• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ماه عسل

melika15

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۲
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1395
تلگرام
اینستاگرام
پاسخ : ماه عسل

قسمت امروزش فوق العاده بود یعنی برعکس دیروز که فقط بخاطر احسان نگاش کردم
اون آقائه عباس خیلی لحن بانمکی داشت سرنوشت بانمکی هم داشت بنده خدا
وای اون خانوادهه که پشت کوه زندگی میکردن خیلی عجیب بود واسم یه چیزی بودن تو مایه های انسان های اولیه
اون پسره صادق هم که میخواد بره مریخ راستش اصلا نمیفهممش نمیتونم یه سفر بدون بازگشتو هضم کنم بعد جالب اینجاس که یه برنامه دیگه ایشونو دعوت کرده بودن ازش پرسیدن حالا اگه یه وقت تو مریخ حوصلت سر رفت چیکار میکنی جواب داد فیزیک هالیدی میخونم :O دیگه حرفی ندارم!!!!البته نمیشه انکار کرد اراده و شجاعتشو...خوشبخت شه تو مریخ :D

Alyssa

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FRZ orginal
شهر
kerman
مدال المپیاد
ایش!!

تنهایی میره مریخ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

فقط عباس شیرازی. /m\
فوق‌العاده بود این آدم. داستانش، لهجه‌اش مخصوصا و جوری که داستانش رو تعریف میکرد که خیلی خندیدم باهاش. :))
من شیراز زیاد میرم. لطفا اگه کسی فهمید آدرس خونه و روستاشون کجاست بگه همینجا. سرچ کردم چیزی در نیومد.

داستان صادق که راهی مریخ بود و اون آقایی که تمام عمرش هم پشت کوه بود و تا حالا شهر نیومده بود هم تضاد جالبی داشت باهم و خیلی قشنگ بود.

در رابطه با برنامه دیروز:

اول، جوابی که علیخوانی در رابطه با دستمزد و این همه حمله‌ای که به برنامه میشه و مخصوصا دست کشیدن روی سر اون بچه داد واقعا عالی بود.

دوم، داستانی که در رابطه با شناسایی اون شهیدی که نه سر و پا داشت تعریف کردند فوق‌العاده بود و اشک توی چشمام جمع کرد واقعا.

melika15

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۲
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1395
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از NEO :
در رابطه با برنامه دیروز:

اول، جوابی که علیخوانی در رابطه با دستمزد و این همه حمله‌ای که به برنامه میشه و مخصوصا دست کشیدن روی سر اون بچه داد واقعا عالی بود.

دوم، داستانی که در رابطه با شناسایی اون شهیدی که نه سر و پا داشت تعریف کردند فوق‌العاده بود و اشک توی چشمام جمع کرد واقعا.
من دیروز فقط اون آقائه که با تراکتور کار میکردو دیدم راستش برام جذابیتی نداشت بقیشو نگا نکردم قضیه احسان و دست کشیدن رو سر بچه و این حرفا چیه؟!!کامل یکی توضیح بده لطفا

Ali.N

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
بيرجند
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
سه سال ناکامی در مرحله دو ریاضی و دو سال ناکامی در مرحله دو کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

چند روز پیش سالومه سیدنیا مجری من و تو یه توهین به احسان کرده بود....احسانم بعد چند روز جوابشو کوبنده داد...
گفت:چشم من دست کثیفم را برمی‌دارم، اما شما که دستتان تمیز است یک کاری بکنید.»
3338473_779.jpg

درضمن احسان در پاسخ به شایعات درمورد دستمزدش گفت واسه یه سال کار 45 تومن میگیره نه یک میلیارد و دویست...

shervin13

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
آمل - مازندران
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی - راهنمایی البته :دی

قضیه دست کشیدن رو سر بچه مربوط به قسمت های اول برنامه هست .. به بچه 8 ساله چون مادرش معتاد بود و پدرش توانایی جسمی برای کار کردن نداشت هر روز میرفت جوشکاری کار میکرد تا هزینه خانواده رو تامین کنه ماهی 100 تومن درامد داشت 50 تومن دارو های پدر و 50 تومن هزینه های خونه و تحصیل :-<
بعدش احسان رو سرش دست میکشه و ازش تعریف میکنه , بعدا خیلیا انتقاد کردن که نباید کودکان کار رو تو تلویزیون بیارن
این موضوع گذشت تا بعد اینکه انتقادا از برنامه به خاطر اون پزره بالا گرفت بعضی ها هم سوء استفاده کردن و تو صفحات مجازی انتقاد کردن از جمله سالومه مجری منو تو که اینستا پست گذاشت و انتقاد تندی کرد به علیخانی و گفت اون دستای کثیفت رو از سر اون بچه بردار ..
علیخانی هم تو برنامه گفت اوکی ! دست من کثیف دست شما که تمیزه صورت شما که نورانیه یه کاری کنین این مشکلات کودکان حل بشه ..
و این شد انچه شد ..

