• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بارسلونا

MMAskary

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
پاسخ : بارسلونا

سوارز هم که اومد بارسا، با این که چون لیورپولی بود ازش خوشم نمی اومد ولی بازیکن فوق العاده ای بود حالا باید منتظر بود و دید مثل خیلی ستاره های دیگه که توی اوج بارسا خرید و گند زد بهشون این بیچاره هم یه فصل نشده به فنا می ره یا نه!

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

باید بگم به فنا دادن بازیکن توسط بارسا در مقابل بازیکن سازیش به صفر میل میکنه و واقعا در این زمینه حرفی نیست. سوارزم چیز خاصی نبود.خریدشم اشتباه بود. برعکس اون بارسا رو به فنا میده مثل زلاتان. بارسا به سوارز نیاز نداشت.به هوملز نیاز داشت. به رویس حتی.نه به یه بازیکن که نه به سبک بازی بارسا میخوره نه اخلاق و رفتار درستی داره و هر لحظه ممکنه یکی رو گاز بگیره کل تیم رو به فنا بده.همونطور که اروگوئه رو داد.کی تضمین داده تو بارسا چنین کاری نمیکنه؟ و اونوقت تیمی میمونه که به فرض محال که با سوارز هماهنگ شده باشه در نبودش به مشکلات عدیده میخوره وقتی تنها مهاجم دیگه بارسا پدوره(:|:|:|)

MMAskary

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم

یا تا به حال بازی های لیگ جزیره رو ندیدید یا این که بازی های لیورپول رو ندیدی! وگرنه نمی گفتی سوارز بازیکن خاصی نیست!
البته من این رو به عنوان توجیه پیشاپیش برای خراب کردن سوارز در نظر می گیرم! اینو نگید چی بگید! :D
وقتی هم گفتی زلاتان بارسا رو به فنا داد با خودم گفتم نکنه مثلاً کاکا هم رئال رو به فنا داد وگرنه باشگاه مشکلی نداشت! :|

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

اتفاقا پارسال جزیره زیاد میدیدم نسبتا و بازیای لیورپول رو هم دیدم کمابیش.در قابلیت ها و خوب بودن سوارز اصلا شکی نیست.حتی تو این جام جهانی باهمون بازیش جلو انگلیس نشون داد ارزش هاشو.ولی سوارز بالاترین حدش رو گذرونده به نظرم.ینی همون فصل پیش و آقای گلی اروپا بود اوجش و دیگه از اون بهتر نمیتونه باشه.و بازیکن "خاص"ی نیست.خاص بودن خیلی چیزا میخواد که سوارز نداره.برای شفاف سازی،مثلا رونالدینیو یک بازیکن "خاص" بود. مطمئنن هیچ اتفاقی برای سوارز نمیفته.اگه هم تو بارسا جواب نداد خراب نمیشه مثل همین زلاتان میره یه جا دیگه میدرخشه.

کاکا با زلاتان یکی ه داستانش آیا؟ :| زلاتان با مربی تیم مشکل داشت و به سبک تیم نمیخورد و همش حاشیه ایجاد میکرد.اینا اینکه زلاتان یه مهاجم خیلی عالی و موقعیت شناس ه رو عوض نمیکنه ولی واقعا داشت در یک مقطعی به فنا میداد تیم رو. تهشم زلاتان "خراب" نشد.الانم که تو پاریسن ژرمن خیلی بهتر شده از قبل.

حالا فارغ از این مسائل یه کم زوده فک کنم واسه قضاوت.هنوز بازیای پیش فصل م شروع نشدن.

ولی هیچ چیز این واقعیت رو که بارسا باید هوملز و تیاگوسیلوا رو میخرید نه سوارز رو عوض نمیکنه به نظر من

rezanajafi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

واقعا باورش سخته... فکر نمیکردم مسی و بیشتر بازیکنای بارسا به اسرائیل کمک نقدی کرده باشن... اول که دیدم فک کردم مسی به غزه کمک کرده بعد دیدم نه... =(( :((
اما انصافا دم رونالدو گرم... :)

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Dr.Reza11 :
واقعا باورش سخته... فکر نمیکردم مسی و بیشتر بازیکنای بارسا به اسرائیل کمک نقدی کرده باشن... اول که دیدم فک کردم مسی به غزه کمک کرده بعد دیدم نه... =(( :((
اما انصافا دم رونالدو گرم... :)

باورش "واقعا" سخته که ملت یک سری "اراجیف" ی رو که سایتای به اصطلاح خبری بدون ذکر هیچ گونه منبعی و بدون رعایت اساسی ترین اصول خبرنگاری منتشر میکنن "باور" میکنن. دقیقا میشه بگید با کودوم عقل سلیمی جور در میاد که یه کسی به جایی کمک "1 میلیون یورویی" بکنه که به گفته همه روزه همین خبرگزاری ها و روزنامه های کشور، روی ثروت خوابیده و پول مالیات دهنده های آمریکایی خرجشون میشه و قدرتمند ترین لابی رو تو آمریکا دارن؟! این دقیقا به یه "جوک" شبیه. و واقعیتش هم همینه.یه سایت "طنزپرداز" اینو منتشر کرده و بعد یه روزنامه الجزایری و یه روزنامه مصری این مطلب رو به عنوان یه خبر جدی بازتاب میدن...خب سایتای به اصطلاح خبری ایران هم که کارشون کپی پیست ماجرا ست و سرشون درد میکنه واسه اینجور سوژه ها میان دوباره و با آب و تابی خاص اینو بازتاب میدن و میگن که خود رسانه های صهیونیستی و اروپایی هم تاییدش کردن(خداروشکر منبع هم در کار نیست و صرفا ذکر "رسانه های صهیونیستی" و "رسانه های اروپایی" یا "سایت های معتبر" یا "سایت های بزرگ" میتونه خوانندگان رو متقاعد به راست بودن خبر بکنه!)

و اما ماجرا رو به طور کامل این سایت شرح داده:
http://nationalinterest.org/blog/the-buzz/iranian-press-citing-algerian-parody-site-claims-lionel-10938

و دلیل انتشار این چیزا رو از رسانه های ایرانی، گل مسی به ایران دونسته :|

و اما این خبرهایی که مبنی بر کمک رونالدو به فلسطین منتشر میشه مال سال 2012 ه نه الان.که گفته میشد رونالدو کفش طلای سال 2011 ش رو به خیریه رئال مادرید داده تا اونو به فروش برسونه و از عوایدش در غزه مدرسه بسازه (تمام نقل قول های سایت هایی که چندان معتبر نیستن هم از یه خبرگزاری بوده!!! و هیچ بیانیه رسمی نه از طرف باشگاه رئال مادرید و نه از طرف توئیتر رسمی رونالدو منتشر نشد که این ادعا رو تایید کنه)به نظر نمیرسه این ادعا چیزی جز شایعه باشه.
و اما داستان کامل:
http://www.sportskeeda.com/football/ronaldos-golden-rumour-unlikely-to-be-true/

و این تصاویری که رسانه ملی منتشر میکنه هم جالبه ن در نوع خود:
81508839953686623011.jpg

عکس سمت چپ عکس اصلی ه که در اون رونالدو کاغذی دستشه که روش نوشته شده: "همه با لورکا"(لورکا اسم شهری تو اسپانیا س که سال 2011 به خاطر زلزله آسیب دیده بوده و این حرکت هم کاملا شایسته تحسین ه) و سمت راستی هم که عکس دستکاری شده که روش نوشته شده"همه با فلسطین" بقیه بازیکنای رئال هم با اون نوشته عکس دارن.(با یه سرچ ساده میتونید ببینید)

MMAskary

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم

به نقل از آیدا-ق :
باورش "واقعا" سخته که ملت یک سری "اراجیف" ی رو که سایتای به اصطلاح خبری بدون ذکر هیچ گونه منبعی و بدون رعایت اساسی ترین اصول خبرنگاری منتشر میکنن "باور" میکنن. دقیقا میشه بگید با کودوم عقل سلیمی جور در میاد که یه کسی به جایی کمک "1 میلیون یورویی" بکنه که به گفته همه روزه همین خبرگزاری ها و روزنامه های کشور، روی ثروت خوابیده و پول مالیات دهنده های آمریکایی خرجشون میشه و قدرتمند ترین لابی رو تو آمریکا دارن؟! این دقیقا به یه "جوک" شبیه. و واقعیتش هم همینه.یه سایت "طنزپرداز" اینو منتشر کرده و بعد یه روزنامه الجزایری و یه روزنامه مصری این مطلب رو به عنوان یه خبر جدی بازتاب میدن...خب سایتای به اصطلاح خبری ایران هم که کارشون کپی پیست ماجرا ست و سرشون درد میکنه واسه اینجور سوژه ها میان دوباره و با آب و تابی خاص اینو بازتاب میدن و میگن که خود رسانه های صهیونیستی و اروپایی هم تاییدش کردن(خداروشکر منبع هم در کار نیست و صرفا ذکر "رسانه های صهیونیستی" و "رسانه های اروپایی" یا "سایت های معتبر" یا "سایت های بزرگ" میتونه خوانندگان رو متقاعد به راست بودن خبر بکنه!)

و اما ماجرا رو به طور کامل این سایت شرح داده:
http://nationalinterest.org/blog/the-buzz/iranian-press-citing-algerian-parody-site-claims-lionel-10938

و دلیل انتشار این چیزا رو از رسانه های ایرانی، گل مسی به ایران دونسته :|

و اما این خبرهایی که مبنی بر کمک رونالدو به فلسطین منتشر میشه مال سال 2012 ه نه الان.که گفته میشد رونالدو کفش طلای سال 2011 ش رو به خیریه رئال مادرید داده تا اونو به فروش برسونه و از عوایدش در غزه مدرسه بسازه (تمام نقل قول های سایت هایی که چندان معتبر نیستن هم از یه خبرگزاری بوده!!! و هیچ بیانیه رسمی نه از طرف باشگاه رئال مادرید و نه از طرف توئیتر رسمی رونالدو منتشر نشد که این ادعا رو تایید کنه)به نظر نمیرسه این ادعا چیزی جز شایعه باشه.
و اما داستان کامل:
http://www.sportskeeda.com/football/ronaldos-golden-rumour-unlikely-to-be-true/

و این تصاویری که رسانه ملی منتشر میکنه هم جالبه ن در نوع خود:
81508839953686623011.jpg

عکس سمت چپ عکس اصلی ه که در اون رونالدو کاغذی دستشه که روش نوشته شده: "همه با لورکا"(لورکا اسم شهری تو اسپانیا س که سال 2011 به خاطر زلزله آسیب دیده بوده و این حرکت هم کاملا شایسته تحسین ه) و سمت راستی هم که عکس دستکاری شده که روش نوشته شده"همه با فلسطین" بقیه بازیکنای رئال هم با اون نوشته عکس دارن.(با یه سرچ ساده میتونید ببینید)
حرف هایی که در مورد مسی زده می شه هیچ ربطی به گلی که به ایران زده نداره! مدت ها قبل از بازی ایران و آرژانتین هم این صحبت ها بود!

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از S2MA :
حرف هایی که در مورد مسی زده می شه هیچ ربطی به گلی که به ایران زده نداره! مدت ها قبل از بازی ایران و آرژانتین هم این صحبت ها بود!
بله میدونم ربطی نداره.ولی تو اون سایتی که لینک دادم و کلا بقیه سایتایی که به این ماجرا پرداختن فک میکنن رسانه های ایرانی به خاطر اون گل ه دارن اینجوری نشر اکاذیب میکنن :| که این واقعا تاسف باره.

Forough

::باران::
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
ارومیه/ تبریز
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه تهران

شکایت "لئو" از روزنامه الجزایری/ مسی: به کشوری که کودکان را می‌کشد کمک نمی‌کنم.
.
.
.
ستاره آرژانتینی بارسلونا می‌گوید به اسراییل کمک مالی نکرده است.

به گزارش ایسنا)، چند روز پیش روزنامه‌های اسراییلی به نقل از یک روزنامه فرانسوی‌زبان مدعی شدند که لیونل مسی کاپیتان تیم ملی آرژانتین یک میلیون یورو به اسرائیل کمک کرده است، آن هم در شرایطی که رژیم اشغالگر قدس در حال حاضر در غزه جنایت جنگی به راه انداخته و و بسیاری را به شهادت رسانده است تا خوی شیطان صفتی خود را باردیگر نمایان کند.

