• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتشارات "خيلی سبز"

hamideh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan2
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
فیــــزیــــــک
پاسخ : انتشارات" خيلي سبز!"

فقط کم حجم و مقویش خوبه :D (از تدبر بگیر تا هندسه و همش دیگه!)
اصن عین بقیه سوالای خیلی سبز نمیاد کنکور! مشابهت در حد صفر

یه دیونه

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب

بچه ها واسه دوم تجربی چه کتابایی داره خیلی سبز؟؟؟؟

Majids

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

من زیست 2ش رو دارم. خیلی با انتشاراتش حال کردم کتاب واقعا باحالیه به خصوص که اصلا خسته کننده که اصلا نیست

sima15

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
کاشان

زیست 1 خیلی سبز واقعا عالیه اما من خودم سوم اش رازیاد دوست ندارم *-:

Martin Berg

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه
شهر
کرمان

به نظر من انتشارات فقط خیلی سبز من خودم این کتاب هارا بهتون معرفی می کنم بگیرین پشیمون نمیشین :D
1.زیست(فکر کنم دیگه همه می دونن زیست خیلی سبز عالیه.به خصوص سوالات مفهومی ش) سال 2 و 3 .سال 4 نمی دونم چون هنوز سال سومم :D (البته برای زیست باید خیلی سبز/تخته سیاه(جامع)/8000 تست گاج/گربه(انتشارات خانه زیست شناسی)/مهر و ماه(جامع کنکور)(برای قیدها و تصاویر خیلی خوبه)تهیه کرد)
2.ریاضی 3 عالیه (سوالات جون دار داره)3.فیزیک 3 هم توپه
4.ادبیات 2 و 3 کتاب های خوبین
5.شیمی 3 عالیه به نظر من از مبتکران بهتره درسته از اون کتاب ایده گرفته اما دیگه مثل مبتکران سوالات تخیلی نداره(البته هر 2 را بخونی چه بهتر)
6.زمین کم حجمش خوبه
7.از نظر زبان انگلیسی برای ریدینگ End Reading و برای گرامر و کلمه یه کتاب جامع داره کتاب خوبیه اما حجمش زیاده
8.کتاب فوت و فن هم برای کسی که می خوان عربی را از پایه و قشنگ بخونه کتاب مناسبیه
9.دین و زندگیش به نظر من بدک نیست (گاج یه جامع داره میگن اون کتاب خیلی خوبیه اما من خودم خیلی سبز رو دارم)
10.(لغت و معنی) و (املا) کتاب های خوبی هستن (به خصوص املا)
11.ژنتیک خیلی سبز برطبق گفته ی معلممون ایده های جدیدی نسبت به تخته سیاه داره و نوآوریش بیشتره اما هنوز به فصل ژنتیک نرسیدیم و در مورده این اظهار نظر نمی کنم :D
سوالی بود در خدمتیم : )

Suspected Girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم‌تربیتی
تلگرام

میخواستم واسه سال اولم زیست خیلی سبز بگیرم... ولی بنظرتون خیلی سبز بهتره یا خوشخوان؟! :-??

• لایک
امتیازات: w.k.A

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Hamed.H.A :
به نظر من انتشارات فقط خیلی سبز من خودم این کتاب هارا بهتون معرفی می کنم بگیرین پشیمون نمیشین :D
1.زیست(فکر کنم دیگه همه می دونن زیست خیلی سبز عالیه.به خصوص سوالات مفهومی ش) سال 2 و 3 .سال 4 نمی دونم چون هنوز سال سومم :D (البته برای زیست باید خیلی سبز/تخته سیاه(جامع)/8000 تست گاج/گربه(انتشارات خانه زیست شناسی)/مهر و ماه(جامع کنکور)(برای قیدها و تصاویر خیلی خوبه)تهیه کرد)
خیلی سبز اگه دوم و پیششم ویرایش کرد و تیپ سوالاش شد مثل این چاپ جدید سومش اونوقت میشه بهش گفت کتاب خوب! تازه همین سومشم درسته که تیپ سوالش مثل کنکوره ولی سوالای واقعا مفهومی و جوندارش کمن.
چارمشم اصلا و ابدا به درد نمیخوره (اون ویرایشی که من زدمش البته :-" باز تغییر نکرده باشه ضایع شم :)) ) خیلی خیلی خیلی زیاد غلط داشت! مخصوصا تو پیش2!

Martin Berg

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه
شهر
کرمان

به نقل از Fateme.RMA :
خیلی سبز اگه دوم و پیششم ویرایش کرد و تیپ سوالاش شد مثل این چاپ جدید سومش اونوقت میشه بهش گفت کتاب خوب! تازه همین سومشم درسته که تیپ سوالش مثل کنکوره ولی سوالای واقعا مفهومی و جوندارش کمن.
چارمشم اصلا و ابدا به درد نمیخوره (اون ویرایشی که من زدمش البته :-" باز تغییر نکرده باشه ضایع شم :)) ) خیلی خیلی خیلی زیاد غلط داشت! مخصوصا تو پیش2!
بعضیا الکی جوگیرن اصن :|
بابا تاریخ پست من نگاه کن :|
الان واسه زیست فقط گاج :-"

miena.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
اسفراین
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
فناوری اطلاعات سلامت
اینستاگرام
میخوام از دهمی ها ی امسال بپرسم بنظرتون برای مقطع نهم و برای آزمون ورودی خیلی سبز خوبه یا مرشد "مسابقات علوم نهم"
به نظر من خیلی سبز برای درس های ریاضی وعلوم خوبن
فارسی هم خیلی سبز خوبه ولی مبتکران می تونی بخری عربی هم مبتکران

بالا