• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

لطفا دوربین...

ali_f

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Хелли 2 Средняя школа
شهر
Тегеран
پاسخ : لطفا دوربین...

ولی آخه سونی باتری نمی خوره ............ باید خوده دوربین رو بزنی به شارژ ............... و حدودا 1 تا 2 ساعت فک کنم بشه ازش استفاده کرد ............
ینی با این خصوصیات عالیه؟

Forough

::باران::
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
ارومیه/ تبریز
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه تهران

به نقل از a.Фарис.a :
ولی آخه سونی باتری نمی خوره ............ باید خوده دوربین رو بزنی به شارژ ............... و حدودا 1 تا 2 ساعت فک کنم بشه ازش استفاده کرد ............
ینی با این خصوصیات عالیه؟
درعوض لنزش تنظیم خودکاره! شارژشم بیشتراز 2 ساعت دووم میاره!

Forough

نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
ارومیه/ تبریز
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه تهران

به نقل از a.Фарис.a :
با این وجود پس ارزش خرید رو داره ............... ممنون ................ :)
بله, من که بخاطر لنز خودتنظیمش خیلی میپسندم! ضمنا موقع خرید دقت کنید این مشخصه رو داشته باشه و با یه نفرکه تو کار دوربینه مشورت کنید...:)

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

اینکه کنن نمایندگی قطعات نداره رو از کجا می گید؟!؟!؟! ایده آل و آفومار دوربینهای کانن رو گارانتی و تامین قطعات می کنن.
در ضمن، لنز تنظیم خودکار دیگه چیه؟!؟!
کنن باتری می خوره، لنز با بازۀ بسیار بیشتر (همون زوم بیشتر) کیفیت تصویر بسیار بالاتر، قیمت پایین تر و تنظیمات منوال بیشتر و دسترسی سریعتر به مدهای مختلف عکاسی رو باید از برتری های کنن دونست، سونی شاید فقط یک برتری داشته باشه، اینکه کوچیکتره.
لطفا اطلاعات غلط ندید وقتی اطلاعی ندارید.

Forough

نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
ارومیه/ تبریز
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه تهران

به نقل از amparisay :
اینکه کنن نمایندگی قطعات نداره رو از کجا می گید؟!؟!؟! ایده آل و آفومار دوربینهای کانن رو گارانتی و تامین قطعات می کنن.
در ضمن، لنز تنظیم خودکار دیگه چیه؟!؟!
کنن باتری می خوره، لنز با بازۀ بسیار بیشتر (همون زوم بیشتر) کیفیت تصویر بسیار بالاتر، قیمت پایین تر و تنظیمات منوال بیشتر و دسترسی سریعتر به مدهای مختلف عکاسی رو باید از برتری های کنن دونست، سونی شاید فقط یک برتری داشته باشه، اینکه کوچیکتره.
لطفا اطلاعات غلط ندید وقتی اطلاعی ندارید.
اینکه شما طرفدار مارک کنون و نمایندش هستید یه موضوع دیگس!!!!!!! کاملن هم با اطلاع جواب دادم!!!!!

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از :: باران :: :
اینکه شما طرفدار مارک کنون و نمایندش هستید یه موضوع دیگس!!!!!!! کاملن هم با اطلاع جواب دادم!!!!!
نمایندگی آفومار، خیابان مطهری، بعد از سهروردی هست، نمایندگی ایده آل تعمیرگاه مرکزی دوربین توی پاساژ آلومینیم توی جمهوری است، این اولین بی اطلاعیتون، همۀ قطعات رو هم دارن، با تضمین من بخرین. اگر دوربینی رو قطعه نداشتن، من به قیمت روز ازتون می خرم.
دومین بی اطلاعیتون : لنز خود تنظیم رو اگر منظورتون مدهای اتوماتیک دوربین هست که اپرچر و سرعت شاتر و ایزو خودش تنظیم میشه، توی هر دو دوربین وجود داره، توی سونی فقط یک مد اتوماتیک داریم، و از منوها باید بقیۀ کارها رو انجام داد. توی کنن چهارتا مد اتوماتیک داریم که با چرخوندن دایال بالای دوربین عوض می شن، مد تقدم سرعت شاتر و تقدم اپرچر رو داریم که توی سونی موجود نیست، مد کاملا منوال هم هست که توی سونی موجود نیست.
سومین بی اطلاعیتون، اینه که شارژدهی دوربینها رو با ساعت نمی سنجن، با تعداد شات می سنجن. کنن 380 شات و سونی 240 شات می زنه با یک بار شارژ.
غیر از موارد اشاره شده، زوم 5 برابری در برابر 16 برابری، ال سی دی بزرگتر، ماکروی بهتر و کیفیت عکس بالاتر و قیمت پایین تر، برتری های کنن هستن.
عکاسی پیاپی سریعتر، عکاسی سه بعدی، فیلمبرداری بهتر و وزن و سایز کمتر برتری های سونی هستند.
در کل اگر می خوای ماجراجویی کنی و دوربینی بخری که امکانات فانتزی داشته باشه مثل عکس برداری سه بعدی، عکاسی پیاپی یا مثلا پانورامای داخل دوربین، سونی بگیر چون کوچیک تر و خوش دست تره. اگر دوربین حرفه ای تری می خوای و می خوای باهاش عکاسی کنی، کنن رو بگیر.

Forough

نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
ارومیه/ تبریز
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه تهران

به نقل از amparisay :
نمایندگی آفومار، خیابان مطهری، بعد از سهروردی هست، نمایندگی ایده آل تعمیرگاه مرکزی دوربین توی پاساژ آلومینیم توی جمهوری است، این اولین بی اطلاعیتون، همۀ قطعات رو هم دارن، با تضمین من بخرین. اگر دوربینی رو قطعه نداشتن، من به قیمت روز ازتون می خرم.
دومین بی اطلاعیتون : لنز خود تنظیم رو اگر منظورتون مدهای اتوماتیک دوربین هست که اپرچر و سرعت شاتر و ایزو خودش تنظیم میشه، توی هر دو دوربین وجود داره، توی سونی فقط یک مد اتوماتیک داریم، و از منوها باید بقیۀ کارها رو انجام داد. توی کنن چهارتا مد اتوماتیک داریم که با چرخوندن دایال بالای دوربین عوض می شن، مد تقدم سرعت شاتر و تقدم اپرچر رو داریم که توی سونی موجود نیست، مد کاملا منوال هم هست که توی سونی موجود نیست.
سومین بی اطلاعیتون، اینه که شارژدهی دوربینها رو با ساعت نمی سنجن، با تعداد شات می سنجن. کنن 380 شات و سونی 240 شات می زنه با یک بار شارژ.
غیر از موارد اشاره شده، زوم 5 برابری در برابر 16 برابری، ال سی دی بزرگتر، ماکروی بهتر و کیفیت عکس بالاتر و قیمت پایین تر، برتری های کنن هستن.
عکاسی پیاپی سریعتر، عکاسی سه بعدی، فیلمبرداری بهتر و وزن و سایز کمتر برتری های سونی هستند.
در کل اگر می خوای ماجراجویی کنی و دوربینی بخری که امکانات فانتزی داشته باشه مثل عکس برداری سه بعدی، عکاسی پیاپی یا مثلا پانورامای داخل دوربین، سونی بگیر چون کوچیک تر و خوش دست تره. اگر دوربین حرفه ای تری می خوای و می خوای باهاش عکاسی کنی، کنن رو بگیر.
من حرفای قروشنده ی دوربینو گفتم دیگه!

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

من حرفای قروشنده ی دوربینو گفتم دیگه!
فروشندۀ دوربین چی می دونه آخه؟! :) فروشندۀ دوربین چیزی رو که خودش داره تبلیغ می کنه. جنسی که راحت تر فروش می ره خودش رو کمتر تبلیغ می کنه، چیزی رو که خودش به سادگی فروش نمی ره رو شروع می کنه تبلیغ کردن. بنده هم عرض کردم، اطلاعاتی رو که نمی دونید و از صحتش هم باخبر نیستید، اینجا به دیگران نگید چون ممکنه که پشیمونی براشون به بار بیارید، و مجبورید پاسخگو باشید.
در نوع خودش صحبت کردن شما در مورد طرفداری من هم جالب بود :)

Forough

نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
ارومیه/ تبریز
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه تهران

به نقل از amparisay :
فروشندۀ دوربین چی می دونه آخه؟! :) فروشندۀ دوربین چیزی رو که خودش داره تبلیغ می کنه. جنسی که راحت تر فروش می ره خودش رو کمتر تبلیغ می کنه، چیزی رو که خودش به سادگی فروش نمی ره رو شروع می کنه تبلیغ کردن. بنده هم عرض کردم، اطلاعاتی رو که نمی دونید و از صحتش هم باخبر نیستید، اینجا به دیگران نگید چون ممکنه که پشیمونی براشون به بار بیارید، و مجبورید پاسخگو باشید.
در نوع خودش صحبت کردن شما در مورد طرفداری من هم جالب بود :)
در نوعش زدن شما هم جالب بود:(