این خبر در رسانه‌های مختلف بازتاب داشت و باعث شد تا بسیاری از مسلمانان از ستاره آرژانتینی آبی-اناریها دلخور شوند، به ویژه اینکه مسی چهره‌ای محبوب در جهان اسلام به شمار می‌آید و طرفداران زیادی در کشورهای عربی و اسلامی دارد.

با این حال لیونل مسی خبری را که روزنامه LeCompetiteur منتشر کرد کذب خواند. او گفت: اسرائیل ثروتمند است و من ترجیح می دهم که پولم را به مدارس و بیمارستان‌های که در شهر روساریو آرژانتین هستند اختصاص دهم. من پولم را به کسانی که نیازمند آن هستند می‌بخشم و از روزنامه‌ای که چنین خبری را منتشر کرده است، شکایت می‌کنم.

رونامه کلارین آرژانتین هم به نقل از مسی نوشت: من پدر هستم و احساس پدرانه را به خوبی درک می‌کنم. نمی توانم با کشوری که کودکان را به راحتی می‌کشد همدردی کنم.

shawn

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی شهرری
شهر
شهرری
مدال المپیاد
نقره شیمی

من نه بارسا ام نه رئال ولی فکر میکنم سوارز تو بارسا نتونه اونطوری که باید درخشش نشون بده

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از :: باران :: :
شکایت "لئو" از روزنامه الجزایری/ مسی: به کشوری که کودکان را می‌کشد کمک نمی‌کنم.
.
.
.
ستاره آرژانتینی بارسلونا می‌گوید به اسراییل کمک مالی نکرده است.

به گزارش ایسنا)، چند روز پیش روزنامه‌های اسراییلی به نقل از یک روزنامه فرانسوی‌زبان مدعی شدند که لیونل مسی کاپیتان تیم ملی آرژانتین یک میلیون یورو به اسرائیل کمک کرده است، آن هم در شرایطی که رژیم اشغالگر قدس در حال حاضر در غزه جنایت جنگی به راه انداخته و و بسیاری را به شهادت رسانده است تا خوی شیطان صفتی خود را باردیگر نمایان کند.

این خبر در رسانه‌های مختلف بازتاب داشت و باعث شد تا بسیاری از مسلمانان از ستاره آرژانتینی آبی-اناریها دلخور شوند، به ویژه اینکه مسی چهره‌ای محبوب در جهان اسلام به شمار می‌آید و طرفداران زیادی در کشورهای عربی و اسلامی دارد.

با این حال لیونل مسی خبری را که روزنامه LeCompetiteur منتشر کرد کذب خواند. او گفت: اسرائیل ثروتمند است و من ترجیح می دهم که پولم را به مدارس و بیمارستان‌های که در شهر روساریو آرژانتین هستند اختصاص دهم. من پولم را به کسانی که نیازمند آن هستند می‌بخشم و از روزنامه‌ای که چنین خبری را منتشر کرده است، شکایت می‌کنم.

رونامه کلارین آرژانتین هم به نقل از مسی نوشت: من پدر هستم و احساس پدرانه را به خوبی درک می‌کنم. نمی توانم با کشوری که کودکان را به راحتی می‌کشد همدردی کنم.

به گزارش ایسنا :)) واقعا جالبه! فک کنم اولین خبرگزاری که اون "اراجیف" رو منتشر کرد همین ایسنا بودش :)) چقدر هم حماسی کرده بود قضیه رو و با آب و تاب فراوان بازتاب داده بود :)) الان فهمیده ن چه "گند"ی زدن دارن عملیات "ماس مالی" رو انجام میدن :))
در ضمن هیچ روزنامه اسرائیلی به نقل از هیچ روزنامه فرانسوی زبانی(منظور الجزایری بوده) مدعی چیزی نشده بود.ایسنا بود که مدعی شده بود "روزنامه های صهیونیستی" و "سایت های بزرگ صهیونیستی"این قضیه کمک رو منتشر کردن. این داستان هیچ وقت تو هیچ منبع اسرائیلی مطرح نشده بوده و ابتدا به صورت طنز توسط یه سایت الجزایری منتشر میشه بعد روزنامه های مصری و الجزایری دیگه ای اونو "جدی" تلقی میکنن و به عنوان "خبر" منتشر میکنن.بعدشم ایسنا و دیگر خبرگزاری های وزین و کپی پیست محور ایرانی اونا منتشر میکنن با ذکر چنین منابعی(؟):سایت های صهیونیستی،روزنامه های صهیونیستی و... .

