• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بحث وتبادل نظر هوادارن شیرهای لندن

MePeR

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران
پاسخ : بحث وتبادل نظر هوادارن شیرهای لندن

به نقل از REZA73 :
آبراموویچ چ فکری میکنه که میخواد لمپارد رو پر بده؟ :((
مگه میخواد بره لمپارد؟!
کجا ؟!!

Spammer

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از مـهـدی :
مگه میخواد بره لمپارد؟!
کجا ؟!!
والا یک بحثی هست که میگن چلسی نمیخواد قرارداد لمپارد رو که تابستون تموم میشه تمدید کنه؛ولی خب بعد از بازیهای خوب لمپارد بعد از مصدومیت مثل اینکه میخوان قرارداد رو تمدید کنن. چند بازی دیگه هم لمپارد رکورد بابی تامبلینگ رو میزنه و بهترین گلزن تاریخ چلسی میشه. 8->

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

دیروز یه خبری شنیدم در مورد پیشنهاد چلسی 10 میلیون پوند+ لوییز یا ماتا در ازای رونی :)) یعنی این شایعه واقعا خنده دار بود البته توی سایت اسکای این خبر رو نوشته بود که بعد عوضش کردن :D مگه مسئولای چلسی مغز خر خوردن که لوییز یا ماتا(از مفید ترین بازیکنای تیم) رو بدن منچستر تازه یه پولی هم بدن بعد رونی رو بگیرن ؟ :))
البته جدا از این شایعه به نظر من با یه پیشنهاد معقول خریدن رونی میتونه خرید خیلی خوبی باشه برای چلسی . چون رونی اولا خیلی توی لیگ انگلیس تجربه داره . دوما رقیب بزرگ چلسی (منچستر) رو خیلی خوب میشناسه . ضمن اینکه منچستر خیلی هم بهش نیازی نداره . اگه قرار باشه اولویت دوم باشه و نیمکت نشین بشه که از فرم خارج میشه در ضمن باید به این نکته توجه کرد که تیم ملی انگلیس به رونی نیاز داره و نباید باشگاه کاری کنه که داغون بشه و رو فرم نباشه .
یه صحبت دیگه هست از اینکه دروگبا برگرده به چلسی . مورینیو داره تلاش می کنه که این اتفاق بیافته . البته من زیاد خودم نظری روی این قضیه ندارم چون چلسی الان دمبابا و تورس و لوکاکو رو هم داره و حضور دروگبا میتونه جلوی این بازیکنا رو بگیره تا حدی و ممکنه اون اتفاقی که برای تورس افتاد برای بقیه این بازیکنا هم بیافته .

Spammer

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

به شخصه اگه رونی واقعا مصدوم باشه و پیش فصل رو بخواد از دست بده، از اومدنش استقبال نمیکنم!

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

بله خوب الان وضعیت مصدومیت رونی ظاهرا خیلی مشخص نیست و اگر واقعا مصدوم باشه ومدتی رو فرم نباشه ممکنه بیاد چلسی هم بازدهی لازم رو نداشته باشه .
ولی اگر اینطور نباشه و مشکلی نداشته باشه خیلی گزینه ی خوبی هست برای چلسی . یه صحبتایی در مورد خرید هیگواین و سوارز هم هست البته در حد شایعه .
من شخصا اصلا نظر مثبتی به اومدن این دو بازیکن ندارم و فکر هم نمی کنم باشگاه بخره اونارو .

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

ناپولی با رئال به توافق رسیده واس هیگواین.(منبع نامعتبر) ینی فک نمیکنم گزینه ی چلسی باشه. سوارز هم به نظر نمیرسه گزینه چلسی باشه،همون رونی فعلن تنها گزینه ی چلسی ه

Spammer

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

مورینیو گقته بوده یا رونی یا هیچکس ! به نظرم لوکاکو تنها عیبش کم بودن تجربه ش هست و اگرنه خودش گزینه خوبیه برای حمله.

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

آره اینو منم شنیدم که مورینیو گفته تنها مهاجمی که چلسی می خواد بخره رونی هست . و من فکر می کنم اگر مورینیو اصرار داشته باشه به خرید رونی چلسی می تونه بخرتش .
اگر دروگبا رو بیارن به عنوان مربی مهاجم ها خیلی عالی میشه . لوکاکو میتونه کنار دروگبا تجربه پیدا کنه و شاید دروگبای بعدی بشه .

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

عجب جشنواره گلی دیروز بود :D چلسی 8-1 ستارگان مالزی . گل های بازی رو هم ادن هازارد( 21 از روي نقطه پنالتي) دمبابا(32) راميرس(30 و 57) جان تري(46) تراوره(51) لوکاکو(52 و 62) زدن .
با اعتماد به نفس خوب بازیکن ها وارد بازی های لیگ بشن خوبه .

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

زور داره به قرعان !
تیمت کارت بارون بشه، اخراجی بدی، گل برتری رو هم بزنی ولی 10 ثانیه مونده به پایان 120 دیقه گل بخوری!
بازی خیلی قشنگی بود در کل ولی حیف :-<

babak_eb

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
91
رشته دانشگاه
روانشناسی
اینستاگرام

من محمد رو خیلی دوسش دارم *-:
ولی... :-"
اصلنم زور نداشت [-(
چلسی هیچ کاری نکرد. واقعا بایرن بهتر بود :D
اما خداییش 3 تا پنالتیه اول چلسی وحشتناک عالی بود /m\

حقا که فقط و فقط مورینیهو به درد این تیم میخوره و بس...

و همچنین به شدت ناراحت شدم واسه جان تری. داغون شده اصلا. کاپیتانی رو هم که بهش نداد لمپارد. #-o

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

از ژوره بعید بود :| :| آخه آدم پنالتی پنجم ، سرنوشت ساز رو میده دست یه جوون 20 ساله مثل لوکاکو ؟؟؟ اصلا لوکاکو پشت توپ واستاده بود رنگش پریده بود . علاوه بر اینکه جام از دست رفت اعتماد به نفس لوکاکو هم آسیب دید .
ولی بازی در کل قشنگ و جذاب بود و بعد از اون بازی خواب آوری که با منچستر دیدیم واقعا مزه داد :D
بایرن خیلی بی دقت عمل می کرد روی ضربه های نهایی . تعداد شوت به دروازشون خیلی بود ولی بیشترش پرت بود .
اون حرکت بچگانه ی رامیرز که باعث کارت گرفتنش شد اگر انجام نمیداد خیلی بهتر بود . کسی که یه کارت زرد داره باید خیلی حواسش به حرکاتش باشه نه اونطوری .
انصافا حق چلسی بود ببره :D
سیو های چک واقعا عالی بود . هازارد و شورله هم به نظرم واقعا عالی بودن .
البته من به شخصه از اینکه قهرمان نشدیم زیاد ناراحت نیستم چون بازی فوق العاده ای که چلسی با تک تک بازیکن هاش به نمایش گذاشت و قهرمان اروپا مقابل تیم 10 نفره ی ما 30 دقیقه ی تمام جونش بالا اومد ( :D) تا خودشونو نجات بدن ملاک اصلی بود و عملکرد خوب چلسی در این بازی به خودی خود موفقیت تلقی میشه .

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Bahar_R :
انصافا حق چلسی بود ببره :D
سیو های چک واقعا عالی بود . هازارد و شورله هم به نظرم واقعا عالی بودن .
البته من به شخصه از اینکه قهرمان نشدیم زیاد ناراحت نیستم چون بازی فوق العاده ای که چلسی با تک تک بازیکن هاش به نمایش گذاشت و قهرمان اروپا مقابل تیم 10 نفره ی ما 30 دقیقه ی تمام جونش بالا اومد ( :D) تا خودشونو نجات بدن ملاک اصلی بود و عملکرد خوب چلسی در این بازی به خودی خود موفقیت تلقی میشه .
انصافا کجاش حق چلسی بود آخه؟ :D این همه موقعیت داشت بایرن همش با بی دقتی محض از دست رفت. بعدشم که چک یه سری سوپرواکنش نشون داد.کلا هم یه دونه رو سوتی دانته موقعیت داشت چلسی یه دونه هم اون ضربه سر لوئیز. با ارفاق زیاد یه دونه ضربه تورس که بد زد. همین. در عوض بقیه بازی دست بایرن بود. گل دوم چلسی هم آفساید بود.
البته چلسی هم خیلی زحمت کشید. واقعا بهترین بازیکنای چلسی، آزارد، چک ، شورله بودن. تورس هم نسبت به خودش خوب بود.
ولی به طور کلی حق بایرن بود و در نهایت هم به حقش رسید.

Spammer

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از بابکـــ :
و همچنین به شدت ناراحت شدم واسه جان تری. داغون شده اصلا. کاپیتانی رو هم که بهش نداد لمپارد. #-o

جان تری بازی با منچستر خیلی خوب بود، بهترین بازیکن زمین هم شد، نمیدونم چرا الان فیکس بازی نکرد !

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

به نقل از آیدا-ق :
انصافا کجاش حق چلسی بود آخه؟ :D این همه موقعیت داشت بایرن همش با بی دقتی محض از دست رفت. بعدشم که چک یه سری سوپرواکنش نشون داد.کلا هم یه دونه رو سوتی دانته موقعیت داشت چلسی یه دونه هم اون ضربه سر لوئیز. با ارفاق زیاد یه دونه ضربه تورس که بد زد. همین. در عوض بقیه بازی دست بایرن بود. گل دوم چلسی هم آفساید بود.
البته چلسی هم خیلی زحمت کشید. واقعا بهترین بازیکنای چلسی، آزارد، چک ، شورله بودن. تورس هم نسبت به خودش خوب بود.
ولی به طور کلی حق بایرن بود و در نهایت هم به حقش رسید.
بایرن دائم داشت شوتای بی دقت و الکی به سمت دروازه میزد . نیمه ی اول هم واقعا یه حالت بی نظم و بی برنامه داشتن . توپ هاشون به مقصد نمی رسید . چلسی از نظر اجرای برنامه به نظرم برتری داشت به طوری که هر بازیکن به شکل خیلی خوبی داشت نقش خودشو از برنامه اجرا می کرد .
سوتی دانته که عالی بود اصن :)) مثلا اون سوتی میتونست خیلی راحت به گل تبدیل بشه بیش از 90 درصد باید گل میشد . دفاع چلسی با وجود حملات سنگینی که بایرن میکرد عملکرد بهتری داشت .
بازی بله دست بایرن بود بایرن داشت حفظ توپ می کرد .
ضمنا این نکته رو فراموش نکنیم که چلسی 10 نفره 30 دقیقه مقابل بایرنی که سال پیش حقیقتا شکست ناپذیر بود بازی کرد و گل نخورد و تا ثانیه های آخر هم جلو بود . یعنی 10 ثانیه اگر کمتر بود زمان بایرن باخته بود .
اینکه توی 10 ثانیه ی آخر توپ بیافته زیر پای بازیکن و گل بشه یه مقدار بهش میشه گفت شانس . بعد از اون همه حمله و موقعیتی که نیمه ی دوم و وقت اضافه خراب کردن و گل نشد .
چلسی با دقت تر بازی کرد و در شرایط سخت تری تا ثانیه های آخر بازی جلو بود .

• لایک
امتیازات: NEO

hamidreza96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
× هاشمی نژاد II
شهر
× مشهد
مدال المپیاد
× نوچ ، جوونیام میخواستم برم شیمی پشیمون شدم
دانشگاه
× هرجا خدا بخواد

به نقل از Bahar_R :
اینکه توی 10 ثانیه ی آخر توپ بیافته زیر پای بازیکن و گل بشه یه مقدار بهش میشه گفت شانس .

بی انصافی نکنین دیگه :D

37 موقعیت گل و اون همه شوت های بایرنی ها که توی چارچوب بود و چک میگرفت یا با اختلاف کم میرفت بیرون شانس نبود ؟

چلسیِ مورینیو همیشه سبکش دفاعی و فیزیکی بوده ، بازی جلوی منچستر هم بدون مهاجم اومد تو زمین :|

به نظر من زمان دی متئو یا حتی ویلاش بوآش چلسی قشنگتر از الان بازی میکرد

البته استفاده از 5 بازیکن خیلی جوون تو همچین بازی دل شیر میخواست که مورینیو داشت :D

درباره ی پنالتی پنجم هم به نظر من بهترین انتخاب همون لوکاکو بود ، به دو دلیل. اول اینکه تاحالا هیچ کس پنالتی زدن لوکاکورو زیاد ندیده پس نویر هم نمیتونه زیاد تمرکز داشته باشه رو اون پنالتی ، یه فصل هم لوکاکو قرضی رفت به یه تیم دیگه تو یه فصل 17 تا گل زد که از همه ی مهاجمای چلسی بیشتر بود پس اعتماد به نفس لازمو داشته

Luna H.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبدکاووس
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
داروسازی

خب اگه بایرن خوش شانسی آورده به نظر شما،چلسی هم تو فینال مونیخ کم خوش شانسی نیاورد! (;
این به اون در (;

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

به نقل از ๖ۣۜĦ@ɱɨƉ 96 :
بی انصافی نکنین دیگه :D

اون همه شوت های بایرنی ها که توی چارچوب بود و چک میگرفت یا با اختلاف کم میرفت بیرون شانس نبود ؟

والا خود مورینیو هم راضی بود از نتیجه

چلسی همیشه سبکش دفاعی و قدرتی بوده ، بازی جلوی منچستر هم بدون مهاجم اومد تو زمین :|

به نظر من زمان دی متئو یا حتی ویلاش بوآش چلسی قشنگتر از الان بازی میکرد
والا ضربه های بایرن تعداد زیادیش اختلافشون یه ذره از کم بیشتر بود :D بعد اینا ربطش به شانس چیه ؟ اینکه چک ماهرانه توپ ها رو دفع می کرد شانس محسوب میشه عایا ؟
ضمنا مورینیو بعد از بازی گفت که تیم برتر برنده نشد بنابراین از نتیجه راضی نبود . از بازی و عملکرد تیمش راضی بود .

زمان دی متئو خوب بود ولی ویلاش بواش واقعا گند زد به تیم :| با اون به اصطلاح جوانگراییش :rolleyes:
چلسی این بازی واقعا خیلی قشنگ و جذاب بازی کرد بازی قشنگ شما به چی میگین ؟ :D

hamidreza96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
× هاشمی نژاد II
شهر
× مشهد
مدال المپیاد
× نوچ ، جوونیام میخواستم برم شیمی پشیمون شدم
دانشگاه
× هرجا خدا بخواد

به نقل از Bahar_R :
والا ضربه های بایرن تعداد زیادیش اختلافشون یه ذره از کم بیشتر بود :D بعد اینا ربطش به شانس چیه ؟ اینکه چک ماهرانه توپ ها رو دفع می کرد شانس محسوب میشه عایا ؟
ضمنا مورینیو بعد از بازی گفت که تیم برتر برنده نشد بنابراین از نتیجه راضی نبود . از بازی و عملکرد تیمش راضی بود .

زمان دی متئو خوب بود ولی ویلاش بواش واقعا گند زد به تیم :| با اون به اصطلاح جوانگراییش :rolleyes:
چلسی این بازی واقعا خیلی قشنگ و جذاب بازی کرد بازی قشنگ شما به چی میگین ؟ :D

خب آخه ربط گل دقیقه 120 به شانس چیه ؟ :D ، ممکن بود همون گل 5 دقیقه زودتر و به همون شکل زده بشه ، اونوقت شانس نبود ؟

شانس وقتیه که یه تیم دقیقه 120 با ضد حمله یا روی ضربه شروع مجدد گل بزنه ، نه اینکه بایرن داشت از چپ و راست سانتر میکرد :D

شما به حرفای مورینیو توجه نکن ، اگه راضی نمیبود زمین و زمانو به هم میزد بعد از بازی :D

خب اثرات جوانگرائی ویلاش بوآش الان معلوم میشه دیگه :D

ببینید تعداد پاس های سالم چلسی فکر کنم کمتر از صدتا بود که فوق العاده پائینه واسه یه بازی.

تو ترکیب 1-5-4 چلسی سه تا هافبک بودن که معمولا اونارو توی فاز دفاع میدیدیم تا بازیسازی (اسکار و لمپارد و رامیرس).

چلسی حتی تو هجومی ترین لحظه های بازیشم حداکثر دوتا مهاجم داشت که یکیشونم مهاجم تخصصی نبود (شورله به تورس کمک میکرد)

هازارد هم که دریبلاش در عرض بود بیشتر چون زیاد با شورله هماهنگ نشده هنوز.

البته از همه اینا گذشته من حتی وقتی بازی پرسپولیس جلوی سایپارو هم میبینم لذت میبرم :D چون به بازیکناش علاقه دارم.

شما هم احتمالا بخاطر علاقتون به چلسی میگین که جذاب بازی کرد :D ، البته نامردی نکنم دیگه بارسا هم نتونست اینجوری جلوی باواریائی ها بازی کنه

Spammer

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

ترکيب که 4-2-3-1 ئه ديفالت،حالا تو فاز دفاع فاصله خط ها کم ميشه... بعد زمان بواس که فاجعه بود،دي متيو هم که خيلي کم بود ولي زمان بنيتز تيم قشنگ بازي ميکرد...اين تيمي هم جلو بايرن بود هيچ چيزيش به بواس ربط نداره، زمان بواس فقط ماتا به عنوان يک خريد خوب بود...بعد اينکه اين جوونا که ميگي (هازارد،شورله،اسکار) بازيکناي اصلين، ذخيره هاي اينا هم همين سن و سال رو دارن،ميخوام بگم مورينيو جسارت خاصي به خرج نداد :دي

بالا