• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیشنهادهای مربوط به محتوای سایت

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان
پاسخ : پیشنهادهای مربوط به محتوای سایت

میگم امکانش هست یه انجمن یا زیر انجمنی ایجاد شه برای تایپ رمان ونقدش؟الان 98 ایا وچند تا از سایتهای شاخ رمان رو بستن....رمان نویسا دارن در به در دنبال سایت میگردن برای تایپ.
بچه های زیادی از فروم میشناسم رمان تایپ میکنن..میتونیم اینارو تشویق کنیم رمانهاشونو اینجا تایپ کنن...یا حتا میشه مدال هایی در نظر گرفت ومسابقه گذاشت...اونایی هم که رمان نمی نویسن تشویق شن برای نوشتنش.
خیلی از انجمنهای تایپ رمان اولش یه فروم معمولی بودن بعدش قسمت مخصوصی برای تابپ رمان گذاشتن خیلی یازدیداشون بالا رفت.

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

رمان نویسی یعنی چجوری؟!
خب شما یک تاپیک بزن ببینیم چند نفر میان چی میگن. یکم پیشنهادت عجیبه !

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان

به نقل از میم ح میم دال :
رمان نویسی یعنی چجوری؟!
خب شما یک تاپیک بزن ببینیم چند نفر میان چی میگن. یکم پیشنهادت عجیبه !
باید مدیرا هم حمایت کنن و تبلیغ شه تو سایت..شروع کار یه خرده سخته وممکنه اوایل استقبال کم باشه... ولی اگه طرح بگیره در مدت زمان خیلی کوتاه خیلی شاخ تر میشه انجمن....
و اینکه سایتهای شاخ رمان نویسی هم تازگیا بسته شدن یه نقطه مثبته برای سایت سمپادیا ...میتونیم از اب گل الود ماهی بگیریم. :-" :-"

یه مثال میزنم براش....شخصی هست به اسم هما پور اصفهانی...یک نویسنده معمولی بود تو نودوهشتیا...یکی از رمانهای این مشهور شد یهویی و چند تا رمان نوشت...یه بنده حدایی هم سایت با ادرس تک سایت و عنوان سایت:هما پور اصفهانی ......برای این شخص زد حدود دو سال قبل چند تا پست گذاشت سایت و رمانهای هما رو از 98 ایا برداشت گذاشت سایتش برای دانلود...
حالا برین سایتشو ببینین..یه سایت شاخ شده....تعداد بازدید از هر پستو ببینین. :-\
میتونیم از موفقیت این سایت ایده بگیریم برای سمپادیا...

پیشنهادهایی دارم برای این کار
1...قسمت اخبار واینا بنر درست کنین برای اونهایی که با سایتهای رمان نویسی کار کردن...رمان نوشتن یا نقدش کردن یا نظر دادن برای بهتر شدن رمان--یا حتا اونهایی که تمایل دارن رمان نوشته کاربران سایت رو بخونن....
اینهارو شناسایی کنین.
2.اگه شماره 1 موفقیت امیز بو.د میتونین مسابقه رمان نویسی هم بذارین...بچه ها تشویق شن و استقبال بیشتر شه....

حالا من چطوری فکر کردم که گفتم بازدید سایت زیاد میشه؟ :D :-"
رمانهای ایرانی زیادی خوندم که نوشته کاربران سایتها بود...خودم هم چند تاشو نصفه نوشتم و به دلایلی ادامه ندادم دیگ...با توجه به تجاربم:
هر رمان ایرانی از 100 صفحه نسخه پرنیان هست تا 2000 صفحه...
فرض کنیم 100 صفحه بشه نسخه پرنیانش....برای این 100 صفحه شخص نویسنده حدود 50 تا پست میذاره طی نوشتن رمان....
برای هر رمان چیزی حدود 100تا 700 تا نظر داده میشه بعد نوشتن رمان واماده سازی نسخه پرنیانش که رمانو بخونیم یا نه؟رمان خوبیه یا نه؟
طی نوشتن رمان هم حدودن به ازای هر پست نویسنده 2-3 تا پست داده میشه که کی رمانو میذاری؟ فلان قسمتش بد بود و...
....
نتیجه گیری:
برای یه رمان نسبتن کوتاه وبا استقبال کم 300 تا پست خواهیم داشت.... وکلی بازدید..
:D

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

بنده حمایت می‌کنم. با پرورش چندتا رمان‌نویس زرد قابل می‌شه سایت رو از اون چیزی که الردی هست هم زردتر کرد.

