• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

روح الله داداشی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

8070

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه جعفری
شهر
مرند
مدال المپیاد
نشد که بشه
پاسخ : صفحه فیسبوک روح الله داداشی

منم وقتی شنیدم خیلی ناراحت شدم یادمه که یه بار به صندلی داغ (شبکه۲ ) اومده بود و می گفت که۳۰ سال داره و هنوزم ازدواج نکرده.بیچاره ناکام از دنیا رفت. هرچی خاکه باقی عمر شما باشه .جهت شادی روحش یه صلوات بفرستید

مهرناز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
NeYshaBerliN
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از mohammadreza128 :
چاقو مگه چیه)؟؟ واسه این با این هیکل زور ۳ نفر با چاقو چیه؟؟ نا سلامتی قهرمان جهان بوده سلاح هم سلاح سرد سلاح گرم بود یه چیزی
وا!اون دو نفر میگیرنش یکیم با چاقو میزنه میمیره به همین راحتی ...باز مشت و لگد و زور آزمایی بدون سلاح(چه سرد چه گرم ) یه چیزی...کاری نداره که! :|
سوپر من نبوده که بیچاره ... :D

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت
پاسخ : عکس قاتلین مرحوم داداشی

عکس قاتلین مرحوم داداشی

9351_620.jpg

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نقل از Dr.Stansfield :
همین سه تا جقله؟ :O

بله همین 3 تا جقله :D
چاقو زدن تو گلوی بدبخت خوب ...

آبجي مرضيه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
سمنان ---> بهشتی
رشته دانشگاه
پزشكي

چن وق پيشم كه امير قرائي زده بود يكيو كشته بود
درگيري لفظي بينه دو مرد عاقبته خوشي نداره [-( خيليا اينجوري مردن

میکائیل

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی / هنرستان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

:((
اصلا به ما خوشی نیومده
هر روز باید یه خبر بد بشنویم
اینم شد زندگی؟
جامعه امن شده دیگه!!! چیکار میشه کرد X-(

مهرناز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
NeYshaBerliN
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از آبجي مرضيه :
بله
ماله دو سه ما پيشه
چاقو زده بود تو بازو طرف ولي طرف سكته كرده بود سره سه ميليون پول
بعد الان امیر قرایی کجاست؟اعدامش کردن؟ :D
به نقل از NADIMATRIX :
بله همین 3 تا جقله :D
چاقو زدن تو گلوی بدبخت خوب ...
بمیرن الهی [-o<البته میمیرن به زودی :D

مهسا 1376

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه

میگن قتله قبلانا واسش برنامه ریزی کردن همینطوری نبوده
میگن یکی باهاش بوده (با داداش تو ماشین بوده) این اتفاق که افتاده گفته این بنام ریزی شده بوده چون یارو سریع قمه رو زده تو گلو و قلبش :(

poorya.kh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهیـد بهشتی
شهر
نیشابـور
دانشگاه
علم‌وصنعت‌ ایران
رشته دانشگاه
مهندسی‌کامپیوتر

بعد الان امیر قرایی کجاست؟اعدامش کردن؟ :D
بمیرن الهی [-o<البته میمیرن به زودی :D
منم تو روزنامه خوندم قرائی یکی رو کشته ولی فکر نکنم اعدام شده باشه
الان قاتلا 3 نفرن یعنی اعدام نمیشن :-<

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

کی گفته اعدام نمیشن ؟
اگر خانواده متوفی در خواست قصاص کنن (که حق قانونیشونه) صد در صد اعدام میشن . در ضمن اگر ثابت بشه که قتل عمدی بوده هم فک کنم بدون در خواست قصاص اعدام بشن !

poorya.kh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهیـد بهشتی
شهر
نیشابـور
دانشگاه
علم‌وصنعت‌ ایران
رشته دانشگاه
مهندسی‌کامپیوتر

به نقل از NADIMATRIX :
کی گفته اعدام نمیشن ؟
اگر خانواده متوفی در خواست قصاص کنن (که حق قانونیشونه) صد در صد اعدام میشن . در ضمن اگر ثابت بشه که قتل عمدی بوده هم فک کنم بدون در خواست قصاص اعدام بشن !
3 نفر ادمو برای یک نفر که اعدام نمیکنن (;
قانون هم همینو میگه
ولی اگه بفهمن کی چاقو هارو زده اونوقت شاید یکشونو اعدام کنن
البته من به شخصه شدیدا خواستار اعدام این سه نفر هستم :D

مهرناز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
NeYshaBerliN
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از !Poorya! :
3 نفر ادمو برای یک نفر که اعدام نمیکنن (;
قانون هم همینو میگه
ولی اگه بفهمن کی چاقو هارو زده اونوقت شاید یکشونو اعدام کنن
البته من به شخصه شدیدا خواستار اعدام این سه نفر هستم :D
پس چیکارشون میکنن؟!!!
چه قانونیه؟مگه میشه ؟اگه اینجوریه که اَ یکی بدمون میاد میریم چند نفری میکشیمش اعدامم نمیشیم :Dمگه میشه خو؟! :-"

poorya.kh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهیـد بهشتی
شهر
نیشابـور
دانشگاه
علم‌وصنعت‌ ایران
رشته دانشگاه
مهندسی‌کامپیوتر

پس چیکارشون میکنن؟!!!
چه قانونیه؟مگه میشه ؟اگه اینجوریه که اَ یکی بدمون میاد میریم چند نفری میکشیمش اعدامم نمیشیم :Dمگه میشه خو؟! :-"
میفرستنشون زندان مدتشو نمیدونم شاید حبث ابد باشه :-?
قانون که الان همینو میگه
منطق هم همینو مگه میشه واسه یه نفر سه نفرو اعدام کرد؟؟
امتحانش به قیمت جون یه ادم و زندگی خودت تموم میشه اگه میخوای امتحان کن :D

مهسا 1376

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه

علی داداشی که گفته قاتلین برادرم باید 100 بار اعدام بشن :D
اقا اگه داداشی برادر من بود منم علی داداشی بودم :D میگفتم قاتلینش باید 1000 بار اعدام بشن بعد تا عمر دارن تو زندان انفرادی زجر بکشن :D
تُف به این قانون و این مملکتی که داریم :-<

مهرناز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
NeYshaBerliN
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از !Poorya! :
میفرستنشون زندان مدتشو نمیدونم شاید حبث ابد باشه :-?
قانون که الان همینو میگه
منطق هم همینو مگه میشه واسه یه نفر سه نفرو اعدام کرد؟؟
امتحانش به قیمت جون یه ادم و زندگی خودت تموم میشه اگه میخوای امتحان کن :D
نه کی گفته منطق همینو میگه !پس رسم شه همه چند نفری برن یکیو بکشن ... چون شاهد نیس که کدوم یکی کشته هیچکدوم اعدام نشن؟! :-s
میگم بیاین 6 نفری بریم اون سه نفرو بکشیم...تازه اعدام هم نمیشیم :D
به نقل از Mαζsα :
علی داداشی که گفته قاتلین برادرم باید 100 بار اعدام بشن :D
اقا اگه داداشی برادر من بود منم علی داداشی بودم :D میگفتم قاتلینش باید 1000 بار اعدام بشن بعد تا عمر دارن تو زندان انفرادی زجر بکشن :D
تُف به این قانون و این مملکتی که داریم :-<
چه فرقی داره یه بار یا هزار بار؟!دفعه اول میمیره بقیش وقت تلف کردنه :D
احساس میکنم بحث شدید داره منحرف میشه :-??

poorya.kh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهیـد بهشتی
شهر
نیشابـور
دانشگاه
علم‌وصنعت‌ ایران
رشته دانشگاه
مهندسی‌کامپیوتر

به نقل از dark-boy :
3 nafaro edam nemikonan
vali asle kario redam mikonan
un ta ham mrian zendan
منم از اول همینو گفتم بردار من اینا باور نمیکنن :D

