• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

جایگاه سمپادیا در خانواده

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
آقایون خانوما
یک سوال !
جایگاه سمپادیا در خانواده شما ( :O) چیه؟ خانوادتون چی از سمپادیا میدونن و چه حسی نسبت بهش دارن؟

saeide

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج (گویا 3)
شهر
کرج
دانشگاه
تهران-شهید بهشتی
رشته دانشگاه
فیزیک-کارشناسی ارشد گرانش
پاسخ : جایگاه سمپادیا در خانواده

در این حد میدونن که هر وقت بیکار باشم سمپادیام!
ولی آدماش رو میشناسن.

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

در این حد که هر 5 دقیقه میگن تو خسته نشدی اینقدر با دوستات ور میزنی ؟ :-"

ولی تازگیا کشف کردم یکی تو خونوادمون میاد سمپادیا میره پست های خاطراتو میخونه ، آخه من فقط از فایرفاکس میام سمپادیا اما تو هیستوری های اینترنت اکسپلورر انجمن خاطرات سمپادیا بود :-" :D

lof

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
پلى تكنيك تهران
رشته دانشگاه
مهندسى معدن

با عرض پوزش

میگن خوب نیست!

میگن توش علافی

میگم باو غیر از علافی چیزای خوبم داره!

تو کتشون نمیره!

اون 11 ماه غیبتمم به خاطر همین بود :-"

ولی الان بهتره قضیه

meli

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کشوری کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

بابام كه فك ميكنه سمپاديا بازي آنلاينه!(آخه فقط ميدونه ٢٠ سواليم داره!)
مامانم كه فك ميكنه يه محيطه علميه كه بچه هاي تيزهوش باهم در ارتباطن(برا كل فاميلم تعريف ميكنه كه چه محيطه خوبي داره!)
بقيه افراد فاميلم با محيطش آشنان(دايي،زن دايي،پسر دايي،مادربزرگ و...) و همواره مرا در جواب دادن سوالات بخش هوش ياري ميكنن!
تازه بهترين سرگرميمون هم تو مهمونيا همين سمپادياس!
وسط مهمون لب تاپو ميارم وسط كل فاميل در مورد معماها بحث ميكنن!
كلا همه برداشت خوبي دارن از اين سايت!

Pegi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان

فقط میدونن یه فروم به نام سمپادیا هست ! همین! :D حس خاصی هم نسبت بهش ندارن !
یعنی اصولا نمیپرسن که مثلا نت که میری تو چه سایت هایی میری ، یه بار بابام پرسید منم گفتم سمپادیا ولی فکر نمیکنم یادش مونده باشه اصلا :-??
×چرا :O ؟ :-?

neda.m

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید رجائی تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران - ژئوتکنیک

خیلی خوبه Meli! :)

من مامانم نشریه رو می خوند. خیلی خوشش اومده بود که یه حرکت خودجوش بوده. در جریان فروم هم هست، ولی خیلی در مورد محتواش و فعالیت هامون نمی دونه. اما می گفت از درس و زندگی می افتم این قدر میام اینجا :D
خواهرم تقریباً در جریان موضوعات و مشکلات این جا هست. حتی یه سری از دوستامم می شناسه، نشریه رو هم می خوند. از فروم هم فکر کنم خوشش میاد؛ دید مثبتی داره در کل، چون می دونه یه نقطه ی عطف بوده برام :)
بقیه ی فامیل و خونواده فکر نمی کنم اطلاع خاصی داشته باشن!

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى

در همیـن حـد که هر وقـت یه چیــزی ازشـون می خوام می گــن برو از همونـــا بگیـــر که 24 ساعــته آن هـستن [-( (سمپـــادیا رو می گـــه :D :- """ ؛ زود برام موبایل بخــرین :- """ )
امـا خب من خیلی تعریف می کــنم ازش پیش هر کــی شـد :D

meli

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کشوری کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

ولی بچه ها یه توصیه ی اخلاقی دارم واستون!!!!

اگه میخواین خانواده هاتون دید خوبی نسبتت به سمپادیا داشته باشن همش واسشون از قسمت های علمیشو و... اینجور

بخشها تعریف کنین!!!

من خودم همش دارم از حسن ها و قسمت های علمیه سمپادیا تعریف میکنم!!!!

nahid

violet
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1388

خاله های من کاملاً میدونن اینجا چیه و چه جوریه :D مامانم فقط میگه خیلی میشینی سرش وقت میذاری

بابام هم هر روز که میاد خونه میگه سمپادیا ممپادیا چه خبر؟ :)) :-" ولی اصلاً خوشش نمیاد از اینجا ! دفعه ی اولی که گفتم برای کار های سایت میتینگ هم میذاریم کلی بهم خندید :D و کلاً معقتده که وقتمو توش تلف میکنم :D در مجموع اگه بهش بگم کم میرم سمپادیا خیلی خیلی خوشحال میشه .

×پست ستاره رو که خوندم یه چیزی یادم اومد, منم خیلی توضیح میدم, مامان بابای منم همه ی کاربرا رو میشناسن :)) :D

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

در واقع همه چیو میدونن پدر و مادر من ! :-" کاربرا و اینا رم میشناسن ! :D آخه منم صب تا شب براشون حرف میزنم، بعضی از پستای باحالم براشون میخونم. :D
البته مامانم در مواقعی که خیــلی عصبانی میشه میگه "همه حرفاتونم صد من یه غاز (؟) ـه، یه بحث مفید نمیکنین که! من نمیدونم چی داره اون سایت مسخره!" و اینا ;))

AHMADREZA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

من توی تابستون پارسال خیلی روش حساس شدن چون برای شروع کنکور بود و من همش اینجا براش چیزی می گفتن یه بار هم مثه این که یه کاری کرده بودن که نمیومد اینجا اما ما پیچوندیم :D
ولی اسمن می شناسن

minasamiei

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين يك
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

با عرض معذرت:
من خواهرم میگه چرته !!! میگه فلسفشو نمیفهمم که 1 مشت بچه دور و بر 16 سال جَم شَن دور هم خیلی هم خودشونو تحویل بگیرن و مگه شما با بقیه چه فرقی دارید که مثلا سایت داشته باشید؟ :)) بعد دیگه میگه اتفاقا خیلی رتبه های خوب دانشگاهشون از مدارس دیگه هستن ...
میتینگ ها رو هم کلی بهش میخندن خانوادم(البته میتینگ رو من هم میخندم بهش !!) که چند تا بچه دبیرستانی دور هم جمع شن درباره 1 سایت تصمیم بگیرن...
کلا رابطه ی خیلی خوبی باهاش ندارن اما اونقدر بد هم نیست...
کلا شبیه نظر خانواده ی سروش،ستاره و ناهید... 1چیزی تو همون مایه :D

L.E

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 ِ تهران
شهر
تهران

من مامانم نمی دونس ولی یه بار اومدم دیدم مامانم اومده اینجا :O
یه بارم بابام اومد یعنی.... ~X(
ولی به طور واضح من نگفتم همینطوری تو حرفام...اوناام نمیگن حالا چی هس!
خو خودشون بهتر از من میدونن! :-w

zahra96

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 / میدیا
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه هنر تهران
رشته دانشگاه
گرافیک

خانواده ی من میدونن من وقتی نتم یا سمپادیام یا اف بی در مجموع! :د

بیشتر زمانی که میرفتم تو تاپیکای سیاسی (قدیما :د) کل کل میکردم میرفتم در حال حرص خوردن واسشون تعریف میکردم همه باهام همدردی میکردن! :د
خیلی وقتا اگه تاپیکی واسم جالب بود میرم واسشون تعریف می کنم یا میپرسم و اینا! یا میرم از تاپیک سوتی تعریف میکنم واسشون با هم میخندیم!:د
به بابام میگم خیلی باحاله اینجا من مدیر انجمنم مثلا میگه تو اون وقتو تو دنیای واقعی میزاشتی یه کاره ای میشدی پولم در ازاش میگرفتی! :د
ولی خیلی بهشون گفتم که آره آدم تو این سایت با عقیده های مختلف آشنا میشه و اینا خودشون میدونن در این حد علافی نیست! :د
ولی چون خواهرم در دسترس تر بوده واسه شِیر کردنِ اطلاعات ،اون کاربرا رو هم میشناسه کلا میگم آره فلانی اینو گفت یا این کارو کرد میگه عه اونی که اون دفه گفتی..! :د

jasmine.d

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید فرزانگان
شهر
نیشابور
دانشگاه
تهران 8-^ :))
رشته دانشگاه
معماری 8-^