melika15

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۲
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1395
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از Ali.N :
چند روز پیش سالومه سیدنیا مجری من و تو یه توهین به احسان کرده بود....احسانم بعد چند روز جوابشو کوبنده داد...
گفت:چشم من دست کثیفم را برمی‌دارم، اما شما که دستتان تمیز است یک کاری بکنید.»
3338473_779.jpg

درضمن احسان در پاسخ به شایعات درمورد دستمزدش گفت واسه یه سال کار 45 تومن میگیره نه یک میلیارد و دویست...
ای ای سالومه همچین چیزی گفته در رابطه با احسان؟!!! :|
یکی نیس بهش بگه آخه بیچاره تو که خودت یه ثانیه تو ایران بودن برات شده آرزو تویی که حسرت جایگاه احسانو تو تلویزیون ایران میخوری تویی که به احسان حسودیت میشه که اینقد طرفدار داره تو چی میگی!!! :|

arezoo.s

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
فقط نه فصل مورتیمر خوندم......

به نظر شما قضیه یکم بو نمیده؟؟؟؟؟این همه سال احسان علیخانی داره فعالیت میکنه وخیلیا دوسش دارن وبرنامه شو نگاه میکنن خیلیام دوسش ندارن ونگاهم نمیکنن...چرا امسال اینقدر علیه ش حرف میزنن؟؟؟؟؟الکی که نمیشه...

Ali.N

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
بيرجند
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از ملیــڪا :
ای ای سالومه همچین چیزی گفته در رابطه با احسان؟!!! :|
یکی نیس بهش بگه آخه بیچاره تو که خودت یه ثانیه تو ایران بودن برات شده آرزو تویی که حسرت جایگاه احسانو تو تلویزیون ایران میخوری تویی که به احسان حسودیت میشه که اینقد طرفدار داره تو چی میگی!!! :|
این بیچاره ها میبینن که بیننده هاشون کم شده رو میارن به تخریب بقیه....

Ali.N

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
بيرجند
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از wish :
به نظر شما قضیه یکم بو نمیده؟؟؟؟؟این همه سال احسان علیخانی داره فعالیت میکنه وخیلیا دوسش دارن وبرنامه شو نگاه میکنن خیلیام دوسش ندارن ونگاهم نمیکنن...چرا امسال اینقدر علیه ش حرف میزنن؟؟؟؟؟الکی که نمیشه...
این خصوصیت ماست که وقتی یه چیزی واسمون تکراری میشه از سر بیکاری شرو میکنیم به چرت و پرت گفتن و حرف درآوردن واسش....

.mary.

مریم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان‌امین۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از wish :
هر سال همین وضع ـه،بحث امسال نیست.

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

به نقل از Ali.N :
این بیچاره ها میبینن که بیننده هاشون کم شده رو میارن به تخریب بقیه....
دوست عزيز قضيه پيچيده تر از اين حرفاس،شايد جريان خارجي مقصر باشه ولي هر اتفاقي هست كانون اصليش در ايرانه ،
١-احسان تو حرفاش گفت اين پاسخا رو بايد كساي ديگه مي گفتن ،بعد اگه دقت كرده باشين آخرش اون آقاي جانباز مثال فرمانده ي لشگرشون رو زدن كه يعني مديرا صدا و سيما بايد ازش حمايت كنن،،،حالا شما خودتون ببينيد آيا اين وظيفه ي احسانه كه تو برنامش حقوقشو در بين اين همه شايعات اعلام كنه يا مديران شبكه؟؟
پس اول از هر چيز مديران هيچ احساس مسءوليتي در قبال ايشون ندارن ..
٢-اكثر رسانه ي هاي پر مخاطب كاملا دارن احسان رو سلاخي مي كنن ،من خودم از طرفداراي فرارو بودم(و هستم) و طبيعتا بايد ديدگاهم نسبت بهش خوشبينانه باشه ولي شما كافيه كلمه ي ماه عسل رو تو اين سايت سرچ كنين و اخبار مرتبتشو تا چند صفحه ببينيد تا همه چيز مثل روز روشن بشه
image.jpg

