• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خواب

angry girl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
پاسخ: خواب

هیچوقت با الارم ازخواب بیدارنمیشم چون یاخودم خاموش میکنم میخوابم یابسکه زنگ زده یکی میادخاموشش میکنه.
اما هروقت داداشم قرارشده بیدارم کنه سریع بلندشدم چون ازپارچ اب یخ و لگد استفاده میکنه :-نامرد ; گاهیم از ترس اینکه داداشم بیادبیدارم کنه خودم به موقع بیدارمیشم :-" .

Sadaf R

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فــــــــرزانگان 1
شهر
شيــــــراز !
پاسخ : خواب

مثِ من بِ مامان بُزرگتــون بگيـد :
ميگم ميشه لطفن منو 8 بيدار كُنين ؟!
بعد از ساعت 6:30 ميگن صدف پاشو ساعت 9:30 شد،! :|
از استرسش پا ميشين ديگِ !

sajjadbest22

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

موبایلتونو رو آزار دهنده ترین آهنگی که شنیدین تو فاصله سه چار متری از خودتون کوک کنین...100 درصد جواب میده.

paramore

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيــرـــــتان فرزانــگان يـــك
شهر
تهران

به مامان يا باباتون بگين سر ساعتى كه ميخواين بيدار شين، يه عروسك ترسناك رو بچسبونن به صورتتون.
فقط كافى يه نگاه بش بندازى كه تا شب خوابت نبره :-"

پ.ن: با ماسك Scream هم تست شده و جواب ميده!

• لایک
امتیازات: m.f.a

m.f.a

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
کرمان
دانشگاه
ایشالا شریف یا تهران

موبایلوتنوکوک کنید بعدبدیدبه یک کسی که اونوتوی اتاقتون قایم کنه که شماجاشوننفهمی بعدکه این گوشی زنگ میزنه مجبوری پاشی بگردی دنیالش که خاموشش کنی

کلاخواب ازسرت میپره :> :>

gogory-8

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه۱
شهر
کرمان
دانشگاه
شهید باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

من واقعا متوجه نمیشم شماهابرای چی این قدر خودتونو عذاب میدین خوب بابابخوابین هروقت تموم شدبیدارشین! :D این جمله رویادتون باشه خواب از همه چی مهمتره حتی ازنمره ی انضباط گرچه اون اصلا مهم نیست! :P

ارمینا

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
sari

من همه ی ساعت های خونه رو با آهنگ های مختلف کوک میکنم سر اون ساعتی که میخوام از گوشی موبایل گرفته تا ساعت مچی و ساعت رومیزی.سمفونی ای راه میفته که نگو :) واقعا عالیه.
بعضی اوقات هم که خوابم خیلی سنگین باشه یا شب خیلی دیر بخوابم مامانم اول نازم میکنه بعد یه هویی میزنه تو گوشم و از جا میپرم.البته بگم نه جوری که درد بیاد و لپم کبود شه.این هم خیلی خوب جواب میده

ارزو13

کاربر فعال
شهر
kerman

ترقه خيلي خفنه خيلي زود هم جواب ميده يه بار امتحان كنيد تاثيرشو ميبينيد! <D=

big_bang

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگـا(&#39;) امیــ(&#39;)
شهر
نجف آباد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
اقتصاد

من روش بابامو برای بیدار کردن منو خواهرم واسه نماز صبحُ مدرسه ُ اینا شرح میدم: ( ضمانت میکنم جواب بده!)

اتاق ما طبقه دومه ..خب مسلما آیفون هم داره :-" بعد پدر گرام بنده برای اینکه نخواد از حدود 15 تا پله هرروز بیاد بالا و همچنین ما زود از خواب بیدار شیم دستشو میذاره رو دکمه آیفون و اونقد فشار میده تا یکی از ما ( من یا خواهرم) پاشیم درُ باز کنیم.. ~X( و از اونجایی که صدای زنگ خیلی گوش خراشه بالاخره یکی پا میشه آیفونو بر میداره میگه بابا بخدا بیدار شدیم بسه ! :D

بهار1998

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
برازجان...استان بوشهر...
مدال المپیاد
ایشالابعدها..

اس ام اس بهترین راه حله ;))
به یکی که دوسش دارین یاهرکی بگین که اون ساعتی که میخواین پاشین بهتون اس بده باورکنیددرجاپامیشین انگارخودتون روساعت بودین :))

Shery

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجـنورد
سال فارغ التحصیلی
95

به نقل از بهار1998 :
اس ام اس بهترین راه حله ;))
به یکی که دوسش دارین یاهرکی بگین که اون ساعتی که میخواین پاشین بهتون اس بده باورکنیددرجاپامیشین انگارخودتون روساعت بودین :))
نه بابا! امروز خواب بودم هی اینو اون برام پیام میفرستادن دوسشونم دارم ها!
امااا هرچی فحش بلد بودم بارشون کردم تو دلم و دوباره گرفتم خوابیدم :D

pesarak

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ابهر
مدال المپیاد
مرحله اول ریاضی

خب من انواع اقسام بیدار شدن ها رو امتحان کردم!
اوایل مامانم صبحا میگفت"مامان،بیدار شو" خب خیلی راحت بیدار میشدم!
یه چند ماهی که گذشت باید یکی مثل دختر عمه ام میومد تو اتاق و میگفت "علیرضا،صبح شده" »»این برا دوران تابستون سوم راهنمایی بود!
یه مدت با زنگ گوشی بیدار میشدم،
یه مدت یه بار زنگ زدن تاثیری نداشت،
5 تا الارم با هم میزاشتم،
2 تا ساعت هم خریده بودم همزمان با گوشی سمفونی میزاشتن،
خلاصه دیگه الارم و اینا تاثیر نداشت،
یه بازی انلاینو شرو کردم و اوایل 5 صبح براش بیدار میشدم،یه سالی رو همین کارم رو راه مینداخت،
اس ام اس هم روش جالبیه،اما رو من تاثیری نداشت،چون شبا تا صبح اس میدادیم و تا لنگ ظهر خواب بودیم!
روش های خطرناکی هم وجود داره:
مثلا اگه یه مدت تو پادگان خوابیده باشید،حتما با چیزی بعنوان "خشم شب" اشنایی دارین،با لگد توی صورت یا با قنداق به کتف و اینا....
یه مدتی هم با کل کائنات مهربون شده بودم صبحا چون پنجره باز بود یه یاکریمی میومد تو اتاق و بالاسرم وایمیستاد و بق بقو میکرد تا من بیدار شم،یادمه یه بار صبح دیدم این دیگه بق بقو نمیکنه،پاشدم دیدم گوشیم داره زنگ میزنه و این داره گوشی رو نوک میزنه و فک میکنه که مثلا سرش هَوو اوردم و اینا....این دوست عزیزمم رفت شوهر کرد و الان تو بالکن خودم خانواده ای تشکیل داده که بیا و ببین! >:D<
الانم که کلا هیچی رو تاثیر نداره،صبح 6 پامیشم،یه سر به اینجا میزنم،میرم دست و صورتمو میشورم،صبحونه رو میخورم،میام میخوابم!و 11 بیدار میشم،مشکلم الان این دوباره خوابیدنه،البته نه این که مثل خرس 16 ساعت در روز بخوابما،7 ساعت هم به زور میشه،ولی هر کاری میکنم،بازم نمیتونم زود تر از 4 یا 5 صبح بخوابم......مشکل من بیدار شدن نیس،مشکل من خوابه،
در حدی که دیروز یه هلی کوپتر اومد نشست تو خیابونمون،حتی نگاه نکردم که برا چی اومد...و باز خوابیم!دیر که میخوابم،دیر هم بیدار میشم و دیر که بیدار میشم،دیر هم میخوابم....خلاصه این داستان ادامه داره!

• لایک
امتیازات: Shery

Shery

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجـنورد
سال فارغ التحصیلی
95

من با بیدار شدن خیلی مشکل دارم :(( :(( :((

ساعت میذارم شیش صبح!ده تا بیست تا الارم
یا نمیفهمم
یعنی اوایل فکرمیکردم زنگ نمیخوره بعدا پی بردم نخیر تو خواب خاموش میکنم
درحدی که چند باری ویبرش گیر کرده بود پشت گوشیو باز کرده بودم باطریو در اورده بودم دوباره بسته بودم
و همه ی اینا رو تو خواب انجام دادم :D و دوباره به خوابم ادامه داده بودم...
جدیدا میفهمم و بیدار میشم ، یه ربع زل میزنم به درو دیوار دوباره میخوابم، L-:

مثلا خودم چند باری که بنده خدا بابام خواب بوده یهو پریدم رو تخت،
تختم از این فنریا!!! پدر میخواسته سکته کنه بیچاره
یا مثلا یهو پریدم یه بالشت گذاشتم رو صورتش فشار دادم که بابایی میخوام تو خواب خفت کنم :D
(وسط امتحانای ترم بود،عقل پر) :D

