• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

قوانین و اطلاعیه های انجمن ورزش

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

goooogooooli

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تهران!
شهر
تهران
مدال المپیاد
زیست.........................دوستان می گن برو شیمی ولی من از شیمی بدم میاد!
رشته دانشگاه
دندان پزشكي
لطفا این پست رو حتما حتما تا آخر ابخونید !

خب دوستان ، به هر حال هر انجمن قوانینی داره که کاربرا موظف هستن بخونن و بهشون عمل کنن. این جا قوانین انجمن ورزش رو نوشتیم ,اگر نظر یا انتقادی دارین، می تونین در تاپیک انتقادات و پیشنهاد ها به مدیران انجمن در میون بذارین.

1. قوانین کلی سمپادیا که توسط برادر مطهری نوشته شده رو رعایت کنید که کارتون بیخ پیدا نکنه. :-"

2. نباید اسپم بدین و اسپم شامل چیزایی میشه که خلاف این قوانین باشه و یا در کل اگه میخواین بدونید اسپم چیه این پست مراجعه کنید.

3. بحث داغ کل کل! :D خودتونم میدونید که ورزش بدون کل کل معنی نداره، ولی توی قوانین کل کل ممنوعه.
ولی همه کل کل رو دوست دارن ، واسه تیمای استقلال و پرسپولیس یه تاپیک زده شد بحث فوتبالی و برای بازی هایی مثل دربی و الکلاسیکو قرار شد که :
2روز قبل بازی ویک روز بعد بازی برای کل کل با چند شرط آزاد باشه!
اما شروط: :D

-توهین به حدی نباشه که کاربری رو ناراحت کنه واون هم گزارش بده!
-واس حرفهایی که می زنید دلیل هم داشته باشید تا اسپم نشه پستتون!
-کل به حدی نباشه که مدیران دیگه بیان دخالت :)
-حق ندارید راجع به موضوع بی ربط از مسابقه و راجع حاشیه ها کل کل کنید.
- زیاد دیده شده که ملت سر نژاد و زبان و ملیت و ج ن س ی ت کل کل کنن؛ ولی این جا به شدت ممنوعه. اگر دیده بشه، کاربر از طرف مدیرای داخلی اخطار دریافت میکنه.

4. یه نگاه کوچولو به تیتر تاپیک بندازین تا خدایی نکرده یه پست بی ربط به تاپیک ندین :D

- .5قوانین هر تاپیک رو قبل از پست دادن اون جا بخونید،، در صورتی که مطابق با قوانین نباشه پستتون و بعد حذف بشه حق اعتراض ندارید.

6. : به هیچ وجه هیچ وجه هیچ وجه به همدیگه توهین نکنید! میدونم یه سری هستن که میگن ما با هم از این حرفا و نداریم و اینا، ولی به هر حال توهین ممنوعه و لطفا برید خارج از سایت! :-"

7. ارسال پست های پشت هم!ارسال های پشت هم خلاف قوانینه! اگه دیده شه ادغام میشه و تذکر. اگه بعد یه بار تذکر تکرار بشه،اون پست های پشت هم بدون اخطار پاک میشه! در صورتی که زمان ارسال دو پست بیــش از 48 ساعت اختلاف داشته باشه ، پشت هم حساب نمیاد.

8.انجمن ورزش؟!
جایی برای پست های اسپم نیس! اگه پست اسپمی دیده بشه پاک میشه
جایی برای پستهای یک جمله ای یا یک کلمه ای (مثل تبریک...) نیس! بازهم اگه فقط بیاید و تبریک بگید و برید پستتون پاک میشه

+ تنبیه (!) های در نظر گرفته شده :

1. در صورتی که در تاپیک هواداران یک تیم، توهین دیده بشه، تذکر داده میشه. ولی اگه بعد از تذکر توهین تکرار شد، تاپیک به مدت دو روز قفل میشه.

2. در صورتی که پست اسپم تکرار بشه، به مدیر های داخلی گزارش داده میشه و بعد از طرف اون ها هشدار دریافت میکنید. دریافت کردن تعداد زیاد هشدار، باعث میشه که دسترسی شما از سایت برای مدتی قطع بشه.

قوانین ممکنه به روز بشن یا تغییر بکنن!

مرسی که خوندین ,
همیشه ورزشکار باشین!

