستها شده مسخره بازی که به قتل و عذاب یه نفر منجر میشه

تاپیکهای متعددی هم در تقلید از صفحات فیصبوک ایجاد شدن
مثل ژانر که موضوعش بیشتر از خلاقیت درد دل بچه ها بود و گاهی هم
متلک به بقیه ی کاربرها

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

بین پ ن پ و داماد و ژانر کدومشون ارزش باز موندن دارند؟

ناهید چندتا رو میتونی مدیریت بکنی؟

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

به نقل از Amir - Eblis :
تازه داره درست میشه ، هر چند من با پ ن پ مخالفم ولی ، خلاقیت این نیست که روزی 2 صفحه پست بگیره ، هر کسی شاهکار کنه هفته ای 1 دونه پست بزاره ، ولی پست بزاره ، یه خلاقیتی توش باشه ، آدم بخونه حال کنه لایک کنه ، نه مثه الان که همش یا کپی پیست یا 2زاری که دوس داری علاوه بر دیس لایک طرفم یه چک بزنی !

تا حالا دقت کردین ، آقا داماد چیکارن به نظر من تاپیکای خوبی بودن ، ژانر هم میتونس خوب باشه ، کلا" بچه ها شورشو در نیارن ، خیلی چیزا میتونه خوب باشه
بله میتونه خوب باشه.یعنی ظرفیت خوب شدن رو داره ولی بعضی تاپیک ها مثله پ ن پ هیچ ظرفیتی هم نداره.

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از محمّد :

به نظر من ، آقا داماد چیکارن :-"

• شروع کننده موضوع

nahid

violet
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1388

به نقل از محمّد :

یعنی چند تا تاپیک ؟
هر چند تا تایپک باشه رسیدگی میکنم. به طور میانگین در ر.ز 40 دقیقه وقت فقط روی انجمن خلاقیت میذارم, خب اگه پتانسیل داشته باشه انجمن بیشتر هم میتونم وقت بذارم ! الان در این مورد اصلاً مشکلی نیست !
فقط تنها مشکل اینه که بچه ها باید همکاری کنن :(( توی پــَ نه پـــَ هی کپی میکنن ! هی تذکر میدم و اینا, قفل میکنم پ.خ میدن دعوا میکنن باهام :|
اینم که از این تاپیک ! خب وقتی تایپک هیچیییی نداره بعد من قفلش میکنم بعد اونجوری حرف میزنن جداً بی انگیزه میشم :(( :| الان مشکل فقط همینه.

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

خوب پست هرکیو خوندم اولش گفته به نظر من این تاپیک های تکراری باعث شده این انجمن یه کم خسته کننده بشه یا شبیه این :)
خوب یه بحثی که هس یه چیزی مثل پــــ نه پـــــ یه مدت توی جامعه مد میشه و هرجا میری همه استفاده میکنن ازش این باعث میشه به مرور زمان این کلمات خسته کننده بشه و طرف تا میخواد یه حرفی بزنه همه بگن پــــ نه پـــــ
میری سلام میکنی یارو میگه پــــ نه پـــــ
همون جور که گفتم دیگه از مد میفته و جرئت داری به کارش ببر تا همه برگردن بگن پــــ نه پــــ و کوفت
نظر من اینه که توی هر بازه زمانی ای فقط یه دونه از این تاپیکا باز باشه تا ملت خسته بشن و دلشونو بزنه و یکی دیگه جاشو بگیره الان من خودم فک میکنم پــــ نه پــــــ گزینه ی خوبی واسه باز بودن نیس چون تقریبا تاریخ مصرفش گذشته
تاپیکای ژانر و اینا هنو خیلی جا برا پیشرفت دارن به نظرم
باتشکر از وقتی که به من دادید :D

sahere

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
گفتار درمانی

من با حرف های علی موافقم اول تابستون همه تاپیکای اینجوریو میخوندم ولی الان فقط ژانر میخونم به نظرم جای پیشرفت داره :D

lof

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
پلى تكنيك تهران
رشته دانشگاه
مهندسى معدن

با پاك كردن تاپيك هاي قبلي كاملا مخالفم!

حتي با قفل كردنشون!

اگه بشه مديريت صحيح كرد نياز به قفل يا پاك كردن نيست

من كاملا به ناهيد حق ميدم چون واقعا كار سختيه!

اينكه بري دونه به دونه پستا رو بخوني ببيني كپي هست يا نه

خلاف قوانين هست يا نه

من ميگم بايد جلوي زدن تاپيك هاي چرت رو گرفت

به قول يارو جلو ضرر رو از هر جا بگيري منفعته

خب در حال حاضر اين اتفاق ميفته

در مورد كپي كردن هم كم كم داره بهتر ميشه

ميشه گفت فرهنگش جا افتاده

با حرف علي هم موافقم ولي نيازي به قفل كردن نيست

بعد از مدتي ديگه كسي نمياد تو اون تاپيك پست بده

پس عملا ميره خاك ميخوره

و در آخر اگر احيانا ناهيد به كمك نياز داره ميتونه مطرح كنه تا يه همكار براش پيدا بشه

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

من کاملا با این تاپیکا مخالف نیسم ولی یکی دو تاش خوبه !
و اینکه به نظرم بیشتر از اینکه خلاقیت بخواد نگاه کردن به اطرافُ مکالمه های اطرافیانُ لازم داره ! :-??

بالا