نه کی گفته منطق همینو میگه !پس رسم شه همه چند نفری برن یکیو بکشن ... چون شاهد نیس که کدوم یکی کشته هیچکدوم اعدام نشن؟! :-s
میگم بیاین 6 نفری بریم اون سه نفرو بکشیم...تازه اعدام هم نمیشیم :Dچه فرقی داره یه بار یا هزار بار؟!دفعه اول میمیره بقیش وقت تلف کردنه :D
احساس میکنم بحث شدید داره منحرف میشه :-??
الان اگه معلوم بشه کی چاقو هارو زده اعدام میشه اونای دیگه هم میرن زندان
شما میخواین بکشین بفرمایید من که نمیخوام تمام عمرمو تو زندان باشم
تو زندان بودن برای من از اعدام بدتره :-"

• شروع کننده موضوع

MePeR

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

گفت وگوی اختصاصی با تنها شاهد قتل داداشی/انگار چند ماه برای کشتن روح الله برنامه ریخته بودند

مجید فرجی خبرنگار جوان کرجی که همراه با روح الله داداشی در صحنه قتل او حضور داشت در مورد این اتفاق گفت: «حدود ساعت 12:05 شب بود که روح الله با آزرای مشکی اش امد در خانه ما در خیابان مالک اشتر تا با هم برویم بیرون. با هم رفتیم از یک سوپر مارکت خرید کردیم و آمدیم توی ماشین نشستیم. کمی که جلوتر رفتیم یک پراید مشکی با بوقهای وحشتناک (که هنوز صدای آن در گوشم است) پشت ما قرار گرفت و مدام شروع کرد به بوق زدن. مشخص بود دنبال بهانه ای برای دعواست چون راحت می توانست رد شود. روح الله شیشه را پایین کشید تا ببیند طرف چه می گوید که راننده چند فحش بد داد و بعد گفت اگر وجود داری بزن کنار. روح الله دید طرف سرش برای دعوا درد می کند گاز داد که برود اما پراید مشکی دنبالش آمد و سرانجام جلوی ما پیچید و روح الله که دید طرف دست بردار نیست از ماشین رفت پایین تا ببیند حرف حساب آن ها چیست. راننده همین که از ماشین آمد پایین دو تا فحش ناموسی داد و قمه را از غلاف بیرون کشید و تا روح الله به خودش بیاید قمه را محکم زیر حنجره روح الله کشید. شاید شما بگویید چرا روح الله با آن هیکل اسیر این آدم شد که قد بلندی هم نداشت. روح الله اصلا آدم دعوایی نبود. اصلا دنبال شر نمی گشت. فکرش را هم نمی کرد که طرف قمه را بزند اما انگار طرف برای این کار ماه ها برنامه ریخته بود چون معطل نکرد و بلافاصله زیر حنجره روح الله کشید.»
او ادامه داد: «خون مثل فواره زد بیرون. روح الله شوکه شده بود که در همان حالت یکی هم توی قلب روح الله زد. آن یکی که کنار راننده نشسته بود آمد طرف من اما چیزی دستش نبود من هم با او گلاویز شدم که راننده را برای کمک خواست. راننده با قمه آمد سمت من و من رفتم سراغ ماشین تا سوئیچ را بردارم اما سوئیچ نبود. راننده به دوستش گفت بیا بریم زدمش... و بعد با قمه آمد سمت ماشین و نشست توی ماشین و گازش را گرفت و رفت. من دستم به جایی نبود و مدام فریاد می زدم کمک. گویا یکی از ساکنان ساختمان های آن محل در خیابان پونه غربی زنگ زده بود به 110 و گفته بود که تند بیایید که دو تا جوان را اینجا کشتند. ضبط شده صدای او در 110 هست. من رفتم سمت روح الله که دیدم مدام می گوید نامردا زدند تو قلبم.»