ShiNinG

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
مشهد

یه روش خلاقانه و ابداع شده توسط جمعی از دانشمندان و متخصصان خلاق این مرزو بوم (خودم :-") اینه که آقا جون . شما اگه مثلا سر ِ صب واسه صبونه قرار داری ، اگه امتحان داری ، اگه مصاحبه داری ، اگه کار داری ، مشغله داری . کلا نخواب ! خیلیم خوب :-"
هم یه دو صفحه کتاب می خونی ، پلی لیستتو جارو می کنی ، چندتا فیلم می بینی ، ملت و سرکار می زاری ، همم سر ِ صب کال از خواب پا نمیشی ...:-" :D
این اداعا چیه :|

بهار1998

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
برازجان...استان بوشهر...
مدال المپیاد
ایشالابعدها..

من که امتحان کردم روبدنم جواب داده :D
بازنگ زدن هم میشه بیدارشدا.باورکن ویبره ی گوشی مثه خرووووسه

mr.plus

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان

اووووووووه بیدار کردن من داستانی واسه خودش داره
مامان یا بابای من برای بیدار کردن من مجبورن روششون رو تنتد تند عوض کنن!!
بچه که بودم (یعنی ابتدایی بودم)بهم که میگفتن پاشو سرویست داره میره سریع باور میکردم {-8
توی راهنمایی دیگه این روش جواب نمیداد از اون جایی که من قلقلکیم مامانم منو قلقلک میداد سریع پا میشدم =))
اما امسال که دبیرستان بودم دیگه این روش ها جواب نمی داد اوایل مامانم با پر منو قلقلک میدادم که اونم اثرش تموم شد این اواخر فقط بابام میتونست منو بیدار کنه که فکر کنم بدونید چطوری!!!! X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-( X-(

ShapoorII

Erfan
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 1
شهر
نصف جهان
سال فارغ التحصیلی
1392
مدال المپیاد
علوم و فناوری نانو: نقره (دومین دوره) و طلا (چهارمن دوره)
دانشگاه
علوم پزشکی شهید بهشتی
رشته دانشگاه
داروسازی

چیزی ک میگم خیلی افراطیه, خلاقانه نیست اما ی محله ر بیدار میکنه
ی آهنگ با بیت سنگین و بیس خفن برای آلارم انتخاب میکنم بعدش گوشی یا هرچیز دیگه ر وصل میکنم به اسپیکر و سابووفر, خود گوشی ر یا میذارم بالای کمد یا زیر تختم [مجبورم تخت ر بلند کنم تا گوشی ر بردارم] و سابووفر م بغل تخت یا نزدیک پنجره خیلی بیشتر از ویبره تاثیر داره

میتونید چیزایی مث صندلی تو مسیری ک میخواید ب گوشی برسید بذارید
گاهی اوقات ک بیدار میشم ام حال ندارم پاشم خودم ر میکوبم ب زمین یا گوشی ر از سقف آویزون میکنم [به قلاب مال پنکه]
تجربه کردم بهترین آلارم یه آهنگ قشنگ و درست حسابیه ک ریفت شروعش ملایم باشه و بعد چند ثانیه محکمتر و بلندتر بشه

SE7EN.7

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حلی II
شهر
TEHRAN
مدال المپیاد
ریاضی میخوندم!!یادش بخیییر!!!
دانشگاه
هرجا قسمت شه!!!!!
رشته دانشگاه
پزشکی!

1.آب یخخخ :D

2.چک زدن :D

3.پتو رو کشیدن :))

اینا تقریبا خوب جواب میده

البته روش های دیگه ای هم هس که اینجا جاش نیس :-" :-"

Madmazel Fairy Tale

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانـ/̵͇̿̿/&#39;̿&#39;̿̿̿ ̿ ̿̿ ½
شهر
Minsk
دانشگاه
BSMU
رشته دانشگاه
پزشکی

لطفا یکی به من یه ایده بده چجوری تنهایی 5 صب اینطورا بیدار شم ) : خوابم در حد خرس سنگینه ) : اصن امیدی نیس فک کنم ) :

Manfred

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
دانشگاه
هنر تبریز
رشته دانشگاه
معماری

اگه آلارم جواب نميده ميتوني از اسپيكر كامپيوتر استفاده كني. نرم افزاري مثل auto power on & shutdown ميتونه كمكت كنه.

بالا