واقعا اونایی که این اراجیف رو باور کردن و از مسی "دلخور" شدن چه فازی داشتن؟! :)) خداروشکر اینترنت که هست یه دستی به کیبورد میبردن 4 تا عبارت ساده تایپ میکردن متوجه میشدن،در ضمن فک میکنم این عبارت هم از توهمات ایسنا بوده چون فک نمیکنم "بازتاب" وسیعی داشته بوده باشه این خبر که "بسیار"ی از مسلمان ها بخوان به خاطرش دلخور بشن.

این که مسی میخواد شکایت کنه و مصاحبه ش با روزنامه کلارین هم منبع نیاز داره.(منبعی معتبر تر از ایسنا طبعا!) اگه منبعش رو پیدا کردید بدین وگرنه این هم در حد شایعه ست فعلن

Forough

::باران::
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
ارومیه/ تبریز
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه تهران

به نقل از آیدا-ق :
به گزارش ایسنا :)) واقعا جالبه! فک کنم اولین خبرگزاری که اون "اراجیف" رو منتشر کرد همین ایسنا بودش :)) چقدر هم حماسی کرده بود قضیه رو و با آب و تاب فراوان بازتاب داده بود :)) الان فهمیده ن چه "گند"ی زدن دارن عملیات "ماس مالی" رو انجام میدن :))
در ضمن هیچ روزنامه اسرائیلی به نقل از هیچ روزنامه فرانسوی زبانی(منظور الجزایری بوده) مدعی چیزی نشده بود.ایسنا بود که مدعی شده بود "روزنامه های صهیونیستی" و "سایت های بزرگ صهیونیستی"این قضیه کمک رو منتشر کردن. این داستان هیچ وقت تو هیچ منبع اسرائیلی مطرح نشده بوده و ابتدا به صورت طنز توسط یه سایت الجزایری منتشر میشه بعد روزنامه های مصری و الجزایری دیگه ای اونو "جدی" تلقی میکنن و به عنوان "خبر" منتشر میکنن.بعدشم ایسنا و دیگر خبرگزاری های وزین و کپی پیست محور ایرانی اونا منتشر میکنن با ذکر چنین منابعی(؟):سایت های صهیونیستی،روزنامه های صهیونیستی و... .

واقعا اونایی که این اراجیف رو باور کردن و از مسی "دلخور" شدن چه فازی داشتن؟! :)) خداروشکر اینترنت که هست یه دستی به کیبورد میبردن 4 تا عبارت ساده تایپ میکردن متوجه میشدن،در ضمن فک میکنم این عبارت هم از توهمات ایسنا بوده چون فک نمیکنم "بازتاب" وسیعی داشته بوده باشه این خبر که "بسیار"ی از مسلمان ها بخوان به خاطرش دلخور بشن.

این که مسی میخواد شکایت کنه و مصاحبه ش با روزنامه کلارین هم منبع نیاز داره.(منبعی معتبر تر از ایسنا طبعا!) اگه منبعش رو پیدا کردید بدین وگرنه این هم در حد شایعه ست فعلن
خب منم بخاطر 2 نوع خبر نوشتنشون اینو گداشتم دیگه :-"

shawn

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی شهرری
شهر
شهرری
مدال المپیاد
نقره شیمی

به نقل از آیدا-ق :
بله میدونم ربطی نداره.ولی تو اون سایتی که لینک دادم و کلا بقیه سایتایی که به این ماجرا پرداختن فک میکنن رسانه های ایرانی به خاطر اون گل ه دارن اینجوری نشر اکاذیب میکنن :| که این واقعا تاسف باره.
وقتی میبینن مردم ما مسی رو به جرم "گل زدن برای کشورش" محکوم به این همه فحش و دری وری میکنن واقعا حق دارن چنین تفکری راجع به این شایعات داشتع باشن

rezanajafi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از آیدا-ق :

اصلا نمیتونم بدرکم شما آخرش از کدوم طرفین؟ (البته تجربه درمورد شما ثابت کرده طرفدار طرفی که برنده باشه)... اونی که از بارسا بد میگه یا درمورد اون خوب میگه شما انتقاد میکنین ازش... اصلا از همه چی انتقاد میکنین!!
شما بقیه رو 0 مطلق فرض میکنین و خودتون رو علامه ی دهر به توان n ...
اگه شما از بالا به آدما و قضیه ها نگا نکنین متوجه حرفام میشین... گفتم اگه...