=============================================================================

اعترافات قاتلین روح الله داداشــــــــــــــــــــ ــــی

ضارب مرحوم روح الله دادشی قویترین مرد ایران و جهان در اولین اعتراف خود ابراز داشت که هیچکدام از ما سه نفر او را نشناخته و از ترس هیبت داداشی بی اختبار چند ضربه چاقو زده است!ء

متهم در اعترافات اوليه خود اينطور گفت: در شب حادثه به همراه دو نفر از دوستانم داخل يك پرايد در حال حركت بوديم كه پشت چراغ قرمز آينه ماشينمان با آينه اتومبيل آزرا مرد تنومندي برخورد كرد.

وي افزود: بين مان درگيري لفظي پيش آمد. وقتي چراغ سبز شد شروع به حركت كرد ولي ما كه از برخورد وي ناراحت شده بوديم او را تعقيب كرده و در خيابان پونه كه مكاني نسبتا خلوت بود جلوي او پيچيديم. وقتي وي پياده شد و من جثه او را ديدم آنقدر ترسيدم كه بي اختيار دستم به چاقو رفت. آنقدر از هيكل وي ترسيده بودم كه بي اختيار چند ضربه چاقو به او زدم.

وقتي روي زمين افتاد و ديدم خون زيادي از گلوي وي در حال ريختن است و مردم نيز با خبر شده اند بلافاصله آنجا را ترك كرد. بعد از اين جنايت بود كه تازه فهميديم كسی كه او را با چاقو زده ام روح الله داداشي قوی ترين مرد ايران است!......ء

==========================================================================

:( :-<

تشخیص صحت و سقمش (املا؟!!) با خودتون (;

==========================================================================

با پیدا شدن قاتلان روح الله داداشی و دیده شدن ظاهر کج و معوج آنان در مقابل قوی ترین مرد جهان ، تراژدی عجیبی در ذهن هر مخاطب نقش می بندد.

ساده است اگر بپنداریم مرحوم داداشی قبل از کشته شدن کتک مفصلی به قاتلان خود زده است، ساده است اگر بپنداریم دعوا بر سر هیچ و پوچ بوده است، ساده است اگربپنداریم اصلا دعوا تقصیر مقتول بوده است و بالاخره ساده است اگر بپنداریم که قهرمانی جوانمرد و نرم خو، قربانی تله نامردمانه ای از حسادت و کین شده است با قاتلانی که مانند برادران آب منگل بعد از دریدن گلویش گفته اند :فرمون فرمون که می گفتن این بود؟!ء

اما حقیقت این تراژدی ورای این پندارهاست.حقیقت جائیست که فرهنگ جوانان ما از آبشخور چاقو ودشنه وضرب و جرح، آب خورده است.

گرچه خمیر مایه داش آکل ها و کاکا رستم ها از زمین تا آسمان با هم فرق دارد اما هردو قربانی یک فرهنگند و آن فرهنگ خشونت ورزیست.

این روزها که شیپور بد صدای خشونت گوشها را کر کرده است.کمتر کسی است که از خود نپرسد چرا؟

چرا ما ایرانیان که همواره در تاریخ خود به جوانمردی، بردباری و صفات ممتاز انسانی شهره بوده ایم اینک با هر بوق نامربوط در پشت سر اتومبیلمان قداره به دست فریاد هل من مبارز سر می دهیم؟

حقیقت این است که شور جوانی و غرور و تعصب مخصوص این سنین در بین همه جوانان اقصا نقاط دنیا مشترک است اما چرا این شور در جامعه ما در قالب دعواها و خشونت های خیابانی کانالیزه شده است؟

پاسخ روانشناسانه و جامعه شناسانه و حتی مسئولانه به این سئوال آسان است اما قصد ما پاسخ دادن به این پرسش نیست که انبوه پاسخ های انباشته شده در دانشگاهها ، مطبوعات و صدا و سیما کم نیستند. اما گویا قرار نیست این پاسخها مجال ظهور و التیام زخمهای عمیق فرهنگی جوانان ما را پیدا کند.

