خلاقیت در استفاده از اشیا

پاسخ : خلاقیت در استفاده از اشیا

لاک غلط گیر رو سوراخ می کنم توش جوهر می ریزم سر امتحان می دم به نفر اول مدرسه!!!!لاک غلط گیر رو باز می کنم کپسولی می ندازم توش می دم به معلم!!!باهاش کاغذ ها رو لحیم می کنم به هم!!!!لاک غلط گیر رو قایم می کنم تا کسی نتونه پیداش کنه!!!!!!:D!خالیش می کنم توش آب میریزم بعد می رم با دوستام آب بازی!!!!ساچمه ی سرش رو در می ارم باهاش تیله بازی می کنم روره ی سرش رو هم در می آرم باهاش توپ باد می کنم بقیشم باهاش آتیش رو شن می کنم!رنگش می کنم شای روان نویس می فروشم!تهش رو سوراخ می کنم سرش هم در می ارم باهاش سیگار می کشم!
بعدی: حلقه ی ازدواج!

سر کلاس یه بزرگشو میگیرم دستم تا چشم معلم هایی که ازشون بدم میاد رو درارم.

• لایک
امتیازات: TMNT

حلقه ازدواج:می گم یا باید بتونی عین شیر سیرک از توش رد بشی یا میرم خونه مامانم!!!! :((

به عنوان زیری توپ گلف ازش استفاده میکنم

از گردنم آویزون میکنم
مردم ما هم که...
فکر میکنن مده از فردا همه میندازن گردنشون

باش از این فال ا هست... :-" ازونا میگرفتم :D

حواسم نبود کلمه بعدیو بگم:

ساعت

• لایک
امتیازات: L.E

چون هنوز به دردم نمیخوره:D میرفتم میفروختم:D یا میدادم سگم بخوره ببینم چه اتفاقی واسش میفته:D {-8

دم در استگاه مترو می شینم کنار پیرمرده که زده:"وزن دقیق50تومن"،منم یه تابلو می زنم:"ساعت دقیق45تومن"...کارو بارش کساد شه... (<

شيشه ي روشو ميشكستم بعد از عقربه هاش به جاي خلال دندون استفاده ميكردم
حال ميده ها(البته فك كنم حال ميده :D)

بنداشو می کندم برا سیلی زدن بچه های کوچیک جواب میده قسمت دایرشم مینداختم تو اب می بردم تو خیابون داد میزدم اب لحظه ای اب لحظه ای سه سوته پولدار میشدم :D
بعدی : کتاب تست

میرم کلانتری خودمو معرفی می کنم که "آقا من تعداد زیادی تست رو زده م"پلیسم که چه به تست و اینا...به جرم ضرب و شتم قرار دادن فردی به نام تست می فرستنم کانون اصلاح تربیت تا داداشم بعدا دلش واسم تنگ شه پیش خودش بگه کاش اون شب زولبیا-بامیه شو نخورده بودم... :-s
+انتقام گیری حساب شده رو حال کنین!

تست میزنم هوشم زیاد شه کنکور قبول شم!!!

من کلا خلاقیتی تو کتاب تست نمیبینم :-"

مینداختمش تو اسید همه ی تستاش تو چن ثانیه حل بشن :)) البته اگه بخواین همچین کاری بکنین یادتون باشه که قبلش خوب بشورینش و جلدشو بکَنین و خوردش کنین. جوابای خوشمزه تری نصیبتون میشه.

کتاب تست رو میزارم تو نون تست ساز بعد که حاضر شد به عنوان نون تست ورژن جدید قابل استفاده در جلسات کنکور و... به ملیکا غالب میکنم و میگم اگه اینو بوخوری همه ی تست هارو چش بسته میزنی...

بعد میرم از دوربش نیگا میکنم میخندم :D

دسگیره رو می کشم پایین بعد کلمو می برم نزدیکش به یکی می گم بیا یه چیزی بت بگم....بعد اون کلشو میاره پایین بعد من سریع می رم بالا دسگیررو ول می کنم بخوره تو صورتش!

دسگیره در رو داخل دل خواهرم فرو میکنم

تا سرخ بشه بدش خارج میکنم میکوبم تو سرش :D

گیرش میدم به کمربندم که اگه خواستم برم بیرون بمیرم نذاره :D

از جا ميكنمش كه هركي خواست بره بيرون، نتونه :D
انقدر حال ميده يه در، فقط از يه طرف باز شه

(مخصوصا اگه در اتاق خودت باشه :D)

• لایک
امتیازات: L.E

دسگیره های مختلفو هی می کشم پایین هی ول می کنم واس تولید صدا وبودن رو نرو دیگران

روش لباس آویزون می کنم

بعدی:در توالت فرنگی

در رو ميبندي، چسب قطره اي ميزني تا ملت بتركن :D
يا اينكه خوب ميشوريش به عنوان سيني روش چايي ميدي :-& :D

Back
بالا