• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خداحافظی و وصیت یک کاربر که به ته خط رسیده

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

علی دلاور

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
المپیاد زیست
دانشگاه
علوم پزشکی ایران
رشته دانشگاه
پزشکی
کلا باید بگم خدا حافظ سمپادیا :-<
مدت دوسساله که با سمپادیا اشنایی دارم و مدت تقریبا یک ساله که عضوم
ولی دیگه خسته شدم از خودم از سمپادیا از اژه ای بزرگ از خاتمی کبیر از همه نا امید شدم
یادم می اد وقتی اومدم تو سمپادیا بحث انحلال سمپاد خیلی داغ بود وانجمن سمپاد بهترین انجمن بود ولی حالا فک میکنم چه قدر تغیر کردم مثل سمپادی ها اونهم تغیر کرد همه تغیر کردیم :-<
دوستان پیشنهاد من به شما اینه که یا شما هم دست از سر سمپادیا بردارید یا حداقل معتادش نشین چیزی که از انحلال سمپاد جلوگیری میکنه رتبه های خوب کنکور ومدالای المپیاد نه 100روز حضور در سمپادیا
عزیزان دلم براتون تنگ میشه اما انشا الاه سال دیگه با مدال طلای جهانی میام تو سایت(المپاد زیست)وقتی که بدونم به درد سمپاد میخورم
سمپادیا یه بخش شیرین از زندگی من بود بخشی که هرگز فراموشش نمی کنم و میخواهم تا این شیرینی به تلخی بدل نشده از ان جدا شوم
نمی دونم چرا هوس کردم این قدر شبیه جناب اژه ای خداحافظی کنم خداحافظی ای که بیشتر از صد بار خوندم و هر بار که میخونم جگرم اتش میگیره
نمی دونم چندمین نفرم که خداحافظی میکنی ولی میدونم از بچه های اون اویل دیگه کسی نمونده خیلی از دوسام رفتن ماهم...
دراخر خداحافظ =((
پ.ن:GCDعزیز نمی دونم این چندمین خواهش منه ولی میدونم که دیگه تو اخرین کسی هستی که قرار به من یه لطفی بکنه پس خواهشا این موضوع را پاک نکن دوست دارم اثری از اثراتم در سایت بمونه ممنون

• شروع کننده موضوع

علی دلاور

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
المپیاد زیست
دانشگاه
علوم پزشکی ایران
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : خداحافظی و وصیت یک کاربر که به ته خط رسیده

این روزا اصلا دل و دماغ هیچ کاری ندارم چون احساس میکنم مفید نیستم پس پیش به سوی اینده ای روشن(البته باز هم دلم گرفته)

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

خدای نکرده خود کشی که نمیخای بکنی ؟
انگار از دست کسی یا چیزی خیلی ناراحتی . هم از آواتارت پیداست هم از متنی که نوشتی

• شروع کننده موضوع

علی دلاور

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
المپیاد زیست
دانشگاه
علوم پزشکی ایران
رشته دانشگاه
پزشکی

البته بعد خداحافظی پست دادن بسیار مضحکه ولی من با خودم گفتم وقتی که از سایت برم بیرون دیگه بر نمیگردم وهنوز تو سایتم وبیرون نرفتم شاید یه دساعت دیگه ...
امانه کلا مدتیه که دلم گرفته
درمورد خودکشی هم باید بگم یه هفته قبل عید باتیغ سعی کردم رگمو بزنم دستم زخم شد ولی رگم نبرید یعنی جراتشو نداشتم

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

گیوتین هستا تعارف نکن :D
ولی جدایه از شوخی یه پیشنهاد دوستانه بهت میکنم : نرو

• شروع کننده موضوع

علی دلاور

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
المپیاد زیست
دانشگاه
علوم پزشکی ایران
رشته دانشگاه
پزشکی

من چند وقته که همش دارم فرو میرم این از وضع سمپاد این از وضع ایران این از وضع سید محمد قلب به شدت ناراحت میتپه
من بی مصرف ترین ادمیه هستم که خدا افریده تا حالا هیچ کار مفیدی نکردم من میخوام یه سر و سامونی به زندگیم بدم البته مطمئنم سر و سامون اصلی را وقتی میدم که دیگه تو ایران نباشم از این کشور جدا شم وبرم امریکا من از وضع کشور و مردمو و خودمو ودین وهمه وهمه نا امیدم
سرت را درد نیاورم میدونم که حرفام برات چقدر خسته کنندس
البته خودم هم شک دارم بتون سم پادی ها را ترک کنم شاید دو روز دیگه دو باره پیدام شد و همین ازارم میده بی اراده گی
خوبیشاینه که اینجا هیچ دوستی ندارم که بش وابسته باشم
ببخشید خستت کردم

سیما

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
همدان
دانشگاه
ایشالا که شهید بهشتی :)
رشته دانشگاه
داروسازی

من نمیدونم چی بگم. خب هرکس واسه زندگیش یه برنامه ریزی ای داره که من نمیتوتم جلو برنامه ریزی تو رو بگیرم اما به نظرم تو میتونی همه ی چیزایی که میخوای رو با هم داشته باشی، اگه سمپادیا رو دوس داری میتونی هنوز خب محدود تر بیای سمپادیا و بیشتر برای هدفت تلاش کنی اما ....نرو

Sarina_ahm

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين یکـــ
شهر
جَهــان / ٢
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
علوم پزشكى اصفهان
رشته دانشگاه
پزشكى
تلگرام
اینستاگرام

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من فکر میکنم مشکل شما سمپادیا نیست!مگه کم هستن کساییکه میان سمپادیا و المپیاد میخونن؟مگه کم هستن آدمای خیلی خوف از نظر درسی توی همین سمپادیا؟! اگه قرار بود که از درس و زندگی عقب بیفتن دیگه نمیومدن سمپادیا! میدونین اگه به جای سمپادیا یه جای دیگرو میگفتین باهاتون موافق بودم چون جوامع مجازی خیلی میتونن روی زندگی حقیقی تاثیر بذارن. ولی من نمیتونم اسم سمپادیارو یه جامعه مجازی بذارم چون خیلی خیلی گسترده تره. به جرات میتونم بگم برای بقای سمپاد هم حتی سمپادیاست که میتونه کمک کنه. سمپادیاست که باعث شده ما شبیهه یه خونواده شیم. شاید قبل از اومدن توی سمپادیا تصورشم نمیکردیم که یه همچین آدمایی و یه همچین اتفاقایی وجود داشته باشه! فکر نمیکنم منصفانه باشه که بگیم مفید نیست و وقت گیره! در مورد شما: همه همه آدما یه زمانی احساس میکنن که خیلی تلاش نکردن یا تلاش کردن ولی الان یه چیزه خیلی منحصر بفردی ندارن شما یا باید مسیرتونو عوض کنید یا روش طی کردن مسیرو. و به هیچ وجه این به معنی خداحافظی با سمپادیا نیست! چون همونطور که گفتم اگه خودتونو درگیر حاشیه نکنید میتونید خیلی خیلی از سمپادیا حتی برای پیشرفت استفاده کنید! به هرحال امیدوارم درست تغییر کنید!

vahidd

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد
شهر
مشهد

به قول حسین ابلیس
هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی
یه فاز سنگینی
از این بگذریم که همه چیزآ واقع گ* شده ولی میرم بالا رو ماه با کایت :D
بی خیال اقا

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105

امیـدوارم اسپـَم دونی نشـه
ولی به خود شمـا خیلی بستگی داره . کلن بنظر من سمپـادیا و همه سایتای دیگه سمپـادی و احیانا غیر سمپـادی اینطـوره که گاهی خیلی جذابیت داره واسه آدم و گـاهی نـَ . می دونیـم افتخـار به 100 روز پـای سمپـادیا بودن نیس ، امـا فکر می کنیم افتخـار در متحــد بودنه . سمپـادیا یه جور اتحـاده بنظر من شایــَد .

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

اصولا فکر نمیکنم خداحافظی و وصیت یه کاربر احتیاج به بحث و اسپم دونی و اینا داشته باشه.
قفل.
پ.ن: اصولا فکر میکنم باید حذف شه هـا! :-"

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا