• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انجمن علمی سمپاد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

bmsn73

کاربر حرفه‌ای
پاسخ : انجمن علمی سمپاد

بچه ها... به شدت به مطالب علمی نیازمندیم... ترجیحاً مطالبتونو تو یه فایل وور ذخیره کنید و آپلودش کنید و با ذکر اسم و فامیل و مدرسه و ناحیه و شهر، لینکشو بفرستید برای من یا منجم...

تو وبلاگم می تونید منتشر کنید... فقط برای مطلبتون عنوانشو درست انتخاب کنید، متنو تو "ادامه مطلب" بنویسید و براش پسوورد رو بذارید: messi

• شروع کننده موضوع

monajem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
کامپیوتر-طلا
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

بچه ها >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D<
کارا داره به لطف خدا درس میشه....
ان شا الله دیگه فک میکنم بتونم این دست خط/مجوز رو بگیرم....
زنگ زدم.فک کنم کارا درس بشه
خدا رو شکر.

bmsn73

کاربر حرفه‌ای

مجله علمی سمپاد همچنان... با همون زیرگروهای علوم نظری... نه؟؟ آقای منجم؟؟ یا دوباره همون اسم با مسمای ( O0 O0) قبلی؟؟

• شروع کننده موضوع

monajem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
کامپیوتر-طلا
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از بهراد Mdl :
این مجله ای که داریم فعالیت می کنیم، مجله علمی سمپاده دیگه نه؟؟
آخه چیزی که ریخته تو این مملکت، فرهنگ و قرآنه... یکم باید رو علم تأکید کنیم... درست میگم؟؟
به نقل از بهراد Mdl :
مجله علمی سمپاد همچنان... با همون زیرگروهای علوم نظری... نه؟؟ آقای منجم؟؟ یا دوباره همون اسم با مسمای ( O0 O0) قبلی؟؟
بابا کجا قرآن ریخته؟؟؟؟یا فرهنگ؟؟؟این چه حرفیه آخه؟؟؟؟دانش آموزای سمپادی یه کم زیاد تو علم غرق شدن!برا همین من میگم علمی فرهنگی قرآنی
بهتر هم هست که تو همه ی زمینه ها فعالیت کنیم (;
خوبه،واقعا خوبه

bmsn73

کاربر حرفه‌ای

به نقل از منجم! :
بابا کجا قرآن ریخته؟؟؟؟یا فرهنگ؟؟؟این چه حرفیه آخه؟؟؟؟دانش آموزای سمپادی یه کم زیاد تو علم غرق شدن!برا همین من میگم علمی فرهنگی قرآنی
بهتر هم هست که تو همه ی زمینه ها فعالیت کنیم (;
خوبه،واقعا خوبه

اِ؟؟؟؟ چی شد؟؟ حالا هرچی... ولی روند کلیش این شد که علمی باشه، لابلاش و تو حاشیه ها برای اینکه یکنواخت نشه مطالب قرآنی و فرهنگی و طنز بزنیم...

سمپادیا اگه در علم غرق بودن وضعشون این نبود... ولی مطمئناً از مجله ای که ماهیتش "علمی" باشه قشر بیشتری استقبال می کنن تا اینکه "علمی فرهنگی قرآنی" اونم اکثرش به قول مدیر "کپی پیست"!! :D

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

آق منجم عزیز!

اون سایت هایی که بهت گفتم میارم براتو لیستشو ،بیشترشون فیلتر شده

حالا چی؟

راستی مجلتونو فرستادیم اداره، مجوز مدرسه ما به زودی جور میشه(قطعی شد تقریبا)

• شروع کننده موضوع

monajem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
کامپیوتر-طلا
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از بهراد Mdl :
اِ؟؟؟؟ چی شد؟؟ حالا هرچی... ولی روند کلیش این شد که علمی باشه، لابلاش و تو حاشیه ها برای اینکه یکنواخت نشه مطالب قرآنی و فرهنگی و طنز بزنیم...

سمپادیا اگه در علم غرق بودن وضعشون این نبود... ولی مطمئناً از مجله ای که ماهیتش "علمی" باشه قشر بیشتری استقبال می کنن تا اینکه "علمی فرهنگی قرآنی" اونم اکثرش به قول مدیر "کپی پیست"!! :D
باشه
شما مطلبشو جور کن،تاییده!(فقط مطالبو بده به من قبل صفحه آرایی)
حیف...................حیف...........هزار تا حیف................!
به نقل از Captain. Pisko :
آق منجم عزیز!

