• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

همایش زیست اهواز

• شروع کننده موضوع

مهتاب

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
دانشگاه
BUMS
رشته دانشگاه
Med
سلام .. میخواستم ببینم کسی درباره این همایش اطلاع داره به من خبر بده !! برای شرکت .

ممنون بای (;

vesal

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اهواز
مدال المپیاد
یه زمانی المپیادی بودم
پاسخ : همایش زیست اهواز

امروز اومدن از روی پشت بوم یه بنر بـــــــــــــزرگ آویزون کردن اینور!
سایتشون هنوز باز نشده!
فکر کنم اینه:
www.spc2011.com
یعنی مال همایش شیمی و فیزیک اینه اما زیست بنرش خیلی بالا بود آدرس سایتو ندیدم!

parnian.d

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزنگان1 بندرعبّاس
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

اینکه مال فیزیکه!
مشابه همون همایش شیمی ه؟ یعنی کشوری؟

Parpari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اهواز

کشوریه اینم فکر کنم
سایتش راه افتاد
اما هنوز صاحبش معلوم نیست کیه :-w :)) :D
www.sbc2011.org
اینم آدرسش :D

fateme73

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان اهواز
شهر
اهواز
مدال المپیاد
دارم واسه المپیاد شیمی میخونم.

خب بچه های بسیار اکتیو سمپاد اهواز یک همایش دیگه هم دست و پا کردن:
دومین همایش زیست شناسی و زمین شناسی سمپاد اهواز
احتمالا همایش خوبی از آب در میاد...شما هم اگه میخواید شرکت کنید بجنبید.همایش در دو بخش ارائه مقالات و آزمایش انجام میشه.

amir.mr

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلايه داران
شهر
اهواز
مدال المپیاد
زيست،رياضي...همشونم در حد مرحله اول :D
دانشگاه
شهيد بهشتي
رشته دانشگاه
پزشكي

میخوام لحظه به لحظه اتفاقات این همایش رو اینجا بذارم! :D
مبنای ساعت،نوت بوک خودمه!
با اینکه قرار بود همایش در ساعت 9 شروع بشه،با اندکی تاخیر در اعت 9:06 دقیقه شروع به کار کرد.
تلاوت قران تا ساعت 9:10
پخش یه نماهنگ زیستی که بر خلاف گفته ی مجری،توسط دانش اموزا ساخته نشده بود،بلکه از یه سایت دانلود شده بود که اسم سایت هم زیرش بود و حتی اون رو هم عوض نکرده بودن!
ساعت 9:15دقیقه،نماینده ی اسپانسر( لیدیس) شروع کرد به سخنرانی
ساعت 9:27 سخنان اسپانسر تموم شد
اولین مقاله با عنوان ایمپلنت دندان توسط خانم مصباح از فرزانگان 1 شیراز شروع شد(بزرگترین اشکال کارشون اینه که مقاله قبل از اینکه زیستی باشه،پزشکیه،همچنین خیلی با دید علمی به مسایل نگاه نکردن و صرفا یه سری اطلاعات عمومی رو ارائه میدن)
در ساعت 9:44 مقاله اول با کلی فول تموم شد! (;
در ساعت 9:46 مقاله دوم درمورد اهدای گامت توسط خانم احمدی از فرزانگان1 اهواز شروع شد(به نظر میرسه همه ی تماشاگرا از فرزانگان 1 اهواز باشن!اخه واسه هیچکی دست نمیزنن،جز نماینده های خودشون! :)))
مقاله نفر دوم در ساعت 9:56 دقیقه تموم شد.
در ساعت 9:58 دقیقه مقاله سوم در مورد موسیقی درمانی توسط خانم حاج جعفری و مرادیان از فرزانگان کرمان شروع شد.
در ساعت 10:10 مقاله سوم هم به پایان رسید.
در ساعت 10:15 مقاله چهارم با عنوان دیالیز نوین با استفاده از نانو الیاق توسط خانم قربانی از فرزانگان امین 1 اصفهان شروع شد.
ساعت 10:17 دقیقه،هنوز اسلایدهای پاورپوینت اماده نشده و همه منتظرن.
ساعت 19:18 دقیقه بالاخره بعد از 3 دقیقه مشکل حل شد.
نکته جالب،طرز بیانشون بود که ادک خیلی یاد بلوتوس قهوه ی تلخ میفته! :D
در ساعت 10:26دقیقه مقاله چهارم هم تموم شد.بنظر من،این جالب ترین مقاله همایش تا اینجا بود و اگه من داور بودم،بقیه رو دیگه گوش نمیکردم!این از بقیه شون خیییلیییییی بهتر بود! :D
در ساعت 10:28 دقیقه قراره یه استراحتی کنیم!در این مدت هم داره یه نماهنگ در مورد اصفهان پخش میشه که توسط خانم قربانی تهیه شده و خیلی قشنگه...
این موسیقی استراحت هم بدجور رو اعصابه،یهو صداش کم و زیاد میشه! :|
در ساعت 10:40دقیقه استراحت تموم شد
ارائه دهنده داره از روی کاغذ روخوانی میکنه... :|
در ساعت 10:45 مقاله ی اقای مکارم از شهید اژه ای اصفهان در مورد هوش و حواس گیاهان شروع میشه.متاسفانه خیلی استرس داره! :|
در ساعت 11:01 دقیقه هم مقاله ی پنجم تموم شد...
در ساعت 11:06 دقیقه مقاله خانم دلبری از فرزانگان 1 تهران در مورد رفتارشناسی جنسی ماکیان شروع شد....
متونستن به جای کلمات انگلیسی،از معادلهای فارسیشون استفاده کنن!
کلا بحث اکولوژیکی جالبیه... :D
اهنگ پت و مت خیلی باحال بود! :))
در ساعت 11:17 دقیقه مقاله تموم شد!خیلی کارشون خوب بود!این مقاله هم پتانسیل اول شدنش رو داره... :D
در ساعت 11:19دقیقه مقاله خانم رستمی از فرزانگان سمنان در مورد آب مغناطیسی شروع شد...
کلا این مقاله اگه توی همایش فیزیک شرکت میکرد،شانس بیشتری برای مقام اوردن داشت! :|
شکرلله که این اخرین مقاله است...فکر کنم اگه 2تا مقاله دیگه بیشتر مونده بود،زخم بستر میگرفتم! :|
ساعت 11:32 دقیقه مقاله اخر هم تموم شد...واقعا جانکاه ترین لحظات عمرم رئ سپری کردم تا این مقاله(که اصلا هم ربطی به زیست نداشت) تموم شد... :|
در ساعت 11:37دقیقه نماینده ی داورا داره میاد روی سن تا نتایج رو اعلام کنه...
خیلی سوز داره مدیر سه تا مرکز تئ همایش شرکت دارن به عنوان مهمان ویژه،ولی مدیر ما اینجا نیست... :((
اعلام نتایج در ساعت 11:42دقیقه
رتبه سوم:خانم قربانی از اصفهان
رتبه دوم:خانم احمدی از اهواز(اگه منصف باشیم...بیخیال انصاف،یه مشت عدد جمع اوری شده از نت و اسم مدرسه و شهر کار خودشو کرد دیگه!!اقا حق میزبانی دارن دیگه! :))
من که میگم تهرانیا اول شدن!هنوز که اعلام نشده!
وووووووهوووووووووووو!
رتبه اول:خانم دلبری از تهران!
نفرات بعدی هم دارن به ترتیب روی سن میان تا یه تندیس به رسم یادبود دریافت کنن...
مراسم،مراسم خوبی بود،ولی خداییش داوریا...بیخیال بابا!تموم شد،رفت دیگه!امیدوارم گزارش خوبی باشه! :D

negar.mr

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ٢
شهر
اهواز
دانشگاه
علوم پزشكي فسا
رشته دانشگاه
پزشكي

با تشکر از آقای alone in the dark خیلی گزارش خوب و کاملی رو باجزییات مطرح کردن ...
من خودم هم صبح و هم بعدازظهر توی دو بخش همایش به عنوان شرکت کننده حضور داشتم ...
واقعا که نمیدونم چی بگم...از افتضاحم بدتر بود...
مخصوصا بعدازظهرتو بخش تشریح و آزمایشگاه ...آخه خودتون بگین نباید برای داوری یه همایش کشوری یک هیئت داوران بزارن؟؟؟؟؟؟
ولی برای همایش زیست اینجوری نبود...یه داور گذاشته بودن که دبیر علوم راهنمایی یکی از مدارس معروف اهواز بود...
حالا بذارین از بی نظمیشون بگم....حیاط مدرسه ی شهید بهشتی رو غرفه بندی کرده بودن...غرفه های اول که مال فرزانگان1اهواز بود
وقتی مسابقه شروع شداول از همه تشریح شش وچشم گاو بود که مال فرزانگان1اهواز بود...بعدش تشریح کبوتر که بازهم مال فرزانگان1اهواز بود
که به نظرم کارشون خیلی خوب بود...بعدشم تشریح ماهی مرکب از فزانگان1 اهواز ...بعداز این تشریح مسابقه نظم خودشو از دست داد ...
و هم زمان چندتا تشریح شروع شد که منجربه این شد که داور مسابقه اصرار داشت که دانش آموزان زودتر کارشون رو تموم کنن...میدونید برای چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برای اینکه یکی از گروه های شهید بهشتی میخواست موش سزارین کنن...من همون موقع داشتم تشریح رتو که مال پسرایه مدرسه ی طلایه داران اهواز بود رو نگاه میکردم...
واقعا عصبی شدم چون وقتی اونا داشتن تشریح میکردن نه برای گروهشون میکروفون اوردن و داور تا آخر تشریحشون نیستاد و رفت...امده بودن یه میز گذاشته بوده وسط راه برای گروهی که میخواستن موش سزارین کنن...و مردمو اونجا جمع کرده بودن ....آخه این به نظرتون یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟خب مشخصه می خواستن اعلام کنن که این گروه اوله....
تازه همه ی موشا هم مرده بودن..... آخرش هم اول شدن.......

بالا