Radikal

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
داغ دیده ام بعله!
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
سیاستگذاری علم و فناوری
اینستاگرام

به نقل از ارغوان :
بنده حمایت می‌کنم. با پرورش چندتا رمان‌نویس زرد قابل می‌شه سایت رو از اون چیزی که الردی هست هم زردتر کرد.
البته من قبول دارم که سایت هایِ رمان نویسی بیشترِ اوقات به قولِ شما نویسندگانِ زرد پرورش میدن! منتها دلیلی نداره اگر کسی در سمپادیا هم رمان بنویسه زرد باشه لزوماً ، و این یک پیش داوری ـه به نظرم!
البته این به معنایِ تاییدِ صد درصدِ من نیست صرفاً گفتم پیش داوری نکنید .

مینا در حالِ حاضر کلاسِ داستان نویسی برگزار کردیم تویِ سمپادیا + در بخشِ نثرِ پارسی هم میتونید نوشته هایِ خودتون رو بذارید و اگر خیلی استقبال شد ، یک زیر انجمن در نثرِ پارسی رو به این چیزی که شما گفتید ، اختصاص میدیم.
اما اگر دیدیم ، به قولِ ارغوان صرفاً پرورشِ نویسنده زرد بود که هیچ!

با تشکر از پیشنهادات و انتقادات شما

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

من والا با توجه به چیزی که توی پست‌های اخیر خوندم گفتم زرد. وگرنه که بدیهتاً هم من هم بقیه رمان غیرزرد خونده‌یم/می‌شناسیم.

el_behnam

خسته تر از خسته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
kerman
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
برق

راجع به طنز و مطالب شادی آور تاپیکی نداریم و جای خالیش حس میشه اونم وقتی ادم از بیرون و خسته بیاد و بعد از کلی سر و کله زدن با اساتید یا با همکارا بخواد یه حال و هوایی تازه کنه

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

به نقل از el_behnam :
راجع به طنز و مطالب شادی آور تاپیکی نداریم و جای خالیش حس میشه اونم وقتی ادم از بیرون و خسته بیاد و بعد از کلی سر و کله زدن با اساتید یا با همکارا بخواد یه حال و هوایی تازه کنه

منظورتون اینه ک یه تاپیکی باشه و توش جوک و طنز اینا کپی پیست کنن ؟!

el_behnam

خسته تر از خسته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
kerman
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
برق

به نقل از sadlove :
منظورتون اینه ک یه تاپیکی باشه و توش جوک و طنز اینا کپی پیست کنن ؟!
اینجوری نگاش کنیم ناجوره
ولی اگه اینجوری بگیم که هر کی که یه جک قشنگ می خونه و به نظرش باحاله تا بقیه هم بخونن بذاره یه ذره بهتر میشه
ولی میگم در حد پیشنهاده
من زیاد وارد نیستم

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

به نقل از el_behnam :
اینجوری نگاش کنیم ناجوره
ولی اگه اینجوری بگیم که هر کی که یه جک قشنگ می خونه و به نظرش باحاله تا بقیه هم بخونن بذاره یه ذره بهتر میشه
ولی میگم در حد پیشنهاده
من زیاد وارد نیستم

اگه ب این دیدگاه نگاه بشه بهش خب تاپیکهایی مثل "قشنگ ترین جمله ای که تو عمرتون شنیدید" یا بهترین بیتی ک شنیدین و.. هم هستن الان توی فروم . یعنی مشکل خاصی با قوانین نداره .
خودتون میتونین تاپیکشو بزنین توی انجمن مرتبط .

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

سلام.
من شب قبل خواب میام صرفا یه سری بزنم.
حرف بزن میخونیم این مواقع اکثرا. ولی گاهی حرف بزنا چیزی نیستن ادمو اقناع کنن.
من دوست داشتم یه تاپیکی بود که مدیریت میشد مطالب حرف حساب میزاشت برای اوقاتی که ما سرمون تو گوشیه ولی دوست داریم ایده جدید یه دید جدید به مسءله ای رو بخونیم نه که صرفا به به و چه چه ادما و غرغر یا نوشته های اتفاقات روزانه. شده گاهی 4تا لغط زبان مهم بزاره بگه اینارم بخونین، یه شب دوتا قانون کشور رو بزاره، یه شب بنویسه تعمیرکار مورد اعتماد رو چه جوری پیدا کنیم، یه روز من یه مطلب بنویسم 4خط در مورد استفاده و نگه داری داروها یا اخلاق درست بیمار در مواجهه با کادر پزشکی بنویسم که شما برید این مسایل رو رعایت کنین و این موارد رو هم میتونین بپرسید حق شماست.
یه بار یکی بیاد بنویسه الان تو این فصل چه تفریححاتی میتونه جالب باشه، یا یه نکته اخلاقی که تو برخوردا مهمه ولی ما تا حالا نمیدونستبم طرف مقابل ممکنه این مدلی فک کرده باشه و کمک کنه با دونستنش از این به بعد بقیه از دست ما کمتر اذیت بشن.
نمیدونم منظورمو رسوندم؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

پیشنهاد خوبیه :-"
حتما باعنوان مناسب میذاریمش توی گ.ش :D

عَنّآب ؛؛)

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
برنز کامپیوتر ۹۵
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر
من یه چیزی بگم؟"-:
نمیشه یه کاری کنید که سایت وضعِ رسمی تر و بهتری بگیره؟
ما یه سایت داریم، کلّی آدمِ نسبتاً خفن هم داریم. ولی چقد اتفاق مفید داره میفته اینجا؟خیلی کم.
اولاً که یه تعداد خیلی زیادی تاپیک داریم که خییییلیاشون از رده خارجن واقعا. خیلیاشون خوبن ولی اون پایینان.
خیلی تاپیکا یه سری قسمتای خوب داره که تو کلی حرفِ زائد گم شدن.
در کل این که اینجا خونه تکونی لازم داره.
یه سری تاپیکا حذف شن، یه سری ایجاد شن، رییس انجمنا فعال باشن.
و این شکلی شه که یکی اگه یه تاپیکی میزنه ولش نکنه به امون خدا و بره.
که من حوصله کنم یه تاپیکو کامل بخونم و یه چیزی یاد بگیرم.
من هیچ وقتتتت واسم پیش نیومده یه مشکلی واسن پیش بیاد و اینجا واسم کمک کننده باشه. یا چیزی که خواستم نبوده یا تاپیک طولانی و بد شده بوده یا هرچی.
نهایتا میخواستم تقاضا کنم یه فراخوانی چیزی بزنید، هرکی بیاد یه گوشه شو دست بگیره درستش کنن! امکانش هست؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97
خب انتظار داری چه کارایی انجام بشه؟
ببین من میدونم مدیرا وظایف مشخصی دارن، بخشی ش همین انتظاراتیه که داری ولی تا وقتی کاربرا راغب نباشن و همکاری نکنن انقدر تاثیرات خودش رو نشون نمیده. یعنی وقتی تاثیرش بیشتر میشه که کاربرا هم بیان همکاری کنن، فعال کردن تاپیکای مفید یه طرفه نمیشه، میشه؟!
اینکاری هم که میگی من تو فکرش بودم، منتهی الان ایام کنکور و امتحاناته، اگر کسی قصد همکاری داره پ.خ بده

عَنّآب ؛؛)

