• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خبر خوش

• شروع کننده موضوع

minasamiei

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين يك
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
روزی روبرتو دوونسنزو تنیس باز قهرمان آرژانتین در حالی که در یکی از بزرگترین رقابت های تنیس دنیا برنده شده بود در حالی که چک قهرمانی را دریافت کرده بود و لبخندی بر لب داشت وارد رختکن شد.

پس از ساعتی ، او داخل پاركینگ تك وتنها به طرف ماشینش می رفت كه زنی به وی نزدیك می شود. زن پیروزیش را تبریك می گوید و سپس عاجزانه می افزاید كه پسرش به خاطر ابتلا به بیماری سخت مشرف به مرگ است و او قادر به پرداخت حق ویزیت دكتر و هزینه بالای بیمارستان نیست .

دو ونسنزو تحت تاثیر حرفهای زن قرار گرفت و چك مسابقه را امضا نمود و در حالی كه آن را توی دست زن می فشارد گفت : برای فرزندتان سلامتی و روزهای خوشی را آرزو می كنم .

یك هفته پس از این واقعه دوونسنزو در یك باشگاه روستایی مشغول صرف ناهار بود كه یكی از مدیران عالیرتبه انجمن گلف بازان به میز او نزدیك می شود و می گوید : هفته گذشته چند نفر از بچه های مسئول پاركینگ به من اطلاع دادند كه شما در آنجا پس از بردن مسابقه با زنی صحبت كرده اید . می خواستم به اطلاعتان برسانم كه آن زن یك كلاهبردار است . او نه تنها بچه مریض و مشرف به موت ندارد ، بلكه ازدواج هم نكرده . او شما را فریب داده، دوست عزیر

دو ونسزو می پرسد : منظورتان این است كه مریضی یا مرگ هیچ بچه ای در میان نبوده است ؟

بله كاملا همینطور است .

دو ونسزو می گوید : در این هفته ، این بهترین خبری است كه شنیدم .

marlik

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع - صنایع
پاسخ : خبر خوش

میدونین مشکل چیه ؟!!

مشکل اینه که ی عده میان ب سرعت و مثه قارچ مطلب میزارن که این احساس ب هر ناظری دست میده که هدف این افراد بالا بردن کمیت پست‌هاشونه نه ارتقای ذهنیت افراد

در این بین حق عده‌ای ضایع میشه که هدفشون این نیست ، و واقعا میخان چیزی رو ب اشتراک بزارن ...

• شروع کننده موضوع

minasamiei

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين يك
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از marlik :
میدونین مشکل چیه ؟!!

مشکل اینه که ی عده میان ب سرعت و مثه قارچ مطلب میزارن که این احساس ب هر ناظری دست میده که هدف این افراد بالا بردن کمیت پست‌هاشونه نه ارتقای ذهنیت افراد

در این بین حق عده‌ای ضایع میشه که هدفشون این نیست ، و واقعا میخان چیزی رو ب اشتراک بزارن ...
ُاگه واقعا فکر میکنید هدف من بالابردن تعداد پستام هستش متاسفم ! چون من از دسامبر 2009 اینجا عضوم ولی بیشتر میخونم تا پست بدم ! از تعداد پستام هم مشخصه ...
این حرف بیشتر به عده ای میخوره که 24ساعت روی رفرش اتوماتیکه و خودشون حتی پای کامپیوترشونم نیستن و اینطوری سعی دارن درجه کاربریشون رو ارتقا بدن ! وگرنه تعداد پست ها الان دیگه به هیچ دردی نمیخوره...
مارلیک عزیز ! واقعا ناراحت شدم چون از کسی مثل شما که طرفدار نوشته هات هستم انتظار نداشتم ! من از این مطلب خوشم اومد گفتم اینجا مربوط به رونوشت ادبیه بذارم !
اون تاپیک رو هم ندیده بودم(مرسی از پگاه :) ) لطفا منتقلش کنید !

marlik

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع - صنایع

"در این بین حق عده‌ای ضایع میشه که هدفشون این نیست ، و واقعا میخان چیزی رو ب اشتراک بزارن ..."
من فک کنم شما رو تو افراد اخر دسته بندی کردم و در جواب "پگاه" گفتم که اگه این فرد اونجا پست نداده و حقش ضایع شده ب این دلیله ...
هوم ؟!!
وگرنه من اگه ذره ای احساس میکردم که این پست هدف خاصی داره تو کمیت گرایی ، حذفش میکردم مثه خیلی از پستا ...
بهرحال شما درست طرفی رو برداشت کردین که مخاطبش نبودین (;

بالا