image.jpg

من اكثر اين خبرا رو خوندم به جز اونايي كه صرفا خبرن و اطلاع رساني بقيه مقالات حاوي سخت ترين و ظالمانه ترين توهين ها و انتقاد ها به برنامه اند و تيتر هاشون هم. بسيار جذب كنندس ،من به شخصه برا مديراي اين سايت خبري متاسف شدم ،،يعني شما فقط اين تيترا رو بخونيد(مطلب كه بدتره)ديگه خودتون قضاوت كنيد
٣-همون طور كه گفتيد اين برنامه هاي ماهواره در زمان اوج فعاليتشون به خاطر برنامه هاي پر بيننده اي مثل ماه عسل و خندوانه اوضاعشون كساد ميشه و البته شك نكنين يكم ديگه كه محبوبيت رامبد و برنامش بيشتر بشه كم كم انتقاد هاي بو دار هم شروع ميشه
٤-يه سريا هستن نه تلويزيون ايران رو مي بينن نه براشون مهمه چي به چيه اينا فقط جوگيرن ،به خصوص كه الآن كه كلاس داره اين برنامه رو بكوبيد اينا هم شروع به لجن مال كردن اين برنامه مي كنن(اينا از همه خطر ناك ترن چون نمي فهمن دارن چي كار مي كنن ولي فقط مي دونن كه بايد برنامه رو لجن مال كنن)من اسم مرده شور رو رو اينا ميزارن كه براشون مهم نيست مرده بد بوده يا خوب فقط مي شورن
٥-يه فرضيه هم دارم هنوز اثبات نشده :-" نام نمي برم

salamak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپياد زيست
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

امسال فرق داره، امسال تایم خندوانه و ماه عسل یکی شده، ندیدید شما شاید، ولی الان فالوور های رامبد جوان بیشتر 400هزاره و هرو روز چندهزارتا اضافه میشه، خندوانه بدجوری زده رو دست ماه عسل، احسان باید جمعش کنه که خب امشبش عالی بود قدم خوبی برداشت،
خندوانه خیلی تبلیغ کرد، و خب هدفش هم چیز درستیه..الان برین تو پیج رامبد خیلیا فحش دادن به ماه عسل و گفتن فقط خندوانه!!
خلاصه که شاید شما ندیده باشید، ولی به شدت برنامه پرطرفداریه.

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

به نقل از سمپادك :
امسال فرق داره، امسال تایم خندوانه و ماه عسل یکی شده، ندیدید شما شاید، ولی الان فالوور های رامبد جوان بیشتر 400هزاره و هرو روز چندهزارتا اضافه میشه، خندوانه بدجوری زده رو دست ماه عسل، احسان باید جمعش کنه که خب امشبش عالی بود قدم خوبی برداشت،
خندوانه خیلی تبلیغ کرد، و خب هدفش هم چیز درستیه..الان برین تو پیج رامبد خیلیا فحش دادن به ماه عسل و گفتن فقط خندوانه!!
من خودم از مخاطبا خندوانه بودم ،ولي واقعا نمي تونم از برنامه ي آموزنده ي ماه عسل بگذرم ،البته هر كي نظري داره مثلا همه مي دونن كه خندوانه بعضي وقتا واقعا حوصله سربر ميشه و اينطور نيست كه همش خنده باشه ولي چرا از تك تك حركات رامبد نميان يه سوژه ي خبري درست كنن؟؟؟؟؟؟؟
يا شما تصور كنيد احسان عليخاني مي رفت خارج از كشور و مثل به اونا مي گفت كه بگيد ماه عسل :| :| :|همينا كه الآن طرفدار شادين تيتر مي زدن
احسان با بيت المال به عشق حال مي رود .
هم زمان كردن اين دوبرنامه بزرگ ترين اشتباه صدا سيما بود ، واقعا متاسفم براشون ،مي شد خندوانه رو در زمان يكي از سريال ها گذاشت ،،،براشون مهمه مخاطبا سريالاي ...نشكنه ولي مخاطباي ماه عسل بايد بشكنه؟؟؟؟
البته همون طور كه گفتم من خودم اگه ماه عسل نبود خندوانه ميديدم الانم بعضي وقتا شبكه رو عوض مي كنم اما خوب رامبد هميشه هست :D بعدشم اگه مخاطباي اونا هم خيلي زياد بشه رامبد هم شروع به كوبيدن مي كنن(فرزاد حسني و آزاده نامداي كه در جنگ با هم ديگه اش و لاش شدن و رسانه هايي كه هي پياز داغ رو زياد كردن،،،،علي ضيا رو هم به خاطر اينكه جاي عليخاني اومده بود يه سال له كردن :)) حالا هم خود عليخاني ... شايد نفر بعدي رامبد باشه ....

.mary.

مریم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان‌امین۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از سمپادك :
شاید تایم اولین پخش ـشون یکی باشه ولی ماشاالله این شبکه نسیم که 24 ساعت ـه داره خندوانه میزاره! :-"
کسی بخواد هر دوش رو ببینه هیچ مشکلی نداره.
ولی خب همیشه یه سری ـا بودن که این انتقاد رو به ماه‌عسل داشتن که دم افطار برنامه غم‌انگیز ـه ـو این ــا که خب این افراد میتونن خندوانه ببینن تا شاد شن!این ـا کسایی ـن که همیشه منتقد بودن؛ربطی به امسال نداره.کلا به نظر من خندوانه نمیتونه بیننده ـا و طرفدار ـای ماه‌عسل رو کم کنه.
این کسایی که الان تو پیج رامبد جوان به ماه‌عسل فحش میدن همون کسایی ـن که تا پارسال تو پیج علی ضیا (مثلا!) به ماه‌عسل فحش میدادن!

salamak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپياد زيست
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

همون بار اولش به هرحال بیشتر دیده میشه به خصوص که تایمای بعدیش بدموقعس.
کار علیخانی بی نظیره، ده سال ماه عسل رو نگه داشته! و برخلاف سالهای قبل، دیگه میدونیم ماه عسل ماه رمضونا هست و مجریشم احسان علیخانیه.
اینکه چرا برای رامبد حرف شروع نشده شاید به خاطر تازه کار بودن برنامس یا اینکه یه جوری برنامه رو پیش میبره، که هدفای عالی هم داره ولی ادمای چیپ و بیخود برنامه رو صرفا سرگرمی میبینن، کسایی که عقلشون بیشتره متوجه پیام های دیگه و اصلی تر هم میشن..
اگه بخوان خندوانه رو بزنن زمین کارشون خیلی راحت تره، همینجوریش کلی حرف هس پشت رامبد به خاطر طلاقش، کارهاشم باز خیلی حرف دار میتونه بشه! الان تازه فصل دومن، باید به 4,5 برسن تاشروع شه حرفا..خیلی اصل مهمی رو داره زنده میکنه خندوانه، امیدوارم موفق شن..

نگار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان جامع(سه)
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژِی

خب من خندوانه رو ساعت چهار می بینم،و تکرارش رو، تو ماه عسل عليخاني واقعا داستان هایی که تعریف می کنه بی نظیرن،من ماه عسلو هیچ وقت غمگین احساس نکردم،خب خیلی بده دو تا برنامه ی خوب همزمان باشن،
ولی درسته همیشه خندیدن بر گریه :) مقدمه،برنامه ی خندوانه خوب که نه بلکه عالی گل انداخت ولی ماه عسل رو نمیشه ازش صرف نظر کرد فوق العاده اموزنده س،بعضی قسمتا ش حس کلید اسرار دارم نسبت بهش بعضی وقتا انقدر میرم توی فکر

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

واقعا آدم مي مونه چطور يكي از كارناوال برزيل مي رسه به اينجا

يكي از دلايل علايق من به اين برنامه اينه كه مثلا تاثير يه برنامه ي يه ساعت نيمه مي تونه از ساعت ها سخنراني برخي افراد بيشتر باشه.
طفلك احسان اين قسمت هيچ حرف نزد.

++MaRyAm++

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجف آباد
سال فارغ التحصیلی
94

واقعنی دچار تحول گشتم!
اصن تاثیرات صحبتای این آقاعه عالی بود!
خدا چقد مهربونه،آدمو از کجا ب کجاها میبره :)

زهرا27

بریزءیس
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زاهدان
شهر
زاهدان
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
الزهرا_خواجه نصیر
رشته دانشگاه
کامپیوتر

قبلا دانشگاه ما اومده بودن با مادرش. مادرش تعریف میکرد همین آقا که الان اینجوری حرف میزنه روسری منو برمیداشت میگفت این چیه میپوشی واینا :D

بالا