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
برنز کامپیوتر ۹۵
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر
خب انتظار داری چه کارایی انجام بشه؟
ببین من میدونم مدیرا وظایف مشخصی دارن، بخشی ش همین انتظاراتیه که داری ولی تا وقتی کاربرا راغب نباشن و همکاری نکنن انقدر تاثیرات خودش رو نشون نمیده. یعنی وقتی تاثیرش بیشتر میشه که کاربرا هم بیان همکاری کنن، فعال کردن تاپیکای مفید یه طرفه نمیشه، میشه؟!
اینکاری هم که میگی من تو فکرش بودم، منتهی الان ایام کنکور و امتحاناته، اگر کسی قصد همکاری داره پ.خ بده
تاپیکا منظم شن. حتی حذف شن کلیشون.
تاپیکایی که میمونن هم پستای خوبش بمونه.
خب من قبول دارم آقا. کلش کاربران اصلا.
من میگم یه تعدادی آدم که میتونن سایتو خلوت کنن اینکارو بکنن و بعد تاپیکا با یه نظم بهتری جلو بره.
اینجوری نمیشه دیگه واقعا.
و من الان که موقع امتحاناس اینو بیان کردم تا ملت اعلام آمادگی کنن تابستون درست کنیم. من خودم اگر این اتفاق بیفته هستم بعد کنکور.
پ.خ نه هستی! یه چیزِ جدی تر میطلبه. یه تعداد زیادی آدم لازمه. به اندازه انجمنا حداقل.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97
تاپیکا منظم شن. حتی حذف شن کلیشون.
تاپیکایی که میمونن هم پستای خوبش بمونه.
خب من قبول دارم آقا. کلش کاربران اصلا.
من میگم یه تعدادی آدم که میتونن سایتو خلوت کنن اینکارو بکنن و بعد تاپیکا با یه نظم بهتری جلو بره.
اینجوری نمیشه دیگه واقعا.
و من الان که موقع امتحاناس اینو بیان کردم تا ملت اعلام آمادگی کنن تابستون درست کنیم. من خودم اگر این اتفاق بیفته هستم بعد کنکور.
پ.خ نه هستی! یه چیزِ جدی تر میطلبه. یه تعداد زیادی آدم لازمه. به اندازه انجمنا حداقل.
خب دیگه عزیزم ببین کلی گویی الان که مدیرگزینی نیست هم کار ساز نیست. اگر می بینی تاپیکی مشکل داره،محتوایی باید حذف یا اضافه بشه باید دست به کار شی، منظورم هر کس هست که این نظر رو داره. و من و هر مدیری که فعال باشه حتما کمک می کنیم به بهبود روند انجمن.
اینکه من گفتم پ.خ بدین برای این بود هر کس فکر می کنه می تونه بگه چه کاری می خواد انجام بده و چه انجمنی که هماهنگ بشه و اینا...

عَنّآب ؛؛)

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
برنز کامپیوتر ۹۵
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر
خب دیگه عزیزم ببین کلی گویی الان که مدیرگزینی نیست هم کار ساز نیست. اگر می بینی تاپیکی مشکل داره،محتوایی باید حذف یا اضافه بشه باید دست به کار شی، منظورم هر کس هست که این نظر رو داره. و من و هر مدیری که فعال باشه حتما کمک می کنیم به بهبود روند انجمن.
اینکه من گفتم پ.خ بدین برای این بود هر کس فکر می کنه می تونه بگه چه کاری می خواد انجام بده و چه انجمنی که هماهنگ بشه و اینا...
خب من میگم دس به کار میشم بعد کنکور.
ولی تنهایی نمیشه خب((:
خب من میگم مدیرا موافقت کنن به تمیز کردن سایت، اطلاع رسانی کنن بعد تو تابستون تمیزش کنیم. مشکل چیه الان؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97
خب من میگم دس به کار میشم بعد کنکور.
ولی تنهایی نمیشه خب((:
خب من میگم مدیرا موافقت کنن به تمیز کردن سایت، اطلاع رسانی کنن بعد تو تابستون تمیزش کنیم. مشکل چیه الان؟
برای بعد از کنکور برنامه هست،مدیر گزینی قراره باشه و دیگه نباید انجمنا منفعل باقی بمونن،من فکر کردم الان منظورته
الان ما مخالفتی نداریم،و به چشم شما نمیاد شاید،ولی کارایی هم می کنیم :-" الان شما پیشنهادت رو دقیق تربگو که مثلا چی رو اطلاع رسانی کنیم و اینا،حتما دنبال می کنیمش.

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان
من یه پیشنهادی دارم که باهاش میشه به چند تا چیز رسید...(با یه تیر چند تا نشون زد)

اولن اینکه استقبال از سایت کمه..درسته الان تابستونه ونسبت به بقیه سال استقبال زیاد شده ولی هممون میدونیم این موقتیه..
تلگرام وبقیه شبکه های اجتماعی باعث کم شدن بازدید سایت شدن...و این سایت نتونسته از این شبکه ها برای افزایش بازدیدش استفاده کنه...
پس باید یه چاره ای بیاندیشیم:-"

داشتم کانال تلگرام بی بی سی رو چک میکردم..همیشه سر خط خبرهارو رو میذاره لینک سایتشونو پایینش مینویسه برای اطلاعات بیشتر...
یا درباره نوبت شما ومواردی ک حالت بحث داره عنوان بحثو مینویسه لینک میذاره برای نظر دادن وخوب اینا خیلی موثرن تو جذب بازدید کننده...

