• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سؤالات و مشکلات در استفاده از سایت

آیدا :)

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا(ع)
شهر
لاهیجان
پاسخ : سؤالات و مشکلات سایت

به نقل از ♥hastikhanoom♥ :
من تا حالا ندیده بودم. الانم ندیدم،کجاست؟ :-<
برین تو آمار فعالیتتون همون بالای زمان فعالیتتون نوشته شده : )

• لایک
امتیازات: h@di

Anee

کاربر تحت فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک.
شهر
.

به نقل از YaSm!nA :
من فقط تو بانگ خودم میتونم از اسمایل ها استفاده کنم...
مثلا وقتی بخوام یه بانگ جدید بنویسم یا به کسایی ک بهم نظر دادن ج بدم تو بانگ خودم ....
و وقتی میخوام تو بانگ بقیه بهشون نظر بدم...به اسمایل دسترسی ندارم! :|

:))

خب کپی شون کن:)

×میگی تو بانگت دسترسی داری، بعد وقتی میخای بانگ جدید بنویسی دسترسی نداری؟ :))

YaSm!nA

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان حکیم زاده
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
98
تلگرام

به نقل از لیـلآ :
:))

خب کپی شون کن:)

×میگی تو بانگت دسترسی داری، بعد وقتی میخای بانگ جدید بنویسی دسترسی نداری؟ :))

نه نه ...
تو بانگم دارم....
وقتی میخوام ب بانگ کسی نظر بدم ندارمشون!

Anee

کاربر تحت فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک.
شهر
.

به نقل از YaSm!nA :
نه نه ...
تو بانگم دارم....
وقتی میخوام ب بانگ کسی نظر بدم ندارمشون!

ای بابا، خب از تو بانگ خودت کپی کن.

YaSm!nA

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان حکیم زاده
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
98
تلگرام

به نقل از لیـلآ :
ای بابا، خب از تو بانگ خودت کپی کن.
^-^
خخخخخخخ
راهش همینه فقط ؟!
فک میکردم مثلا ی کلیدی ...چیزی باید بزنی تا اسمایلا بیاد بالا....
اینجوری ک سخته :))

Shaghayegh11

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
سیرجان-کرمان
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از ♥hastikhanoom♥ :
من تا حالا ندیده بودم. الانم ندیدم،کجاست؟ :-<
مشخصات-آمارفعالیت

Agent 47

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نظرم قوانین سایت جزو احمقانه ترین چیز های موجوده که شرایط رو در نظر نگرفته و به تبع اون رفتار مسخره مدیرا رو شاهد هستیم.
این که قابلیت نقل قول گرفتن چند گانه رو تو سایت نذاشتین و بعد گیر می دید که پست متوالی نفرستید! خب برای جواب دادن به چند نفر باید به صورت دستی نقل قول کرد که در اون صورت اسم فرد رو نمی نویسه. اگه نمی دونید نقل قول چند گانه چی هست یه سرچ بکنید فروم های وی بولتین رو ببینید.
حالا مثلا پست پشت سر هم خیلی بده. ضرر داره. مثل صحبت کردن راجع به همجنس گرایی جیزه. اگه من دو تا پست پشت سر هم بدم نظم سایت کلا به هم میریزه!
حالا من که میخوام به چند نفر جواب بدم چیکار کنم؟ باید دستی نقل قول بگیرم تو کد های سایت اسم فرد رو بنویسم؟ مسخره نیست این؟

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

نقل قول هر پست رو بزن، بعد با کدش کپی کن توی یه پست، اینطوری:

به نقل از Agent 47 :
به نظرم قوانین سایت جزو احمقانه ترین چیز های موجوده که شرایط رو در نظر نگرفته و به تبع اون رفتار مسخره مدیرا رو شاهد هستیم.
این که قابلیت نقل قول گرفتن چند گانه رو تو سایت نذاشتین و بعد گیر می دید که پست متوالی نفرستید! خب برای جواب دادن به چند نفر باید به صورت دستی نقل قول کرد که در اون صورت اسم فرد رو نمی نویسه. اگه نمی دونید نقل قول چند گانه چی هست یه سرچ بکنید فروم های وی بولتین رو ببینید.
حالا مثلا پست پشت سر هم خیلی بده. ضرر داره. مثل صحبت کردن راجع به همجنس گرایی جیزه. اگه من دو تا پست پشت سر هم بدم نظم سایت کلا به هم میریزه!
حالا من که میخوام به چند نفر جواب بدم چیکار کنم؟ باید دستی نقل قول بگیرم تو کد های سایت اسم فرد رو بنویسم؟ مسخره نیست این؟
...
به نقل از شــقایــق :
مشخصات-آمارفعالیت
...
به نقل از YaSm!nA :
^-^
خخخخخخخ
راهش همینه فقط ؟!
فک میکردم مثلا ی کلیدی ...چیزی باید بزنی تا اسمایلا بیاد بالا....
اینجوری ک سخته :))
...

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک

به نقل از Agent 47 :

نه برو پایین "قرار دادن نقل قول" هست اونو بزن. لازم نیست خودت کودشو بزنی. میدونم مسخرس ولی خوب قابل استفادس :D یعنی من حداقل استفاده میکنم ازش :-"

Agent 47

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از ایلیا :
نقل قول هر پست رو بزن، بعد با کدش کپی کن توی یه پست، اینطوری:

.........

به نقل از مازیمون :
نه برو پایین "قرار دادن نقل قول" هست اونو بزن. لازم نیست خودت کودشو بزنی. میدونم مسخرس ولی خوب قابل استفادس :D یعنی من حداقل استفاده میکنم ازش :-"

عججب! این نقل قول من کار نمی کرد :D
ولی به هر حال باز رفتار های مدیریتی رو مخه! مخصوصا قانون پست پشت سر هم ممنوع حتی اگه 4 روز گذشته باشه :))

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

اگر مدیری متوالی بعد از چند روز رو پاک کنه غلطه. گزارش بدید به من. متوالی صرفا توی یه زمان خلافه، مثلا یه پستی دادی چند روز گذشت کسی جوابی نداد میتونی دوباره پست بدی که تاپیک مجدد بیاد بالا. البته نه فقط برای بالا اومدن! یه توضیحی یا همچین چیزی اگر میخای اضافه کنی.

Agent 47

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

در کل مشکل اینه که این چیزا سلیقه ایه.
مثلا من به یکی جواب میدم. به یه نفر دیگه میام بعد 1-2 ساعت جواب میدم. الان پست من باید ویرایش بشه یکی شه؟
خب نه! چون من میخوام به اون فرد دیگه جواب بدم که ربطی نداره به جواب قبلیم و میخوام تاپیک بالا بیاد که ببینه و معقولانه نیست که بیام ویرایش کنم.

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

پست متوالی رو مدیران انجمن ممکنه به صلاحدید اجازه بدن چون برای بعضی از تاپیک ها لازمه و شرایط ایجاب می‌کنه ولی در باقی موارد حذف می‌شه. مورد سلیقه‌ای نیست.
تاپیک هایی که لازمه هم مثلا زمانی که تاپیک جنبه‌ی آموزش داره بعضا، زمانی که تاپیک مطالبش آپدیت می‌شه و مطلب جدید در موردش هست، زمانی که تاپیک خوابیده ولی کسی پست با محتوایی می‌ده. برای جواب دادن به چند نفر جزو این موارد نیست.
البته مدیر می‌تونه در مورد تاپیک های خوابیده پست متوالی رو بعد از اینکه تاپیک به جریان افتاد اگر علت دیگه ای برای جدا بودنش وجود نداشت ادغام کنه.

YaSm!nA

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان حکیم زاده
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
98
تلگرام

دوستان ی سوال...
تاپیکی وجود داره ک بتونیم سوالات درسی مربوط ب مبحث خاصی مثل فیزیک رو بپرسیم؟
خودم یکم جست و جو کردم ..... تاپیک اشکالات مربوط ب هر درسم پیدا کردم....ولی قفل بود...چون مخصوص کنکوریا بود....

نداریم؟

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105

به نقل از YaSm!nA :
دوستان ی سوال...
تاپیکی وجود داره ک بتونیم سوالات درسی مربوط ب مبحث خاصی مثل فیزیک رو بپرسیم؟
خودم یکم جست و جو کردم ..... تاپیک اشکالات مربوط ب هر درسم پیدا کردم....ولی قفل بود...چون مخصوص کنکوریا بود....

نداریم؟

تو خود انجمن ها تاپیک هاش هست .
مثل این

Agent 47

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از Bahar_R :
پست متوالی رو مدیران انجمن ممکنه به صلاحدید اجازه بدن چون برای بعضی از تاپیک ها لازمه و شرایط ایجاب می‌کنه ولی در باقی موارد حذف می‌شه. مورد سلیقه‌ای نیست.
تاپیک هایی که لازمه هم مثلا زمانی که تاپیک جنبه‌ی آموزش داره بعضا، زمانی که تاپیک مطالبش آپدیت می‌شه و مطلب جدید در موردش هست، زمانی که تاپیک خوابیده ولی کسی پست با محتوایی می‌ده. برای جواب دادن به چند نفر جزو این موارد نیست.
البته مدیر می‌تونه در مورد تاپیک های خوابیده پست متوالی رو بعد از اینکه تاپیک به جریان افتاد اگر علت دیگه ای برای جدا بودنش وجود نداشت ادغام کنه.

یکم حوزه دست بردن تو پست های کاربر ها زیاد نیست؟
این حد از تعرض واقعا مسخره و به درد نخوره. من از 15 سالگی تو فروم های مختلف بودم و به عنوان مدیر انجمن هم کار کردم ولی سخت گیری که شما می کنید کاربر گریزه صرفا. اونم تو سایت فانی که اکثر پست ها اسپمه (;
نمیدونم شاید چون بچه اید و مدیریت دارید خیلی جدی گرفتید. کلا آدم تو این سن جوگیر میشه.

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

دست بردن توی پست کاربران؟ والا ما هم از ۱۳-۱۴ سالگی فرومای مختلف رفتیم مدیر هم بودیم، شما تنها کسی نیستی که اینجور بودی، منتها هیچ جا ادغام دو پست رو من یادم نمیاد کسی همچین اسمی روش بذاره.
ادغام شدن پست ها خاص سمپادیا نیست و دست بردن هم محسوب نمیشه چون اگر حتی کلمه‌ای از پست کسی جا به جا بشه(و علتش مغایرت با یکی از قوانین اعلام شده نباشه) کاربر حق اعتراض داره منتها به شخصه تابحال اینجا ندیدم کسی همچین اعتراضی کرده باشه و موردی باشه.
ممنوعیت پست متوالی برای سرگرمی مدیرا و عمل‌مدیریتی‌بازی نیس، علتش اینه که کسی یه محتوا رو توی ان پست نزنه و حالت منسجم بحث ها حفظ بشه و همچنین کسی بابت زیاد کردن عدد پست شصت تا پست که می‌تونه یکی باشه نده. حالا شما مختارین هر تعبیر و تفسیری می‌خواین داشته باشین ولی خب دلیل ما اینه.

Agent 47

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از Bahar_R :
دست بردن توی پست کاربران؟ والا ما هم از ۱۳-۱۴ سالگی فرومای مختلف رفتیم مدیر هم بودیم، شما تنها کسی نیستی که اینجور بودی، منتها هیچ جا ادغام دو پست رو من یادم نمیاد کسی همچین اسمی روش بذاره.
ادغام شدن پست ها خاص سمپادیا نیست و دست بردن هم محسوب نمیشه چون اگر حتی کلمه‌ای از پست کسی جا به جا بشه(و علتش مغایرت با یکی از قوانین اعلام شده نباشه) کاربر حق اعتراض داره منتها به شخصه تابحال اینجا ندیدم کسی همچین اعتراضی کرده باشه و موردی باشه.
ممنوعیت پست متوالی برای سرگرمی مدیرا و عمل‌مدیریتی‌بازی نیس، علتش اینه که کسی یه محتوا رو توی ان پست نزنه و حالت منسجم بحث ها حفظ بشه و همچنین کسی بابت زیاد کردن عدد پست شصت تا پست که می‌تونه یکی باشه نده. حالا شما مختارین هر تعبیر و تفسیری می‌خواین داشته باشین ولی خب دلیل ما اینه.

بله خب شما مختارید دلیل های خودتون رو داشته باشید و عملا می بینیم کاهش فعالیت های علمی و خوب انجمن رو (;
اعتراض نداشتیم؟ جریان زن مطهری رو چه زود فراموش کردید :D
از مجید آنلاین و پرشین تولز و فلان و فلان خفن تر نیستید که یه قانون گذاشتید پست متوالی به هر دلیلی ممنوعه. واقعا فرق هست بین کاربری که اسپم میده و من که تو یه بحث اعتقادی دارم جدی بحث میکنم. فرقی نیست؟
اون وقت پست بحث اعتقادی پشت سر هم من اسپمه پست های مسخره ای که متن " پ ن: برای اسپم نشدن فلان چیز ها ها" دارن اسپم نیستن؟
من مطمئنم مدیر های این سایت تجربه زیادی از مدیریت ندارن و سن کمی دارن. به هر حال کسایی که فعالیت می کنن اکثر زیر 18 سال سن دارن. رد می کنید؟ و اکثر کسایی که مدیر مشن با یه کم فعالیت و درخواست دادن میتونن مدیر بشن. رد می کنید؟
فروم مجید آنلاین و بازی نما و گیمرزلند و بازی سنتر و هم میهن و کلی فروم دیگه فعالیت کردم به این مشکل های مسخره و جواب های مسخره تر مدیرا برخورد نکردم!
اون از این که مطهری صرفا خوشش نمیاد گی رو. اون از پستی که من رو مسخره کرده بود و صرفا هیچ برخوردی نشد و این از نحوه برخورد مدیر ها.
شاید دارم وقتم رو تلف میکنم اینجا به هر حال شما مختارید هر جور میخواید برخورد کنید. میتونید بدترین برخورد رو هم داشته باشید. ولی من دوس دارم بهتون بگم برخوردتون بده که بهتر کنید برای خودتون وگرنه خب ببینم وضع همینه فعالیت نمی کنم. اسکول نیستم که :D

• لایک
امتیازات: ali.t

Ham!D ShojaE

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان جابرابن‌حیان
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی آی‌تی

این‌جا فروم سمپادیاست و قوانین خودش رو داره و شما هم ملزمی رعایت کنی. حالا اگه فرومی با شرایط بهتر و بازتر سراغ داری خب همون‌جا فعّالیت کن.

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

@Agent 47
یک سری از قوانین وجود دارن که برای کاربرهای تازه‌وارد اعمال می‌شن تا اونا به اون قوانین عادت کنن. یکی از اونا همین قانونِ "پست متوالی ندادن" ه. هیچ اتفاق خطرناکی (!) نمی‌افته اگه شما پست متوالی بدی، یا من پست متوالی بدم یا حتی اون کاربر تازه‌وارد! ولی ممکنه اون کاربر جدید آشنایی با نحوۀ درست پاسخ‌دهی به پست‌ها نداشته باشه، نتونه نقل قول کنه، حوصله‌ش نشه ویرایش کنه همۀ حرفاشو تو یه پست بنویسه، صلاح‌دیدش درست نباشه سرِ این که چیو جدا بنویسه و جدا پست کنه چیو نه! به خصوص این که سنین ورود به فروم هم پایین هست و از این دست ناشی‌کاری ها پیش میان. ولی در مورد کاربر قدیمی و خاک‌خورده دیگه چنین چیزی خیلی به ندرت اعمال می‌شه و به نظر من هم مطمئناً اون کاربر به اون شعور رسیده که ریتم پاسخ‌دهی و روال پست‌دهی به چه صورت هست. و آره، سن مدیران پایین هست و به طور کلی میانگین سنی کاربران این سایت پایینه، من خودمم هم سن شمام ظاهراً و تجربیاتم رو از بهار کمتر می‌دونم به شخصه با وجود سنِ 2 سال بیشترم. حالا شما مازیار رو نگاه کن، نیلوفر رو نگاه کن، چطور نحوۀ بحث‌کردن اون‌ها ایرادی نداره و مشکلی ندارن؟ همیشه هم معترض بودن خوب نیست و دردی رو دوا نمی‌کنه.

بالا