• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تنبیه شدن

• شروع کننده موضوع 8029
  • تاریخ شروع

Mah O_o

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
96
پاسخ : تنبیه شدن

پیش دبستانی که بودم موهام خیلی بلند بود
ی بار با دوستم بدون مقنعه تو حیاط دویدیم و و میخندیدیم
معلممون اومد مارو اورد تو کلاس کلی دعوامون کرد که چرا بی مقنعه رفتیم و نامحرم موهامونو دیده :-??
بعدشم چون من خیلی بچه ی رک و راستی بودم جوابشو دادم:: اگه کاره بدیه چرا موهای خودت معلومه?

اونم منو با دوستم تا اخر زنگ کنار در نگه داشت و گف باید رو ی پا واستید منم گفتم دلم نمیخاد!!
دیگ چیزی نگف تا مامانم اومد!!!

tara.7

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farz1
شهر
esfahan

کلاس اول دبستان که بودم ، معلم یکی از بچه های ضعیف شده بودم....واااااااااااااااااااای! یعنی ها اصلاً نمیفهمید و درس نمیخوند بعد یه روز خیلی عصبانی شده بودم یه سیلی زدم بیچاره رو :)) :-w بعدشم معلم که فهمیدحسابی سرم داد و فریاد کشد و یه سیلی صد برابر محکم تر زد تو گوشم..... :-w :(

....
یه بارم کلاس پنجم هدیه ها نخونده بودم ، فکرشو بکن ، منی که علامه ده بودم! :)) :)) هیچی دیگه، پا تخته رو به سمت تخته و پا ها بالا!
......
یه بارم پارسال سر شیمی ، اوایل سال بود ، تو آزمایشگاه بودیم من حرف زدم ، کنار دبیر هم نشسته بودم که برگشت با یه نگاه خیلی بد و وحشتناک بهم نگاه کرد و زد توسرم! بعدش منم بد نگاش کردم!ولی خدایی درد داشت! تازه همون زنگ ، پایه ها (از اون فلزی سنگینا) همراه با شیش کیلو وزنه روش یه دفعه داشت میفتاد رو دبیر که من مانند قهرمان ها ، خدایی نمیدونم چه جوری، پایه رو گرفتم ، دوستم گفت اگه نمیگرفتی میخورد وسط پیشونی معلم ! جونشو نجات دادم! (< /m\ B-) :P

خوشال...!

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه دو
شهر
کرمان
مدال المپیاد
فیزیک......نشد که بشه....

پارسال سر کلاس فیزیک نشسته بودیم که معلم رو تخته درسشو داده بود به ما گفته بود بنویسیم منم که اصولا جزوه نمینو.یسم بیکار نشسته بودم و کلاس داشت جزوه مینوشت و معلم فیزیکمونم بیکار نشسته بود یهو یه سوالی ذهنمو مشغول کرد(کاملا مربوط به درس ومطالب تخته)
پرسیدم معلم یخورده نگاه کرد به تخته برداشت گفتم فلانی تو رشته افکار منو پاره کردی پاشو برو بیرون :)) :)) :| :|
(فکر کرد سوالو واسه ضایع کردنشون پرسیدم :|
حالا من اصرار میکردم بیخیال شه بچه هام میخندیدن یهو به یکی گفت فلانی تو بد میخندی توم پاشو برو بیرون......کلا همه ساکت شدن...داشتم اصرار میکردم پاشد بیاد سمتم که ترسیدم یهو مث جرقه پرت کردم خودمو بیرون کلاس :)) :)) :)) :)) :))

ریحان خاتون

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
استعدادهای درخشان فرزانگان
دانشگاه
بیرجند
رشته دانشگاه
علوم ازمایشگاهی

[SIZE=large]چند روز پیش فیزیک داشتیم اقا معلممونم کلا یه دوهفته ای میشه اعصاب نداره اصلا!!!![/SIZE]
[SIZE=large]حدود 5 نفر از بچه ها 1 دقیقه دیرتر از اقا معلم وارد کلاس شدن اقامونم که درس رو شرع کرده بود با دستش علامت داد که برین بیرون و بعدم رفت و در رو بست و بیرونشونم کرد [/SIZE]
[SIZE=large]معاونمون اومدن دم در دوبار در زدن اقا معلم در رو وا نکردن سر اخرم معاونمون کلا درو همینطوری باز کرد اومد تو و گفت اقا یخوان درس بدین [/SIZE]
[SIZE=large]اقامعلمم گفت اره فقط امروز میخوام درس بدم [/SIZE]
[SIZE=large]خلاصه دیگه اصلا راهشون نداد [/SIZE]
[SIZE=large]اقامعلم نمی ذارن که ما وقتی اونا درس میدن چیزی بنویسیم اول باد گوش بدی بعد بنویسی [/SIZE]
[SIZE=large]یکی از بچه ها داشت مینوشت اقا معلم بهش گفت چیکار میکردی [/SIZE]
[SIZE=large]گفت :هیچی[/SIZE]
[SIZE=large]اقا:نه چی کار میکردی؟[/SIZE]
[SIZE=large]بچه :داشتم می نوشتم [/SIZE]
[SIZE=large]اقا :غلط می کردی[/SIZE]
[SIZE=large]ما[/SIZE] :O :O :O :O
[SIZE=large]یعنی فقط از این لحظه به بعد فقط صدای اقا معلم میومد و صدای نفس کشیدن ما[/SIZE]

RREEZZAA

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
96

اول دبیرستان معلم فیزیک داشت تو بحث نور تصاویر پرتو هارو رو تخته می کشید تموم که کرد یکی از بچه ها محکم گفت :
علی 5 ساله از تهران :))
این معلم فیزیکه داغ کرد پرتش کرد بیرون :-w

مهشادh

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خراسان رضوی و حومه

اقا بابامونو خواستن مدرسه یک جلسه باهاشون گذاشتن 2 سااااااعت

چرخ و فلک

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
بیت المقدس
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
89
سلام!
تا حالا تنبیه شدین؟
چه جوری؟
کی(چه زمانی) ؟
کی(چه کسی) ؟
چرا؟
اصلن کتک خوردین؟
خاطره ای از تنبیه شدن اگه دارین بگین
اره تنبیه شدم. روی صندلی معلم چسب ریخته بودم اونم با ترکه خوابوند کف دستم.هنوز دردش یادمه

Elaheh_nas

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ دبیرستان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1399
مدال المپیاد
نداشته بید
دانشگاه
محقق
رشته دانشگاه
فیزیک
تلگرام
اینستاگرام
یه بار ما سوم راهنمایی بودیم برا تولد دبیر شیمی‌مون کیک گرفته بودیم کلاسو تزئین کرده بودیم قرار بود امتحانو بپیچونیم خوش بگذره
بعد نگو هفته قبلش تو یه کلاس دیگه برا یکی از بچه ها تولد گرفتن یکم بی‌نظمی شده مدیر جشن گرفتنو ممنوع کرده
بعدما که جشن گرفتیم مدیر فهمید
یکی اومد گفت مدیر میگه نماینده کلاس بیاد پیش من
نماینده رفت برگشت گفت مدیر میگه اوتی که کیک خریره کیه بیاد پیش من
مام چون دونگی پول گذاشته بودیم خریده بودیم ۲۸نفری باهم رفتیم دفتر مدیر
گف خیره ایشالا؟
گفتیم فرمودید هرکی کیک خریده بیاد پایین
فکش وا موند قشنگ
بعد گف کی رفته خریده
گفتیم سفارش دادیم آوردن دم در (در حالیکه یکی از بچه‌ها روز قبلش رفته بود خریده بود)
گف از نمره انضباط این کلاس نفری دو نمره کم میکنم
مام همه پوکر :| (به این معنی که خب کم کن. :| )
هیچی دیگه تا آخر اون سال همه بهمون میگفتن کلاس شما خیلی اتحاد داره خیلی هوای همو دارین خوش‌بحالتون

Asdfghjk

...
نام مرکز سمپاد
...
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
1391
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار
این پسرهایی که میگن تا حالا تنبیه نشدیم اگه قسمت شد رفتین خدمت مقدس سربازی اونجا همه جورتنبیه هست اگر هم نرفتین که هیچی
:D
یه بار سر پست نگهبانی داشتم چرت میزدم یارو سرهنگ اومد بالا سرم . گفت اضافه خدمت و معرفی به شعبه قضایی و دادگاه بعدش احتمالا زندان دوست داری یا خودم تنبیه کنم . منم گفتم خودت تنبیه کنی بهتره :)) کاش نمیگفتم :D
گفت من حالت شنا میگیررم شروع میکنم به شنا رفتن و تا وقتی که من خسته نشدم تو باید بری بالا تپه و بیایی پایین منم تو دلم گفتم عالیه دوبار برم و برگردم خسته میشه مگه چندتا میخواد شنا بره ... خلاصه یه بار رفتم دوبار رفتم سه بار رفتم این هنوز داشت شنا میرفت فکرکنم یه 50 تایی رفت دیگه داشتم میبریدم یهو گوشیش زنگ خورد خوشحال شدم گفتم تموم شد . دست کرد تو جیبش گوشیشو داوارد بعد با یه دست گوشیشو گرفت شروع کرد یه دستی شنا زدن ... خلاصه من افتادم رو زمین نمیتونستم نفس بکشم ولی خوب زنده موندم :D

Ariii

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1405
مدال المپیاد
کانگرو
سلام!
تا حالا تنبیه شدین؟ یه بار
چه جوری؟
کی(چه زمانی) ؟3 سال پیش
کی(چه کسی) ؟معلم شنا
چرا؟ یه سرسره خیلی بزرگ بود که شکسته بود روش کلی ورود ممنوع بود .من و دوستم حوصلمون سر رفته بود از اون رفتیم بالا و داشت تکون می خورد ترسیدیم و اومدیم پایین وقتی اومدم ازش پایین یه دفعه افتادیم بغل معلم شنامون ما هم که اصلا به حرفش گوش نمی کردیم و کلاس و پیچونده بودیم.:joy::sweet_smile: اونم به ما گف که باید 20دور طول استخر رو شنا کنیم.ما هم گوش نکردیم و گفتیم نمی ریم و نرفتیم.اونم که نمی تونست به خانوادمون بگه چون خودش می افتاد تو دردسر.دیگه تا آخر ترمش نمی ذاشت ما بریم استراحت
اصلن کتک خوردین؟ نه

Smohammadreza

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0
مدال المپیاد
نقره فیزیک
سال هفتم سر کلاس نگارش. یادم نمیا دقیقا چه اتفاقی افتاد ولی معلم منو همراه دو سه نفر دیگه انداخت بیرون و گفت تا آخر این زنگ تو دفترتون ۱۵۰ بار بنویسید "من دیگه سر کلاس جیک‌جیک نمیکنم" :|

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
xy
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1404
من کلا بچه خوبی بودم 😂
تا حالا تنبیه نشدم چه برسه به کتک

TahaTG

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
1406
من تنبیه بدنی کلا یبار
بابام می‌گفت موهامو نکش منم از رو نمی رفتم😂
یدونه زد رو پام.
البته اون موقع بابام اعصاب درستی هم نداشت.
تحریم از گوشی و اینا هم علنی نیست یعنی مامانم میگه استفاده نکنید ولی اگه ببینه داریم استفاده میکنیم داد و بیداد می‌کنه کلا تو کار گرفتن نیست.
یه مدتی نت ساعت ده شب خاموش بود البته تنبیه نبود مامانم قانون گذاری کرده بود

Rhodium

در هم تنیده شده با ۶
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1406
تلگرام
یه بار شیشم اعتصاب کردیم تو مدرسه اونایی که شعار میدادن رو ناظم گرفته بود میزد منم جزوشون بودم و با زرنگی این میخواست بزنه منم فرار میکردم

بالا