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
پاسخ : قوانین و اطلاعیه های انجمن ورزش

پست با بارفنی چیست؟!
پستی که صرفا از حرفهای روتین وعادی وفوق تکراری که هرکس می تونه بزنه شامل (برو تیمت رو جمع کن! این تیم ارزش حرف زدن نداره، همه فسیلن، من این تیم دوست دارم،از این تیم بدم میاد،پستهای پارازیتی که ربطی به موضوع وبحث ندارن، تیم فقط...، فلانی رو عشقه، ما قهرمانیم، سوراخ سوراخ، جوجه رو اخر پاییز می شمرن،چه تاپیک فلانی، فلانی خودتو ناراحت نکن! فلانی خیلی هالو! و....) نباشه که هرکی می تونه بگه!
گفتن این حرفها ممنوع نیس ولی حداقل که می گید در کنار پستتون در مورد (تیم! باشگاه! بازیها! مربی! بازیکنان! سرمایه دار!) هم بحث بشه!
این بحث ها هم نیاز نیس درحد یک مفسر فوتبال باشه این حرفها می تونه نظر خودتون باشه...حالا می خواد خیلی حرفه ای نظر بدید!می خواید مبتدی نظر بدین...
انجمن ورزش؟!
جایی برای پست های اسپم نیس!
جایی برای پستهای یک جمله ای یا یک کلمه ای (مثل تبریک...) نیس!
جایی هم برای دعوا نیس!
اگه...!
می خواید اسپم بدید برید به مطهری بگید یه تاپیک برای اسپم بزاره!
اگه می خواین فقط تبریک بگید! باز هم به ایشون بگید یه تاپیک برای تبریک بزاره!
واگه می خواید دعوا کنید یا کل کل کنید(!) ، برید با خود مطهری حرف بزنید!
ایشون که قوانین رو می گه وبنده وهیچ کس دیگه ای نمی تونه خارج قوانین عمل کنه!

اگه پستی خلاف قوانین سایت دید؟!
نیاز نیست پست بدید فقط گزارش به مدیر انجمن رو بزنید!ما بررسی می کنیم!
ممنون :)

• شروع کننده موضوع

goooogooooli

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تهران!
شهر
تهران
مدال المپیاد
رشته دانشگاه
دندان پزشكي

[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]قسمت + و- منفی انجمن راه افتاد![/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size]
پ.ن : خداییش خیلی سرش درگیری کشیدم :( پس بزن کف P:>

• شروع کننده موضوع

goooogooooli

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تهران!
شهر
تهران
مدال المپیاد
رشته دانشگاه
دندان پزشكي

خب سلام به همه کاربراهای انجمن ورزش وستاره :)
والا امدم که استعفا بدم :)
اول به خاطر اینکه تنها هدفم از امدن تو این سمت این بود که تاحدی بتونم انجمن رو از اسپم دونی دربیارم و امتیاز پستها رو برگردونم وپشمارش پستها رو فعال کنم
خدارو شکر کلی زحمت کشیدیم وتونستیم این کار هارو بکنیم ودیگه همون طور که گفتم قصد رفتن دارم :)

اگه بدی دیدید ببخشید :)
قبول کنید خیلی زحمت کشیدم #S-: اکثر تاپیک هارو تا اخر خوندم ویرایش کردم کلی تاپیک جدید واس بهبودی اینجا زدم کلی با این مدیر و اون مدیر وشورا بحث کردم ... وحالا دیگه وقت رفتنم
خداحافظ :)

مهسا 1376

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه

تاپیک طرفدارای پرسپولیس جاییه برای بحث در مورد پرسپولیس و تاپیک طرفدارایه استقلال جاییه برای بحث در مورد این تیم ولی دیده میشه که تویه تاپیک مثلا پرسپولیس در مورد استقلال حرف میزنن :D بابا خوب دوتا کلیک کن برو تاپیک استقلال یا برعکس
از این ب بعد به محض مشاهده پست پاک میشه :)
:-"

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

دوستان چند تا نکته که میبینم جدیداً کاربرا تو انجمن رعایت نمیکنن لازم دونستم با یکم تغییر دوباره اینجا بگم:
+گذاشتن کاریکاتور ها و عکس های ورزشی که توهینی به تیمی میکنه ممنوعه.اگر پستی با این مشخصات دیده بشه اسپم محسوب میشه و سریعا پاک خواهد شد.

+ دادن پست های متوالی که فاصله زمانی کمتر از 24 ساعت دارن ممنوعه ما دیگه پست ها رو ترکیب نمیکنیم (مگر در موارد خاص) و پست جدید رو پاک میکنیم.

+تاپیک هایی مثل "دربی" و "ال کلاسیکو" 24 ساعت قبل از روز بازی باز میشن و دقیقا 24 ساعت بعد از پایان بازی قفل میشن پس دیگه لطفا درخواست نکنید که این تاپیکا رو زودتر بزنیم.

+اگر تیمی رو دوست دارین یا طرفدارش هستین لازم نیست پست بدید که "فقط رئئئئئئئئئئئئئئئئئئال" یا "عشقست پرسپوووووووولیس" این پستا به سرعت پاک میشن و هیچ دلیلی هم پذیرفته نیست.

ممنون از اینکه رعایت میکنین. :)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
با سلام
لطفا قبل پست گذاشتن توی انجمن ورزش حتما به طور کامل و دقیق قوانین رو بخونین
که سوتفاهمی پیش نیاد

با تشکر :)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
دوستان ما یه پ.خ زدیم
اگه کسی سوالی داره یا فکر میکنه تبعیضی صورت گرفته، لطفا تشریف بیاره تا در موردش صحبت کنیم
با تشکر :)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا