• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

Xbox 360 Jasper

• شروع کننده موضوع

morshed

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
المپیاد زیست
یک عدد Xbox 360 Arcade jasper با دسته ی اضافی اورجینال(هنوز اون lable بین استیک و جهت نما کنده نشده) . با درایو Lite-on بسیار تمیز و سالم. خیلی خیلی کم استفاده شده!

ریجن کنسول : PAL (بهترین ریجن ممکن)
سال تولید : 2009

ولی به لایو وصل شده و بن هم شده !

به خاطر بن شدن ، به هیچ وجه به این فکر نباشید که بز خری کنید! (مفت بخرید)
چون کسی که لایو براش مهم باشه اصلا اینو نمیخره! اگه خواستی بخری یعنی لایو برات مهم نیست! :)

قیمت کنسول رو خودتون بدید! در تهران حضوری!
طبیعیه برای شهرهای دیگه هزینه ارسال با خودتون و همچنین اول پول واریز میشه بعد ارسال.

در ضمن در صورت تمایل بازی های زیر هم همراه کنسول مجموعا به قیمت 35 تومن بفروش میرسه

HALO REACH free

MAFIA II free

RED DEAD REDEMPTION free

SPLINTER CELL CONVICTION free

ALAN WAKE pal

MODERN WARFARE 2 free

Assassin'S CREED II free

DARK SIDERS free

TEKKEN 6 pal

OVER LORD free

CALL of JUAREZ II free

PROTOTYPE free

FIGHT NIGHT 4 free

FIFA 10 free

GEARS of WAR 2 free

Burnout Paradise THE ULTIMATE BOX free

ACE COMBAT 6 pal

mini ninjas free(بدون باکس)

علت فروش : بدهی بالا اوردم پول لازم دارم! :D

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک
پاسخ : Xbox 360 Jasper

به نقل از هیتال :
یک عدد Xbox 360 Arcade jasper با دسته ی اضافی اورجینال(هنوز اون lable بین استیک و جهت نما کنده نشده) . با درایو Lite-on بسیار تمیز و سالم. خیلی خیلی کم استفاده شده!

ریجن کنسول : PAL (بهترین ریجن ممکن)
سال تولید : 2009

ولی به لایو وصل شده و بن هم شده !

به خاطر بن شدن ، به هیچ وجه به این فکر نباشید که بز خری کنید! (مفت بخرید)
چون کسی که لایو براش مهم باشه اصلا اینو نمیخره! اگه خواستی بخری یعنی لایو برات مهم نیست! :)

قیمت کنسول رو خودتون بدید! در تهران حضوری!
طبیعیه برای شهرهای دیگه هزینه ارسال با خودتون و همچنین اول پول واریز میشه بعد ارسال.

در ضمن در صورت تمایل بازی های زیر هم همراه کنسول مجموعا به قیمت 35 تومن بفروش میرسه

HALO REACH free

MAFIA II free

RED DEAD REDEMPTION free

SPLINTER CELL CONVICTION free

ALAN WAKE pal

MODERN WARFARE 2 free

Assassin'S CREED II free

DARK SIDERS free

TEKKEN 6 pal

OVER LORD free

CALL of JUAREZ II free

PROTOTYPE free

FIGHT NIGHT 4 free

FIFA 10 free

GEARS of WAR 2 free

Burnout Paradise THE ULTIMATE BOX free

ACE COMBAT 6 pal

mini ninjas free(بدون باکس)

علت فروش : بدهی بالا اوردم پول لازم دارم! :D

دوست عزیز خود این کنسول نو اون 230 تومنه. به طور استاندارد (در بازار لوازم الکترونیکی) باید 40 درصد از قیمت کنسول کم بشه اگر خیلی خیلی تمیز باشه. یعنی این پایه هست. حالا کنسول شما که بن شده هم هست (از نون شب واجبتر) و مثل این که خودت هم میخوای کنسول بن نشده بگیری.

در ضمن با اون همه بازی فکر نمیکنم خیلی خیلی کم ! استفاده شده باشه. من دقیق نمیدونم ولی نهایتا" با دسته ازت 140 تا 150 بردارن.

• شروع کننده موضوع

morshed

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
المپیاد زیست

به نقل از H O S E I N :
دوست عزیز خود این کنسول نو اون 230 تومنه. به طور استاندارد (در بازار لوازم الکترونیکی) باید 40 درصد از قیمت کنسول کم بشه اگر خیلی خیلی تمیز باشه. یعنی این پایه هست. حالا کنسول شما که بن شده هم هست (از نون شب واجبتر) و مثل این که خودت هم میخوای کنسول بن نشده بگیری.

در ضمن با اون همه بازی فکر نمیکنم خیلی خیلی کم ! استفاده شده باشه. من دقیق نمیدونم ولی نهایتا" با دسته ازت 140 تا 150 بردارن.
اولا من نمیخوام بن نشده بگیرم ! من دیگه کلا 360 نمیخوام! این از این!

دومندش ، شما که لایو از نون شب برات واجب تره ، چرا میخوای به خودت گرسنگی بدی؟! خب بن شده نگیر ! اگه میخوای بگیری پس برات واجب نیست. من هم نمیگم بن شدن قیمت رو کم نمیکنه ، من گفتم بز خری نکنه کسی !

در ضمن من 70-80% اون بازیها رو اصلا بازی نکردم یا چند تا اپیزود بیشتر بازی نکردم! اگر معمله مون سر گرفت ، میتونم کنسول رو فرمت نکنم تا آمار بازی هامو ببینی!

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از هیتال :
اولا من نمیخوام بن نشده بگیرم ! من دیگه کلا 360 نمیخوام! این از این!

دومندش ، شما که لایو از نون شب برات واجب تره ، چرا میخوای به خودت گرسنگی بدی؟! خب بن شده نگیر ! اگه میخوای بگیری پس برات واجب نیست. من هم نمیگم بن شدن قیمت رو کم نمیکنه ، من گفتم بز خری نکنه کسی !

در ضمن من 70-80% اون بازیها رو اصلا بازی نکردم یا چند تا اپیزود بیشتر بازی نکردم! اگر معمله مون سر گرفت ، میتونم کنسول رو فرمت نکنم تا آمار بازی هامو ببینی!

من قصد خرید ندارم.

بالا