• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تحقیر سمپادی ها..!

sahere

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
گفتار درمانی
پاسخ : چراسمپادی هاتحقیرمیشوند؟

MHSNSR
کفم برید دمتون گرم
برای ما هم مثه این اتفاق زیاد افتاده حتی از جانب خود مدیریت و کادر مدرسه ................................. دیگه از بقیه چه توقعیه؟ :-w

Ahmad1375

Ahmad
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی ارومیه
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

سمپادی بودن من رو بعضی از اقوام(فقط بعضی)می دونن و همچنین هم کلاسی های زبانم.اقوام که افتخار میکنن
اما هم کلاسی های زبان،اوایل تیزهوشان رو به گ ی ج هوشان تغییر می دادند که من X-( می شدم.البته تو اون کلاس علاوه بر من یه سمپادی دیگه هم بود که همیشه گیج می زد.هرچند تو زبان هم کسی حریفم نمی شد(همیشه تاپ)اما باز هم این لفظ مسخره رو به کار می بردن. X-( ~X(

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

همین پارسال رفته بودیم اردوی امادگی دفاعی مدرسه شاهد
رفتیم پایین صف موندیم. از همونجا بود که مدیر و معاون و دبیر و کم مونده بود سرایدار بیاد که نیومد خلاصه همه موندن هرچی تو دهنشون بود بهمون گفتن انگار حرفارو از قبل چیده بودن! چنان عقده ای از این تیزهوشانیا دارن که خفه شون کرده!50 کیلو و 20 گرم فحش بهمون دادن!

در همین زمان بود که همه بچه ها با هم داد زدیم: سمپادی میمیرد، ذلت نمیپذیرد

ghazal1576

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان 2
شهر
مشهد

چون اغلب بچه هاي سمپادي تك بعدين
يعني فقط به ذرس فك ميكنن
كه از نظر من شديدا بده :-<

!Faz

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرمان
مدال المپیاد
د آخه اگه مدال المپیاد آورده بودم که چمپاته نمیزدم تو سایت شما!

یه بار اومدن به ما یه برگه نظرسنجی دادن(یه زنه اومده بود سخن رانی مفت کرده بود!) ما هم همه رو زدیم ضعیف...معاونمون برگه هارو که گرف گفت:میدونین کسایی که تو نظر سنجی همش یه گزینه و بزنن مشکل روانی دارن!!اون خانم اول نمیره ببینه کیو برداشته اورده برای سخن رانی و چه چرندیاتی گفته بعد به ما میگه مشکل روانی دارین!!باورتون میشه اینا که به ما میگن مشکل روانی دارین چه کارایی میکنن؟!چچن وقت پیش رفته بودن پنجره هارو مات کرده بودن دستگیره هارم جوش داده بودن که اصلا باز نشه!!بعد عین این...ها دوباره رفتن پنجره هارو تراشیدن و دستگیره هارو باز کردن!!شما قاضی!ما مشکل داریم یا اینا؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!

hosseinsohrabi

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید عسگری گنبد
شهر
ازادشهر

به نظر من اونایی که ما رو تحقیر میکنن ادمای حسودین. :D چون خودشون نتونستن وارد سمپاد بشن این حرفا رو میزنن. X-(
گربه دستش به گوشت نمیرسید میگفت رژیمم

sanaz15

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
راهنمایی فرزانگان
شهر
تهران

به نقل از The Phenom :
درسته.مثلااگه من بخوام با1دختری دوست شم(خارج ازسمپاد(به هردلیلی)) اگه بفهمه من تیزهوشان درس میخونم عمراباهام دوست نمیشه.چون باخودش میگه این دائم سرش تودرس وکتابه وبه من اهمیت نمیده.بازبرای دخترهای سمپادی فکرکنم این مشکل کمترپیش بیاد.

شما با دختر ملت دوست میشی میای تو ملح عام هم توضیح میدی؟ :|

به نظر من اینا همش حسودیه اما خود من به شخصه تحقیر نشدم :P

forest

forest
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
علوم پزشکی ایران
رشته دانشگاه
پزشکی

به دلیل حسادت :rolleyes:
دوستم فرز 9 قبول شده بود ومیگفت ابوریحان بهتره
اگه فرز 2یا3یا4 قبول میشد که نمیگفت 8->

hypnos

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
انتظار...
به نظر من درسته این تحقیر ولی ابعاد داره. مثلا منه سمپادی وقتی میشم ‍۱۹ ، همکلاسی سابقم که دولتی عادی میره میاد میگه اهههه ۱۹ شدییی! من ۲۰ گرفتم. و جالب اینه که خانواده ها هم تصدیق میکنن و میگن به به ۲۰ گرفته تو ۱۹ شدی....بعد موقع کنکور توقع دارن تک رقمی بشی چون سمپاد میری. در کل هنوز خیلی زمان میبره که فرهنگ سازی بشه سمپادیا آدم خوار نیستن و انسانن و ارتباط باهاشون به کسی لطمه وارد نمیکنه. خدا شاهده یکی از دوستام که ۱۰ سال با هم دوست بودیم و امتحان تیزهوشانم شرکت کرد، الان اصن تو خیابون منو ببینه بر و بر نگام میکنه ، چرا ؟ چون اون قبول نشد و من قبول شدم. هر چقدر زنگ زدم به دوستای قدیمیم برا تولدشون همه انقدر خشک برخورد کردن که حس ضایع شدن به آدم دست میداد....پس نگید سمپادیا دور خودشون حصار کشیدن و با آدمای غیر از سمپادیا زیاد جور نیستن....نه.....سمپادیا مثله همه آدمای دیگه داشتن یک ارتباط با دیگران رو دوست دارن...گاهی کنار کشیدن از دفتر کتاب و درس رو دوست دارن. ولی مجبورن که خودشون رو محصور کنن تا لطمه نبینن.البته اگه جامعه اونها رو بپذیره!!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
من گیم های انلاین رو خیلی دوست دارم و خیلی از اوقات گیم میزنن و هر وقت کسی فهمید سمپادی م برگشت بم گفت :« عه ! مگه شماها هم گیم میزنین ....! من فک میکردم همش سرتون تو کتابه » این خیلی بده واقعا که فک میکنم ماها فقط خرخونی میکنیم و تفریح نداریم

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
من که تحقیر نمیشم اصن

MmmSampadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
خیلی نژاد پرستید چرا حس میکنید شاخید چرا فک میکنید از بقیه بهترین همین سمپادیای مدعی نمیتونن مثل یه دانش آموز عادی فوتبال بازی کنند جم کنید این رفتارهای حقارت امیزتونو شاید از نظر بهره هوشی بالاتر باشید و یا حتی درستون بهتر باشه اما انقد خودتونو دست بالا نگیرید که تو همه چی سر ترید هر انسانی استعدادی داره من خودم ممکنه از ده ها لحاظ توسط یه دانش آموز عادی تحقیر شم
اینکه دانش اموزای دیگه به شما حسودی میکنن نشان از بی عرضگیشونه همشون اینطور نیستن شخصیت‌ها متفاوتن ببینید دیدی که دیگران از شما دارم بخاطر تعریفاتی غلط از ماست چون اسم سمپاد روشه پس فکر میکنن تمام روزو درس میخونم من خودم قبل راهننایی همچین دیدی داشتم

....!...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
........
شهر
.........
سال فارغ التحصیلی
0000
یه رفیق داشتم قبل از قبولی کالاف موبایل هر دست با هم میرفتم بردنمون قطعی بود...سمپاد که قبول شدم اون نشد....حتی ایمیل هم دیگه جواب نمیده....

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
بالا