بی کاری گسترده ، عقده های اجتماعی ، اعتیاد، ......... وبالاخره رواج پنهان و ناخوداگاه فرهنگ خشونت ورزی، لمپنی و حق خود گیری منهای قانون ،توسط سینما و تلویزیون و برخی گروههای مرجع در جامعه مثل خانواده و هم محله ای ها می توانند پاسخهای سردستی و یا حتی عمقی باشند.

در پایان تنها چیزی که باقی میماند حسرت و غم از دست دادن قهرمان ملی و از آن بزرگتر غم داشتن جامعه ای خشونتگرا و نا امن است... حیف :-<

مهسا 1376

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه

ولی بهتره اسم تاپیک رو بزارین قتل روح ا... داداشی چون بحث سره قتلشه نه اون پیج فیس بوک

مهدی فسنقری

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
نچ باش حال نمیکنم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

[size=12pt]ماجرای تکان دهنده روح الله داداشی و دختر جوراب فروش![/size]
روح‌الله شهرت و محبوبیتش را نه فقط به خاطر مدال‌های طلایی رنگش، که به خاطر کمک‌هایش به نیازمان به دست آورده بود؛ کمک‌هایی که هیچ‌کس آنها را نفهمید و او بدون آن‌که حتی به برادرش که نزدیک‌ترین کسش بود بگوید؛ آنها را انجام داده است. علی داداشی در این مورد می‌گوید: «دختر خانمی از یکی از شهرهای شمالی کشور آمده بود و در مراسم روح‌الله شرکت کرد. او خیلی اصرار داشت مرا ببیند، وقتی با هم روبه‌رو شدیم گفت شما مرا می‌شناسید؟ هرچه فکر کردم او را به خاطر نیاوردم .

او به من گفت 10 سال قبل شما یک مغازه مشاوره داشتید. من آن زمان یک دختربچه دستفروش بودم که هر از گاهی به مغازه شما می‌آمدم و شما از من جواب می‌خریدید، برادرتان یک روز از من جوراب خرید. وقتی جوراب را به او دادم،از من پرسید کلاس چند هستم؟ اما من همان سال به خاطر فقر مالی خانواده ام ترک تحصیل کرده بودم. او وقتی قصه زندگی‌ام را شنید کاری کرد که زندگی مرا تغییر داد. او گفت تو به کارت ادامه بده اما درست را رها نکن.من هزینه تحصیلت را می‌‌دهم.

الان من سال دوم دانشگاه هستم و تا به حال تمام هزینه‌ها و مخارج تحصیلی من را برادرتان داده است. وقتی در روزنامه خبر مرگ او را خواندم احساس کردم دنیا به آخر رسیده است. من حامی‌ام را برای همیشه از دست داده‌‌ام. اگر او نبود شاید زندگی‌ام طور دیگری رقم می‌‌خورد و معلوم نبود چه سرنوشت شومی در انتظار من بود. اما او هدیه‌ای به من داد که هرگز نمی‌توانم آن را فراموش کنم. او به من زندگی داد.
دختر جوراب‌فروش تنها کسی نبود که روح‌الله به او کمک کرده بود او هفته‌ای یک‌بار به کهریزک می‌رفت و ماهانه مبلغی را به بهزیستی و سالمندان کهریزک پرداخت می‌کرد. او حتی جایزه یکی از مسابقاتش را به خانواده‌ای بخشید که وضعیت مالی بدی داشتند و دخترشان دیالیز می‌شد». علی داداشی، برادر مرحوم؛ حالا بلند هق‌هق می‌زند و گریه می‌کند.

واقعا تلخه :(( :(( :((

angelina

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

به نقل از legend :
بعضی از این حرف ها شایعست باور نکنید!!

هه!! ملوم نیست جریان اصلی چی بوده که!! شاید های زیادی داره!!
اره راست می گی معلوم نیست کی این کارو کرده هر کی کرده خیلی دیوونه و مزخرف بوده
خدا بیامرزتش اقای داداشیو :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا