• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خوابگاه و مشکلاتش

F@hime

فهـــیمه
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی‌‌شیمی
پاسخ : مشکلات خوابگاه

هر چی هم هم اتاقیات مرتب اینا باشن و قانون گذاشته باشین توی خوابگاه اون نظم و ترتیبی که تو میگی رو هیچ وقت نخواهی داشت!
خوابگاهه بابا! توی اتاقی کهیه نفره زندگی میکردی پنج نفره داری زندگی میکنی!

منم هم بد غذا و هم کم غذا بودم ولی عادت میکنی وقتی گشنه ت باشه :D

شبا هم میان حضور غیاب و بعد از یه مدت زنگ میزنن به خانواده میگن نبوده. اگه غیبتات زیاد باشه. و شبا هم بعد از ساعت 9:30 (ترم اول) و 10:30 (ترم دوم) وارد خوابگاه بشی زنگ میزنن به خانواده اطلاع میدن. (دانشگاه تهران)

و اینکه میتونی زیاد خوابگاه نباشی. من خودم زیاد آدم خوابگاهی ای نبود. روزای خوابگاه رو اصن نمیدیدم. تا جایی که حال داشتم با دوستم میموندم دانشگاه هم بیشتر خوش میگذش هم اعصاب خوابگاه رو نداشتم. :D

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از فهـــیمه :
شبا هم میان حضور غیاب و بعد از یه مدت زنگ میزنن به خانواده میگن نبوده. اگه غیبتات زیاد باشه. و شبا هم بعد از ساعت 9:30 (ترم اول) و 10:30 (ترم دوم) وارد خوابگاه بشی زنگ میزنن به خانواده اطلاع میدن. (دانشگاه تهران)

دروغ میگه عاقا :-" ما باید خودمون بریم حاضری بزنیم :-< مث این دانشگاه تهرانی ها که مرفه‌ بی‌درد نیستیم :-"

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

به نقل از SaranaZ :
یه چیزی برای من تعریف کردن الان سکته میکنم! احتمالا خوابگاهی میشم ولی اگه وعض اینه یزد میمونم!!!!! تعریف میکردن یه عده شبا نمیان باید جاشون متکا بذاری پتو بکشی بگی خوابه یا تو یخچال کنار غذا های بقیه مشروب میذارن یا تو یه اتاق همه معتادن دوستم میگفت دیر بیای زنگ میزنن به فامیلات میگن دیر اومده خوابگاه
اهههههههههههههههههه
آقا من یه چیزی بگم من اخلاقم بده ! :| با خواهرم نمی سازم میفهمید؟ 18 ساله باهاش زندگی میکنم و با این حال هر روز دعوا میکنیم ادم منظمی هم هستم خیلی! طاقت ندارم اتاقم کثیف باشه ترتیب لباسام تو کمد مشخصه روزی دو بارم حموم میرم خیلی هم زود عصبانی میشم تو خودمم نمیریزم داد میزنم امسال البته خیلی کم طاقت تر شده بودم از یه سری ادمم بدم میاد و باید نشون بدم بهشون که ازشون بدم میاد
برم خوابگاه؟
(فک کنم زهر ترک شدید !! :))) )

دانشگاه یزد دانشگاه بسیار خوبیه ..... از نظر سطح هم واقعا دانشگاه پایینی نیس اصلا ..مدرکش قابل قبوله ..اساتید و اینام خوب داره ..من یه فامیلامون یزد خونده البته پزشکی خیلی هم عالی و معتبره ...

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از esten dekart :
دانشگاه یزد دانشگاه بسیار خوبیه ..... از نظر سطح هم واقعا دانشگاه پایینی نیس اصلا ..مدرکش قابل قبوله ..اساتید و اینام خوب داره ..من یه فامیلامون یزد خونده البته پزشکی خیلی هم عالی و معتبره ...

محترمانه داره میگه خوابگاهی نشو وگرنه... :-"

saranaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از مهســـــــــــــا :
منم خیلی بدغذا بودم :D الان به حدی رسیدم که سنگ هم جلوم بذارن می‌خورم می‌گم به‌به :D
از نظم و ترتیب هم تقریبا خبری نیست توی خوابگاه.
ازا ین منظر که نگاه می‌کنم می‌بینم نره خوابگاه واقعاااا بهتره برای بقیه!

:))))) یعنی چی آقا !!!
به نقل از esten dekart :

بحث اینه که من میخوام مستقل شم یه ذره جدا شم چهار تا چیز یاد یگیرم
به نقل از فهـــیمه :
هر چی هم هم اتاقیات مرتب اینا باشن و قانون گذاشته باشین توی خوابگاه اون نظم و ترتیبی که تو میگی رو هیچ وقت نخواهی داشت!
خوابگاهه بابا! توی اتاقی کهیه نفره زندگی میکردی پنج نفره داری زندگی میکنی!

منم هم بد غذا و هم کم غذا بودم ولی عادت میکنی وقتی گشنه ت باشه :D

و اینکه میتونی زیاد خوابگاه نباشی. من خودم زیاد آدم خوابگاهی ای نبود. روزای خوابگاه رو اصن نمیدیدم. تا جایی که حال داشتم با دوستم میموندم دانشگاه هم بیشتر خوش میگذش هم اعصاب خوابگاه رو نداشتم. :D
یه ذره اهدافمون بالاس میخوایم بورسیه شیم و تافل بگیریم و اینا میخوام درس بخونم چی همش بیرون باشم !!!

به نقل از [email protected] :
خب اتاق قانون داره.. وقتی اول ترم مشخص بشه ی سری چیزا کسی وسایلشو نمیریزه... امکان تعویض اتاق هم ک هس...

خب خیلیا همین حساسیت ها رو ب غذا دارن.. هیچ وقت تو دانشگاه رنگ ابگوشت نخواهی دید... خب کالباس نخور.. مجبورت ک نمیکنن

نیمرو هم کچ سخت نیس ماهیتابه ببر، تخم مرغ بخر. نیمرو بپز

بابا خوابگاه از آنچه تصور میکنید بیشتر خوش میگذره :))

اگ عم از غذای سلف بدت اومد غذا بپز... من آدم میشناسم الان ترم 10 هس.. یک بار غذای سلف نخورده
هرچند آدم ب همه شرایط عادت میکنه
من نیمرو میخورم چون غذاهای مامانم هم نمیخورم خیلی وقتا! :-"

به نقل از Farz :
محترمانه داره میگه خوابگاهی نشو وگرنه... :-"
:D انقدر افتضاح نیستما!!! با یه سریا می سازم خیلی هم میسازم ولی اگه خوشم نیاد از کسی ... :-"

فضای شخصی دارم من اونجا؟ میشه یه ساعت تنها بود؟

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از SaranaZ :

خیر ;;) مگه اینکه بری کتابخونه که همه ساکت ـَن، بشینی اونجا تفکر کنی.
یا اینکه تخت طبقه دوم باشی ی هندزفری هم بزاری گوشت از دنیا فارغ شی.

nimafo

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
888
شهر
888
سال فارغ التحصیلی
888
مدال المپیاد
888
دانشگاه
888
رشته دانشگاه
888

ما خوابگاهای پسرای دانشگامون وای فای نداره 8->

همينجوری الكي يهويی

F@hime

فهـــیمه
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی‌‌شیمی

عزیزم من نگفتم همه ش بیرونم. گفتم دانشگاهم. توی دانشگاه من به شحصه خیلی بهتر از خوابگاه درس میخونم.

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه
طراحی لباس

به نقل از Farz :
دروغ میگه عاقا :-" ما باید خودمون بریم حاضری بزنیم :-< مث این دانشگاه تهرانی ها که مرفه‌ بی‌درد نیستیم :-"
بازم برین خدا رو شکر کنین؛ برا خواهرم پیش اومده تختِ بالا خواب بوده ندیدنش، یا بالکن بوده، یا دستشویی بوده، براش غیبت زده ن. :)) (تهران نیست شهیدبهشتیه)

• لایک
امتیازات: farz

sagharrrrsssssssss

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز

به نقل از SaranaZ :
:)سی ... :-"

م

میشه البته بستگی داره.. مثن من امسال 2 تا از هم اتاقیام اکثر مواقع بیرون بودن.. یکی دگ شونم یا کلاس بود یا بیرون... اگ گاهی عم میومد فقط خواب بود واس درسم ک اینا میرفتن سالن مطالعه یعنی اکثر اوقات اتاق خالی بود واس من بود...
اما خب منم همش اتاق دوستام بودم و کم میومدم اتاق خودمون حتی شبا هم اونجا میخوابیدم ی مدت :D پس کلا اتاق خالی بود...

خب خوابگاه اینوعم داره ک اگ تو نری تو نخ بقیه کسی نمیره تو نخ تو و میتونی تو خودت باشی و واس خودت باشی.. هرچند ک تمام لذت زندگی تو خوابگاه به بودن با بقیه س

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از پری ناز :
بازم برین خدا رو شکر کنین؛ برا خواهرم پیش اومده تختِ بالا خواب بوده ندیدنش، یا بالکن بوده، یا دستشویی بوده، براش غیبت زده ن. :)) (تهران نیست شهیدبهشتیه)
آٰره خب! واسه مام پیش اومده از این موارد! به خصوص سال اول. می‌رفتم سالن مطالعه بعد حضوریمو نمی‌زدن! ولی خب مسئله‌ای نیست. به مامانم می‌گفتم که اینجوری شده و وقتی زنگ می‌زدن خونه مامانم می‌گفت که می‌دونه غیبت خوردم!
به نقل از Farz :
یه یه یه :Dشما خیلی بدبختید :D

به نقل از SaranaZ :
یه ذره اهدافمون بالاس میخوایم بورسیه شیم و تافل بگیریم و اینا میخوام درس بخونم چی همش بیرون باشم !!!

من شخصا ۷صبح می‌رم از خوابگاه بیرون و ساعت ۹:۳۰ شب می‌رسم خوابگاه. کل روز رو تو دانشگاهم. ما با هم درس می‌خونیم. با هم پروژه انجام می‌دیم و اگر لازم باشه می‌ریم کتابخونه‌ی دانشکده. من حتی روزهای ۵شنبه و جمعه هم از صبح تا شب دانشگاهم.

فضای شخصی...خب ببین ما یه کاری کردیم برای تختامون پرده زدیم. یه مقدار اتاق رو زشت می‌کنه که هر کس پرده‌ی متفاوت داشته باشه (یه چیزی تو مایه‌های ملحفه) و اینطوری محوطه‌ی تختمون رو برای خودمون حریم شخصی کردیم. به غیر از اون صادقانه بگم که نه! هیچ فضای شخصی وجود نداره.

!sadaf

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اراک
مدال المپیاد
:-&lt;
رشته دانشگاه
داروسازی

هیچ وقت تو دانشگاه رنگ ابگوشت نخواهی دید...

ما می دیدیم :D البته ها غذای شاهانه ای محسوب میشد چون اصولا به جای یه کوفته وسط صورتی فاجعه ای میدادن و ما کلی ذوق مرگ می گشتیم :-"

به نقل از فهـــیمه :
عزیزم من نگفتم همه ش بیرونم. گفتم دانشگاهم. توی دانشگاه من به شحصه خیلی بهتر از خوابگاه درس میخونم.

منم :-"

ترم دوم این کارو کردم اعصابمم راحت تر شد!

خوابگاه فقط باید شب بیای! :-"

به نقل از فهـــیمه :

ما طفل معصوم ترم 1 8 خواب بودیم 2 هم 9 :| کوفتتون بشه ;;)

البته خودگردان بود اندکی میشد پیچوند ترم دیگه اصلا :-<

به نقل از SaranaZ :

نداری ;;)

تقریبا خصوصیات اخلاقیت شبیه منه :D اما خب مجبور میشی با خیلی چیزا کنار بیای

مثلا در مقابل هم اتاقیات مجبوری صبورانه تر رفتار کنی...من خودم گاهی خجالت میکشم که با یه غریبه سازش بیشتری نشون دادم تا خواهرم! [-( برم تو افق محو شم :-"

غذا خونمون پیاز ببینم نمی خورم! بعد اونجا پیاز که خوبه گوشت های صحنه داری جدا می کنم از غذا که...

بادمجون نمی خوردم ماهی نمی خوردم قبلنا :-"

البته هنوزم خیلی چیزا نمی خورم! ( مثلا ماهیش اگه کله داشته باشه :D ) مقاومت کردم ولی خب نسبت به خونه کمتر غر میزنم! :-<

بدون شک هیچ جا خونه نمیشه خیلی اذیت شدم من ... تقریبا از هم اتاقیام خوشم نمیومد از دو تاشون میشه گفت متنفر بودم :-"
امکان تعویض اتاقم نبود خیلی , اما فک می کنم به خاطر هدف , یه دانشگاه سطح بالاتر (اگه تفاوت زیاد باشه البته) میشه تحملش کرد!
تازه بعد از اون قدر خونه رو هم بیشتر خواهی دونست :D مثلا همون خواهرت ;;)

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از Samira :) :
من اس بدم به اون دختره بگم چه قدر ازش متنفرم؟؟؟ :( بگم چه قدر خوشحالم که دیگه هم اتاق نیستیم؟ :( هی گفت هی هیچی نگفتم هی بد کرد :-< :(( بگم؟؟ تو رو خدا :(( دارم میترکم دیگه تحمل ندارم وقتی بش فکر میکنم :(( تازه روزه آخرم مثه بقیه باش روبوسی کردم ~X( با این که تازه دعوامون شده بود :|همچین آدم مضخرف ترسوییم من ~X( :((

x الان واقعا این مشکل خوابگاه گونه ی منه ها :| اصنم اسپم نیس :-<
من وقتی اتاقم رو عوض کردم، مامانم اومدن باهام وسایلمو جمع کنیم (اگر تنها می‌رفتم تو اتاقمون دوباره تشنج می‌کردم...یک هفته ی قبل از این هم که اتاقم عوض بشه خونه‌ی دوستم بودم و خوابگاه نمی‌رفتم که با اینا چشم تو چشم نشم...) بعد مامانم اومدن رفتیم وسایلمو جمع کنیم نگاهم که بهشون افتاد سرم گیج رفت ولی به خاطر مامانم خودمو کنترل کردم :| فکر کن در عرض نیم ساعت که تو اتاقم بودیم و وسایلمو جمع می‌کردیم حتی یک کلمه هم با هم حرف نزدیم! بعد دوستای اونا اومده بودن تو اتاق تعجب می‌کردن از این برخوردمون! برگشتن بهشون گفتن هم‌اتاقیتونو فراری دادین دوباره؟! اونم برگشت خیلی پرروآنه گفت من نمی‌ذارم کسی ازم سوءاستفاده کنه!!!!!!!!! هیچی دیگه من که اهمیت ندادم ولی یه لحظه احساس کردم مامانم الانه که یکی بخوابونن تو گوش دختره :| بعد از اونم هی می‌اومدن دم اتاق جدیدمون اذیتم می‌کردن...
(مورد من یه چیز خاص بود ها... من لوس نیستم. با همه هم کنار میام. این یه مشکل خاصی بود که نمی‌شه گفت. بعد از من و دوستم که ازد ستشون فرار کردیم، ۲-۳ نفر دیگه رفتن تو اون اتاق و اونا هم فرار کردن...)

خلاصه خواستم بهت بگم بی‌خیال فراموشش کن...از این مشکلا هست به هرحال...

F@temeh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـــان
شهر
کاشـــان
مدال المپیاد
مرحله اول ریاضی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
سخت افزار

بابا غذا و فضای شخصی و اتاق ساکت واسه درس خوندن و فلان و فلان و فلان اصلا مهم نیست. برید دعا کنید هم اتاقیاتون خوب و خوش اخلاق باشن.
واعا باید نماز شکر بخونم واسه هم اتاقیای این دو ترمم. اکثریتشون ماه بودن! ماه!

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

بدبخت اونی که با من هم خوابگاهی شه :))

اول خیلی متین و آروم بنظر میام. کم کم اعماق شخصیتم رو میشه. :-"

مثن یه بار رفته بودیم راهیان نور، شب یه نفرو با تختش ورداشتیم گذاشتیم بیرون. :-"

دیگه تا تهش برید. :-"

sagharrrrsssssssss

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز

به نقل از Ehem_Ehem :

مثن یه بار رفته بودیم راهیان نور، شب یه نفرو با تختش ورداشتیم گذاشتیم بیرون. :-"

عزیزم! از این کارا بخواید انجام بدین اگ خدای نکرده طرف بره ب سرپرست بگه.. اخطاریه ک اومد واستون بعد ک دوباره تکرارش کردین و لغو اسکان شدین دگ کاملا متین و آروم میشی :-"

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

عزیزم! از این کارا بخواید انجام بدین اگ خدای نکرده طرف بره ب سرپرست بگه.. اخطاریه ک اومد واستون بعد ک دوباره تکرارش کردین و لغو اسکان شدین دگ کاملا متین و آروم میشی :-"
یه بچه سوسول باشه میترسونیمش. :-"

saranaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Ehem_Ehem :

یه چیزی بگم ؟ ناراحت نشیا :-"""

خیلی بچه ای :-"""

sagharrrrsssssssss

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز

به نقل از Ehem_Ehem :
یه بچه سوسول باشه میترسونیمش. :-"