تلوزیون سمپادیا !!

• شروع کننده موضوع hoss
  • تاریخ شروع
  • شروع کننده موضوع

hoss

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
پاسخ : تلوزیون سمپادیا !!

بابا هیچی هم که نداشته باشه خیلی کلاس داره . تازه اینجا چند تا از دوستان مثل فراز و Mr.Bean سرور دارن که میشه از اون ها کمک گرفت . در ضمن یه روش دیگه هم برای ساخت تلوزیون هست که مثل همون تلوزیون میرحسینه که خیلی راحت تره و یه سایت این کا رو برای شما انجام میده رایگان
livestream.com

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1388

این برنامه سرور ویندوز می خواد (که من دارم، خبرش رو هم چند روز پیش دادم.)

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1388

به نقل از محمد مطهری :
سلام
درسته که چنین چیزی خیلی جالبه و یک کار تک و عالی محسوب میشه اما باید به این فکر بشه که واقعا قراره چی پخش بشه ؟ ذات کار خوبه اما عمل کردن بهش نیاز به خیلی چیزهای دیگر هم داره. خیلی وقت ها ایده های زیادی به ذهن ماها میرسه که خیلی ایده های خفنی هستند اما واقعا نمیشه این ایده ها رو اجرا کرد. من به جرات میتونم بگم تا الان ما بیش از 20 ایده مختلف داشتیم که به نوبه خودشون خیلی خوب بودند اما چون توان اجراییش رو نداشتیم بیخیال شدیم.
درست کردن تلوزیون برای سمپادیا هم مستلزم محتواست. یعنی باید برنامه ای باشه برای پخش. اگر شما بتونید برنامه‌ش رو جور کنید ،‌ جور کردن سیستمش سخت نیست. البته هزینه بر هست برخی روش ها.
من دو روش برای پخش اینترنتی میدونم. یکیش IP cam هست که هزینه خیلی زیادی داره. حداقلش 800 هزار تومن.
یکیش هم با استفاده از Windows Media Encoder و اینترنت پرسرعت ip valid و یک دوربین با پورت USB هست که هزینه‌ش کمتره.
میندازیمش رو کانال های دیگه خوب !
پی ام سی ، تی وی پرشیا ، جم ، .... :D

به نقل از Sylar :
یک جایی ایده هایی که توان اجرایی ندارید را بنویسید که هرکس داشت بیاد باتون همکاری کنه.
و بدزدتش احیانا ؟!!

• شروع کننده موضوع

hoss

کاربر نیمه‌حرفه‌ای

به این سایت livestream.com هم سر بزنید حتما . با این هم میشه تلوزیون ساخت

بالا