MMAskary

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم

به نقل از Shawn :
وقتی میبینن مردم ما مسی رو به جرم "گل زدن برای کشورش" محکوم به این همه فحش و دری وری میکنن واقعا حق دارن چنین تفکری راجع به این شایعات داشتع باشن
باز هم یکی دیگه که مطمئنم اصلا پیج مسی رو تا به حال ندیده و اگر دیده باشه هم بعد از بازی ایران و آرژانتین داره یه چیزی رو هوا می پرونه!
ادامه ی پروژه ی خود زنی و گفتن این که ما بدیم در این پیج دنبال می شه! =))
آخه عکس العمل ایرانی ها از سوئیسی ها با اون همه ادعا خیلی بهتر بود و بد و بیراهی بعد بازی بهش نگفتن!

shawn

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی شهرری
شهر
شهرری
مدال المپیاد
نقره شیمی

به نقل از S2MA :
باز هم یکی دیگه که مطمئنم اصلا پیج مسی رو تا به حال ندیده و اگر دیده باشه هم بعد از بازی ایران و آرژانتین داره یه چیزی رو هوا می پرونه!
ادامه ی پروژه ی خود زنی و گفتن این که ما بدیم در این پیج دنبال می شه! =))
آخه عکس العمل ایرانی ها از سوئیسی ها با اون همه ادعا خیلی بهتر بود و بد و بیراهی بعد بازی بهش نگفتن!
پیج مسی رو کار ندارم...بعد از بازی برای یاهوی من و پسر عمم کلی s2a حامل فحش های رکیک به مسی اومد
تو فیس بوک کلی پست دیدم که توش به مسی فحش میدادن
لطفا اول بپرس من در مورد چی حرف زدم بعد بیا اعلام باحالی و علامه ی دهر بودن کن

MMAskary

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم

به نقل از Shawn :
پیج مسی رو کار ندارم...بعد از بازی برای یاهوی من و پسر عمم کلی s2a حامل فحش های رکیک به مسی اومد
تو فیس بوک کلی پست دیدم که توش به مسی فحش میدادن
لطفا اول بپرس من در مورد چی حرف زدم بعد بیا اعلام باحالی و علامه ی دهر بودن کن
آخه کدوم سایت خبری انقدر بی کار و بی اعتباره که بیاد جوک های دور همی و پیج های دو سه روزه ی ما رو تحلیل و بررسی کنه؟!
اگه مثل موقع اعلام قرعه ی ایران مردم می ریختن پیج مسی خب بازتاب جهانی پیدا می کرد وگرنه این چیزا که جهانی نشده مشکلی پیش نمی یاره!
مثل کلی پیج که بعد بازی برای توهین به داور ساخته شد و چند روز بعد هم دیگه فعالیتی نداشتن و اونم بازتاب جهانی نداشت!
گفتم که اینا حس خود زنیه!

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

فک نمیکنم اینجا بحث "طرف" مطرح باشه! اینجا بحث ه صحت یا عدم صحت یه "خبر"(!) مسخره ست که پر واضحه هر کسی طرف حقیقت ه.(چقدرم شما در مورد من شناخت دارین واقعا! من طرفدار طرفیم که برنده باشه؟! =)) خوب بود واقعا خندیدم.لاقل برین 4 تا پست آدمو بخونین بعد بیاین اظهار نظر عالمانه و روان شناسانه در مورد آدم بکنین)
الان چرا من "نباید" از کسی که در مورد بارسا "خوب" میگه انتقاد کنم؟! :-?? من به هر چیزی که احساس کنم جای انتقاد داره انتقاد میکنم و به نظرم هیچ مشکلی هم نداره این مسئله.قرار نیست همیشه هر حرفی که یه بارسایی میزنه از نظر من هم درست باشه که! صرفا چون طرف بارساییه؟! به فرض اینکه من از "همه چیز" هم انتقاد کنم مشکلش چیه!؟