اون سایت هایی که بهت گفتم میارم براتو لیستشو ،بیشترشون ف****ر شده
---------------------------
جوابتو دادم
--------------------------
حالا چی؟

راستی مجلتونو فرستادیم اداره، مجوز مدرسه ما به زودی جور میشه(قطعی شد تقریبا)
خدا رو شکر

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

من تو یک صفحه جمش کردم مطلبو

فورم وورده

اینجا بگیریدش
راستی این صندوقتو خالی کن بابا اخترشناس

• شروع کننده موضوع

monajem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
کامپیوتر-طلا
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

من تو یک صفحه جمش کردم مطلبو

فورم وورده

اینجا بگیریدش
راستی این صندوقتو خالی کن بابا اخترشناس
دستت درد نکنه
خیلی خوب بود.
خالی کردم(این صندوق من بعضی موقعا دیگه میشه چت روم!)
------------------
بچه ها................................ >:D<
الان آقای حیدری داره صحبت می کنه واسه مجله مون...
دعا کنید درست بشه...
ان شا الله درست میشه (;

• شروع کننده موضوع

monajem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
کامپیوتر-طلا
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

ُسری دو صحبت ها:
طبق سری دوم صحبت ها،بچه ها من نخواستم ایشون این جور گفتن،مجله مون باید علمی فرهنگی قرآنی باشه...البته"باید" که نه...ولی الان ما دو راه داریم:
1-مجله رو علمی تر کنیم ولی در همین سطح بمونیم....و دیگه خبری از مجوز نیست
2-یه ذره راه بیایم.مجله رو در هر سه موضوع بیرون بدیم و مجوز داشته باشیم و تو خیلی از مراکز خونده و چاپ بشه
از نظر من راه دو بهترین راه هست...چون ما میخوایم یه مجله در سطح کشوری داشته باشیم.از نظر مطلب هم فعلا شماره ی یک مورد تایید هست،برگه هاش ان شا الله مهر میخوره و من همین جا میذارم نسخه ی مهر شده رو (;
به این روش خیلی هم کارمون سریع تر پیش میره.(واقعا در همین سطح موندن خیلی بده.ما باید سعی کنیم مجله رو کشوری کنیم.اگه بیاید یه ذره کار کنید رو مطالب،گفتن که حتی شاید این موافقت به سطح توصیه هم برسه.یعنی مستقیما از سمپاد با مراکز تماس بگیرند و مجله رو بگن که چاپ کنید.فقط یه ذره کار کردن رو مطالب کافیه)

bmsn73

کاربر حرفه‌ای

به نقل از منجم! :
ُسری دو صحبت ها:
طبق سری دوم صحبت ها،بچه ها من نخواستم ایشون این جور گفتن،مجله مون باید علمی فرهنگی قرآنی باشه...البته"باید" که نه...ولی الان ما دو راه داریم:
1-مجله رو علمی تر کنیم ولی در همین سطح بمونیم....و دیگه خبری از مجوز نیست
2-یه ذره راه بیایم.مجله رو در هر سه موضوع بیرون بدیم و مجوز داشته باشیم و تو خیلی از مراکز خونده و چاپ بشه
از نظر من راه دو بهترین راه هست...چون ما میخوایم یه مجله در سطح کشوری داشته باشیم.از نظر مطلب هم فعلا شماره ی یک مورد تایید هست،برگه هاش ان شا الله مهر میخوره و من همین جا میذارم نسخه ی مهر شده رو (;
به این روش خیلی هم کارمون سریع تر پیش میره.(واقعا در همین سطح موندن خیلی بده.ما باید سعی کنیم مجله رو کشوری کنیم.اگه بیاید یه ذره کار کنید رو مطالب،گفتن که حتی شاید این موافقت به سطح توصیه هم برسه.یعنی مستقیما از سمپاد با مراکز تماس بگیرند و مجله رو بگن که چاپ کنید.فقط یه ذره کار کردن رو مطالب کافیه)

من برای بخش شیمی این مجله جدیده اعلام آمادگی میکنم... ولی نه صفحه آراییش! شماره دو رو هم میفرستم... از سه به بعد دنبال یکی باشید!! دوست ندارم تو مدرسه القاب نامناسب بهم بدن واسه فعالیت تو این مجله! ولی بخش شیمی رو تنها نمی ذارم!! یه پیشنهادم دارم، اسم هرکی که مطلب داده رو پایین مطلب چاپ کنید، اسم بقیه دست اندر کاران و عوامل اجرایی رو تو مقدمه!

