• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ویژگی رتبه یک کنکور!

• شروع کننده موضوع

rubpad

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
Torkish airline:D
دانشگاه
TEHRAN
میخوام بدونم کسی که رتبه یک میشه حتما موبایل نداره؟!
شنیدم رتبه یک پارسال رباضی تا قبل کنکور موبایل نداش!
یه منبع دیگه گف تلویزیونم نداشته :))
میخوام بدونم نظرتون در مورد شخصی که رتبه برتر (نه لزوما 1) چیه؟ چه خصوصیاتی داره:D

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
پاسخ : ویژگی رتبه یک کنکور!

رتبه های برتر مدرسه ما (زیر 30) ویژگی هایی مشترک و خاص رتبه برتری نداشتند به جز درس خوندن. کلا خیلی هم متضاد هم بودند بعضی هاشون اما خب ...

• شروع کننده موضوع

rubpad

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دانشگاه
TEHRAN

به نقل از محمّد :
رتبه های برتر مدرسه ما (زیر 30) ویژگی هایی مشترک و خاص رتبه برتری نداشتند به جز درس خوندن. کلا خیلی هم متضاد هم بودند بعضی هاشون اما خب ...

آها خب اون رو که هرکی بخواد رتبه 1 بیاره باید داشته باشه! نه؟ نمیدونم من اینطور شنیدم، بخوام دقیق بگم منظور اشکان اسماعیلی بود به دوستام که همکلاسیش بود میگف!:D

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

اونهایی که رتبه خوب میارن خوب درس خوندن و معمولا باهوش هستند.

اشکان اسماعیلی خیلی خیلی خیلی زیاد درس میخوند. خودشم در کل سال های تحصیلی نه سال پیش دانشگاهی. این بشر آخر سال کتاب تست کم آورده بود ! ویژگی های اخلاقی رفتاریش هم مهمه؟ به نظر من اصلا مهم نیست.

• شروع کننده موضوع

rubpad

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دانشگاه
TEHRAN

به نقل از محمّد :

اشکان اسماعیلی خیلی خیلی خیلی زیاد درس میخوند. خودشم در کل سال های تحصیلی نه سال پیش دانشگاهی. این بشر آخر سال کتاب تست کم آورده بود ! ویژگی های اخلاقی رفتاریش هم مهمه؟ به نظر من اصلا مهم نیست.
دقیقا هم باید پتانسیلش رو داشته باشه هم زیاد درس بخونه شکی نیس!
بله کلا میگن نذارید درس رو واسه دقیقه 90!!! واقعا :)) اره خب مهم هس حتما!! تاثیر داره رو خوندن! نداره؟

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

من ارتباط زیادی با اشکان نداشتم. اما خب مثلا رتبه 5 مون آدم بامرام و خوبی بود. شدیدا اهل فوتبال بود و در دوران پیش حتی با بچه ها باشگاه هم میرفت. خرخونیش هم زیاد نبود. در حالت دانش آموز خوب بود نه عالی. رتبه 20 مون آدمی بود که تازه آخرای پیش دانشگاهی موبایل دار شد. کم حرف بود و آروم. بعضی کلاس ها جلو بود بعضی ها ردیف آخر. رتبه 10 مون مثلا آدم سربه زیر و کم حرفی بود. مسیرش خونه - مدرسه و مدرسه- خونه بود. یکی از رتبه های زیر صدمون خیلی آدم اهل کامپیوتری بود و کارهای مختلفی انجام میداد حتی در پیش دانشگاهی.

Karo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
سنندج
دانشگاه
دانشگاه تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از محمّد :

من یه جا شنیدم اشکان المپیاد ریاضی میخونده قبول نشده بعد شروع کرده به کنکور :-?
البته خودم نمیشناسمش نمیدونم این نکته بالام درسته یا نه فقط شنیدم

Karo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
سنندج
دانشگاه
دانشگاه تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

شهرام رحیمی که چند سال پیش رتبه 1 کنکور تجربیم اورد تو مدرسه ما بود به شدت درس خوند بعد ار تابستون مدال نقره المپیاد زیستم داشت

یکی از رتبه های زیر 50 تو مدرسمون که ساله پیش اورد به شدت ادمه اقده ای بود خیلی ادم مذخرفی بود ولی در عوض 3 سال پیش یکی از دوستام رتبش زیر 100 شد در حد عادی میخوند فوتبال بازی می کرد خیابون میرفت به شدت با مرام بود

خداییش نمیشه گفت که چون کسی رتبش زیره 100 فلان خصوصیتو داره خیلی ادمای جور وا جورین فقط بیشتر تلاش میکنن :-<

astronomer_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سمنان
شهر
سمنان

ما یه رتبه تک رقمی داشتیم ولی تو انسانی بود! :D البته انسانی خرخونیش خیلی بیشترم هست. دختره تازه پیش تغییر رشته داده بود ، تفریحشم بجاش بود همیشه هم تو قلم چی و سنجش اول بود!

• شروع کننده موضوع

rubpad

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دانشگاه
TEHRAN

به نقل از محمّد :
من ارتباط زیادی با اشکان نداشتم. اما خب مثلا رتبه 5 مون آدم بامرام و خوبی بود. شدیدا اهل فوتبال بود و در دوران پیش حتی با بچه ها باشگاه هم میرفت. خرخونیش هم زیاد نبود. در حالت دانش آموز خوب بود نه عالی. رتبه 20 مون آدمی بود که تازه آخرای پیش دانشگاهی موبایل دار شد. کم حرف بود و آروم. بعضی کلاس ها جلو بود بعضی ها ردیف آخر. رتبه 10 مون مثلا آدم سربه زیر و کم حرفی بود. مسیرش خونه - مدرسه و مدرسه- خونه بود. یکی از رتبه های زیر صدمون خیلی آدم اهل کامپیوتری بود و کارهای مختلفی انجام میداد حتی در پیش دانشگاهی.
جالبه ویزگی های خوبی داشتن! ولی نمیتونه همش تاثیر دبیر باشه! به نظرم دانش آموز بیشتر تاثیر داره!
به نقل از مُحسن..! :
هر آدمی، درس خوندن خودش قلقی داره، اگه دستت بیاد زیاد مشکل نیست، حتما نباید خیلی خیلی زیاد درس خوند، شاید با همون 6 ساعت تو روز درس خوندن که مثلا میشن رتبه 300 یا کمتر، و همراه قلق بشه رتبه تک رقمی آورد..البته این نظر من هست صرفا!
موافقم هرکی شیوه درس خوندن خودشو داره ولی هیچکی با کم خونده نمیشه رتبه زیر 10 حتی نابغه هم باشه!!

Ahmad S

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي كاشان
شهر
كاشان
دانشگاه
تهران انشالله :-d
رشته دانشگاه
پزشكي (ارتوپدي)

آقا به این بگید هرکی دوست دختر داره و گوشی داره و تو امتحانا هم اس ام اس بازی میکنه رتبه یک میشه!!!تو رو خدا بگید!انشالله که روزبه جان میشی رتبه یک!!! :D :D
ولی نظر من تو تجربی:
1-خرخونی مزمن!!
2-تلفن قطع
3-بازی کردن تو هفته حدود 3 ساعت که واقعا ضروریه!
4-داشتن مشاور توپ و یه مامان عالی که همیشه خوراکی حاضر باشه! :D

• شروع کننده موضوع

rubpad

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دانشگاه
TEHRAN

به نقل از Ahmad S :
آقا به این بگید هرکی دوست دختر داره و گوشی داره و تو امتحانا هم اس ام اس بازی میکنه رتبه یک میشه!!!تو رو خدا بگید!انشالله که روزبه جان میشی رتبه یک!!! :D :D
ولی نظر من تو تجربی:
1-خرخونی مزمن!!
2-تلفن قطع
3-بازی کردن تو هفته حدود 3 ساعت که واقعا ضروریه!
4-داشتن مشاور توپ و یه مامان عالی که همیشه خوراکی حاضر باشه! :D
احمد تو دیوووووووووونه هسی :)) :))
مامانت مگه ...!! بچه پرو! :-w
جون خودت اگی تو تلفن رو قطع کنی که من میدونم با تو!!

Ahmad S

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي كاشان
شهر
كاشان
دانشگاه
تهران انشالله :-d
رشته دانشگاه
پزشكي (ارتوپدي)

به نقل از Rouzbeh !! :
احمد تو دیوووووووووونه هسی :)) :))
مامانت مگه ...!! بچه پرو! :-w
جون خودت اگی تو تلفن رو قطع کنی که من میدونم با تو!!

مگه چته من بی مامانم اصلا نمیتونم درس بخونم :D :D
انشالله از سال سوم تلفن بی تلفن :D

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

خانواده خیلی تاثیر داره. کلا زندگی خانوادگی منظم و مرتب و دقیق خیلی کمک میکنه به درس خوندن آدم. صبح ساعت مشخصی بیدار بشی ، ساعت مشخصی غذا بخوری و بدونی کی چقدر میخوابی و ... . مهمون نیاد خونتون. مهمونی نرین. مثل من مجبور نباشین داداشتون رو ببرین مدرسه (90 دقیقه رانندگی و خستگی بعدش) !

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

من فکر میکنم تنها ویژگی مشترکشون پشتکار و اعتماد به نفس و تلاشه!
واقعا من تمام مصاحبه های با رتبه برترها رو که توی مجله های کانون خوندم، هیچ ویژگی مشتررک دیگه یا پیدا نکردم بینشون!!

نقش خانواده هم بسیار پررنگه...بسیار...

T@RAN€H

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 Shz

به نظر من هم هیچربطی به رفتار و اینا نداره ، حالا اگر رفتارشون همخوب باشه چه بهتر ! به نفع خودشونه..

negine-raz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
شیمی

راستش من سه سال راهنمایی و یک سال دبیرستان با یکی از بچه های رتبه 1 مدرسه دوست بودم ...عجب دختر فوق العاده ای بود ... هم رتبه اش تو درس 1 بود ، هم تو اخلاق و رفتار ...حتی سال دوم راهنمایی دوستی من با اون باعث شد که من رو هم تو درس پیشرفت داد ... آدم ببسیار جالبی بود .. در طی یه هفته درساشو میخوند ...تستاشو میزد ... تحقیقای درسیشو میکرد...کلاس پیانوشو میرفت ...فیلم میدید ...بیرون میرفت و خوش میگذروند...سینما میرفت...خلاصه همه کاراشو میکرد در عین حال رتبه 1 مدرسه هم بود ... حیف که یه ساله ندیدمش ...اما ایشاالله امسالم رتبه تک رقمی میاره ...
رتبه خوب شدن بستگی به شخصیت آدما داره..مهم اینه که چطور بخواین یه سال رفتار کنین ...من خیلیا رو دیدم یه سال فقط درس خوندن و نتیجه عالی گرفتن ..خیلیارم دیدم که یه سال فقط درس خوندن و رتبه خوبی نیاوردن ... و حتی خیلیارم دیدم فقط به درس نپرداختن و کارای دیگه هم کردن و رتبه عالی شدن ...اینا همش به شما و شخصیت شما بستگی داره ...بذارید سال پیش دانشگاهی شما رو سر زمان سوار شید ، نه این که زمان شما رو با خودتون ببره ...

unique777

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
F a r z a n e g a n
شهر
NeY SHaboUr
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
داروسازی

من از ادمای رتبه یکی که خودشونو حبس می کنن تو خونه و در همه امکاناتو می بندن متنفرم
اگه بهم بگن تو اینکارو بکن رتبه یک میشی عمرا اینکارو بکنم

به نظر من
اعتماد به نفس و مفهومی خوندن خیلی مهمه!

m.mansoury

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
-
شهر
اراک
دانشگاه
اراک
رشته دانشگاه
برق-قدرت

کتابای درسیشونو قورت دادن .توی تست از یه منبع استفاده می کنن اونم بهترین منبع.و اونوچند دور خوندن. با ازمون های ازمایشیشون پیش میرن.در اخر جمع بندی رو هم حتما با پشتکار بالا و به صورت کامل انجام دادن.

بالا