از طرفی بعضی قسمتهای سایت لنگ میمونه اگه بخوایم مستقیمن تو سایت ادارشون کنیم....مثلن من میخوام کتابخوانی بذارم...اولن اینکه بچه ها خیلی کم میان سایت واکثرن تلگرامن استقبال به صفر میل میکنه...دومن اینکه بخوایم یه خرده زیاد کنیم کتابخوانی هارو به هم میریزه سایت....نمیشه تند تند کتابخوانی گذاشت...
برای یه کتابخوانی یه ماه اینا وقت میبره...اخرشم کسی شرکت نمیکنه:/

اگه یه کانال داشته باشه سایت میتونیم کتابو برای دانلود بذاریم اونجا و به بچه ها بگیم که نظرشونو فلان تاپیک بگن درباره کتاب..همون مواردی که کانال میذاریم هم سایت کپی کنیم...اینطوری اونایی که سایت نمیان مشتاق میشن شرکت کنن.از طرف دیگه اون حالت بی نظمی از بین میره....

حتی اگه نظم وهماهنگی مدیر انجمنها بیشتر شه برای تاپیکهایی که زده میشه میتونیم تبلیغ کنیم..عنوانشو بگیم بعد ارجاع بدیم به سایت(مثل نوبت شمای بی بی سی یا روی خط یا...)

حتی اگه خوب پیش بره وکانال فعالیتش خوب باشه ممبرهاش زیاد شن..... اعضای سایت هم انفجاری زیاد میشه..

تا جایی که میدونم کانال تلگرام سایت و پیج اینستاگرام وپیجها دیگه سایت دارن خاک میخورن و ومطلبی هم توشون قرار داده نمیشه وتا جایی که یادمه آقا مطهری دنبال شخصی بودن که اپ کنه این صفحات رو....به جای شات گرفتن از جرات حقیقت که بچه ها چرت وپرت تحویل اقای مطهری میدن :-" وگذاشتنش توی اینستای سایت...میشه مطالب مفیدی گذاشت که همه استفاده کنن:)

ختم کلام اینکه برای کتابخوانی وبقیه برنامه های انجمنم اگه سایت کانال داره اونجا بذاریمش وتبلیغش کنیم ...اگه نداره یکی بزنید/بزنم اگه هم اقای مدیر موافق این پیشنهاد نبود همون شیوه سنتی رو ادامه بدم :-"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97
اولن اینکه استقبال از سایت کمه..درسته الان تابستونه ونسبت به بقیه سال استقبال زیاد شده ولی هممون میدونیم این موقتیه..
تلگرام وبقیه شبکه های اجتماعی باعث کم شدن بازدید سایت شدن...و این سایت نتونسته از این شبکه ها برای افزایش بازدیدش استفاده کنه...
پس باید یه چاره ای بیاندیشیم
به این بخش که استقبال از سایت کمه باید بیشتر توجه کرد. برای استقبال هر دوره ی سنی ما نیاز به یه سری شرایط و محتواها داریم. و کاربرا رو باید به این دسته هم تقسیم کنیم،بعد چاره اندیشی و برنامه ریزی
دومن اینکه بخوایم یه خرده زیاد کنیم کتابخوانی هارو به هم میریزه سایت....نمیشه تند تند کتابخوانی گذاشت...
برای یه کتابخوانی یه ماه اینا وقت میبره...اخرشم کسی شرکت نمیکنه:/
چرا بهم میریزه؟ یه برنامه ی ثابت هم اگر داشته باشه بد به نظر نمیرسه.
اعضای سایت هم انفجاری زیاد میشه..
اینکه بخوایم هر کس دوستشو بیاره تو کانال و اینا منظورته؟ چون انفجار کاربرای غیر سمپادی و مولتی هم باید حساب کنی

بالا