• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خوابگاه و مشکلاتش

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---
پاسخ : مشکلات خوابگاه

به نقل از X R@y :
ما از سال 2 یعنی ترم پیش منتقل شدیم به خوابگاه جدید! (جدید که نمیشه گفت! واسه ما جدید بود )

اینجا اتاقا واسه سال اولی ها و سال 2 ها سه نفری و سال 3 به بالا میرن اتاقاای دونفری!
مزیتی که داره اینه اولا شامل همه انواع مکان ورزشی در داخل محوطه خوابگاه مثل وجود سالن فوتسال، والیبال، بدمینتون، فوتبال دستی، پینگ پونگ، چمن مصنوعی روباز، سالن بدنسازی هست.
اتاقا و هم اتاقیامونو خودمون انتخاب میکنیم
هر 10 اتاق در یک سالن هستن که هر دو طرف هر سالن یک آشپزخونه با اجاق گاز فر (جدیدا گرفتن اینارو :D که البته چون پسریم زیاد نمیتونیم استفاده کنیم ) و همچنین 3 4 حموم و 3 4 سرویس.
مکانشم نسبتا به دانشگاه نزدیکه

ولی معایبی هم داره مثل تق و لق بودن اینترنتمون!
هتله یا خوابگاه؟!

من کلا در مورد خوابگاه شهرک امام دانشگاه تبریز سکوت اختیار میکنم

:|

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از F@temeh :
یه سری از مشکلات خوابگاه رو خود بچه ها با لوس‌بازی و نامرتبی و اینا بوجود میارن. دیگه اینکه موقع خواب یکی به نور لامپ حساسه خیلی چیز مزخرفیه! :| میشه با یه شال رو چشم بستن حلش کرد، چیزی نیست که بخاطرش تو خوابگاه دعوا بشه. که میشه. آدم باید به یه سری چیزا مثل خوابیدن و درس خوندن تو محیطی که سروصدا داره عادت کنه وقتی میره خوابگاه. یه سری از بچه های ما فکر میکنن مثل خونه‌ست که تا هرچی میگن سریع بقیه بگن چشم، در حالیکه خودشون رعایت نمیکنن واقعا.

ی سری فک میکنن اینجا هم باید حکومت کنن همون جور که تو خونه :)) #خنده هیستریک :|

F@hime

فهـــیمه
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی‌‌شیمی

به نقل از Farz :
عاقا این هیجان و اینام خوب نیس اصن باور کن :)) تو اتاق ما از بس هیجان داریم هرشب یا ی بحثی چیزی داریم یا بزن بکوب :-" هیشکی درس نمیخونه که :)) :/

ما همکلاسی هم نداشتیم :-<

فهمیه ی درصد فک کن ی کنکوری بیاد اینا رو بخونه رسما دیگه منصرف میشه از تهران اومدن یا خوابگاهی شدن :-" تو خودت پارسال اینا رو میخوندی منصرف نمیشدی؟ :د
فرزندان کنکوری خوابگاه خیلی هم خوبه ;;) بشینین درس بخونین، آفرین ;;) :D

هیجان منظورم اینه که بهت خوش بگذره. باور کن تو نصف روز بیا اتاق ما افسردگی می‌گیری :/ :‌))

بابا دانشگاه که خیلی خوبه تازه اگه دانشگاه تهران باشه :‌‌> :-‌" خوابگاه هم خوبه؛ به خیلیا خوش میگذره و دوسش دارن و بهش وابسته‌ن فقط باید آدم "زود با بقیه دوست شو" ( :‌‌)) ) ای باشی. :‌دی

ولی من با این اوصاف نه تنها ناراضی نیسم کلی هم خرسندم. ؛؛)

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از فهـــیمه :
هیجان منظورم اینه که بهت خوش بگذره. باور کن تو نصف روز بیا اتاق ما افسردگی می‌گیری :/ :‌))

بابا دانشگاه که خیلی خوبه تازه اگه دانشگاه تهران باشه :‌‌> :-‌" خوابگاه هم خوبه؛ به خیلیا خوش میگذره و دوسش دارن و بهش وابسته‌ن فقط باید آدم "زود با بقیه دوست شو" ( :‌‌)) ) ای باشی. :‌دی

ولی من با این اوصاف نه تنها ناراضی نیسم کلی هم خرسندم. ؛؛)

آفرین دختر گلم ;;)

tired

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
بهشتی
شهر
کاشان
مدال المپیاد
دارام ولی نمیگم
دانشگاه
ک ا ش ا ن
رشته دانشگاه
م ع م ا ر ی

بابابرید خدا رو شکر کنید اگر مثل ما8نفر رو تو یه اتاق بودید چکار میکردید

مشکل اصلی من این که تو اتاق 6ترک1قزوینی<<یه رگش ترکه>>ومن. :-s :-s

وقتی با همه صحبت میکنند من افسردگی میگیرم<<همه با هم ترکی صحبت می کنند>> :O :O :(( ~X(

خوابگاه وقتی بد که روز 4شنبه کلا خالی میشه و خودتی ویه اتاق خالی اینش حال میده که تا 4صبح بیداری و هیچ کس همه نیست که مزاحم شه.

سخن پایانی <<قدر خونه رو بدونید>> >:D< >:D<

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از tired :

وقتی با همه صحبت میکنند من افسردگی میگیرم<<همه با هم ترکی صحبت می کنند>> :O :O :(( ~X(

خب شوما هنگام انتخاب اتاق/هم‌اتاقی‌هاتون ی ذره ب این نکته که اونا همه هم‌زبون هستن و شوما نه فک نکردین؟! :-? :-"

tired

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
بهشتی
شهر
کاشان
مدال المپیاد
دارام ولی نمیگم
دانشگاه
ک ا ش ا ن
رشته دانشگاه
م ع م ا ر ی

به نقل از Farz :
خب شوما هنگام انتخاب اتاق/هم‌اتاقی‌هاتون ی ذره ب این نکته که اونا همه هم‌زبون هستن و شوما نه فک نکردین؟! :-? :-"
نمیدونستم همه ترکن. اون موقع فارسی صحبت می کردن

!sadaf

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اراک
مدال المپیاد
:-&lt;
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از tired :

خوابگاه وقتی بد که روز 4شنبه کلا خالی میشه و خودتی ویه اتاق خالی اینش حال میده که تا 4صبح بیداری و هیچ کس همه نیست که مزاحم شه.

سخن پایانی <<قدر خونه رو بدونید>> >:D< >:D<

احساس همدردی :-" البته اتاق ما 6 نفرست یه فارس دیگه هم جز من هست ;;) ولی این شرایط زیاد پیش میاد :| کلا احترام به بقیه دوستان غیر همزبان هم خوب چیزیه :D

فرز انتخاب زیادی واسه آدم نذاشتن :D من روز اول یه اتاق 4 نفره رفتم چون سه تاشون کرد بودن رفتم از اونجا اما وضع بقیه اتاقا هم بهتر نبود چون به خاطر بومی سازی اکثرا ترکن در هر صورت :D همین که یه فارس داروسازی دیدم پریدم اتافو گرفتم :D

tired

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
بهشتی
شهر
کاشان
مدال المپیاد
دارام ولی نمیگم
دانشگاه
ک ا ش ا ن
رشته دانشگاه
م ع م ا ر ی

به نقل از صـــدف :
احساس همدردی :-" البته اتاق ما 6 نفرست یه فارس دیگه هم جز من هست ;;) ولی این شرایط زیاد پیش میاد :| کلا احترام به بقیه دوستان غیر همزبان هم خوب چیزیه :D

فرز انتخاب زیادی واسه آدم نذاشتن :D من روز اول یه اتاق 4 نفره رفتم چون سه تاشون کرد بودن رفتم از اونجا اما وضع بقیه اتاقا هم بهتر نبود چون به خاطر بومی سازی اکثرا ترکن در هر صورت :D همین که یه فارس داروسازی دیدم پریدم اتافو گرفتم :D
o

خوش به حالت بدون تو زندگیت یه کار خوبی کردی .من فکر کنم این عذاب الهی ست :)) :)) (; (; (;

LOLLIPOP

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان یک
شهر
تبـریـز
دانشگاه
پلی‌تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی پلیمر/رنگ

آقا من از خوابگاهمون راضی ام. :))
بعد این که ما اتاقامون با این که سوءیته؛ ولی خودشون آشپزخونه و دستشویی و حموم و تمیز میکنن و هر روز صب کیسه زباله رو عوض میکنن. :-"

sandra

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
خوارزمی

خوابگاه ما که خیلی خوبه
تاااازه همشونم لرن،من کامل میفهمم چی میگن بعد وقتی تلفننی کردی حرف میزنم هیچکدوم نمیفهمن انگار دنیا مال خودمه ،خیلی حال میده :-"
کلا محیطی بس،شاد و مفرحه! :-"

nikooo

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ƒαяℨαᾔℯℊαᾔ кαṧℌαη
شهر
کاشــــــان
دانشگاه
تهرانـــــــ
رشته دانشگاه
معماری

اول اینکه کدوم از اینایی که گفتم اشتباه بود ؟خب حداقل اتاق ما اینجوری.
@فرز و فاطمه؛خوابگاه سوءیتی با اتاق خیلی فرق داره

به این بدی‌هام نیست ها :-" ساختمان ۷۲ین دیگه؟ البته بزرگترین مشکل همین ۵نفره بودنه اگر ۴نفر باشه تعداد واقعا خیلی خوبه... ما پارسال تو فیض و امسال تو ۷۱ چهارنفریم. راضیم واقعا. البته امسال ۳نفریم درواقع
آره واقعن ... مخصوصن اینکه من معماری میخونمو اصن جا برا وسایلم تو اتاق نیست

fanoodi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از فاطمه.چ :
بعد این که ما اتاقامون با این که سوءیته؛ ولی خودشون آشپزخونه و دستشویی و حموم و تمیز میکنن و هر روز صب کیسه زباله رو عوض میکنن. :-"
شما مطمعنی هتل نیستی ؟

galexy-A.R

کهکشـــــــان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Bushehr
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

به نقل از فاطمه.چ :

ماهم همینطور. سوییت دو خوابه. این کارا هم میکنن تازه مایع دستشویی هم خالی میشه پر میکنن دستشون درد نکنه
منم راضیم :-"
خیلی خیلی ندرتا که تو خوابگاه تنهاهستم هم حس صاحب خونه بودن و یه واحد کامل در تملک داشتن میکنم . فیلم و اهنگ و اینا میذارم. :)) مث اخر اسفند که اخر همه رفتم خونه و یه شب واحد دست خودم بود

nikooo

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ƒαяℨαᾔℯℊαᾔ кαṧℌαη
شهر
کاشــــــان
دانشگاه
تهرانـــــــ
رشته دانشگاه
معماری

سلام نیکو! میس یو هم اتاقی :‌)) ؛؛)

البته یه لطفی که خدا در حق من داشت همین بود که با نیکو هم‌کلاسی دبیرستانم هم اتاقی شدم وگرنه خودکشی کرده بودم. :‌دی
گزارش به مدیر انجمن
سلام فهیمه!آی میس یو تو :))
بیا ترم بعد با هنگامه هم اتاق بشیم ؛؛) هیجان زده میشیم...مثه اون شب که خل شده بود :-"
تو و آلاله رو هم به هم عادتتون میدیم :))

LOLLIPOP

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان یک
شهر
تبـریـز
دانشگاه
پلی‌تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی پلیمر/رنگ

به نقل از F.Mojtaba :
شما مطمعنی هتل نیستی ؟
البته خوابگاه ما بدی‌ـاش نسبت به خوابگاه‌های دیگه‌ی تهران بیشتره فک کنم! :D
یه سری چیزای خوب‌م داره ولی.

ahmadreza94

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبابایی قزوین
شهر
قزوین
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
عمران

از لحاظ امکانات که به نظرم شریف کاملترینه...هر اتاق یه مودم...کمد های زیاد...ساختار تخت خوب و جالب که اگه یکی بخواد شب درس بخونه مزاحم خواب بقیه نشه....طرشت 3 جایی بود که من دیدم

خوابگاه دانشگاه تهرانم که رفقای ما سال اول 13 آبان هستن...فقط متونم بگم که خیلی داغونه!...اتاق8 نفره...ساختمون قدیمی...کلا ساختارش جوریه که بدرد پاتوق و خوش گذرونی با رفقا میخوره نه بدرد درس خوندن...البته فک کنم سال بعد جاشون عوض شه

خوابگاه علم و صنعت: سال اول برای پسرا جاییه به نام حکیمیه...دوستان به شوخی میگن تو بیابونای سمنانه!..موقعی که میخوای بری دانشگاه باید با سرویس بری و نیم ساعتم طول میکشه...خلاصه راهش خیلی دوره...اینترنتم نداره...ولی خب از سالای بعد میان تو خود دانشگاه..
دخترا که از همون اول خوش خوشانشونه و خوابگاهاشون تو خود دانشگاس!...البته به هر صورت بازم اینترنت وجود نداره...

در مورد خواجه و امیرکبیرم اطلاعات ندارم چون نرفتم...

یه پیشنهاد: کسایی که میتونن از اتاقشون عکس بگیرن و بذارن اینجا..

F@temeh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـــان
شهر
کاشـــان
مدال المپیاد
مرحله اول ریاضی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
سخت افزار

من دستِ خودم رو به گرمی میفشارم که قراره ترم بعد بریم تو سوئیتای شونزده نفری. ;;) :|

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

الان به عنوان یه سوال کلی
من خوشال باشم که خوابگاهی نیستم یا نه ؟ :-"

مثلا دستپخت مامانم ارزشش بیشتره یا اینکه دانشگاه تهران بخونم ؟

LOLLIPOP

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان یک
شهر
تبـریـز
دانشگاه
پلی‌تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی پلیمر/رنگ

اسی: من رفتم دیدم؛ انقدرام بد نیست؛ یعنی ما که با دوازده نفر زندگی کردیم سخت نیس دیگه اونقدا. :))) :/ هر چی باشه به سوئیت ترجیح می‌دم من؛ فک کن چار طبقه باید بری پایین واسه حموم؛ یا ظرفاتُ کول کنی یه جای دیگه بشوری! :-?
امیررضا: جدای از سختیاش و بدبختیاشُ و گشنگی کشیدناش :))) به نظرم خیلی خوبه که آدم زندگی خوابگاهی رو تجربه کنه!

بالا