• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

هواداران لیورپول

JUVE

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان
پاسخ : هواداران لیورپول

تو نتایجه اخیر لیورپول نتیجه بازی با منچستر سیتی خیلی تحقیر امیزه
این بازی چه جوری ب.وده
پسر عموم میگفت رینا سوتی میداده

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

توی قوانین انجمن ورزش ( اگه مطالعه میکردین! :-" ) نوشته شده که کپی پیست ممنوعه!
چون به هر حال این جا جای "خبر رسانی" و اخبار نیست ! اگه هم میخواید خبر رسانی کنید ؛ یا خودتون بنویسید ، یا این که در حد یه متن کوتاه 5-6 خطی کپی کنید !

M.M.Z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی کرمان
شهر
کرمان
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر(نقره سال90) :( damn it
دانشگاه
همین با هنر از سرمم زی
رشته دانشگاه
sleeping engineering

به نقل از JUVE :
تو نتایجه اخیر لیورپول نتیجه بازی با منچستر سیتی خیلی تحقیر امیزه
این بازی چه جوری ب.وده
پسر عموم میگفت رینا سوتی میداده
.
بازی رو ندیدم.
گزارششو خوندم.
چیز زیادی یادم نیست فقط می دونم یه گل نیمه اول خوردیم دو تا نیمه دوم.
اون بازی ماسکرانو با لجبازی بازی نکرد و ما هم براش جانشین خوبی نداشتیم.
کول هم محروم بود.
انگوگ هم مصدوم بود.
تورس هم هنوز آمادگی کامل نداشت.
کلا ماسکرانو با لجبازیش ضربه ی بزرگی به تیم زد.(تو اون بازی البته چون ما بعدش میرلس رو خریدیم که خیلی بهتر از اونه به نظر خودم.)

به نقل از ستـاره :
توی قوانین انجمن ورزش ( اگه مطالعه میکردین! :-" ) نوشته شده که کپی پیست ممنوعه!
چون به هر حال این جا جای "خبر رسانی" و اخبار نیست ! اگه هم میخواید خبر رسانی کنید ؛ یا خودتون بنویسید ، یا این که در حد یه متن کوتاه 5-6 خطی کپی کنید !
5-6 خط که به جایی نمی رسه.

JUVE

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان

به نقل از M.M.Z :
.
بازی رو ندیدم.
گزارششو خوندم.
چیز زیادی یادم نیست فقط می دونم یه گل نیمه اول خوردیم دو تا نیمه دوم.
اون بازی ماسکرانو با لجبازی بازی نکرد و ما هم براش جانشین خوبی نداشتیم.
کول هم محروم بود.
انگوگ هم مصدوم بود.
تورس هم هنوز آمادگی کامل نداشت.
کلا ماسکرانو با لجبازیش ضربه ی بزرگی به تیم زد.(تو اون بازی البته چون ما بعدش میرلس رو خریدیم که خیلی بهتر از اونه به نظر خودم.)
من اگه جای مدیراتون بودم ماسکرانو رو نابود میکردم
اینجوری که نه میفروختمش نه بازیش میدادم
بعد نیم فصل میفروختمش
البته اگه ادم پول زیادی داشته باشه همچین کاری میکنه

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

یعنی چه 5-6 خط به جای نمیرسه؟

الان مثلا همین پستتون رو در نظر بگیرید :

به نقل از M.M.Z :
هر آنچه از جنجالی ترین بازی فوتبال در انگلستان باید دانست​
manchester-united-v-liverpool-602313989.jpg
دیدار منچستر یونایتد و لیورپول، همواره یکی از بزرگترین بازی های ورزشی جهان بوده و هست.
این مسابقه که به دلیل قرارگیری دو شهر منچستر و لیورپول در شمال غربی انگلستان به داربی شمال غربی معروف است دو تیم پر افتخار فوتبال انگلستان را رودروی یکدیگر قرار می دهد.
این دو تیم در مجموع 116 عنوان را تصاحب کرده اند که سهم هر کدام 58 قهرمانی بوده است.
این دیدار به دلیل پوشش بهتر رسانه ای و جلوگیری از آشامیدن مشروبات الکلی قبل از شروع بازی توسط طرفداران معمولا در اواسط روز برگزار می شود.
بازیکن کهنه کار یونایتد یعنی رایان گیگز می گوید دیدار لیورپول و منچستر یونایتد مسلما بزرگترین دیدار فوتبال در بریتانیاست.

ریشه یابی این رقابت

رقابت شهری

وضعیت دو شهر لیورپول و منچستر در آغاز رشد صنعتی انگلستان بیشتر از هر چیز سبب شروع رقابت دو تیم لیورپول و یونایتد شده است.
در آن زمان هر دو شهر تلاش می کردند تا حاکمیت شمال غرب را در اختیار داشته باشند. منچستر از نظر تولیدات کالا برتر بود و شهر لیوپول نیز از قدرت بندر خود سود می برد.
اما با احداث کانال کشتی منچستر در سال 1894، دیگر کشتی ها می توانستند بدون نیاز به بندر لیورپول مستقیما وارد شهر منچستر شوند و این سبب از رونق افتادن بندر لیورپول و بیکاری بسیاری از مردم این شهر و در پی آن خشم آن ها شد.
بر روی پرچم هر دو باشگاه منچستر یونایتد و منچستر سیتی نماد کشتی و کانال این شهر دیده می شود.
در دهه های 1970 و 1980 صنعت انگلستان رو به زوال گذاشت و مردم لیورپول به دلیل قدرت باشگاه فوتبالشان به لیورپولی بودن خود افتخار می کردند در حالی که طرفداران منچستر یونایتد در آن زمان یکی از ضعیف ترین تیم های تاریخ منچستر یونایتد را در اختیار داشتند.
از آن زمان تاکنون لیورپول و منچستر دوباره به شهرهای صنعتی و قدرتمند تبدیل شده اند و منچستر به عنوان یک شهر با کلاس جهانی شناخته می شود. منچستر در سال 2002 مسابقات ورزشی کشورهای مشترک المنافع را میزبانی کرد و لیورپول در سال 2008 به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا انتخاب شد.

خب، تمام این قسمتی که پررنگ کردم، این چه فایده ای داره؟ یدونه بازی قراره انجام بشه، اینا رو نمیخواد که !
رقابت فوتبالی

هر کدام از دو تیم با کسب 58 عنوان قهرمانی، عنوان پر افتخارترین تیم فوتبال انگلستان را از آن خود می دانند. لیورپول در در دهه 1970 و 1980 با کسب 11 عنوان قهرمانی لیگ و چهار عنوان قهرمانی جام باشگاه های اروپا یکه تازی می کرد؛ از ان طرف منچستر یونایتد در دهه 90 و 2000 مقتدر ترین تیم انگلستان را با کسب 11 عنوان قهرمانی لیگ به همراه دو قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا و چندین جام حذفی که این ها شامل یک سه گانه در سال 1999، یک دوگانه انگلیس و اروپا در سال 2008 و دو دوگانه داخلی بودند.
دو تیم لیورپول و منچستر یونایتد با کسب 5 و 3 قهرمانی جزو تیم های پر افتخار باشگاه های اروپایی نیز هستند. این در حالیست که با قهرمانی سال 2008 یونایتد در لیگ برتر دو تیم در تعداد قهرمانی ها به رقم مساوی 18 رسیدند و این در حالیست که لیورپول نتوانسته است از شروع لیگ برتر از سال 1992 قهرمانی را به دست آورد در حالی که یونایتد این مهم را 11 بار انجام داده است. با قهرمانی منچستر یونایتد در جام اتحادیه در سال 2010، شیاطین سرخ موفق شدند به رکورد 33 قهرمانی در تورنمنت های داخلی برسند که یک عدد بیشتر از قهرمانی های داخلی لیورپول است.
همچنین در خارج از زمین فوتبال دو تیم منچستر یونایتد و لیورپول جزو پر درآمدترین و پر طرفدارترین باشگاه های فوتبال جهان هستند.
رقابت بین این دو باشگاه در بین بازیکنان دو تیم نیز دیده می شود. مهاجم یونایتد یعنی وین رونی که محصول تیم همشهری لیورپول یعنی اورتون است از یادگیری چگونه متنفر بودن از لیورپول در طول رشد خود گفته است. استیون جرارد که در حال نشان دادن کلکسیون پیراهن های گرفته شده از بازیکنان حریفانش پس از بازی های برگزار شده لیورپول به دوربین تلوزیونی است به این نکته اشاره می کند که هیچ پیراهن منچستر یونایتد در این بین دیده نمی شود چون هیچوقت پیراهن منچستر یونایتد وارد این خانه نشده است.
گری نویل نیز بارها تنفر خود از لیورپول را نشان داده است. بعد از گل دقیقه 90 جان اوشی در سال 2007 که باعث پیروزی 1-0 یونایتد در آنفیلد شد گری نویل به خبرنگاران گفت این کار اوشی آرزوی تمام زندگی من بوده است. خوشحالی او در پایان بازی دو تیم در سال 2006 که با پیروزی یونایتد به پایان رسید در مقابل هواداران لیورپول و بوسیدن مداوم پرچم یونایتد بر روی لباسش در حالی که تنفر پر حرارت در صورت او موج می زد سبب خشم وحشتناک هواداران لیورپول شد. گری نویل همچنین سابقه زدن ضربه سر به استیو مک منمن بازیکن سابق لیورپول را دارد که سبب ساختن شعاری در بین هواداران یونایتد شد که با جمله "او از اسکوزرز ها متنفر است" شروع می شود.

خب، این قسمت ! این جا جای نوشتن تاریچخه نیست !
نقل و انتقالات بین دو تیم

تنها یک بازیکن به نام پل چیسنال در سال 1964 بین دو باشگاه ردو بدل شده است و با اینکه بازیکنانی مانند پل اینس، پیتر بردسلی و اخیرا مایکل اوون سابقه پوشیدن لباس هر دو باشگاه را دارند اما به جز چیسنال هیچ بازیکنی به صورت مسقیم بین دو باشگاه ترنسفر نشده است. رد قاطع پیشنهاد لیورپول و تقاضای گابریل هاینتزه برای پیوستن به لیورپول از یونایتد توسط مسئولان یونایتد و در پی آن ابراز انزجاز هواداران یونایتد از هاینتزه که سبب پیوستن او به رئال مادرید شد نشان دهنده عمق دشمنی میان دو باشگاه است.

این قسمت مشکل چندانی نداره :-"
هولیگانیسم بین هواداران دو باشگاه

در اوج نا آرامی های هوادران فوتبال انگلستان در دهه های 70 و 80 میلادی می توان به زخمی های کوچک و بزرگ زیادی که بین هواداران دو تیم بر جای می ماند اشاره کرد اما پس از مدرنیزه شدن فوتبال در انگلستان این برخوردها نیز کمتر شد.
البته می توان به فینال جام حذفی 1996 اشاره کرد که پس از پایان آن یک طرفدار ناشناس لیورپول پس از قهرمانی یونایتد و حضور آن ها در بخش اهدای جام ورزشگاه ومبلی به اریک کانتونا آب دهان پرتاب کرد و قصد داشت الکس فرگوسن را نیز با مشت بزند.
در دیدار جام حذفی سال 2006، آمبولانسی که الن اسمیت مهاجم یونایتد که در جریان بازی از ناحیه قوزک پا دچار شکستگی شده بود را به بیمارستان می رساند مورد حمله هواداران لیورپول قرار گرفت.
همچنین به این نکته نیز باید اشاره کرد که در بازی های دو تیم در آنفیلد حضور طرفداران لیورپول در نزدیکی جایگاه بازیکنان و مربیان منچستر یونایتد ممنوع است. این تصمیم پس از آن گرفته شد که در اواخر دهه 90 یک تخم مرغ از سوی تماشاگران لیورپول به طرف سر الکس فرگوسن پرتاب شد!
.

خب؟ تماشاچیا با هم درگیرن باید این جا کپی پیست بشه؟ :-w.
نتایج اخیر دو تیم

f791339b0b4845aea253.PNG
آمار و ارقام
6b8b614a74fe4e9daf92.PNG
50943a15ea7245bb8a51.PNG
.
منبع: http://reds.ir/showthread.php?p=90760#post90760

این قسمت هم مفیده !

کپی پیست بیشتر از 5-6 خط ممنوعه ! پستتون فردا پاک میشه مگر این که یه خلاصه در حد 5-6 خط این بذارید !
.
فردا ساعت 7 پاکش کنید.
مشکلی نیست.

حالا ببینید ! واقعا این ها فایده خاصی نداشت ! اینا همش تاریخچه بازی ها و ... دو تیم بود ! این ها رو میتونستین خودتون ازش یه خلاصه کوچیک بنویسین. نه این 30 خط کپی پیست کنین !

JUVE

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان

بعضی از جملاتش باید حذف بشه مثل صحبت گیگز
اما من خودم شخصا فکر میکنم اطلاعات این بازی خیلی به دردم میخوره
غیر از اینجا کجا میتونمهمچین اطلاعاتی گیر بیارم
البته این دوستم m.m.z یه کم زیاده روی کرد

M.M.Z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی کرمان
شهر
کرمان
مدال المپیاد
دانشگاه
همین با هنر از سرمم زی
رشته دانشگاه
sleeping engineering

به نقل از JUVE :
من اگه جای مدیراتون بودم ماسکرانو رو نابود میکردم
اینجوری که نه میفروختمش نه بازیش میدادم
بعد نیم فصل میفروختمش
البته اگه ادم پول زیادی داشته باشه همچین کاری میکنه
.
ما اگه پول داشتیم ...................

به نقل از ستـاره :
یعنی چه 5-6 خط به جای نمیرسه؟

الان مثلا همین پستتون رو در نظر بگیرید :

حالا ببینید ! واقعا این ها فایده خاصی نداشت ! اینا همش تاریخچه بازی ها و ... دو تیم بود ! این ها رو میتونستین خودتون ازش یه خلاصه کوچیک بنویسین. نه این 30 خط کپی پیست کنین !
.
تمام این چیزایی که به نظر شما به درد نمی خوره ممکنه برای خیلیای دیگه جالب باشه.
شما شاید از یه قسمت بدتون بیاد ولی یکی دیگه فقط همون قسمتش رو مفید بدونه.
در ضمن من تاریخچه ی باشگاه رو یه جا دیگه گذاشتم اینجا تاریخچه ی دیدار های دو تیمه.
تمام این چیزایی که گذاشتم رو موقع بازی نصفه و نیمه میگن.
یعنی می خوان بیشتر بگن ولی وقتشو پیدا نمی کنن.
به نظر شما توی بازی پرسپولیس و استقلال بازی های اخیر دوتیم مهمتره یا سابقه ی درگیری های بین دو تا باشگاه؟

شما هیچ کدوم نمی تونین این بازی رو درک کنید.
می گم این بازی دومین ریوال دنیاس.
تماشاگرای دو تیم به خون هم تشنه ان.
فکر کنید فلسطین با اسراییل بازی داشته باشه.............
بدون اغراق همین جوریه ها

JUVE

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان

به نقل از M.M.Z :
بدون اغراق همین جوریه ها.
حالا چرا یهو جوگیر شدی 2 تا پشت هم دادی
من کاملا موافقم با نظر دوست هم مدرسه ایم
من خیلی با تاریخچه بازی ها حال میکنم
اما اگه منم قرار باشه تاریخچه بازیهای میلان با یووه رو بزارم باید کم کم بگم که هرکسی میاد تو تاپیک به خاطر زیاد بودنش بیخیال خوندنش نشه

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

به نقل از M.M.Z :
تمام این چیزایی که به نظر شما به درد نمی خوره ممکنه برای خیلیای دیگه جالب باشه.
شما شاید از یه قسمت بدتون بیاد ولی یکی دیگه فقط همون قسمتش رو مفید بدونه.
در ضمن من تاریخچه ی باشگاه رو یه جا دیگه گذاشتم اینجا تاریخچه ی دیدار های دو تیمه.
تمام این چیزایی که گذاشتم رو موقع بازی نصفه و نیمه میگن.
یعنی می خوان بیشتر بگن ولی وقتشو پیدا نمی کنن.
به نظر شما توی بازی پرسپولیس و استقلال بازی های اخیر دوتیم مهمتره یا سابقه ی درگیری های بین دو تا باشگاه؟

بدون اغراق همین جوریه ها

معلومه؛ بازی ها اخیر مهم تره ! تاریخچه ی دعوا های تماشاگران و .... زیاد مهم نیست !
در ضمن لازم نیست که همه این ها رو توی فروم کپی کنید ! میتونید بگید که مثلا توی فلان لینک اطلاعات خوب و مفیدی داده و این شیش خط هم چکیدشه، اگه دوست دارید میتونید برید بخونید ! :D

JUVE

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان

من خودم اگه بگن برید تاریخچه لیور رو بخونید عمرا وقتم رو تلف نمیکم اما این دفعه چون اینجا بود خوندم

M.M.Z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی کرمان
شهر
کرمان
مدال المپیاد
دانشگاه
همین با هنر از سرمم زی
رشته دانشگاه
sleeping engineering

به نقل از JUVE :
حالا چرا یهو جوگیر شدی 2 تا پشت هم دادی
من کاملا موافقم با نظر دوست هم مدرسه ایم
من خیلی با تاریخچه بازی ها حال میکنم
اما اگه منم قرار باشه تاریخچه بازیهای میلان با یووه رو بزارم باید کم کم بگم که هرکسی میاد تو تاپیک به خاطر زیاد بودنش بیخیال خوندنش نشه
.
فردا بازیه منم که می دونی تا کی خوابم دیگه وقت نمی کنم بذارم.

به نقل از ستـاره :
معلومه؛ بازی ها اخیر مهم تره ! تاریخچه ی دعوا های تماشاگران و .... زیاد مهم نیست !
در ضمن لازم نیست که همه این ها رو توی فروم کپی کنید ! میتونید بگید که مثلا توی فلان لینک اطلاعات خوب و مفیدی داده و این شیش خط هم چکیدشه، اگه دوست دارید میتونید برید بخونید ! :D
.
دقیقا می خواستم همینو بشنوم.
برای من برعکسه.
اصلا مهم نیست برام کی لیورپول برده کی منچستر.
مهمه کی لیورپول یا من یو 6 تا زده.
مهمه کی بین طرفدارا چرا دعوا شده.
مهمه یه بار فرگی تخم مرغ خورده تو سرش.()البته کامل نخورده ساییده فقط) :D
.
.
به نقل از JUVE :
من خودم اگه بگن برید تاریخچه لیور رو بخونید عمرا وقتم رو تلف نمیکم اما این دفعه چون اینجا بود خوندم
.
حالا همچی می گی انگار همه کشته مرده ی تاریخچه ی یووه ان.

JUVE

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان

همونطور که تو فکر میکنی تاریخ لیور خیلی مهمه تاریخ یووه هم خیلی مهمه

M.M.Z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی کرمان
شهر
کرمان
مدال المپیاد
دانشگاه
همین با هنر از سرمم زی
رشته دانشگاه
sleeping engineering

به نقل از JUVE :
همونطور که تو فکر میکنی تاریخ لیور خیلی مهمه تاریخ یووه هم خیلی مهمه
قبول دارم.
ولی تو اول شروع کردی منم جواب دادم.
حدود 16:40 تا بازی مونده. :-ss :-ss :-s :-s :-w :-w
111.gif

JUVE

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان

به نقل از M.M.Z :
قبول دارم.
ولی تو اول شروع کردی منم جواب دادم.
حدود 16:40 تا بازی مونده. :-ss :-ss :-s :-s :-w :-w
111.gif
هر سال برای من بازی با اینتر مهمترینه چون اینتر از اون زمانی که یووه افتاد سری ب شاخ شد
قبلش که تیم سوم یا چهارم ایتالیا بود
اما من کارایی که تو میکنی رو تا حالا یادم نیست بکنم
البته خدارو شکر ما تو مدرسه اینتری نداریم که خفم کنه
اما تو بدجور خفه میشی
شانس اوردی تو مدرسه نیست وگرنه بچه ها در صورت باخت خفت میکردن

and this is the match which both sides are trying to win
what do you feel when you are the fan of liver or manud and your team is going to win or lose
feel it :-s

liverpool

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان

سلام پسر عمو اول جوانویچ دقیقه نه گل میزنه بعد دو تا می خورن بعد انگاگ غیرتی میشه و یه گل میزنه بازی می کشه به پنالتی وچهار دو می بازن این جام حذفی بود

JUVE

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان

امروز هم لیورپول مساوی کرد
شخصا فکر کنم لیورپول هم دچار یه بحرانی شده که براش تساوی مهم نیست
یه زمانی اگه یووه یا لیور مساویمیکردن هواداراشون مربی رو خفه میکردن اما حالا....................

M.M.Z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی کرمان
شهر
کرمان
مدال المپیاد
دانشگاه
همین با هنر از سرمم زی
رشته دانشگاه
sleeping engineering

درسته که ما بحران داریم.
ولی وضعیت اونقدرا هم بد نیست.
ما تا الان همه ی بازی هامون بازی های سختی بودن.
در حالی که هنوز بازیکنان جدیدمون که کمم نیستن با هم مچ نشدن.
وضعیت مالکیت باشگاه هم که تو بحرانه اگه تا چند هفته دیگه پول بانک رو ندیم بانک باشگاه رو مصادره می کنه اونوقت بدبختیم.
تو این وضعیت من فک میکنم که لیورپول هنوز می تونه به رتبه های بالای جدول چشم داشته باشه و به هیچ وجه از دور خارج نشده.
توجه کنین که این بازی آخری که با ساندرلند مساوی کردیم توش یه پنالتی خیلی بددادیم که باعث شد بازی مساوی بشه و ساندرلند هم تیمیه که از من سیتی توی منچستر برده.
و با آرسنال هم مساوی کرده.
پس به هیچ وجه تیم ضعیفی نبوده.

liverpool

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان

فکر میکنم لیورپول باید به فکر یک سنگربان خوبو جوون باشه البته رینا هم خیلی پیر نیست ولی یک دروازیبان جوون و پر انرژی باید همین الان کنار رینا باشه تا از تجربه های رینا استفاده کنه

goal

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
اوایل اسمش بود شهید بهشتی بعد شد شهید حیدری الان هم هست مرحوم محمد جواد عمران
شهر
آمل
مدال المپیاد
المپیاد فیزیک مطالعه داشتم ولی تنها موفقیتم در المپیاد بسیج بود که سال سوم دبیرستان تا اونجایی که یادم میاد ظاهرا تو 30 ام شده بودم!! کتب فیزیک پایه رو مطالعه کردم اون زمان یادش به خیر....
دانشگاه
دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری
رشته دانشگاه
مکانیک حرارت و سیالات

مشکل دروازه نیست مشکل مربی تیمه از اول این رو می گفتم باز هم می گم !!! این مربی توانایی تیم های بزرگ رو نداره!!الان امسال اگه همینجوری پیش بره هزار بار بدتر از پارسال خواهد بود و شاید به اورتون هم ببازیم!!با این تعویض های نجومی حضرا آقا . . .

M.M.Z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی کرمان
شهر
کرمان
مدال المپیاد
دانشگاه
همین با هنر از سرمم زی
رشته دانشگاه
sleeping engineering

ما الان هم یه دروازه بون خوب و جووین داریم.
بردلی جونز که امسال از میدلزبورو خریدیمش و دروازه بون خیلی خوبیه.
پس از اون نظر خیالت راحت باشه.
در مورد هاجسون هم بد قضاوت نکنین چون الان ما توی وضعیت بحران مالکیت هستیم و هیچ مربی ای نمی تونه تیم رو توی این موقعیت به خوبی اداره کنه.
مطمئن باشین آخر سال اگه مالک جدید اومده باشه ما رتبه ی خوبی خواهیم اورد.

بالا