• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ماه عسل

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
پاسخ : ماه عسل

اگه واقعا بنا بر متاثر شدن و فکریدن ب مباحثی هست ک ماه عسل میگه واقعا راه های بهتری هست..راه های خیلی بهتری از ریایی هست ک موج میزنه تو این برنامه
واقعا غیرقابل تحمله برام ولی خب محترمه نظر هرکسی ک دوست داشته باشه این برنامه و مجریش رو

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد

این مسئله چندبار بیان شده این‌جا.
صرفن بحثِ متاثر شدن نیست، بحثٍ دیدنه..همیشه تویِ رسانه‌ها یه سری افراد مُهم می‌شن که یا از سیاسیون هستن، یا روحانیون، یا افرادِ علمی و .. حالا کسی به خاطرِ زندگی‌ش مُهم بشه، این جذابه، کسی مثلِ همه‌یِ ما، شُغل‌هایِ متفاوت، کسانی که هیچ وقت دیده‌نشدن، هیچ وقت جدی گرفته نشدن، الان دیده می‌شن.
یک باربر، یک کسی که ما به واسطه‌یِ کوتاهیِ قدش و مشکلاتِش ما معلول می‌دونیمش و شغلی داره که فقط خودِش می‌تونه انجام بده و یک فردِ سالم از نظرِ ما نمی‌تونه، یک غسال، یه کسی که ایدز داره و...
این جور برنامه‌ها می‌تونه نگاهِ جامعه رو به خیلی چیزا عوض کُنه، نگاه‌هایِ تعصبی که وجود داره.

در موردِ ریا گُفته شد؛ قبول دارم احسان علی‌خانی کمی از خودشاخ‌پنداری رنج می‌بره و گاهی جوگیر می‌شه و یه حرفایی می‌زنه و... گاهی هم مهمونا هم گاهی اوقات صداقت توشون دیده نمی‌شه یا کم‌تره..
اینا همه دست به دستِ هم می‌ده که گاهی به نظر بیاد ریا شده و شاید هم گاهی واقعی ریا بشه اما خیلی خیلی کم و قابلِ چشم‌پوشیه.
ضمنِ این که به هرحال علی‌خانی محبوبه و با این که خودم ازش خوشم نمی‌یاد اما می‌پذیرم که می‌تونه الگویِ خیلیا باشه و هست..یه سری حرفا باید گُفته بشه به نظرِ من. اما این به معنایِ ریا شدن نیست.

Minority

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
گلُزوادر

به نقل از پوریا عابدی :
اگه واقعا بنا بر متاثر شدن و فکریدن ب مباحثی هست ک ماه عسل میگه واقعا راه های بهتری هست..راه های خیلی بهتری از ریایی هست ک موج میزنه تو این برنامه
واقعا غیرقابل تحمله برام ولی خب محترمه نظر هرکسی ک دوست داشته باشه این برنامه و مجریش رو
در مورد این گفته؛که برنامه موجی است از ریا،فکر کنم که باید گفته شه که قطعا این جوری نیست؛قطعا و قطعا.اتفاقا من فکر می کنم تنها و یا بخش عمده ای از محبوبیت علیخانی و برنامش مربوط به اینه که مردم می فهمند که علیخانی مسأله داره.مسأله ی مردم.این که تویه برنامش کسایی میان که شناخته شده نیستند و فقط و صرفاً به خاطر وجه انسانی و اخلاقی مسألشون دعوت شدند.این که این آدما قابل درک و ملموس اند برای مردم.ناخالصی توشون نیست.خودشونن و خودشون.دیگه هیچ وجه اغراق آمیزی تویه کارشون نفوذ نکرده که رنگ و بویِ ریا گرفته باشه.و تکرار می کنم اینو مردم می فهمن که برنامشو نگاه می کنن.اگه علیخانی ریا داشت دفعات قبل بعد از یه سال برنامه داری نمی انداختنش بیرون و یکی رو بیارن که هیچی از فضای برنامه علیخانی نمی فهمه یا می فهمه و قابلیت اجراش رو نداره.مثلا ضیا یا کسای دیگه که می خواستن ماه عسل علیخانی رو بسازن و دیدیم که هیچ توفیقی نداشتن چون مالِ این کار نبودند.الان برای من تعریفی که شما از ریا می کنی غیرقابل درکه.یه فرد ریا می کنه که مقاصد شخصیش رو تحصیل کنه چه میدون مال،آبرو یا هر چیزه دیگه که اصلا هیچ کدوم از وجه هایی که میشه برای تعریف ریا تصور کرد رو نمیشه برای برنامه علیخانی صادق دونست.مثال بزن؛مصداق بیار تا موضوع روشن شه.#

پ.ن:اگه هم که کسایی رو که معروفن میاره غالبا به خاطر شهرتشون نیست و می خواد یه قضیه روتویه زندگیشون نشون بده.همین.#

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

بچه ها جایی هست بشه دانلود کنیم ماه عسلو؟من اون قسمتی که سید و رضا آقای گل و اون دروازه بانه رو آورده بودن از وسطاش دیدم،دوست دارم از اولش ببینم.

شب بو

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان4|فرزانگان1تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
انسان‌شناسی

شاید از آپارات بتونی بپیدایی :-/

:‌-"

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

كلن به نظر من اگر عليخاني يكم كمتر بره منبر بهتره! قبل رفتن سراغ مهموناش خيلــــــــــي حرف ميزنه! با وجود اينكه هميشه ذكر ميكنه اول به خودم ميگمو اينا من احساس ميكنم لحنش جوريه كه خودشو بالاتر از مخاطبش ميبينه. حالا دور از اينكه محتواي حرفاش چي باشه مدت حرف زدنشم زياده و بعضي وقتا حوصله آدمو سر ميبره!
اميدوارم يكم امسال سوژه هاي متنوع تر باشن، نا اينجا كه خيلي خوب بوده ولي به نظر من اگه امسالم مثلا شباي قدر بخواد اهدا كننده عضو بياره ديگه واقعن مسخرس! انگار اهدا عضو و ترك اعتياد و بخشيدن قاتل قوانين نانوشته برنامه شدن كه حتما هرسال بايد باشن...! به نظرم اگه اين تنوع تو مهمونا رو بتونه حفظ كنه خيلي خوبه.
تيتراژ كه عينا همون تيتراژ پارساله فقط آدماش عوض شدن :|

+دوست داشتن برنامه ماه عسل الزاما به خاطر علاقه به مجريش نيست! ولي ماه عسل بدون عليخاني ماه عسل نيست! ديديم كه بقيه علي الخصوص علي ضيا چه فاتحه عميقي به برنامه خوند :|

+ديشب من كامل نديدم!‌ چي بود قضيش؟!

كياناز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان ۱
شهر
اصفهـان
سال فارغ التحصیلی
96

به نقل از ایلیا :
بچه ها جایی هست بشه دانلود کنیم ماه عسلو؟من اون قسمتی که سید و رضا آقای گل و اون دروازه بانه رو آورده بودن از وسطاش دیدم،دوست دارم از اولش ببینم.
سایتِ ماه‌عسل حتّی. آپارات راحت‌تره ولی.
http://maheasal.tv3.ir/index.php/component/content/category/86-93

h.f

جــــــــــــلاد لـــــاغر :>
نام مرکز سمپاد
F1 TEH
شهر
چه فرقی میکنه کجای دنیام
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید بهشتی

ولی خود سایتش با کیفیت تره فک کنم :-?

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

رضایت خودمو ابراز میکنم نسبت به مادر شهریار سرملوانی که 4 سال اسیر بود به این خاطر که
همونجور که این پسره علیخانی نمیذاره مهمونا حرف بزنن و هی میپره وسط حرفشون .. خیلی شیک حرف خودشو میزد و نمیذاشت مجری حرف بزنه

shatoonak

Tulip
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ن.ج.ب.ا.د
سال فارغ التحصیلی
94

برنامه ی کاپیتان و شهریار =(( اشکم داشت درمیومد جلو خانواده خودمو کنترل کردم :( :rolleyes:
من تا قبل از اون قسمتی که بچه های کارو نشون داد ماه عسلو امسال ندیدم ولی الان تصمیم گرفتم ببینم :-"

ftnt

کاربر حرفه‌ای
شهر
مشهد

چرا انقد خوب بود ماه‌عسل امشب؟
خیلی خوبُ صمیمی. خیلی قابل لمس، با این حال کمیاب.
بیاید نظرتونو بگید.

به نقل از Mos :
من چرا دقیقاً باید سر قسمتای خوبش جوّ درس بگیرتم و از اتاقم نیام بیرون ببینم چی هست حتی؟ :/ فقط 5 دقیقشو دیدم.
تکرارش ساعت چنده؟

7صبح. حالا یه ده دقیقه اینور، اونور. :د

به نقل از κ i α и α z :
آقا من نتونستم ببینم. :‌| اگه کسی حوصله داره خلاصه‌ش ـو بگه لطفاً.

بشین ببین. تعریف کنیم همه‌ی حسش میره. :-"

kosar abdeyan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
miandoab
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه

8-> 8-> 8-> 8-> 8-> 8->
یعنی کاملا تو کف احسان قصه امروزم. :O :O اولین ماجراییه که گریم گرفت.
فقط بچه ها اون گفت بدون کنکور وارد دانشگاه شده بود؟یعنی المپیادیم بود؟ :O :O
:-< :-< :-< :-< واقعا سخت هم نیستا.خوب زندگی یعنی همین دگ.همین که دل یه دل شکسته رو آروم کنی خودش کلی کاره.خدا به همه از اون احسانا بده :-" :-"

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه
طراحی لباس

من چرا دقیقاً باید سر قسمتای خوبش جوّ درس بگیرتم و از اتاقم نیام بیرون ببینم چی هست حتی؟ :/ فقط 5 دقیقشو دیدم.
تکرارش ساعت چنده؟

• لایک
امتیازات: Liese

كياناز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان ۱
شهر
اصفهـان
سال فارغ التحصیلی
96

آقا من نتونستم ببینم. :‌| اگه کسی حوصله داره خلاصه‌ش ـو بگه لطفاً.
@پری‌ناز: تکرار هم داره مگه ماه‌عسل؟ :‌|||

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه
طراحی لباس

به نقل از κ i α и α z :
@پری‌ناز: تکرار هم داره مگه ماه‌عسل؟ :‌|||
من تا بحال تکرارشو ندیده م ولی میگن صبح زود فرداش تکرار میده.

Liese

کاربر.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
97

این قسمتش فوق العاده بود حرفی ندارم عالی عالی عالی ;;)
تکرارش ۷ صبح ;;)

كياناز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان ۱
شهر
اصفهـان
سال فارغ التحصیلی
96

بعدِ عمری ماه‌عسل آدم شده‌بوده که ما ندیدیم. :/ من هشت کلاس دارم خوب چه‌جوری ببینم؟ :/ هفت‌وبیست‌دقیقه از خونه باید بزنم بیرون. :/ #اسپم‌طور

• لایک
امتیازات: Shery

ftnt

کاربر حرفه‌ای
شهر
مشهد

ببین، اینجا میذاره ویدئوهای برنامه رو. اگه میتونی دانلود کنی، خب اینجوری ببین. دیگه نهایتا اگه نتونستی، میام برات توضیح میدم. :-" ولی خب میشه گفت از معدود برنامه‌هایی بود که حالِ آدم رو واقعا خوب میکرد، و ارزش داره دیدنش.

×برنامه‌ امشب رو هنوز نذاشتن رو سایت. :-?

saranaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

برنامه امشب عالی بود من نزدیک بود بلند شم برم تهران سولماز بغل کنم گریه کنم خیلی قشنگ بود عالی عالی عالی من 6 صبح کلاس رانندگی دارم تا 8 خداااااا میخوام ببینم :{

بالا