• شروع کننده موضوع

monajem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
کامپیوتر-طلا
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از بهراد Mdl :
من برای بخش شیمی این مجله جدیده اعلام آمادگی میکنم... ولی نه صفحه آراییش! شماره دو رو هم میفرستم... از سه به بعد دنبال یکی باشید!! دوست ندارم تو مدرسه القاب نامناسب بهم بدن واسه فعالیت تو این مجله! ولی بخش شیمی رو تنها نمی ذارم!! یه پیشنهادم دارم، اسم هرکی که مطلب داده رو پایین مطلب چاپ کنید، اسم بقیه دست اندر کاران و عوامل اجرایی رو تو مقدمه!
وایس!قسمت سه مونده:
------------------------------------
و اما قسمت سه:
گفتن که مطالب از نظر ما تایید هست...و بنابراین تاییدیه به زودی تهیه خواهد شد (;
ولی گفتن که کارتون مقداری گردآوری هست...خب ما سعی می کنیم جنبه ی تولیدیش رو بیشتر بکنیم...بلکه به توصیه هم برسه.
گفتن اگه تو یه مورد خاص فعالیت کنید به هر حال بهتره.خب ما باز سکان رو می چرخونیم سمت علمی :Dولی باید مطالب کار شده باشن.اگه نیاز شد،حتی مجله رو صفحاتش رو کم تر می کنیم یا ماهنامه اش می کنیم
ازتون انتظار دارم یه تیم تحریریه ای چیزی تشکیل بدین.ولی ما برا این که این مجله به حیاتش و مجوزش ادامه بده،نیاز به حداقلی از مطالب دیگه داریم.که سعی می کنم به بهترین وجه انتخاب بشن.

• شروع کننده موضوع

monajem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
کامپیوتر-طلا
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

آخرین بیانیه مجله:

مجله علمی سمپاد!مجله ی دانش آموزی،ایجاد شده به سال 89!

طبق صحبت های فراوانی که با آقای گلشن و حیدری شد، این مجله نهایتا موارد زیر را در برنامه ی کار خود دارد:

این مجله توسط معاونت آموزشی سمپاد تایید می شود.اما:

مطالب علمی آن بیش تر و قوی تر از سایر مطالب می شود.به دلیل استقبال نه چندان گرم از شماره ی یک توسط برخی.(!)

مجله ی علمی سمپاد تبدیل به ماهنامه در همین حد یا دو هفته نامه شش صفحه ای خواهد شد.به دلیل تولید بیش تر مطالب و امکان تشویق از طرف معاونت آموزشی.

مجله ی علمی سمپاد مطالبی فرهنگی و قرآنی در بر خواهد داشت.البته پایه کار همان مطالب علمی است.

استفاده از مطالب این مجله برای همه آزاد است.استفاده از خود مجله و چاپ آن برای همه آزاد است.

بخشی به نام سمپاد نیز در مجله خواهیم داشت.به همین دلیل نام مجله احتمالا تغییر خواهد کرد.(نظر من<<مجله ی استعداد های درخشان)

این مجله از دو هفته نامه به گاهنامه تغییر می کند.حداقل ولی سعی می کنیم در هر سال تحصیلی 8-9 شماره در آوریم.

سعی خواهیم کرد مجله بیش تر حالت تولیدی داشته باشد.

این مجله یک مجله با مطالب مختلف است که هدف اصلی آن سمپاد،دانش آموزان آن،مسائل مرتبط با آن است.

از این به بعد گزارش های فراوانی در مجله خواهیم داشت.(مانند مجله ی استعداد های درخشان که قدیم توسط خود نشر سمپاد چاپ می شد.)

چاپ مطالبی با ذائقه دانش آموزان سمپادی در این مجله صورت می گیرد.البته بخش های مختلفی خواهیم داشت.

شماره ی بعدی مجله کاملا تغییراتی اساسی با دو شماره ی اول خواهد داشت.هم در نوع مطالب،هم در حجم مجله،و هم در سطح و کیفیت مطالب.
وبیش تر سعی می کنیم آهسته و پیوسته جلو برویم.

ان شا الله و با کمک خدا و توکل بر او...

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

ببینم بخش مصاحبه میخوای؟
با دانش آموز
دانش آموخته
معلم های سمپاد...
و غیره و غیره و غیره :D

PARS-AVA

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
مدال المپیاد
یه زمانی خیلی نجوم می خوندم!!!! ولی خوب الان کامپیوتری ام
دانشگاه
چی بگممممممم؟

آقای منجم خان واسه خودت بریدی و دوختی و پوشیدی ؟ یعنی چی که اسمشو بزاریم استعداد درخشان ؟ تا حالا یکی از اون مجله های استعداد درخشان رو دیدی؟ می دونی چقدر با مال شما متفاوت بود؟ تعداد صفحه مطالب مناسب و کاملا به روز
از نشریه علمی کسی استقبال نکرد بی خودی اسم سمپاد رو واسه خودخواهی خودت خراب نکن
در درجه بعدی اگر خیلی اسرار داری باید مجلتون خیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی قوی تر بشه بعد به این اسم های جمعی فکر کن.
چون استعداد درخشان فقط تو نیستی می فهمی ؟ بقیه شاید دلشون نخواد نشریه شما اسمشونو داشته ب X-(اشه

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

به نقل از PARS-AVA :
آقای منجم خان واسه خودت بریدی و دوختی و پوشیدی ؟ یعنی چی که اسمشو بزاریم استعداد درخشان ؟ تا حالا یکی از اون مجله های استعداد درخشان رو دیدی؟ می دونی چقدر با مال شما متفاوت بود؟ تعداد صفحه مطالب مناسب و کاملا به روز
در درجه بعدی اگر خیلی اسرار داری باید مجلتون خیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی قوی تر بشه بعد به این اسم های جمعی فکر کن.
چون استعداد درخشان فقط تو نیستی می فهمی ؟ بقیه شاید دلشون نخواد نشریه شما اسمشونو داشته ب X-(اشه

خب خوبه که نمیخوای اسم سمپاد زیر سوال بره
بهتر نیست به جای دعوا راهنمایی کنی و پیشنهاد بدی؟

با لحن آروم تر :)

PARS-AVA

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
مدال المپیاد
یه زمانی خیلی نجوم می خوندم!!!! ولی خوب الان کامپیوتری ام
دانشگاه
چی بگممممممم؟

پیشنهاد می کنم دندون طمع رو بکنید
اول رو کیفیتتون کار کنید

• شروع کننده موضوع

monajem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
کامپیوتر-طلا
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از PARS-AVA :
آروم بابا!
نام ربطی به این نداره که ما کاری به سمپادی ها داریم.نام قبلی هم معناش این نبود هر چی علم تو سمپاده مربوط به ماست.ما یه نام کوتاه و موجز می خواستیم که این بهترین بود.
تاکیدمون هم تو این مجله روی مطالب علمی هست.در درجه ی بعدی هم مسائل سمپاد،بعدش هم ممکنه مطالب فرهنگی قرآنی هم لابلای این مطالب کار بشه.
مثل این که بگی نشریه ی همشهری جوان شاید جوونا نخوان اسمشون روی اون نشریه باشه این یعنی چی آخه؟؟؟؟
من که ذائقه شما رو نمی دونستم.وقتی فهمیدم استقبال نشدم این حرفا رو زدم.نمی دونستم که مطلب فرهنگی قرآنی طرف دار نداره که!نمی دونستم که اون همه میخواید به بهراد بیچاره تیکه بندازید که! :D
-----------------------
شماره ی دو مثل شماره ی یک چاپ میشه.از شماره های بعدی تغییرات اعمال میشن (;
-------------------------
ببینم بخش مصاحبه میخوای؟
با دانش آموز
دانش آموخته
معلم های سمپاد...
و غیره و غیره و غیره :D
بسیار احتیاج داریم!
ممنون اگه انجام بدی
قبلش یه اطلاعی بده

mohammad137550

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید علامه حلی
شهر
اراک
مدال المپیاد
ان شالله بعدا

B-) منم هستم. میشناسی که......................!

• شروع کننده موضوع

monajem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
کامپیوتر-طلا
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از mohammad137550 :
B-) منم هستم. میشناسی که......................!
بله...بله....بله.... :D
مستحضر هستیم فریدون جان!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا