• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بارسلونا

reza7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طباطبایی
شهر
Bonab
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : بارسلونا

به امید درخشش تو اتلتیک...

Mir

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد اژه اي 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
93

به نقل از LEGEND :
داداش حالت خوش نیست مث اینکه!

تیاگو بده؟ بهترین گلزن مسابقات شد همین چند وقت پیش! 21 سالشه! بمب استعداد ئه و اگه تنها 2 سال تو بارسا بازی میکرد(اگه ژاوی یا اینیستا نبود) مطمئنا یه ستاره میشد!

من هنوز هم میگم! تیتو زیادی خونسرد ئه! :)) باو یه جوی باید بدن به بازیکنا!
آقای گلی تو تورنمنت هایی مث این که فایده ای نداره.تورس هم تو یورو فقط با 3 تا گل آقای گل شد.توی کنفدراسیون ها هم باز تورس با 4 گلی که به تاهیتی زد آقای گل شد.
بنده نگفتم تیاگو بده.بنده گفتم بهتر از اون خیلیا هستن.ویلشر 21 سال-گوتزه 21-ایسکو 21-دراکسلر 19-گوندوغان 22-کروس 22-وراتی 20-اسکار 20-لوکاس مورا 19
اینا خاطرم بود.
تیاگو بمونه خوبه ولی اگه بره گوندوغان بیاد بهتره.

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

اولا از این لیستی که گفتی چون فیکس بازی میکنن میگی بهترن!

تیاگو زیر سایه ژاوی و اینیستاست وگرنه اگه فیکس بود 1 فصل قطعا قیمتش 5 برابر بود!

• لایک
امتیازات: Mir

Mir

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد اژه اي 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
93

به نقل از LEGEND :
اولا از این لیستی که گفتی چون فیکس بازی میکنن میگی بهترن!

تیاگو زیر سایه ژاوی و اینیستاست وگرنه اگه فیکس بود 1 فصل قطعا قیمتش 5 برابر بود
5 ضربدر 18 میده به عبارتی 90!
یعنی میتونست گرون ترین ترانسفر تو تاریخ باشه!
عجب! :))

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از DEFIANT :
5 ضربدر 18 میده به عبارتی 90!
یعنی میتونست گرون ترین ترانسفر تو تاریخ باشه!
عجب! :))
بله عزیز!

توی بند قرار دادش هست! اگه توی نصف بازی ها فیکس نباشه قیمت پایش 18 میلیون هست اما اگه بیشتر از اون فیکس بازی کنه قیمت پایه فروشش 90 میلیون بود! و از این بند قرار دادش استفاده داره میکنه منچستر برا خریدش! (;

چیزی که نمیدونی با شک بهش نگاه نکن! و دلیلش رو از طرف مقابلت بپرس! (;

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

مثل این که گواردیولا بهش پیشنهاد داده و به منچستر جواب رد داده
اگر این خبر صحت داشته باشه بایرن از بازیکن منفجر میشه دیگه!!!

Mir

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد اژه اي 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
93

به نقل از LEGEND :
بله عزیز!

توی بند قرار دادش هست! اگه توی نصف بازی ها فیکس نباشه قیمت پایش 18 میلیون هست اما اگه بیشتر از اون فیکس بازی کنه قیمت پایه فروشش 90 میلیون بود! و از این بند قرار دادش استفاده داره میکنه منچستر برا خریدش! (;

چیزی که نمیدونی با شک بهش نگاه نکن! و دلیلش رو از طرف مقابلت بپرس! (;
شما چقد ساده اید!
این بند تو اکثر قرارداد های بازیکنا هست! و برا اینه که بازیکن نره.این که مبلغی که می ارزن نیست که!
مثلا آلبا هم 90 میلیون یورو تو قراردادش برا جداییش از باشگاه هس.این برا اینه که اگه باشگاه نخواست جایی نره.
اگر اینطوری بود که رونالدو 1000 میلیون یورو می ارزید.چون بند جدایی زود هنگامش 1000 میلیون یوروئه.هیگواین هم 150 میلیونه تو قراردادش!
چیزی که نمیدونی با قطعیت بهش نگاه نکن! و دلیلش رو از طرف مقابلت بپرس! (;

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

من فقط میدونم راسل با این مدیریت فاجعه بارش بارسا رو به نابودی میکشونه :|
داوید رو باید اینطوری از دس میدادیم؟ بهترین گلزن تاریخ اسپانیا رو؟ بازیکنی که تو فینال چمپیونز لیگ گل زده؟ واقعا متاسفم :rolleyes:
انتقال تیاگو هم که ... فک کنم حتی تو ایرانم باشگاهی چنین کار مسخره ای نکنه :|
بعد واقعا چطوری شما فک میکنین لواندفسکی ممکنه گزینه ی بارسا باشه؟! کلوپ که گفت این فصل در دورتموند فصل بعدم بایرن.
این رونی و ... رو هم بیخیال شین لطفا،راسل یه بازیکن دیگه بخره ما باید نماز شکر بخونیم،بعد شما میگین رونی و اینا؟ :rolleyes: فقط باید بریم امیدوار باشیم سیلوا یا لوئیز یا حتی مارکینیوس رو بخره که لااقل فصل بعد مجبور نباشیم تو چمپیونز به بارترا اعتماد کنیم :|
به نظر من خریدن نیمار صرفا برا بستن دهن هوادارا بود که نگن راسل خرید نمیکنه. خریدی که ضروری ترین خرید ممکن هم نبود.اولویت های مهم تری بودن ولی راسل دقیقا رفت دهن پر کن ترین رو خرید. :rolleyes:
به نظرم فصل بعد اصلا نمیشه از تیم هیچ انتظار خاصی داشت،تکرار قهرمانی لالیگا هم انتظار زیادی ه حتی.
+تا 2016 که دوباره انتخابات میشه،ینی هنوز بارسایی مونده؟ واقعا نمی فهمم چرا اونجا هیچکی صداش در نمیاد؟ واقعا چرا؟

• لایک
امتیازات: reza7

Spammer

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

این بارسا چرا بازیکاشو قرض نمیده؟! مثلا چلسی الان رو بیست نفر بازیکن قرضی داره :D

پ.ن: البته همین چند وقت پیش یکی رو فرستادن اورتون :-?

reza7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طباطبایی
شهر
Bonab
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از آیدا-ق :
من فقط میدونم راسل با این مدیریت فاجعه بارش بارسا رو به نابودی میکشونه :|
داوید رو باید اینطوری از دس میدادیم؟ بهترین گلزن تاریخ اسپانیا رو؟ بازیکنی که تو فینال چمپیونز لیگ گل زده؟ واقعا متاسفم :rolleyes:
انتقال تیاگو هم که ... فک کنم حتی تو ایرانم باشگاهی چنین کار مسخره ای نکنه :|
بعد واقعا چطوری شما فک میکنین لواندفسکی ممکنه گزینه ی بارسا باشه؟! کلوپ که گفت این فصل در دورتموند فصل بعدم بایرن.
این رونی و ... رو هم بیخیال شین لطفا،راسل یه بازیکن دیگه بخره ما باید نماز شکر بخونیم،بعد شما میگین رونی و اینا؟ :rolleyes: فقط باید بریم امیدوار باشیم سیلوا یا لوئیز یا حتی مارکینیوس رو بخره که لااقل فصل بعد مجبور نباشیم تو چمپیونز به بارترا اعتماد کنیم :|
به نظر من خریدن نیمار صرفا برا بستن دهن هوادارا بود که نگن راسل خرید نمیکنه. خریدی که ضروری ترین خرید ممکن هم نبود.اولویت های مهم تری بودن ولی راسل دقیقا رفت دهن پر کن ترین رو خرید. :rolleyes:
به نظرم فصل بعد اصلا نمیشه از تیم هیچ انتظار خاصی داشت،تکرار قهرمانی لالیگا هم انتظار زیادی ه حتی.
+تا 2016 که دوباره انتخابات میشه،ینی هنوز بارسایی مونده؟ واقعا نمی فهمم چرا اونجا هیچکی صداش در نمیاد؟ واقعا چرا؟
ضمن تایید حرفای آیدا-ق اضافه میکنم که راسل میتونس با حفظ ویا و نخریدن نیمار خط دفاعیو تقویت کنه...
چون بارسا خط حمله اش ضعف نداره ضعف شدید بارسا خط دفاعیشه...اما راسل...چی بگم دیگه...
از وقتی راسل و تیتو روی کار اومدن بارسا سیر نزولی داشته نقطه اوجشم خوردن 7 تا از بایرنو شکستای متوالی تو ال کلاسیکو...
تیمی که مدیر قبلیو گواردیولا به اون خوبی بسته بودن تباه کردن...
اگه همین طور پیش بره گرفتن سهمیه جام قهرمانان بزرگترین انتظار ممکنه....

