• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مباحث زرد و طبقه بندی و پیشنهادات

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج
پاسخ : اطلاعیه: مباحث زرد و طبقه بندی و پیشنه&#1575

برادر محسن اعصاب نداری ها...!(عذر میخوام شوخی بود)
1-طنز
2-سوال
3-خبر
همینایی که فائزه گفت خیلی هم کامل بودن
تقریبا بیشتر موضوعات رو در بر میگیره
یکی هم باشه متفرقه وا3 چیزایی مثل اوت تاپیک تعیید بهترین آواتار یا امضا یا..
کلا چیزای شبیه این
خدایی این دیگه ته پیشنهاد بود(رونویسی پیشنهاد دوستان :D)

goooogooooli

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تهران!
شهر
تهران
مدال المپیاد
زیست.........................دوستان می گن برو شیمی ولی من از شیمی بدم میاد!
رشته دانشگاه
دندان پزشكي
پاسخ : اطلاعیه: مباحث زرد و طبقه بندی و پیشنهادات

به نقل از مُحسن...! :
سایت های خب خیلی هستند که چند دلیل دارند، رده سنی توی اون سایت ها خیلی بالاست، کسی نمیاد به خاطر تعداد پست اسپم بده، اما اینجا نه. موضوع اون انجمن ورزشی هست و کلا مکان تفریحه، اما اینجا دور هم هستیم میخوایم بحث کنیم شاید در مورد مسائلی که کلا تفریح نباشه. کلا نمیشه مقایسه کرد اینجا و اونجا رو، ببینید اونجا اصلا تاپیک کپی پیست داره؟
یه نکته هم مطرح هست، اگر اونجا تاپیک ها رو حذف کنند و قفل نکنند شما از کجا متوجه میشی؟
------------------------------------------
برای بار چندم میگم، پیشنهاد بدید...نه بگید مثل اونجا کنید..!
اونجا با اینکه یه سایت تفریحاتی ولی یک دونه اسپم هم نداره!
چرا کپی پیست هم هست!هم عکسا هم اخبار وهم تاریحچه هاو...ولی نظمش مهم!
اگه قوانینش رو خونده باشید خیلی چیزها می شه از توش فهمید!
یعنی واقعا اگه پیشنهاد بدم خداییش چه جوری با پیشنهادم برخورد می کنید!مثل پیشنهادهای قبلی بچه ها!!!؟؟خنده دار...
اصلا به کی وکجا بگم!!!!!!!!!!!!!؟
اونجا اول قفل می شه بعد پاک می شه من حدود یکسال اونجا عضو بودم ومی دونم چی دارم می گم!!!!درضمن خیلی کم پیش میاد تاپیکی قفل شه...چه برسه به حذف!!!!!!!!!!!!!!!!

goooogooooli

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تهران!
شهر
تهران
مدال المپیاد
زیست.........................دوستان می گن برو شیمی ولی من از شیمی بدم میاد!
رشته دانشگاه
دندان پزشكي

به نقل از مُحسن...! :
همه با این سه دسته بندی موافقند؟
-----------------------------------------خوب ما اینجا اسپم داریم، و برای جلوگیری از اسپم یا باید حذف کنیم یا قفل که همه اعتراض می کنند، پس باید ببینیم جرا اسپم میدن ملت که گفتم دلایل مختلفی داره که سعی شده با تشکیل گروه فرهنگ سازی تا حدی این دلایل کاهش پیدا کنه. به هر حال ما نمیتونیم تو این انجمن هیچ کاری نکنیم و بزاریم همه هرچی خواست بنویسند و بگند. پیشنهادتون هم میدادین جمع بندی میکردیم. ممنون.
خب حالا که پست شمارش نمی شه من می تونم اینجا چندتا سوال کنم!که البته اسپم محسوب نمی شه!
من چندتا پیشنهاد برای سایت وچندتا انتقاد از مدیران انجمنهادارم! که فک کنم کارساز باشه البته نمی خوام باگفتنشون مزحکه بچه ها بشم!
پس لازم پیشنهادهام به طور خصوصی بگم!!!!حالا خداییش شما بگو!کدوم مدیر یا معاون یا مدیر کل یا مدیر داخلی بهتر پیشنهاد های منو بررسی می کنه!من تو خیلی از سایتها عضو بودم وشاید بتونم از تجربه هام واس بهبو سایت کمک بگیرم حالا بدون((((((( تعصب!!!)))))) بگید کی بهتر بررسی می کنه که من به اون بگم!!!!؟من واسه بیشتر انجمنها پیشنهاد دارم!!!

shayan-emperor

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
:-"

وک رو میشه حذف کرد ولی داستان کوتاه وطنز رو نمیشه کاریش کرد!

sayyed

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد قدوسي قم
شهر
قم
مدال المپیاد
کمی شیمی
دانشگاه
شريف
رشته دانشگاه
مکانیک

من از این همه بحث که این جا شد و با توجه به تجارب قبلی(مثل تاپیک سایت خاله زنکی شده یا نه و درد دل های بچه های دلسوز سایت) چند تا نتیجه گرفتم که براتون می نویسم:
(یه معذرت بزرگ به خاطر حرف های تلخم برای همه ی مدیرا و خصوصا معاون پرورشی!!!! گرامی آقای محسن...!)
1. مدیر های این جا اهل اعتدال کلا نیستن! یا از این ور بوم می افتن و هیچ کاری با رشد قارچ وار مطالب به اصطلاح خودشون زرد ندارن یا از ریشه هر چی مطلب تفریحی رو نابود و قفل وحذف می کنن.
2. مدیرای این جا اول کار خودشون رو انجام می دن بعد شروع می کنن به گرفتن نظرها و مشاوره ها در مورد کاری که کردن و بعد که می بینن مث این که کارشون هم چین هم خوب نبوده شروع میکنن به سوت زدن! بیرون ریختن دل و روده ی انجمن من و مارلیک و اضافه کردن بخش رونوشت های ادبی بدون این که یه ندا بدن ای یعنی چه (حتی به یکی مون!) از این قبیل کارهاست!
3. کسائی که می تونن این جا اعمال نظر کنن(مدیر، معاون و ...) تا حد زیادی سلیقه ای عمل می کنن!
4. مدیرای این جا با دو تا تشر و داد مث این ها که من تو صفحه ی قبل دادن بالکل از نظرات قبلی شون توبه می کنن و با یه ویرایش ملس فکر میکنن همه چی ختم به خیر شده در حالی که نمی دونن با این ندونم کاری هاشون تیشه به ریشه سمپادیا می زنن.
5. مدیرای سمپادیا بعد از 5000 کاربره شده مث این که فکر کردن پایه های حکومتشون محکم شده و هر کاری بخوان می تونن بکنن و بی خیال این رعیت های بدبخت!
چند مورد دیگه هم هست که بعدا می نویسم!

sayyed

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد قدوسي قم
شهر
قم
مدال المپیاد
کمی شیمی
دانشگاه
شريف
رشته دانشگاه
مکانیک

به نقل از مُحسن...! :
ممنون Sayyed عزیز، شما آخر اون لینک تاپیک هم ندادی.. موضوع اینجاست که این مسئله باید توی یه تاپیک دیگه مطرح میشد، الان مشکل اینجاست که آقا با این تاپیکای پراکنده و نامنظم طنز و ... چیکار کنیم؟
به جای اینکه فقط انتقاد کنید، بگید سلیقه ای هستید و .. راه کار بدید، اگر ندید میشه همون قضیه صلواتی، این انتقاداتتون هم قبول، و همش درست، اما الا نراه کار و پیشنهاد بدید.
بخدا خسته شدم اونقدر گفتم پیشنهاداتون رو بدید، راه کار بدید، وقتی میبینم کسی همکاری نمیکنه ترجیح میدم کار ها رو خودسر انجام بدم.، پس برای جلوگیری از اینکار شرکت بفرمایید.
کشتی من رو!(شدی مث احمدی نژاد که هی میگفت اون سیصد میلیون...)
بیا این رو الکی قفل کردی:
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,51249.0.html
این درباره ی عشق مادر به فرزنده که حتی ارزش موندن تو قسمت نثر ادبی رو داشت!

AHMADREZA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نظرم اول بهتر هست برای بچه ها این اسم انجمن توضیح داده بشه که "گفت و شنود" یعنی چی؟یه بار یکی از مدیران برای من توضیح داد که این اسم چه معنی میده و الان اگر بخوایم بر اساس اون تعریف نگاه کنیم کارای محسن خیلی خوبه و برخود ها هم مناسبه
اما الان که این پیشنهاد شده به نظرم خوب هست و این که از بچه ها نظر خواسته شده خوب تر
من نظر خودم رو میگم:
یه تاپیک توی انجمن زبان و ادب پارسی ایجاد بشه به نام طنز های نوشتاری بعد هرچی طنز متنی کپی پیست بود که حای بحث نداشت بره توی اون تاپیک
یه جایی به عنوان مسایل اجتماعی توی انجمن گفت و شنود ایجاد بشه برای اینکه مثلن نظرتون راجع به فلان چیز چیه
یه بخش به اسم مسایل روحی(روانی، عاطفی نمی دونم یه اسم مربوط به این چیزا:D)باشه برای تاپیکایی مثل حرف بزن و امثالهم
یه تاپیک برای اخبار های روز و جالب
یه جا هم برای بحث های اجتماعی باشه
هرچی هم توی این موضوعات نگنجید حذف بشه و البته جا برای اضافه شدن موضوع هم باز باشه

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از احمدرضا.ج :
به نظرم اول بهتر هست برای بچه ها این اسم انجمن توضیح داده بشه که "گفت و شنود" یعنی چی؟یه بار یکی از مدیران برای من توضیح داد که این اسم چه معنی میده و الان اگر بخوایم بر اساس اون تعریف نگاه کنیم کارای محسن خیلی خوبه و برخود ها هم مناسبه
اما الان که این پیشنهاد شده به نظرم خوب هست و این که از بچه ها نظر خواسته شده خوب تر
من نظر خودم رو میگم:
یه تاپیک توی انجمن زبان و ادب پارسی ایجاد بشه به نام طنز های نوشتاری بعد هرچی طنز متنی کپی پیست بود که حای بحث نداشت بره توی اون تاپیک
یه جایی به عنوان مسایل اجتماعی توی انجمن گفت و شنود ایجاد بشه برای اینکه مثلن نظرتون راجع به فلان چیز چیه
یه بخش به اسم مسایل روحی(روانی، عاطفی نمی دونم یه اسم مربوط به این چیزا:D)باشه برای تاپیکایی مثل حرف بزن و امثالهم
یه تاپیک برای اخبار های روز و جالب
یه جا هم برای بحث های اجتماعی باشه
هرچی هم توی این موضوعات نگنجید حذف بشه و البته جا برای اضافه شدن موضوع هم باز باشه
منم باهش موافقم!؟!

فقط اینکه اگه بقیه توی این نگنجید بتونید بقیه رو یه جورایی طبقه بندی کنید ویه قسمت هم براشون درست کنید!؟!( منظورم اینه که تا حد امکان کم ترین بخش ها حذف شود)

kakt0os

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 کرج :دی
شهر
کرج
مدال المپیاد
المپیاد نجوم
رشته دانشگاه
نرم افزار

بنظرم کار خوبیه که تاپیک های بی هدف قفل بشن اما زیاده روی هم نشه
خیلی خوبه
ولی نه خیلی سخت گیرانه
:D

f.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
شيمي
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : پاسخ : اطلاعیه: مباحث زرد و طبقه بندی و پیشنها

به نقل از احمدرضا.ج :
1-یه تاپیک توی انجمن زبان و ادب پارسی ایجاد بشه به نام طنز های نوشتاری بعد هرچی طنز متنی کپی پیست بود که حای بحث نداشت بره توی اون تاپیک
2-یه جایی به عنوان مسایل اجتماعی توی انجمن گفت و شنود ایجاد بشه برای اینکه مثلن نظرتون راجع به فلان چیز چیه
3-یه بخش به اسم مسایل روحی(روانی، عاطفی نمی دونم یه اسم مربوط به این چیزا:D)باشه برای تاپیکایی مثل حرف بزن و امثالهم
4-یه تاپیک برای اخبار های روز و جالب
5-یه جا هم برای بحث های اجتماعی باشه
6-هرچی هم توی این موضوعات نگنجید حذف بشه و البته جا برای اضافه شدن موضوع هم باز باشه
1-طنز های نوشتاری رو میتونیم دو بخش کنیم:کوتاه و بلند
2- فرق 2 و 5 چیه؟
پ.ن:ببخشید تو نقل قول دست بردم و ویرایش کردم

AHMADREZA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از فائزه.م :
2- فرق 2 و 5 چیه؟
اون مسایل اجتماعی هست
این بحث
یعنی مثلن اون میشه که چرا امروز توی کوچی که راه میری فلان چیز رو میگن بهت
دومی میشه مثلن چرا مردم رنگ بنفش رو دوست دارن

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران
پاسخ : اطلاعیه: مباحث زرد و طبقه بندی و پیشنها

به نقل از فائزه.م :
2- فرق 2 و 5 چیه؟
هم فرقشو گفت و هم اینکه معلومه!؟!

من با این مسائل اجتماعی موافقم!؟! وای محسن جان قبول کن بعضی وقت ها میکشه به مسائل سیاسی دیگه!؟! ولی کلا از سیاست دور باشه بهتره!!

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از مُحسن...! :
مسائل سیاسی از هر نوعی در سایت حذف میشه، چه طنز!چه عکس! چه خبر، اگر دوست دارید مشکلی برا خودتون پیش نیاد مباحث سیاسی رو گزارش کنید.
بابا نظر سیاسی رو پاک کن!؟

خبر و عکس که دیگه خیلی سخت گیرانه است!؟! مثلا یکی میخواد بگه محمود رفت آفریقا و ...!! یا اوباما با رئیس جمهور روسیه غذا خورد و ...!؟! آخه این ها که اشکالی نداره!؟!

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

نظرات آقای احمدرضا بسیار خوب بود
ولی اگر هر طنزی رو بخوایم ببریم تو زبان و ادب پارسی شرمنده که این اصطلاح رو به کار میبرم ولی ادب پارسی به گند کشیده میشه
شاید یک سری هاش اونجا بتونه باشه ولی بعضی هاش به تنها چیزی که ربط نداره طنز در ادب پارسیه
بعضی هاش از هجو و هضل و اینا هم اونور تره! ادب پارسی رو بذارید درست و حسابی بمونه بابا

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

سپاس بسیییییییییییار از توجه شما
من که میگم تو گفت و شنود باشه!
آخه قبلا به این که تو ادب پارسی باشه فکر کردم دیدم جای مناسبی نیست براش
نظران دوستان دیگه چیه؟
گفت و شنود یا ادب پارسی؟
ما تسلیم رای گیری هستیم

13thkey

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(ره)
شهر
قم :*
مدال المپیاد
علوم تو راهنمایی ، تو دبیرستانم که ریاضی و کام ولی رتبه حاصل نشده بید :دی (فعلا البته)

کلا همه گفتن من نگم دیگه
ولی اکثر فروم های تخصصی هم جایی واسه دری وری گفتن دارن ، که البته توش نه تشکر و ایناست ، بعضی جاها حتی شمارش پست هم غیرفعال ، خو این خیلی خوبه !!! نه بی خودی دیگه به صورت سیابازی کل میگیرن ! (دوستان رو میگم :D) نه اینم که هی حرف میزنن ! باید قبول کنید که این فروم اصلا تخصصی نیست و بیشتر تفرحیه ، بذارید راحت باشن ! میخواین دری وری کمتر شه ، شمارش پستا رو مثلا غیرفعال کنید ! گزینه اشم توی اس ام اف هست :D کار فنی نمی خواد
پ.ن : این که آقای احمد رضا میگن خیلی فکر خوبیه هااا اما نشدنیه ! اگه بشه اونم خوبه ! ولی کلا اونوخ نظر من رو به باد میده :D

• لایک
امتیازات: death

Samaneh.Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرج
مدال المپیاد
مدال نقره‌ی المپیاد نجوم‌و‌اخترفیزیک ..
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

من با نظر آقای احمدرضا.ج موافقم منتها بحث و مسائل اجتماعی زیاد فرقی باهم ندارن و اگه هرجفتشون باشن ، دوباره میشه همین!

f.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
شيمي
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از BriskGent :
کلا همه گفتن من نگم دیگه
ولی اکثر فروم های تخصصی هم جایی واسه دری وری گفتن دارن ، که البته توش نه تشکر و ایناست ، بعضی جاها حتی شمارش پست هم غیرفعال ، خو این خیلی خوبه !!! نه بی خودی دیگه به صورت سیابازی کل میگیرن ! (دوستان رو میگم :D) نه اینم که هی حرف میزنن ! باید قبول کنید که این فروم اصلا تخصصی نیست و بیشتر تفرحیه ، بذارید راحت باشن ! میخواین دری وری کمتر شه ، شمارش پستا رو مثلا غیرفعال کنید ! گزینه اشم توی اس ام اف هست :D کار فنی نمی خواد
پ.ن : این که آقای احمد رضا میگن خیلی فکر خوبیه هااا اما نشدنیه ! اگه بشه اونم خوبه ! ولی کلا اونوخ نظر من رو به باد میده :D
دقت میکردی شمارش پست غیر فعاله
الان چقد مفید بود
خب ایده بده

Niloofar sharafi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
-
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
ریاضیات و کاربرد ها

این چیزی که آقای احمدرضا می گند ، اگه اجرا بشه ، به نظرم چیز خوبیه . تحت حالتی که همه کاربرا خبر داشته باشند و رعایت کنند .
منتهی نمی دونم که می شه این کارو انجام داد یا نه . آخه باید به معیارایی تعیین کنیم که طرف تشخیص بده تاپیک قابل بحث هست یا نه .

Niloofar sharafi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
-
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
ریاضیات و کاربرد ها
پاسخ : پاسخ : اطلاعیه: مباحث زرد و طبقه بندی و پیشنها

به نقل از مُحسن...! :
با اینکار امکا بحث در اون تاپیک هم وجود داره..، اما اگر این روش اجرا بشه دیگه نیازی به قفل و .. نیست، همه هم میتونند با مراجعه به اون تاپیک وارد دنیای تفریح بشند!
خب
این خوبه
منتهی بحثا قاطی می شند دیگه ! بعد اون موقع به بعضی از تاپیکا کم لطفی می شه و صدای کاربرا دیر یا زود در میاد !

*کلا به نظرم بیش از حد شلوغ می شه !

بالا