• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بحث وتبادل نظر هوادارن شیرهای لندن

hamidreza96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
× هاشمی نژاد II
شهر
× مشهد
مدال المپیاد
× نوچ ، جوونیام میخواستم برم شیمی پشیمون شدم
دانشگاه
× هرجا خدا بخواد
پاسخ : بحث وتبادل نظر هوادارن شیرهای لندن

به نقل از Spammer :
ترکيب که 4-2-3-1 ئه ديفالت،حالا تو فاز دفاع فاصله خط ها کم ميشه... بعد زمان بواس که فاجعه بود،دي متيو هم که خيلي کم بود ولي زمان بنيتز تيم قشنگ بازي ميکرد...اين تيمي هم جلو بايرن بود هيچ چيزيش به بواس ربط نداره، زمان بواس فقط ماتا به عنوان يک خريد خوب بود...بعد اينکه اين جوونا که ميگي (هازارد،شورله،اسکار) بازيکناي اصلين، ذخيره هاي اينا هم همين سن و سال رو دارن،ميخوام بگم مورينيو جسارت خاصي به خرج نداد :دي

والا تا جائی که یادم میاد ویلاش بوآش گری کیهیلو خرید زوج جان تری کرد و ایوانویچ رو دوباره فرستاد به سمت راست. (دیدی ربط داشته ؟ :D)

بعدشم اون کودتائی که بوآش کرد و چندتا بازیکن بالای 30 سالو انداخت بیرون (مثل دروگبا ، آنلکا ، فریرا و ...) باعث شد دیگه چلسی رو به جوونگرائی بیاره :D

بعد یه سوال دیگه ، یعنی ماتا و تری بازیکنای اصلی چلسی محسوب نمیشن که کنار گذاشتنشون جسارت نیست ؟ یا مثلا دنبابا که روی نیمکتم نبود (فکر کنم) بجاش لوکاکو جوون بازی کرد

Spammer

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از ๖ۣۜĦ@ɱɨƉ 96 :
والا تا جائی که یادم میاد ویلاش بوآش گری کیهیلو خرید زوج جان تری کرد و ایوانویچ رو دوباره فرستاد به سمت راست. (دیدی ربط داشته ؟ :D)

بعدشم اون کودتائی که بوآش کرد و چندتا بازیکن بالای 30 سالو انداخت بیرون (مثل دروگبا ، آنلکا ، فریرا و ...) باعث شد دیگه چلسی رو به جوونگرائی بیاره :D

بعد یه سوال دیگه ، یعنی ماتا و تری بازیکنای اصلی چلسی محسوب نمیشن که کنار گذاشتنشون جسارت نیست ؟ یا مثلا دنبابا که روی نیمکتم نبود (فکر کنم) بجاش لوکاکو جوون بازی کرد

ایووانوویچ خیلی وقت بود راست بود. :D ولی کیهیل رو آورد اینو اصن یادم رفته بود. :-"
خوب بواس به شدت اشتباه کرد :D در مورد دروگبا و لمپارد، این دو تا هنوز هم مفیدن :-? فریرا از قبل رو نیمکت بود :-"
مورینیو تو مصاحبه هاش گفته بود تری و لمپارد همیشه نمی تونن بازی کنن، پس میتونیم نتیجه بگیریم اینا فیکس نیستن ! ماتا هم مصدومیت داشت بازی نکرد، ولی فصل قبل حداقل
بهترین بازیکن تیم بود، الیته اونم سنی نداره ( 25 سال )
دمبابا هم که الان اتوئو اومد فکر کنم بره از تیم...

Mr.khaste

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حلی 99
شهر
تهران

بلــــــــــه ! با این که به ساندرلند و کیریستال پالاس و استون ویلا میبازیم ولی این توانایی رو داریم که با تیم دوممون لیورپولی ک در آماده ترین شرایط خودش به سر میبررو 2-0 تو آنفیلد ببریم ! :))
وااقعا جای خالیه دروگبا احساس میشه! ی مهاجم درست حسابی نداریم ، تورس ک اصن هیچی راجبش نگم بهتره ، اِتُو هم که هی مسدوم میشه ، از اون طرف استوریج و لوکاکو رو دادیم رفتن ک الان لیورپول و اورتون جایگاهشون تو لیگ ب اینا مدیونن!
لیگ و ک بعید میدونم قهرمان شیم ولی ایشاالا چمپیونزو میبریم

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

تبریک میگیم قهرمانی چلسی رو بعد از پنج سال :-"

ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، پس از قطعی شدن قهرمانی تیمش در رقابت های این فصل لیگ برتر، ‏این موفقیت را بزرگترین قهرمانی دوران مربیگری اش توصیف کرد.‏ او به خبرنگاران گفت:" هر قهرمانی حاصل تلاش زیاد است. نمی توانم ارزیابی کنم و بگویم کدامیک ‏مهمتر بود؛ اما این آخرین جامم است بنابراین بیشترین اهمیت را دارد. مطمئنا می خواهم جام های بیشتری ‏به دست بیاورم.‏
تیم ما با قهرمانی در جام اتحادیه و لیگ برتر کارش شروع شده اما می دانیم که در این کشور کسب ‏قهرمانی بسیار دشوار است زیرا تیم های دیگری هم هستند که کاندیدای قهرمانی اند و فصل آینده با قدرت ‏بیشتری پای به رقابت ها می گذارند؛ اما ما تلاش می کنیم تا بار دیگر قهرمان شویم.‏
من آرام هستم و البته که از این قهرمانی لذت می برم. در صدر بودن از هفته اول، تنها دو شکست در ‏سراسر فصل، شکست ناپذیر بودن در خانه، داشتن یک رکورد فوق العاده در دیدارهای خارج از خانه، ‏دریافت کمترین گل ها و تنها یک گل زده کمتر از تیمی که بیشترین گل زده را دارد، فکر می کنم ‏دستاوردهای فوق العاده ای برای این تیم است."‏

بالا