MILEY

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
تِهrun
مدال المپیاد
یه زمانی کامپیوتر...هعی
رشته دانشگاه
دندون پزشکی

[size=8pt]کسی خبر داره تیاگو سیلوا میاد یا نه؟[/size]

Mir

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد اژه اي 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
93

به نقل از Spammer :
این بارسا چرا بازیکاشو قرض نمیده؟! مثلا چلسی الان رو بیست نفر بازیکن قرضی داره :D

پ.ن: البته همین چند وقت پیش یکی رو فرستادن اورتون :-?
بارسا بازیکن قرض میده ولی خب کم.
دلیلش اینه که بازیکنای جوان بارسا و حتی رئال تو تیم ب که تو دسته دو اسپانیاس بازی می کنن.
-----------------
در تایید حرفای reza7 و آیدا-ق باید بگم که همشم خرید نیست.
اگه مربی واقعا خوب باشه بازیکنای افت کرده رو میتونه برگردونه.پپ همیشه بازیکنا رو در بالا ترین سطح نگه میداشت.ولی تیتو کمی آسون گیر تره.
اگه این طور بشه از خرید مدافع بهتره.
-----------------
پست متوالی ندین لطفا.

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از DEFIANT :
شما چقد ساده اید!
این بند تو اکثر قرارداد های بازیکنا هست! و برا اینه که بازیکن نره.این که مبلغی که می ارزن نیست که!
مثلا آلبا هم 90 میلیون یورو تو قراردادش برا جداییش از باشگاه هس.این برا اینه که اگه باشگاه نخواست جایی نره.
اگر اینطوری بود که رونالدو 1000 میلیون یورو می ارزید.چون بند جدایی زود هنگامش 1000 میلیون یوروئه.هیگواین هم 150 میلیونه تو قراردادش!
چیزی که نمیدونی با قطعیت بهش نگاه نکن! و دلیلش رو از طرف مقابلت بپرس! (;
عزیز چرا سعی میکنی خودت رو به ندانستن بزنی؟

این بند قرار داد هارو واسه چی میزارن؟ واسه اینکه نره دیگه! پس حتما ارزشی داره! کسی که 21 ساله بهترین گلزن جام جهانی بشه یعنی استعداد داره!

حالا من نمیدونم میخوای قبول کنی یا نکنی! تیاگو استعداد نابه! خیلی هم خوب میتونه جایگزین حتی ژاوی بشه!

reza7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طباطبایی
شهر
Bonab
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از نِــــــــی :
[size=8pt]کسی خبر داره تیاگو سیلوا میاد یا نه؟[/size]
این آخرین خبری بود که من دیدم:

http://www.barcanews.org/post/6532

Mir

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد اژه اي 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
93

به نقل از LEGEND :
عزیز چرا سعی میکنی خودت رو به ندانستن بزنی؟

این بند قرار داد هارو واسه چی میزارن؟ واسه اینکه نره دیگه! پس حتما ارزشی داره! کسی که 21 ساله بهترین گلزن جام جهانی بشه یعنی استعداد داره!

حالا من نمیدونم میخوای قبول کنی یا نکنی! تیاگو استعداد نابه! خیلی هم خوب میتونه جایگزین حتی ژاوی بشه!
شما با قاطعیت میگی تیاگو 90 تا می ارزه.این خیلی خنده داره. :))
اگه تیاگو بمونه خوبه.اینو چن باربگم.ولی اگه بره و بارسا مجبور شه یکی از افرادی رو که گفتم بخره بهتره.
بعدشم تیاگو آقای گل مسابقات زیر 21 سال اروپا نه جام جهانی نشده.موراتا با 4 گل آقای گل شد و تیاگو با 3 گل که اونم هر سه تاش تو یه بازی بود دوم شد تازه اونم به لطف 1 پاس گلی که داده بود نسبت به ایسکو بالاتر ایستاد وگرنه ایسکو هم 3 تا زد.تازه اگه شده باشه هم گفتم خوبه ولی ارزش زیادی نداره.مگه تو رس آقای گل یورو شد خیلی خوب بود؟!!

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از DEFIANT :
شما با قاطعیت میگی تیاگو 90 تا می ارزه.این خیلی خنده داره. :))
اگه تیاگو بمونه خوبه.اینو چن باربگم.ولی اگه بره و بارسا مجبور شه یکی از افرادی رو که گفتم بخره بهتره.
بعدشم تیاگو آقای گل مسابقات زیر 21 سال اروپا نه جام جهانی نشده.موراتا با 4 گل آقای گل شد و تیاگو با 3 گل که اونم هر سه تاش تو یه بازی بود دوم شد تازه اونم به لطف 1 پاس گلی که داده بود نسبت به ایسکو بالاتر ایستاد وگرنه ایسکو هم 3 تا زد.تازه اگه شده باشه هم گفتم خوبه ولی ارزش زیادی نداره.مگه تو رس آقای گل یورو شد خیلی خوب بود؟!!
کلا عادت داری حرفا رو کامل نخونی نه؟

من گفتم الآن 90 تا می ارزه؟؟ یا گفتم اگه 1 یا 2 فصل بهش میدون بدن و تجربه کسب کنه 90 میلیون می ارزه؟ سعی کن به جا دلیل های بی جا و الکی حرف خودت رو زدن اول حرف طرف رو کامل بخونی بعد دلیل براش بیاری! بعد عزیزم تیاگو هافبکه و برا هافبک اون تعداد گل و پاس گل عالیه! اونم هافبکی که توی باشگاهش 5 بازی فیکس بوده! (;

Mir

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد اژه اي 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
93

به نقل از LEGEND :
کلا عادت داری حرفا رو کامل نخونی نه؟

من گفتم الآن 90 تا می ارزه؟؟ یا گفتم اگه 1 یا 2 فصل بهش میدون بدن و تجربه کسب کنه 90 میلیون می ارزه؟ سعی کن به جا دلیل های بی جا و الکی حرف خودت رو زدن اول حرف طرف رو کامل بخونی بعد دلیل براش بیاری! بعد عزیزم تیاگو هافبکه و برا هافبک اون تعداد گل و پاس گل عالیه! اونم هافبکی که توی باشگاهش 5 بازی فیکس بوده! (;
بدترش کردی.یعنی تیاگو 2 فصل فیکس باشه میشه 90 میلیون!بیشترین رکورد تاریخ ترانسفر 94 تاست برا رونالدو.یعنی مث رونالدو میشه!الان اینیستا هم با ژاوی 90 تا نمی ارزن!

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از DEFIANT :
بدترش کردی.یعنی تیاگو 2 فصل فیکس باشه میشه 90 میلیون!بیشترین رکورد تاریخ ترانسفر 94 تاست برا رونالدو.یعنی مث رونالدو میشه!الان اینیستا هم با ژاوی 90 تا نمی ارزن!
آره میشه 90 میلیون! (;

من یه چیزی میگم گوش بده! وقتی کاوانی 68 میلیون ئه با اون سنش قطعا بازیکنی مث تیاگو با اون تکنیک و خلاقیت وقتی بشه 23 سالش و تجربه داشته باشه بالای 70 تا ارزش واقعی داره! حالا بستگی داره یه تیم چقدر بهش نیاز داشته باشه شاید بابتش 100 تا هم بده!

اگه هم قانع نشدی حوصله ندارم شما راست میگی اصن! (;

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

دو باشگاه بایرن مونیخ و بارسلونا پس از مذاکراتی که طی چند روز گذشته برای انتقال تیاگو آلکانترا به مونیخ داشتند سرانجام روز یکشنبه به توافقات نهایی دست یافتند تا این بازیکن 22 ساله با قراردادی چهار ساله راهی مونیخ شود.

دو باشگاه برای انتقال تیاگو روی مبلغ 25 میلیون یورو به توافق رسیدند که باشگاه مونیخی 20 میلیون را به صورت نقد به کاتالان ها پرداخت می کند و 5 میلیون باقی مانده از درآمد ناشی از بازی دوستانه ی دو باشگاه تامین خواهد شد.

اینم از شاهکار جناب راسل که نهایی شد :|
بعد الان تیاگو میخواست بیشتر بهش بازی برسه بلن شد رفت بایرن؟ :)) پپ صرفا تیاگو رو واسه نیمکت پر کنی خریده.ترافیک خط هافبک بایرن با هیچ جا قابل مقایسه نیس. تازه شایعاتی هس که پپ اوزیل رو هم میخواد :)) عصبی. البته از رومینگه و هاینس بعید نیس که به خاطر رضایت خاطر پپ اوزیل رو هم بخرن.پپ کاملا حق داشت،رفته جایی که مدیراش با دست باز هر بازیکنی رو که میخواد چش بسته واسش میخرن(بین نیمار و گوتزه هم گوتزه رو خریدن که 1000 برابر از نیمار بهتره و آلمانی هم هست) اونوخ راسل... :rolleyes:

dash amir

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

آخه چرا بارسا هیچ فعالیتی تو نقل و انتقالات نمیکنه.
فقط نیمار مو قشنگ رو خرید. :D
همه بازیکناش دارن میرن. :(

بالا