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

در نوعش زدن شما هم جالب بود:(
وقتی کسی میاد اینجا و سوالی می پرسه، گاهی من اطلاعی ندارم از جوابش، می تونم برم پیدا کنم ولی به هر دلیلی اینکار رو انجام نمیدم. به همین دلیل هم چیزی نمی نویسم که دیگران رو گمراه نکرده باشم. اگر کسی دوربینی بخره و بگه راضی نیستم و بگه کاش با آدم دیگه ای هم مشورت کرده بودم، کسی که اطلاعات غلط داده به نظرت مقصر نیست؟! خیلی خوبه که وقتی چیزی رو بلد نیستیم، یا از جوابمون مطمئن نیستیم، اظهار نظر نکنیم :)
در مورد برخورد و صحبت من هم چون مساله حساس بود، کمی تندروی کردم که اگر ناراحت شدی، همینجا توی تاپیک به صورت عمومی ازت عذرخواهی می کنم. :)

Forough

نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
ارومیه/ تبریز
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه تهران

به نقل از amparisay :
وقتی کسی میاد اینجا و سوالی می پرسه، گاهی من اطلاعی ندارم از جوابش، می تونم برم پیدا کنم ولی به هر دلیلی اینکار رو انجام نمیدم. به همین دلیل هم چیزی نمی نویسم که دیگران رو گمراه نکرده باشم. اگر کسی دوربینی بخره و بگه راضی نیستم و بگه کاش با آدم دیگه ای هم مشورت کرده بودم، کسی که اطلاعات غلط داده به نظرت مقصر نیست؟! خیلی خوبه که وقتی چیزی رو بلد نیستیم، یا از جوابمون مطمئن نیستیم، اظهار نظر نکنیم :)
در مورد برخورد و صحبت من هم چون مساله حساس بود، کمی تندروی کردم که اگر ناراحت شدی، همینجا توی تاپیک به صورت عمومی ازت عذرخواهی می کنم. :)
بله درست میگید! ولی من گفتم که برن با یه شخصی که تو کار دوربینه مشورت کنن :( نیاز به عذرخواهی نیس! :)

ali_f

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Хелли 2 Средняя школа
شهر
Тегеран

آقا من مجددا می خواستم باهاتون مشورت کنم :
من یه مقدار بودجه ام بیشتر شد و میتونم دوربینی مثل SX50 کانن رو بگیرم ولی بین این دوربین و دوربین HS35 فوجی فیلم موندم که کدوم رو بخرم
لطفا راهنماییم کنید
ممنون

نام مرکز سمپاد
راهنمایی حلی 2 - دبیرستان حلی10
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
Shahed Uni
رشته دانشگاه
Computer Science
تلگرام
اینستاگرام

شک نکن و کانن رو بخر

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از a.Фарис.a :
آقا من مجددا می خواستم باهاتون مشورت کنم :
من یه مقدار بودجه ام بیشتر شد و میتونم دوربینی مثل SX50 کانن رو بگیرم ولی بین این دوربین و دوربین HS35 فوجی فیلم موندم که کدوم رو بخرم
لطفا راهنماییم کنید
ممنون
فوجی بدنۀ بزرگتری داره، اتوفوکوس بهتری داره، دیافراگم بازتری داره، عمر باتری بیشتری داره، زوم و فوکوسش روی لنزه که خیلی راحت تره کار باهاش. کانن ولی سنسور کم نویزتری داره، فیلمبرداری اسلوموشنش سریعتره، رنج زومش بیشتره و ماکروی بهتری میگیره. من بودم شاید فوجی رو می گرفتم، چون از خوش دستی فوجی، اتوفوکوسش، ماکزیمم و مینیمم سرعت شاترش و داینامیک رنج خوب سنسورش نمیشه به سادگی گذشت. به نظرم انتخاب خیلی سختیه، و هرکدوم رو که بگیری پشیمون نمیشی قطعا، چون واقعا به همدیگه نزدیکن. خودت ببین کدومش قابلیتی داره که برات اهمیت بیشتری داره، همون رو بگیر. به HS50 فوجی هم یه نگاهی بنداز.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب:)
شهر
تهر
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
روان شناسی

canon 1200D