مامان بابای منم جدیدا رو سمپادیا خیلی حساس شدن و میگن دیگه نرو ... :O :O
بعد می گفتن حداقل هفته ای 2 بار برو :O
بیشتر از وقتی حساس شدن که گفتم adslبگیرین می گفتن تو با کارت 24 ساعت تو اون سایت پلاسی adsl بگیریم دیگه نمیشه از پای کامپیوتر جمت کرد... X-(
منم قول دادم اگه بگیرن کمتر بیام ... (;
الان adslدارم هر موقع خونه نیستن میام وموقع هایی که خوابنو...هر موقع که نمیفهمن (<
چون خیلی گیر میدن میگن تو وقتتو به جایی که رو این سایتای مسخره بزاری که از آخرم هیچی به اطلاعاتت اضافه نمی کنه و فقط وقتتو میگیره، می تونی 4 تا سایت علمی بری که یکم به اطلاعاتت اضافه شه و... ;))
منم میگم باشه ولی بازم میام اینجا ،خودمم جدیدا چند بار خواستم خودمو حذف کنم و دیگه نیام چون دیگه خیلی وقتمو میگیره ولی نمیتونم نیام یه جورایی معتاد شدم [-(

meli

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کشوری کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

خيلي جالبه ها!
مثل اينكه فقط خانواده ي منن كه با سايت نه تنها مخالف نيستن بلكه موافقم هستن!

Milad96

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 3
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتي شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر-نرم افزار

در این حد میدونند که اون اولا که قرار بود بیام حلی 3, از چند تا از بچه های اینجا یه چند سوال میپرسیدم که مدرسه خوبه بده؟چه طوریه؟(جوگیر بودیما! :D)

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

من رو هر کی هر بار پشت کامپیوتر دیدن صفحه اصلی اینجا با رنگ آبیش باز بوده :D مامانم بیشتر در جریانه، اسم سایت رو میدونه. از فاصله 200 متری قالب سایت رو تشخیص میده :D پارسال هی میگفت مگه چی توش میگن؟ بعد من هر بار یکم اطلاعات از شهرای دیگه میدادم، مراکز سمپاد ها و کلاس اضافه هاشون، تو امتحان نهایی ها هم اینکه بقیه چطور امتحان دادن، الانم اینکه بقیه واسه کنکور چه کارایی کردن، چه آزمونی مینویسن، کتاب چی خوبه،... کلا چیزای درسیش رو میگم :D نظر مامانم مثبته :D بعضی وقتا هم شده میگه برو تو سایت از یکی که میشناسی فلان چیزو بپرس ( مثلا این معلم رو میشناسن، کلاسا، همون مسائل درسی بیشتر )
:D

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

من یه مــدت زیاد گیر میدادن ! یعنی میگــفتن این سایتــه هیچی نداره ،تو واسش وخ نمی ذاری و اگه نصف وقتی که تو سمپادیایی واس درس وخ میذاشتی عین الان نبودی بدبخت و اینا ! :rolleyes: ( البته الانم میگن :D) بعد از یه مدت یاد گرفتم از روش های مـِلی استفاده کنم ! مثلاً مامانم میاد لپ تاپُ ازم بگیره میــگم اِه چه خـوب شد اومدی ! >:D< چن تا معما رو کلی وقت گذاشتم براش نتونستم حل کنم . سوالای ریاضی خوبین !بعد میاد پیشم میشینه و دو سه تا سوال براش میارم ، میدم بهش بره تو اتاقش حل کنه !اینجوری واسه یه مدت دس بسر میشه+نظرش درباره ی سایت عوض میشه ! کاربرارَم اوناییُ که تو اددلیستمن میشناسه . چون وقتایی که میشینه بغلم دائماً باید براش توضیح بدم ایشون که الان آن شدن/آف شدن/پی ام دادن کی هستن ؟ ^-^ منم یکم جدی نگاش میکنم میگم از فعالان سمپادیا.کام ــَن ! B-) ( :D :D)
بطور کل میشه گف حدوداً سایتُ میشناسن دیگه !بابام بعضی وختا میاد بم میگه بده من پـُستاتُ بخونم و اینا ! اینُ تا حالا نذاشتم اما تا حالا زیاد تو قسمتای دیگه ی انجمن گشت زده!پادکست اولیه رم که دادم گوش دادن و اینا ! :D
فک کنم نظرشون نیمه + نیمه - باشه ! اون قسمت منفیشم برای همینه که میگن درس نمی خونی و اینا !یعنی ربطی به محتوای سمپادیا نداره !

بالا