• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

چهار شنبه سوری

• شروع کننده موضوع TMNT
  • تاریخ شروع
  • شروع کننده موضوع

TMNT

علی‌سینا
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام
همه از این روز یک خاطره ای دارن مثل من که پارسال ترقه تو دستم پوکید و دستم ... !
خوب حالا شما خاطرات خوب یا بدتونو تعریف کنید!

• لایک
امتیازات: tezar

lof

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
پلى تكنيك تهران
رشته دانشگاه
مهندسى معدن
پاسخ : چهار شنبه سوری

من که هیچ وقت تو این روز خریت نکردم و غیر از ترقه سیگاری و آبشاری چیز دیگه ای نزدم

بالاخره جونم عزیز تره!

ibtkm

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران

به نقل از wormhole :
سلام
همه از این روز یک خاطره ای دارن مثل من که پارسال ترقه تو دستم پوکید و دستم ... !
خوب حالا شما خاطرات خوب یا بدتونو تعریف کنید!
خاطره ی خوبی که دارم اینه که پارسال چهارشنبه سوری نشستم تو خونه اهنگ گوش دادم! :D
من واقعا درک نمی کنم یه عده می رن سر و صدا راه می اندازن با ترقه که چی؟! واقعا که چی بشه؟!! اصلا هم لذت نداره!! فوقش ابشار و امثال این جذاب باشن که من هم اومدم مشاهده کردم :)

armita

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
‫علوم کامپیوتر‬‎

تقریبا هر سال نسشتم تو خونه و خیلی هم از این موضوع خوش‌حالم !
چند سال پیش یک موجودی منفجر کردن تو خیابونمون که ساختمون رو‌به‌رویی شیشه‌هاش ریخت کامل !!!!!
یک سال تهران نبودیم و تعداد زیادی آبشار روشن کردیم خوش‌ گذشت !
یک سال هم یک برنامه آتیش بازی نوشتم که دایره‌های رنگی پرت می‌شدن بالا می‌ترکیدن ریز ریز می‌شدن بر می‌گشتن پایین :-" :))

oo00oo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نچ!
دانشگاه
بقیت الله
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

البته چهارشنبه سوری امسال با سال های دیگه خیلی فرق داره P:> P:> P:> P:> P:> P:> P:>

• شروع کننده موضوع

TMNT

علی‌سینا
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از oo00oo :
البته چهارشنبه سوری امسال با سال های دیگه خیلی فرق داره P:> P:> P:> P:> P:> P:> P:>
میشه بگی چرا؟

مهسا 1376

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه

پیرارسال داداشم یه بسته کپسولی گرفت که دوتاشو زد بعدش اینقدر صداش زیاد بود گفت من که نمیزنم (< همش موند نابود شد
منم هرسال یه چند تا زغالی و سیگارت میزنم و بس!
هرچند سال یه بارم 4شنبه سوری تولدمه! مثل پارسال :D
:D

oo00oo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نچ!
دانشگاه
بقیت الله
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

گفتن بحث سیاسی نکنین تو سایت ..
فهمیدی دیگه؟؟؟ :D

• شروع کننده موضوع

TMNT

علی‌سینا
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از oo00oo :
گفتن بحث سیاسی نکنین تو سایت ..
فهمیدی دیگه؟؟؟ :D
میشه با پ.خ بدگی؟
فهمیدم ولی مطمئن نیستم همونیه که تو منظورته!
منظورت این رنگه؟ :-&

سیما

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
همدان
دانشگاه
ایشالا که شهید بهشتی :)
رشته دانشگاه
داروسازی

چهارشنبه سوری تنها شبیه که بابام اجازه نمیده پامو از خونه بذارم بیرون =(( فقط یه سال وقت دندونپزشکی داشتم رفتم بیرون :(

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94

چهارشنبه سوري تو شهر ما خيلي پر سروصدا نيست! :)
به زور يه چند نفر ميان بيرون چهارتا ترقه ميتركونن!
منم كه اين روز واسم با روزاي ديگه هيچ فرقي نداره و فقط ميشينم تو خونه و به اخبار نگاه ميكنم و كاراي احمقانه ي بعضيا رو ميبينم! [-(
نميدونم چه طور دلشون مياد اين كارارو با خودشون و ديگران كنن؟ :((

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

من همیشه چهارشنبه سوریا٬ از همه زود تر میرفتم پایین٬ آخر از همه بر میگشتم خونه!‌
قدیما٬ با پسرخالم میرفتیم :D خیلی خاطره های خوبی دارم :D
همیشه از دو ماه قبل چارشمبه سوری٬ یه جعبه گنده آماده میکرد پر ترقه و بمبک و کپسولی و دست ساز... خودش و دوستاش عاشق دست ساز بودن :D
هرچی صدای این چیز میزا بلند تر٬ حالش بیشتر ! یادمه پسرخالم پیشنهاد میکرد میکروفون وصل کنیم به بلند گوی ماشین٬ بگیریم جلو کپسولی :))
یه دوستی داشت٬ عشق شیمی! همیشه سولفات مس و پرمنگنات پتاسیم و آتش زنه های مختلف از مدرسشون کش میرفت٬ آتیشای آبی و مرتفع اون موقع ها رو خیلی خوب یادمه...
یه فشفشه های خوشگلی درست میکرد... همیشه سیم ظرفشویی چرخان هم داشتیم ... خیــــلی خوش میگذشت... وسطاش هم مامان ها میومدن٬‌ کلی خوراکی میاوردن!
از چن وقت قبلش هم با پسرخاله و بابام چوب جمع میکردیم... کلی چوب داشتیم... یه دفه یه تختی که گذاشته بودن دم در رو سوزوندیم... :D
مامانم همیشه میومد٬ رسوم قدیمی چهارشنبه سوری باستانی رو به جا میاورد. :D
از همه بیشتر شلوغ میکردیم... دوستای منم میومدن.. خیلی خوش میگذشت... بهترین خاطره هام بود!
الانا دو سه ساله که پسرخالم اون شور و شوقش خوابیده٬ دانشجو هم هست و درس داره و خلاصه دیگه نمیاد ! ینی فوقش فقط بیاد یه چرخ بزنه بره !‌ :-<
دوستای دوره دبستانم٬ که خونه هامونم نزدیک همه٬ به شدت خز و ترسو شدن. ینی شدن یه سری دختر قرتی٬ ترسو و لوس به تمام معنی. میترسن حتی یه بمبک پرت کنن. :|
بابام هم به خاطر شلوغی خیابونا٬‌ منو پیش دوستای الانیم نمیره.
کلا آدما پایه نیستن. :-<
برای همین خودم راه میفتم٬ برای خودم کپسولی میزنم٬ بعد هم میرم یه جایی که بزن و برقص باشه٬ اون جا یه سری دوستای پایه هستن٬ کرم میریزیم٬ آتیش رو مرتفع میکنیم و این حرفا.
آخرش هم همیشه بسیج میاد که مثلا جوونا رو جمع کنه٬‌ ما هم که از اونا مسلح تر٬‌ کپسولی میندازیم به سمتشون... :))
ولی دیگه به اندازه سال های قبل خوش نمیگذره.

امسال میخوام بترکونم٬‌میخوام یه کار متفاوت کنم. میخوام سولفات مس و باریم کش برم٬‌ آتیشای خوشگل داشته باشیم. میخوام برم پیش دوستام. میخوام حال کنم.
پرمنگنات پتاسیم هم دارم ( یه ظرف کوچیکش رو دوستان توی میتینگ دیدن :-" ) ٬‌ از کارگاه شیمی پارسال هم طرز تهیه یه جور فشفه خوشگل و یه جور آبشار رو نوشتم. فسفر و بقیه مواد لازم رو یکشنبه کش میرم٬ برای پروژمون اون جا ول ـیم. :D

حتی اگه من رو حلق آویز کنن٬ حاضر نیستم چهارشنبه سوری رو بمونم تو خونه. دوست دارم برم سر و صدا کنم ! :D
من راه پسر خاله ـم و دوستاش رو ادامه میدم٬ هرچه صدا بلند تر ٬ حالش بیشتر ! :D

علی دلاور

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
المپیاد زیست
دانشگاه
علوم پزشکی ایران
رشته دانشگاه
پزشکی

