• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سؤالات و مشکلات در استفاده از سایت

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه
طراحی لباس
پاسخ : سؤالات و مشکلات

ما میتونستیم اصلا همچین نظر سنجی رو نذاریم ، همونطور که تا حالا سابقه نداشته گذاشته بشه !
چطور سابقه نداشته؟!! پارسال هم این نظرسنجی بود. یکی‌م تو آرشیو دیدم که مال سال 2010 بود. به جز اینا نمیدونم باز بوده یا نه...
و اینکه، رای دهنده ها چطور قراره علّت عدم رضایتشونو تو این نظرسنجی اعلام کنن؟ بالاخره اگه فقط قرار باشه یکی دو تا گزینه انتخاب کنیم فایده‌ و کاربردش که بیشتر از پ.خ دادن به خود مدیرا یا داخلیا نیست، هست؟

نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مدیریت کسب و کار

پوریا جان ما که دشمن تو نیستیم!
تو هم مثل ما ای. قبل این که مدیر باشی یه کاربری!
منم مثل تو به فکر پیشرفت فروم هستم. (البته اگر تو هم هستی)
ببین عزیز من. شما چند جا توی انتخاب مدیرا اشتباه کردین خودتونم میدونین اما نمیخواین قبول کنین خیلیا هم قبول دارن حتی همونایی هم که نمیخواستن مستقیم بگن با زبون بی زبونی گفتن ولی خودتونو زدین به اون راه.
دوست عزیز من! من نگفتم زمانش این موقع بده. من میگم نتایجو نشون بدین که ما از صحت انتخابای شما و بازخورد اون مدیرا مطمئن شیم. (ببین حتی نمیگم حق با منه. میگم با توئه!)
چرا حمله میکنین به آدم؟ یکی از اولین مواردی که یه مدیر باید باهاش روبرو بشه همین انتقاد هاست!
.
هرچند میدونم حرف هام فایده ای نداره. میدونم اتفاقی نمیفته. ولی حرص میخورم رفتارا و جواباتونو که میبینم. حرص میخورم رویه مدیریت این جا رو میبینم. قول داده بودم بکشم کنار از این قضایا ولی شما نمیذارین. انگار مافیاست. اگر کسی حق رو به ما بده برکنار میشه از مدیریتش!
.
شما هیچوقت جواب درست نمیدید. با مغلطه کردن بحث رو دور میزنین. بابا جان یه بار هم ک شده بگین درسته ما اشتباه کردیم فلان جا. عجبا ...
.
امروز تا 8 کلاس دارم. ساعت 9 اینا میام یه مطلبی راجع به مدیریت آماده کردم، مینویسم لطفا حتما بخونش. احتمالا بدردت میخوره.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

سلام.
۱-آموزش نقل قول کردن یه پست تو پست خودمون یا تو پ.خ جایی هست؟ فقط باید کدشو کپی کرد؟
۲-میگم یه وخ زشت نباشه انجمن فیزیک مدیر نداره

Pouria.K

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
Tehran-Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از پری ناز :
چطور سابقه نداشته؟!! پارسال هم این نظرسنجی بود. یکی‌م تو آرشیو دیدم که مال سال 2010 بود. به جز اینا نمیدونم باز بوده یا نه...
و اینکه، رای دهنده ها چطور قراره علّت عدم رضایتشونو تو این نظرسنجی اعلام کنن؟ بالاخره اگه فقط قرار باشه یکی دو تا گزینه انتخاب کنیم فایده‌ و کاربردش که بیشتر از پ.خ دادن به خود مدیرا یا داخلیا نیست، هست؟
بنده عذر میخوام ، نمیدونستم ، من تو این 2 سال ، ندیده بودم.
علت عدم رضایتش رو میتونه انتقادات و پیشنهادات انجمن مربوطه مطرح کنه ، میتونه پ.خ بده به خود مدیر اگه خیلی دنبال بهبود اوضاع انجمن هست ، و میتونه به داخلیا بگه ! بعد نظر سنجی هم مطمئنا مدیرانی که رای بالایی از نارضایتی رو داشته باشن ، حتما تحت فشار قرار میگیرن و دلیل خواسته میشه ازشون ! و البته ، اگه شما انتقاد نکنین از مدیرا ، ما فقط جواب مدیر رو میشنویم و ممکن هم هست قانع بشیم ، ولی وقتی شما ها بیاین و بگین به این دلیل و اون دلیل ، ناراضی هستین از مدیر مربوطه ، ما برا تک تک انتقادات جواب میخوایم و اگه تغییر نکنه ، مطمئنا تغییرش میدیم !

امیر : تا وقتی اینجوری فکر کنی که مافیا هستش و اینا ، ما خودمونو بکشیم هم فرقی نمیکنه به خدا قسم :D

نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مدیریت کسب و کار

نه با یکی نه با دوتا بلکه با سه تا از مدیرایی که "استعفا دادن" صحبت کردم و فهمیدم که دقیقا وقتی بر خلاف همین مافیایی که وجود نداره عمل کزردن، استعفاشون دادن! پس حداقلش اینه که من میتونم بگم انتخاب مدیریت خیلی هم صادقانه نبوده

galexy-A.R

کهکشـــــــان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Bushehr
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

-این فقط یه نظرسنجی کلی ه که مدیریت علاقمند شده انجام بده.ربط به هیچ داستان و جریان دیگه ای نداره. شما شرکت کنید ما هم تشکر میکنیم. در راستای نیاز کاربران، همچنان بهترین راه اینه که گزارشاتی از عملکرد منفی، و حتی مثبت! مدیر انجمن موردنطرتون که توش فعالیت دارید رو، به داخلی ها پیغام خصوصی بفرستید. تغییری ایجاد نشده. حتی اگر سوال نباشه و اعلام عدم رضایت باشه، باعث میشه یک نگرش نسبت به عملکرد مدیر انجمن بوجود بیاد برای ما و بتونیم تشویقش کنیم یا تذکر بدیم. پس همچنان تبلیغ برای پ خ هاتون! ممنون.

-شاید تعجب کنید ولی ما《میفهمیم》 که انتخاب گزینه ی رای مخالف به مدیر انجمن ، یعنی با عملکردش مشکل داشته اون کاربر. خیلی قابل فهمه موضوع. اما ممنون بازم.

- استفاده از عبارت هایی مثل فیلم کردن و مسخره اش رو دراوردن و غیره در شروع بحث یعنی تنش. یعنی حمله کردن. وقتی به پاسخ همکار ما میگید حمله، پس منصفانه ست بگیم شما هم رعایت کنید لطفا در اینده.

- من لازم میبینم یه روال ی رو اطلاع رسانی کنم به کاربران . یه مروری انجام بدم روش.مدیران داخلی مدیرانی رو بعنوان انجمن انتخاب میکنند. طی انتخاب شما تلاش میکنید نشون بدید مدیر مناسبی هستید. انتخاب انجام میشه. مسئولیت واگذار میشه به مدیر انجمن. از اینجا، داخلی ناظره. اگر اشتباهی رخ بده.مدیر انجمن مسئوله که مدیر خوبی باشه. به داخلی توضیح میده دلایل تشخیصای مدیریتیش رو. و تذکر میگیره. تشویق میشه. قابلیت برکناری یا استعفاش هم هست. اگر مدیرانجمن اشتباه کنه میگیم مدیر انجمن چرا اشتباه کرده.نمیگیم داخلی اعتراف کن یه مدیر انجمن اشتباه کرده. تشویق هم بشه مدیر انجمن خوب کار کرده. خودش تشویق میشه و میشه مدیریت مطلوب. و هدف اینه که به مدیران انجمن کمک کنیم که بهترین عملکردشون رو داشته باشند. مدیران داخلی با نظارت.کاربر هم با رعایت قوانین ساده ی تاپیک و عدم نیاز به هشدار!

مدیران داخلی وظایف دیگه ای هم دارند. به نوبه ی خودشون نظارت میشن از رده ی بالاتر. اگه مدیر داخلی اشتباهی کنه، که بعید نیست ادمی ه! ارشد ها محکوم نمیشن. با روند مشابه. و گرنه با هر مشکل مدیر انجمن ، تا خود مدیر کل رو باید برکنار میکردیم. گفتم که اگر یه روز یه کاربر فرضی، هدفش پیدا کردن انتقاد از مدیران داخلی بود، اشتباه مدیر انجمن راهش نیست،میتونه از یه طریق دیگه اقدام کنه.

-بحث استعفا هم ربطی نداشت. سوال و مشکلی هم ندیدم توش.

-بحث درباره ی نظرسنجی تموم شده است. توضیحات تقریبا کامل، و صریحی دادیم این بار. توقع میره که هرپستی از این به بعد، جزو سوالات ، یا مشکلات کاربران باشه. پست نامربوط پاک میشه. متشکرم.

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

به نقل از The Merovingian :
چرا نوشته‌ها تو ح.ب ایتالیک میشن خود به خود؟
تنظیمات دیفالت اینطوریه باید تنظیماتشو درست کنن :-"

نيـــــاىْ

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

چند روزه سایت مشکل داره ظاهرا خیلی وقتا اینو نشون میده
samp.png

این مشکل درست نمیشه؟ :-"

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

برو یه چایی بخور برگرد رفرش کن درست شده :-"

نيـــــاىْ

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از sadlove :
برو یه چایی بخور برگرد رفرش کن درست شده :-"

خب مثن بیست دقیقه - نیم ساعت اینجوریه ;;)

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

به نقل از Niayesh.R :

خب مثن بیست دقیقه - نیم ساعت اینجوریه ;;)

خب چایی هم تا اب بذاری جوش بیاد یه چایی لیوانی درست کنی بخوری 20 مین میشه :د :- معتاد

حرف چند روز نیست . تابستون تا حالا ک من بودم اینجوری بوده گاهی :د

زیاد گیر ندین :د کنار اومدیم باهاش :د

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

واسه اینکه بیست دیقه نیم ساعت طول می‌کشه تا یکی از مدیر کل‌ها ببیننش و برن درستش کنن :-"
البته در صددیم این مشکلات رو رفع کنیم...

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

چرا مثل قبل به مناسبت های مختلف لوگو اون بالا عوض نمیشه؟

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

همه اینا از این تاپیک گرفته شده. : )

Ramezan_Small.png

Fin_Icon.png

book_logo_re.png

Small_1.png

index.php

index.php

و...

تو اینجا هم کلی لوگوی دیگه میشه پیدا کرد.

×البته الان سایت بازم عضو فعالی گرافیست داره که لوگو طراحی کنن برا مناسبت های مختلف.

نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مدیریت کسب و کار

به نقل از Farz :
×البته الان سایت بازم عضو فعالی گرافیست داره که لوگو طراحی کنن برا مناسبت های مختلف.

بله داره :-" خیلی هم حرفه ای هستن!

Shaghayegh11

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
سیرجان-کرمان
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

این علامت بن شده که هست زیر عکس پروفایل بعضیا،چیه داستانش؟بن درخواستیه؟یا هر کی به هر دلیلی بن میشه،اینجوری میزنه؟

بالا