:)) چقدر جالبه! شما منو از خودم بیشتر میشناسین انگار. فک نکنم حتی یک نفر تو کل این سایت با این دیدگاهتون که من "بقیه رو 0 مطلق فرق میکنم و خودم رو علامه دهر به توان n" موافق باشه!
من نه از کسی به بالا نگاه کردم نه به کسی بی احترامی کردم، صرفا نظرم رو گفتم.و به نظر من کسایی که اخباری با چنین محتویاتی و بدون منبع رو باور میکنن و سریع میان از بازیکنای بارسا اعلام دلخوری میکنن و اینو به صورت یه خبر تایید شده مطرح میکنن(حتی نمیپرسن ببینن راست ه دروغه) غیر قابل درک هستن و من اصلا و تحت هیچ شرایطی درکشون نمیکنم.

من کار اشتباهی نکردم، حرف اشتباهی هم نزدم، ولی اگه شما چنین حس بدی در مورد من پیدا کردین و دلخور شدین واقعا معذرت میخوام.

+ به هرحال بعد قرعه کشی و وقتی مشخص شد ایران با آرژانتین همگروه شده واقعا یه سری "حمله" کردن به پیج مسی و اونجا فحش دادن.به همین سادگی.بعضی ها فحش ندادن ولی تعدادشون واقعا در مقابل اون همه فحش خیلی کم بود.که انقد قضیه شور بود که بازتاب جهانی هم پیدا کرد حتی.بعد بازی هم باز یه عده رفتن پیج مسی،این دفه هم تعداد کمتر بود هم تعداد کسایی که فحش دادن در مقابل اونایی که فحش ندادن خیلی کم بودن.(البته من بعد بازی به شخصه دلیلی نمیدیدم برم پیج مسی رو چک کنم.کسایی که رفتن میگن)بازتاب جهانی هم نداشت و تموم شد رفت. الانم یه سری خبر(!) بود که خب به دلیل ماهیت کپی پیست محور خبرگزاری(!) هایی مثل ایسنا تو ایران به سرعت منتشر شد و بعدشم به همون سرعت تکذیب! دلیلشم "قطعا" گلی که مسی به ایران زده نیست،ولی خب رسانه های خارجی طبیعیه که فک کنن دلیلش این بوده.شما فرض کنید یه بازیکنی به کشور x دیقه 91 گل زده و کشور x اون بازی رو با وجود پایاپای بودن باخته.دو هفته بعد اون بازی رسانه های کشور x میان یه سری خبر کذب منتشر میکنن در مورد اون بازیکن، شما به عنوان یه فرد خارجی اولین فکری که میکنین چیه؟ همینه که "به خاطر اون گله دارن این کارا رو میکنن!"

به هرحال دیگه این بحث ها تموم شده رفته.بهتره ادامه ش ندیم بیشتر.

MMAskary

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم

این که یه سری رسانه ی خارجی سعی کنند چهره ی مردم و کشور ما رو هر چی بیشتر تخریب کنند طبیعیه و ما هم بعد از قرعه کشی جام جهانی این حق رو به رسانه ها دادیم اما همون طور که گفتم بعد بازی اتفاقی نیافتاد و اون رسانه ها هم دارن به تخریب خودشون ادامه می دن اما ما دیگه خودمون رو خراب نکنیم!

در انتها هم جا داره تشکر کنم از خانومِ نیایش نامی که هر پستی توی این تاپیک گذاشتم تا حالا دیس لایک کرده! :))

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

@S2MA:
اگه یه کم این به اصطلاح خبرگزاری ها رعایت کنن و بصیرت(!) بیشتری داشته باشن والبته ما هم(ینی کلا مردم) بیشتر دقت کنیم تو خبرایی که میخونیم،اونا به خودشون اجازه نمیدن انقدر راحت ما رو مسخره کنن.
هر چند ربطی به تاپیک نداشت ولی خوشحالم اینجا مطرح شد چون یکی از جاهایی که رعایت این مسائل خیلی لازمه بحثای فوتبالیه که همه جای دنیا با شایعات گره خورده.

بالا