• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بارسلونا

parasto jooon

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
دانشگاه
مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : تیم بارسا(طرفداران بارسا و فوتبال دوس&

به نقل از JUVE :
اینکه طرفداراش از 2 سال پیش طرفدارشن به دو حالت تقسیم میشه
1-یا هنوز بچه ان وقتی دیدن بارسا قهرمان شد رفتن طرفدارش شدن و قبلش طرفدار تیم دیگری نبودن
2-طرفدار یه تیم دیگه بودن وقتی دیدن تیمشون نتیجه نمیگیره رفتن طرفدار بارسا شدن
خوشحالم که طرفدار یووه بودم و حتی بعد از افتادنش به سری ب هم طرفدارشم
نه عزیز من این که آدم عاشق یه تیم باشه درهمه حال، قابل ستایشه همه هم به یه تیم اینجوری علاقه دارن.....اما تو منکر بازی قشنگش میشی؟؟؟گه نه دوباره می گم کسی که فوتبالو دوست داره از دیدن بازی بارسا لذت میبره....من طرفدار دو آتیشش نیستم اما دوست دارم بازیشو نگاه کنم...ازش لذت می برم....

JUVE

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان

خب اون برمیگرده به طرز تفکرت نسبت به فوتبال
من که فکر میکنم همه به این خاطر میگن بارسا زیبا بازی میکنه چون بقیه میگن
مثلا چون همه میگن مورینیو ضد فوتباله ما هم میگیم ضد فوتباله

JUVE

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان

مورینیو فقط تو بازیه بارسا 10 نفره دفاع کرد اونم معلوم بود چون 10 نفره بود از نظر من تو بازیه بایرن اونطوری بازی نکرد
و من میگم معیاری برای اینکه یه تیم قشنگ بازی میکنه وجود نداره

parasto jooon

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
دانشگاه
مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

چرا پاسای دقیق .....درصد اشتباه پایین....سانتر کردن دقیقا جایی که باید...وقتی بخواد و وقتش باشه بازیو می گیره دستش می کنش خرس وسط تیم حریفو تحقیر میکنه....اینا معیار نیست....؟!؟! پس چی معیاره؟؟

JUVE

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان

میدونی چرا درصد پاسکاریای بارسا زیاده چون تو دفاع پاسکاری میکنه تیم حریف هم میترسه بیاد جلو میگه این بارساست
بعد بعد از 10 دقه بارسا یه لاین میاد جلو و بین اینستا و ژاوی پاسکاری میکنن
بعد میدن ژاوی مسی حرکت میکنه و گل!!!!
این بازیه زیباست؟

• شروع کننده موضوع

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از JUVE :
میدونی چرا درصد پاسکاریای بارسا زیاده چون تو دفاع پاسکاری میکنه تیم حریف هم میترسه بیاد جلو میگه این بارساست
بعد بعد از 10 دقه بارسا یه لاین میاد جلو و بین اینستا و ژاوی پاسکاری میکنن
بعد میدن ژاوی مسی حرکت میکنه و گل!!!!
این بازیه زیباست؟
جوابتو یه بار دیگه دادم پس دوباره نیا این شر و ور هارو تحویل بده!؟!(با عذر خواهی فراوان)

عزیز من 16 تا گل زلاتان زد؟!؟! اون همه گل های تاکتیکی؟!! اون وقت میگی توی دفاع پاس کاری می کنه؟!! والا تا جایی که ما میدونیم بارسا معروفه به بازی گل کوچیکی و توی یه منطقه ی کم پاس کاری می کنه و بعدشم گل!!؟

تازه این رو بگم اون سالی که منچستر رو بردیم و قهرمان شدیم قبلشم چلسی رو بردیم!؟!

• شروع کننده موضوع

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از سیاوش :
جیگر قبول کن چلسی را با کمک داور بردید!
جیگر داورم جزء داوره!؟! مثلا امسال اینتر مارو توی بازی رفت با کمک داور برد!؟! دوتا پنالتی نگرفت که کیش روی دنی آلوز بود و یکی دیگش هم یادم نبود!؟!

OWNING

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
دانشگاه
دانشگاه اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از legend :
جیگر داورم جزء داوره!؟! مثلا امسال اینتر مارو توی بازی رفت با کمک داور برد!؟! دوتا پنالتی نگرفت که کیش روی دنی آلوز بود و یکی دیگش هم یادم نبود!؟!

بازیکن اینتر هم الکی دقیقه 20 اخراج شد. وگرنه ماله این حرفا نبودین همون یکی هم زوری زدین تازه اونا 10 نفر بودن. 70 دقیقه 10 نفر بودن

در ضمن دوست دارم همه اینو ببیننو سکوت اختیار کنن.
http://www.iffhs.de/?a413f0e03790c443e0f40390b41be8b01905fdcdc3bfcdc0aec70aeedb883ccb05ff1d

• شروع کننده موضوع

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از OWNING :
بازیکن اینتر هم الکی دقیقه 20 اخراج شد. وگرنه ماله این حرفا نبودین همون یکی هم زوری زدین تازه اونا 10 نفر بودن. 70 دقیقه 10 نفر بودن

در ضمن دوست دارم همه اینو ببیننو سکوت اختیار کنن.
http://www.iffhs.de/?a413f0e03790c443e0f40390b41be8b01905fdcdc3bfcdc0aec70aeedb883ccb05ff1d
حرف نزن دیگه؟!! 10 نفره توی دفاع بودن!؟! بعدشم شما اگه شاخ بودی میومدید تا نیم نهایی و به لیون نمی باختید؟!!

راسیت توی ده سال اخیر یا دهه ما اولیم!؟! پس ****!؟!

×× من چند بار باید سر چیزای مختلف به شما تذکر بدم؟ حق توهین و فحش دادن و بی احترامی به همدیگه رو ندارین! ××

OWNING

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
دانشگاه
دانشگاه اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

اولا درست حرف بزنو

ثانیا بحث قرن بود . از این دهه ها ما زیاد انتخاب شدیم.

ولی تا حالا هیچ باشگاهی برترین باشگاه قرن نشده. بهتره ****

×× شما هم همین طور! به هر حال حق بی احترامی ندارید! ××

• شروع کننده موضوع

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از JUVE :
کی گفته بارسا بهترین تیم دهه بوده؟
همه!؟! بعدشم اگه شک داری برو با اون معیار های سایتی که اون معرفی کرد مقایسه کن و بعدش بفهم!؟

4 یا 5 بار قهرمان لالیگا و جام حذفی شدیم!؟! 2 بار قهرمان اروپا و توی سال اول گوآردیولا رکورد گل زده در یک فصلم زدیم!؟! حالا برو ببین کی تونسته بشتر ما این رکورد ها رو توی 10 سال اخیر بزنه!؟!

بعدشم نترس امسال بارسا با برد ها و جام هایی که کسب می کنه اون اختلاف ناچیز یونتوس رو جبران می کنه و میاد 2 !؟!؟

OWNING

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
دانشگاه
دانشگاه اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
پاسخ : تیم بارسا(طرفداران بارسا و فوتبال دوستان بیایند)!

همین سایته آمار و ارقام اما اگه واسه رئال چیزی بگه ما پول دادیم و معتبر نیست

OWNING

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
دانشگاه
دانشگاه اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

در ضمن اینم ببینی بد نیس توش افتخاراته اندرلخت رو گفته
کمم نیست اونطوری که تو میگی

http://en.wikipedia.org/wiki/R.S.C._Anderlecht

JUVE

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان

به نقل از legend :
همه!؟! بعدشم اگه شک داری برو با اون معیار های سایتی که اون معرفی کرد مقایسه کن و بعدش بفهم!؟

4 یا 5 بار قهرمان لالیگا و جام حذفی شدیم!؟! 2 بار قهرمان اروپا و توی سال اول گوآردیولا رکورد گل زده در یک فصلم زدیم!؟! حالا برو ببین کی تونسته بشتر ما این رکورد ها رو توی 10 سال اخیر بزنه!؟!

بعدشم نترس امسال بارسا با برد ها و جام هایی که کسب می کنه اون اختلاف ناچیز یونتوس رو جبران می کنه و میاد 2 !؟!؟
در مورد قهرمانیه لالیگا:اسپانیا کلا 2 تا تیم داره که قهرمان میشن یا رئال یا بارسا پس ادعا در اون مورد نکن
تنها چیزی که یکم خوبه 2 تا قهرمانی تو جام باشگاه ها بوده که یکیش با ناداوری بود{بازی با چلسی}
وقتی پلاتینی میگه من از بارسا خوشم میاد دیگه منچستر یا چلسی میتونن کاری بکنن
ضمنا اون سالی که از منچستر بردین به غیر از منتچستر کیو خودتون بردین؟

• شروع کننده موضوع

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

نه من نگفتم پول دادی؟!! من قبول دارم قبلا تیم شاخی بودید ولی اون موقع فقط خودتون شاخ بودید!؟!

بعدشم من داشتم دهه رو میگفتم!؟! و چیزی که بهش مشکوک شدم اینه که آندرلخت از منچستر بالاتره!؟! وگرنه معیار هاش درسته!؟!

OWNING

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
دانشگاه
دانشگاه اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

http://en.wikipedia.org/wiki/R.S.C._Anderlecht
اینو ببین اندرلخت واسه خودش شاه بوده یه مدت

• شروع کننده موضوع

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از JUVE :
در مورد قهرمانیه لالیگا:اسپانیا کلا 2 تا تیم داره که قهرمان میشن یا رئال یا بارسا پس ادعا در اون مورد نکن
تنها چیزی که یکم خوبه 2 تا قهرمانی تو جام باشگاه ها بوده که یکیش با ناداوری بود{بازی با چلسی}
وقتی پلاتینی میگه من از بارسا خوشم میاد دیگه منچستر یا چلسی میتونن کاری بکنن
ضمنا اون سالی که از منچستر بردین به غیر از منتچستر کیو خودتون بردین؟
ببین!؟! دیگه الکی بهونه نیار دیگه!؟!

ما توی بازی اینتر هم گفتم به ما ظلم شد!؟! دو تا پنالتی نگرفتن در صورتی که ما یکیش رو گل می کردیم می رفتیم فینال؟!؟! پس این ناداوری بر علیه ما هم بوده!؟!

بعدشم چه ربطی داره!؟! تو تیم خودت رو ببین!؟! یووه؟!! آخه کلا توی 10 سال چیکار کرده؟؟؟؟ برو بچه هنوز تیمت توی این 10 سال یک دهم افتخارات ما هم نیوآورده!؟!

بعدشم لالیگا فعلا 2 لیگ معتبر جهانه و لیگ ایتالیا 4 پس نشون میده سطح لیگ ما بالاتره و این کار شماست که آسونه قهرمان بشی!؟! سویا ویارئال اتلتیکو مادرید(که قهرمان یوفا یا همون لیگ قهرمانان شد) و والنسیا کشک نیستن!؟!

JUVE

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان

به نقل از legend :
ببین!؟! دیگه الکی بهونه نیار دیگه!؟!

ما توی بازی اینتر هم گفتم به ما ظلم شد!؟! دو تا پنالتی نگرفتن در صورتی که ما یکیش رو گل می کردیم می رفتیم فینال؟!؟! پس این ناداوری بر علیه ما هم بوده!؟!

بعدشم چه ربطی داره!؟! تو تیم خودت رو ببین!؟! یووه؟!! آخه کلا توی 10 سال چیکار کرده؟؟؟؟ برو بچه هنوز تیمت توی این 10 سال یک دهم افتخارات ما هم نیوآورده!؟!

بعدشم لالیگا فعلا 2 لیگ معتبر جهانه و لیگ ایتالیا 4 پس نشون میده سطح لیگ ما بالاتره و این کار شماست که آسونه قهرمان بشی!؟! سویا ویارئال اتلتیکو مادرید(که قهرمان یوفا یا همون لیگ قهرمانان شد) و والنسیا کشک نیستن!؟!
1-بازی اینتر بازیکن اینتر رو الکی اخراج کرد باید زرد میداد
2-لیگ ایتالیا به دلیل اینکه یووه رو انداختن سری ب یکم ضعیف شد الان یه دادگاهی تو ایتالیا داره بررسی میکنه ببینه ایا ما رو درست انداختن سری ب یا نه تازه بعد از اون همه خساراتی که به ما زدن
3-یووه از اول دهه 4 تا قهرمانی سری ا داشت که 2 تا شون رو از ما گرفتن دادن به اینتر{به همون دلیل که ما رو انداختن سری ب}بعدش الان دارن بررسی میکنن میخوان قهرمانیهامون رو پس بدن
4-یووه تو این دهه به فینال هم رسید اما تو پنالتی ها از میلان باخت{سالی که 3 تا از ایتالیایی ها تو نیمه نهایی بودن}
ضمنا لیگ اسپانیا همونطور که گفتم کلا 2 تا تیم شاخ داره و 20 سالی یه بار والنسیا قهرمان میشه
جدول فصل قبل اسپانیا
بارسا99
رئال97
والنسا70
اخه این اختلاف چیو نشون میده

• شروع کننده موضوع

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از JUVE :
1-بازی اینتر بازیکن اینتر رو الکی اخراج کرد باید زرد میداد
2-لیگ ایتالیا به دلیل اینکه یووه رو انداختن سری ب یکم ضعیف شد الان یه دادگاهی تو ایتالیا داره بررسی میکنه ببینه ایا ما رو درست انداختن سری ب یا نه تازه بعد از اون همه خساراتی که به ما زدن
3-یووه از اول دهه 4 تا قهرمانی سری ا داشت که 2 تا شون رو از ما گرفتن دادن به اینتر{به همون دلیل که ما رو انداختن سری ب}بعدش الان دارن بررسی میکنن میخوان قهرمانیهامون رو پس بدن
4-یووه تو این دهه به فینال هم رسید اما تو پنالتی ها از میلان باخت{سالی که 3 تا از ایتالیایی ها تو نیمه نهایی بودن}
ضمنا لیگ اسپانیا همونطور که گفتم کلا 2 تا تیم شاخ داره و 20 سالی یه بار والنسیا قهرمان میشه
جدول فصل قبل اسپانیا
بارسا99
رئال97
والنسا70
اخه این اختلاف چیو نشون میده
خوب این دوتا تیم خیلی قوین!؟! اتلتیکو مادرید قهرمان شد!؟! لیورپول هم زد!؟! دیگه این رو چی میگی!!؟ فعلا که اگه بخوای آمار رو بگیری لالیگا برتره و مشا از لیگ آلمان هم پایین ترید!؟!

بازی با اینتر هم الکی اخراج نکرد!؟! بوسکتس رو زد تو دهنش بدبخت فکش 180 درجه برگشت بعدش میگی نباید اخراج می کرد؟؟

بعدشم برو تیم تون رو جمع کن که مث ایتالیا هر چی پیر و پاتاله جمع کردید!؟! یووه با بارسا بازی کنه 60 تا میخوره!؟! سطح لیگ اسپانیا با ایتالیا کاملا مشخصه!!

یادته رم به منچستر 7 تا خورد!؟! یادته به بایرن باختید؟!! یادته ...!؟!؟ پس این ها نشون میده لیگ ایتالیا نابوده!؟! پس لطفا برو لیگ و تیم خودتو جمع کن؟!!

با این تیم داغونتون بیاید توی لیگ ما باز هم 6 می شید!؟!

JUVE

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان

به نقل از legend :
خوب این دوتا تیم خیلی قوین!؟! اتلتیکو مادرید قهرمان شد!؟! لیورپول هم زد!؟! دیگه این رو چی میگی!!؟ فعلا که اگه بخوای آمار رو بگیری لالیگا برتره و مشا از لیگ آلمان هم پایین ترید!؟!

بازی با اینتر هم الکی اخراج نکرد!؟! بوسکتس رو زد تو دهنش بدبخت فکش 180 درجه برگشت بعدش میگی نباید اخراج می کرد؟؟

بعدشم برو تیم تون رو جمع کن که مث ایتالیا هر چی پیر و پاتاله جمع کردید!؟! یووه با بارسا بازی کنه 60 تا میخوره!؟! سطح لیگ اسپانیا با ایتالیا کاملا مشخصه!!

یادته رم به منچستر 7 تا خورد!؟! یادته به بایرن باختید؟!! یادته ...!؟!؟ پس این ها نشون میده لیگ ایتالیا نابوده!؟! پس لطفا برو لیگ و تیم خودتو جمع کن؟!!

با این تیم داغونتون بیاید توی لیگ ما باز هم 6 می شید!؟!
خیلی جالبه که این لیگ داغونه ما قهرمان جام قهرمانان میده و تیم ماهم در 2 بازی پارسال با اینتر یک بازی رو 2-1 برد و یک بازی رو2-0 باخت حالا شما در مقابل اینتر 10 نفره چه کردید درخونتون در حالی که ما اون بازی که باختیم اخراجی داشتیم
ضمنا لیورپول که فصل فبل نابود بود و
تیاگو موتا زد تو دهن بوسکتس اما عمدی نبود
یووه کلا 12 بازیکن بالا 30 داره بین 35 بازیکنش
ضمنا نحوه رتبه بندی لیگ ها به افتخاراتشون تو جام قهرمانان برمیگرده حالا لیگتون خیلی خوبه که 2 تا تیم شاخ داره
من قبول دارم لیگ انگلیس از ایتالیا بهتره اما اسپانیا بهتر نیست

بالا