من وقتی دبستان بودم چند بار فشفشه و سیگارت انداختم یه بار از بالا پشت بوم پرت کردم بابام شب داشت از داروخونه می اومد خونه خورد جلو پاش اومد خونه گف بچه های همسایه خیلی بی ملاحظه و فرهنگن من گفتم من بودم ناراحت شد از اون به بعد به خاطر بابام نزدم اما دو-سه سال پیش فهمیدم اصا کلا این کار بی فرهنگی و زشتهو مث این می مونه که پولت را بترکونی من ترجیح میدم با پولم ایس پک بخورم که گوشت شه به جونم نه اینکه ترقه بزنم گوشت مردم بریزه(ادبی شد B-))تازه اون پیرمردی که شب می خواد بخوابه چه گناهی کرده؟
یادمه پارسال تو عید رو پام غیر داغ ریخت سوخت خونه مامان بزرگم اینا بودم هیچی نگفتم رفتم روش اب سرد ریخت و با پستش کند و رفتم داخل خونه مامان بزرگم اینا هم شب اول نفهیدن خلاصه بعد یه هفته رفتم دکتر گف سوختگی شدید باید هر روز بری بخش سوختگی روش را بسابند و کرم بزارن تو بخش سوختگی با یک صحنه هایی مواجه شدم که از شنیدن صدای ترقه هم می ترسم :-ss

3ggerman

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

سیگاری با من , پیازی با پدر ! :D ( خیلی استاندارد البته , و صد البته بهینه و هدف مند از پیازی ها استفاده میشه , هر یک ساعت یکی ! ( اینجا گرونه پیازی :D )

آتیش پارسال هم با اجاق گاز مسافرتی ها بود ! :D

lof

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
پلى تكنيك تهران
رشته دانشگاه
مهندسى معدن

آها داشت یادم میرفت

من تمام محمولم از عموم میرسه :D

عموم معاون مدرسهس بعد تو این مدت هر چی طرقه میگیره از اینو و اون میده به من :D

خیلی حال میده مفت و مجانی :D

• شروع کننده موضوع

TMNT

علی‌سینا
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

کا هر سال صبح روز چهارشنبه سوری میریم و ترقه های نزده شده رو از رو زمین کش میریم و میزنیم!

alex delpiero

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی (شعبه دیگری ندارد ...)
شهر
کرج
مدال المپیاد
سال 1388 قبولی المپیاد نجوم مرحله اول ، سال 1389 و 1390 قبول مرحله اول المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی برق

من دو ساله هیچ کاری نم یکنم
ترجیح می دم فیلم های صدا سیما رو ببینم :D
آخه آدم پول بی زبون و خرج هزار چیز دیگه می تونه بکنه ...

RIZE$H

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

یه سال دقیقا یادم نیس.....داشتم همین جوری برا خودم راه می رفتم....تو حال و هوای خودم بودم...
داشتم از جلوی یه خونه رد می شدم....یه باره چند تا پسر از اون ور در .... X-(.. چهار و پنج تا سیگارت انداختن جلو پای من.....جاتون خالی....یه سکته ی کامل زدم !

mc.zeus

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
tehran
مدال المپیاد
Physic&#39;s bronze medal

چارشنبه سوریه چن سال پیش بود رفته بودیم اردو یزد. چقد خندیدیم. ملت فشفشه روشن میکردن. رفتیم بازار که ترقه مرقه بخریم گفتیم کپسولی دارین؟ همچین با تعجّب گفت ترقه؟ نه مردم نفرین می‌کنن. !!!!! بعدش بچهای ما یواشکی از تهران آورده بودن. ما تو دبیرستان سمپاد یزد بودیم اونجارو ترکوندیم بعدش دیدیم بچهای محل همه دم دره مدرسه جم شده بودن با تعجّب. همه فککشون افتاده بود. نمیدونستن چیه اینا آصن.
راستی برید از ناصر خسرو اسید بوریک بخرین بریزین تو الکل آتیش بزنین سبز میشه. لااقل این یه کارو بکنین. به خدا خطر نداره

Karo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
سنندج
دانشگاه
دانشگاه تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

من که 2 هفته قبل از چهارشنبه سوری چند سال پیش وقتی کلاس 5 بودم سوختم صورتم کاملا سوخته بود ابرو ، پلک و مو نمونده بود دست راستمم کامل سوخته بود تاول زده بود همشم به خاطر دینامیتا بود :( هفته بعدشم امتحان تیزهوشان داستم :-ss خوشبختانه دست چپم سالم بود 1 هفته ای چپ دست شدم :D به بدبختی قبول شدم و از اون وقت به بعد چهارشنبه سوری ها بیرون نمیرم :D

بالا