• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

غذای سلف دانشگاه

• شروع کننده موضوع MRA
  • تاریخ شروع

Iman Rage

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
نه اینور نه اونور
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1394
پاسخ : غذای سلف دانشگاه

کم کم به این نتیجه,رسیدم کلا هر چی با غذا میدن بگیرم.مثلا اگه با غذا ماست میدن به طور غیر مستقیم دارن میگن بدون این پایین نمیره...

Saeid1997

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد صدوقى
شهر
يزد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
هوافضا

ماهی عالیه
کوبیدش خامه
ولی به نظر من در کل بد نیست
و اینکه اگه آبگوشتم قرار باشه بدن جایه گوشت سویا میریزن توش

زهرا27

بریزءیس
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زاهدان
شهر
زاهدان
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
الزهرا_خواجه نصیر
رشته دانشگاه
کامپیوتر

غذای سلف برق خواجه نصیرم افتضاحه.باورم نمیشه کار من به غذا پختن رسیده باشه ولی رسیده ~X(

Backstreetboy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

قدیم خیلی بهتر بود کیفیت غذاها...
رفته رفته بدتر شد.
با عوض شدن مسئولین...

Dr

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان گرگان
شهر
گرگان

از اقوام که امی کبیر درس میخونن گفتن به عینه مشاهده شده بسته سبزی رو فقط طناب دورشو باز میکنن بعد میریزن تو خرد کن . :-&
نخورید اونارو....

نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از Dr :
از اقوام که امی کبیر درس میخونن گفتن به عینه مشاهده شده بسته سبزی رو فقط طناب دورشو باز میکنن بعد میریزن تو خرد کن . :-&
نخورید اونارو....
حتی اگه بشورن بازهم توانایی خوردن قرمه سبزی و کوکو سبزی امیرکبیر امری است به غایت دشوار که در ظاهر سهل نماید ولیکن بدون نوشابه ازگلو پایین نرود

niiimaaa

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
اژه ای ۲ اصفهان
شهر
ISF
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
سخت افزار

دو سه روز پیش چند مین دیر رسیدم سلف. دوست (!) عزیز (!!) و گرامیمون (!!!) فرمودن غذا تموم شده، و برای خودش به اندازه ی ۲-۳ تا غذای ما بدبختا کشید برد :|
نمیفهمم این حرکتا ریشه فلسفی داره، ریشه عرفانی داره، چی داره... واقعا شاهکارن...

shatoonak

Tulip
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ن.ج.ب.ا.د
سال فارغ التحصیلی
94

غدا های سلف مرکزیمون عی بدک نیس.ولی سلف خوابگاه غداهاش مزخرفه.من وقتایی که میرم خونه عین قحطی زده ها برخورد میکنم با غداهای مامانم :)) :P
دلم هم میزنه تو ظرفای سلف غدا میخورم :rolleyes:
دوغ که میدن بهمون انگار آب نمکه #S-:
کباباش کمربنده به قول یکی از دوستان عزیزمون

اصن من فقط ذرت مکزیکی های بوفه فنی رو دوس دارم :D

نام مرکز سمپاد
چهارراه لشگر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97

به نقل از آرشــــــــ هاشمی :
خدمت دوستان امیرکبیری هم بگم
پارسال توی لوبیا پلو سوسک پیدا شد
و دقیقا من دیدمش
آب سوسک قشنگ درومده بود به خورده لوبیا پلو رفته بود
خود سوسکم که...
همین پارسالل آخراش کوبیده رو میشد از ی رفش گرفت اورد بالا و بعد صاف نگهش داشت
همین پارسال بعد از یک ماه از گذشت ترم مرغ دادن نپخته بود ی طرف بوی بدی میداد و همون باعث شد من و از بین بقیه ک میشناختم 7-8 نفر دیگه مصموم بشن
پارسال همین اوایل ترم بود توی ساندویج سلف کالباس تاریخ گدشته ریخته بودن و بعد گندش درومد و در عین ناباوری پیمانکار سلف عوض نشد
و نهایتا بعد از عید همین امسال بود که توی سلف پسرا ساعت 12:30 ظهر که شلوغ ترین تایمه سلفه آأم پیدا نمیشد ک بره غذا بخوره
شت شت شت !! با این اوصاف غذای سلف رو میتونی بخوری ؟:))

من یه بار باقالی پلو عشو بالا اوردم ازون به بعد دیگه هیچ وقت هیچ کدوم از مرغ هاشو رزور نکردم :))

saeedkhorsand

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
داراب
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

غذای اینجا خوبه
میشه خوردش...
در کنار چیزایی مث بیف استراگانف و فراید چیکن وجود منوی مزخرفی مثل تن ماهی با برنج خیلی تو ذوق میزنه
فردا رو هم دیر اقدام کردم رزرو نشد :-s

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

من از غذای سلفمون واقعن راضیم . تنوع غذاییش نوع غذاهاش خوبه . جوجش کبابش زرشک پلو با مرغش قورمه سبزیشو ماهیشو از همش بیشتر دوست دارم . خیلی هم زیاد میدن سه چهارمشو می ریزم دور :( کنار غذا فقط ماست میدن شبهام دلستر دوغ میوه ک من شام نمیگیرم ولی غذاهای شبشم بچه ها راضین .

فقط یه سبزی پلو با تن ماهیش بده و شام تخم مرغ قارچش ک مواد خامشو میدن ک میشه یه انتخاب دیگه کرد :د

قیمت غذاهامونم ثابته خدایی خ می ارزه 950 تومنه فقط ماستش 500 عه خو..
یا صبحانه ک مثلن 1600 عه یه شیشه مربا کامل میدن یه شیر 2500 تومنی . یا دو تا پنیر 1500 عی .

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک

اینجا من ندیدم به جز وسط روز که نمیشه برای غذا رفت خوابگاه کسی زیاد از خود خوابگاه غذا بخره. معمولا اینجوریه که هر بخش که تقریبا ۱۲ نفر بچه داره بچه ها تقسیم میکنن هر شب یکی شام میذاره همه میخورن.

معمولنم هر کی ببینه تو یخچال چیزی خالی شده میخره. پول و هزینه برق رو که خود خوابگاه میده، اب هم که اینجا کلا مجانیه.

یه چیز دیگه هم که خیلی معموله پیتزا های اماده میخرن توی فریزر میذارن هر وقت گشنه شدن گرم میکنن میخورن.

چون نهایتا هم هفته ای دو یا دیگه ماکسیمم سه روز کلاس دارن همیشه یه نفر وقت میکنه غذا بذاره.

خوبیش اینه که خیلی زود با هم دوست میشن و اشنا میشن.

salamak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپياد زيست
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

ما سلفمون خوبه. باورتون نمیشه استنبولیش خوشمزه ست حتی! کلا غذاهاش خوبن. همه رو من نخوردم، هم یه سریا رو ادم دوست نداره هم اونقد نمیمونیم که بخوام بگیرم هی. کنارش م بسته به غذا دوغ ماست ترشی سالاد سبزی لیمو و گوجه (البته جزو غذا محسوب شه فک کنم ) م میدن. حتی ماست و خیار م میدن!
خلاصه که راضیم ما، سلفم به شدت شلوغ میشه ساعت 12 و اینا..بسته به غذا بعضا جای نشستنم نیست، بعضیا سینی هاشونو برمیدارن میرن بیرون.
به ما م خیلی میدن، ولی خب اگه بگی کمتر میریزن برات.

nassim#m

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

20251196939645597316.jpg

منوی شام ما این شکلیه.که تا سقف پنج تومن هشتاد درصدش تخفیفه .و خب طبیعتا این منو واسه هرشب فرق میکنه.یا اینطوری میشه رزرو کرد یا اینکه فقط غذا گرفت که معمولا برنج و ایناست.

*از مدافعین سلف دانشگاهم من :))

• لایک
امتیازات: ----

einistein

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Jk
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
H
رشته دانشگاه
H

به نقل از niiimaaa :
دو سه روز پیش چند مین دیر رسیدم سلف. دوست (!) عزیز (!!) و گرامیمون (!!!) فرمودن غذا تموم شده، و برای خودش به اندازه ی ۲-۳ تا غذای ما بدبختا کشید برد :|
نمیفهمم این حرکتا ریشه فلسفی داره، ریشه عرفانی داره، چی داره... واقعا شاهکارن...
منم ی بار دیر رسیدم (یه ۵ دقیقه) رقتم که غذا بگیرم مسئولش گفت که غذا تمام شده بیا فقط سس و برنج مونده :))) غذاش پلو تن ماهی بود . حالا فرض کن خود مسئولاش داشتن اون سمت سالون خودشونو خفه میکردن :))

einistein

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Jk
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
H
رشته دانشگاه
H

به نقل از MorteZ :
:||||||
شعط !

+
ما تازه کلا دو بار طالبی دادن با شام خر کیف شدیم بعد ... :|||
:)) نایس
تازه با تغییر فصلم آپشنای جدید بهش اضافه میکنن :D

زهرا27

بریزءیس
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زاهدان
شهر
زاهدان
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
الزهرا_خواجه نصیر
رشته دانشگاه
کامپیوتر

جدا از غذای سلف اینجا مه افتضاحه خود سلف یه قیافه ایه که عمرا آدم دلش بشه که تو سلف غذا بخوره :D

Minority

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
گلُزوادر

ظاهرا اگه می خواید از جریان غذا خوردن لذت ببرید،برید فردوسی.درسو که همه جا میشه خوند. :-"

قاصدک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیهق

سلف علوم پزشکی مشهد از فردوسی جداست و غذاهاش خوبن، ظرفا هم مث ظرفای خونه بشقاب و دیس چینی یا ملامین هستن و از این استیل چند قسمتیا نیستن. کوبیده و مرغ و جوجه و ماهیش خوبن، شبا هم یه سری غذاهاش مشترک با منوی ناهاره مث قیمه و کوبیده و اینا، یه سری هم خوراک داره مث کنتاکی و شنسیل، خوراک لوبیا، کتلت و همبرگر و اینا که کنارش سوپ هم میدن. کلا با غذا یه چیز میدن همیشه، ماستی دوغی، ماست و خیاری، دورچینی... فقط ماکارونیش یبار من رزرو کردم سرد بود، و استانبولی و اینا هم کلا دوست ندارم، خورش کرفسش هم خوب جا نمیوفته. میوه هم هفته ای دوبار اینا میدن. در کل خوبه. قیمتشم نهصد و پنجاه تومن.
http://s7.picofile.com/file/8250128750/DSC_0087.JPG http://s7.picofile.com/file/8250128926/DSC_0109.JPG

Minority

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
گلُزوادر

به نقل از قـاصـدکـــ :
سلف علوم پزشکی مشهد از فردوسی جداست و غذاهاش خوبن، ظرفا هم مث ظرفای خونه بشقاب و دیس چینی یا ملامین هستن و از این استیل چند قسمتیا نیستن. کوبیده و مرغ و جوجه و ماهیش خوبن، شبا هم یه سری غذاهاش مشترک با منوی ناهاره مث قیمه و کوبیده و اینا، یه سری هم خوراک داره مث کنتاکی و شنسیل، خوراک لوبیا، کتلت و همبرگر و اینا که کنارش سوپ هم میدن. کلا با غذا یه چیز میدن همیشه، ماستی دوغی، ماست و خیاری، دورچینی... فقط ماکارونیش یبار من رزرو کردم سرد بود، و استانبولی و اینا هم کلا دوست ندارم، خورش کرفسش هم خوب جا نمیوفته. میوه هم هفته ای دوبار اینا میدن. در کل خوبه. قیمتشم نهصد و پنجاه تومن.
http://s7.picofile.com/file/8250128750/DSC_0087.JPG http://s7.picofile.com/file/8250128926/DSC_0109.JPG

نه دیگه،نه؛تمام حس و حال سلفِ به اون سینی ـاست،اینو دیگه زیر بار نمی رم!

بالا