• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

دانشگاه سمپاد

اگه سمپاد دانشگاه هم داشته باشه چي ميشه؟

• رای‌دهندگان
    181
نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392
:-"
شرمنده منطورم بقیه بودن:(
خیلی خوب بود اتفاقا... ؛؛)....اینجا تنها جاییه ک تعصباتمون نسبت ب سمپاد ارضا میشه و تو دلمون نمیگیم این یارو چون قبول نشده زورش گرفته اینطوری میگه :))...

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
تو ابتدایی شاید وقتی خیلی از بچه ها به اقتضای سنشون،سر به هوا و بازیگوش بودن ما اومدیم درس خوندیم یه آزمونی دادیم و قبول شدیم...
حالا اومدیم راهنمایی کتابای بیشتر و معلمای بهتری داشتیم،بدون آزمون فرستادنمون دبیرستان...
بازم دبیرای بهتر...
حالا فک کن با همون آزمونی که کلاس پنجم ابتدایی مستقیم دانشگاه هم بریم :-"
دیگه نور علی نور عه،یکم غیر منطقی به نظر میرسه
از مزیتاش میشه اینو گف بچه هایی که تو این سالا خیلی تلاش کردن و سطح علمیشون بالاس به خاطر استرس و این داستانا شاید بتونن عملکرد بهتری داشته باشن...
اما اون طرف ماجرا هم اینه که کسی که ادعای سمپادی بودن و سطح علمی بالاتر رو میکنه نباید ترسی برای رقابت با عموم داشته باشه...

Flying_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
مدال المپیاد
هیچ
دانشگاه
تربیت مدرس
رشته دانشگاه
پیشرانش
پاسخ : دانشگاه سمپاد

به نظر من که اصلا عالی نیست چون با هیچ کس به غیر از سمپادی ها آشنا نمیشی و دیگه نمی تونی با غیر از سمپادی ها ارتباط برقرار کنی و همه به آدم یه جوری نگاه می کنن
این جوری باید تا آخر چیز های مخصوص سمپاد تاسیس کنن مثلا قبرستان سمپاد که هر چی سمپادی هست اونجا دفن بشه :))البته دور از جون همه
اگه بحث برقراری ارتباط باشه، خب شرایط دیگه ای هم برای برقراری ارتباط با آدم ها هست
ولی خب برای یکی مثل من نوعی که با هرکسی نمیتونه ارتباط برقرار کنه و با اونایی تونسته ارتباط برقرار کنه که به نوعی سمپادی بودن( اشتباه برداشت نشه، اکثرن رو بعد از برقراری ارتباط فهمیدن سمپادین) خب خیلی عالی میشه
پاسخ : دانشگاه سمپاد

به نظر من خوبه ولی باید آزمونش رو از همه بگیرن نه فقط سمپادی ها چون مدارس دیگه هم تیزهوش زیاد دارن تازه آزمونش هم باید سطحش از کنکور بالاتر باشه یکی هم بیشتر نباشه
کنکور مقیاس خوبی برای مقایسه نیست

احسان از نوع قیچی ساز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی 1
شهر
تبریز/قم
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
بارهم نمیدونم
رشته دانشگاه
فیزیک محض / ریاضی محض
یه نظر ایراد داره زیرا ما باید در دوران دانشجویی سریعا وارد جامعه بشیم از طرفی فرصت ورود برای افراد دیگه گرفته میشه همین الان هم اکثر شریف وبهشتی وتهران سمپاد گرفته ایم تفکیک سازی تو زمان دانشجویی ایراد داره

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392
وحشتناک ترین خاطراتمو از سمپاد دارم :/
این جو تهوع آور تبعیض و رقابت ناسالم درسی و معیار های نادرست برای ارزش گذاری رو افراد!
خیلی خوشحالم که لااقل تو این ۵ سالی که دانشگاه درس خوندم، دیگه خبری از اون جو مسخره نبود :‌)))

پ.ن: شاید بپرسین پس اینجا و تو فروم چیکا میکنم؟
باس بگم:
به نام خدا
از تنهایی :))

خلاصه بگم که بیاین اینقد به سمپاد بودنمون نبالیم...
هستن افراد خیلی کول و با مرام و ب شدت باهوشی که تو سمپاد درس نخوندن و خیلیم موفقن :)
سمپاد مرکز گوانتانامو نبودی؟؟؟؟؟

• لایک
امتیازات: fteh
نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392
ببین
سمپاد برا ۸۰ درصد بچه ها بهشته
و برا ۲۰ درصد همون گوانتانامویی ک تو میگی
ساده بت بگم جایی که توش معیار ارزش افراد به‌نمراتشون تو درس ریاضی و زیست و کوفت و زهرمار باشه، جای درستی نیست
جایی که توش رو آدما برچسب تنبل و خنگ بزنن جای درستی نیست
و بدتر از همه
جایی که توش یه نوجوون از ترس تخریب شخصیت و استعدادش حتی جرات نکنه ترکش کنه، جای درستی نیست!
نمیگم وجود همچین مدارسی بده
نه
اتفاقا خوبه ک استعداد ها رو از ریشه پیدا کنن و پرورش بدن
ولی نه با این سیستم کپک زده ی آموزشی!
نه با این معیار های غلط ارزشیابی
جایی که از نوجوونی استعداد بچه ها رو تو ورزش و هنر و موسیقی کور کنن تا فقط به زیست و شیمی و ریاضیشون برسن و کرور کرور دکتر مهندس بیکار به جامعه تحویل بدن، به خدا که جای درستی نیست!
جایی که هر روز تو مختون فرو کنن جای شما تو شریفه
شما دکتر و مهندسین
جای خوبی نیس پسرم :‌))
شاید یکی خواست پرستار شه
یکی خواست تکنسین شه
آقا شاید یکی نخواست بشه اونی که شما میخواین!

هه
وقتیم به معلمت بگی من این درس رو دوست ندارم، یه جوری بهت بگه خب برو یه مدرسه عادی که توانایی های بچه هاش پایین تره، که حالت از خودت بهم بخوره
و جوووری درس بخونی برا کنکور که یه رشته ی تاپ تو یه دانشگاه تاپ قبول شی
تا به همه اونایی ک بهت انگ خنگی میزدن ثابت کنی:
نه جانم! خنگ نبودم... فقط زندگیو درس حساب نمیدیدم!

ای کاش سمپاد واقعا سازمان پرورش استعداد های درخشان بود
ای کاش کار سمپاد فقط خروجی های رتبه های تک رقمی و دو رقمی نبود
ای کاش روح بچه ها رو خفه نمیکردن!
کاش با تحقیر به کسی نگاه نمیکردن!

آره سمپاد برام گوانتانامو بود...

چ دل پری ........
اگه ی روز کارگردان شدم از روش ی درام میسازم :D...

بعدم در تعجبم شما با این سنت چطور یادته وقایع اون زمانو :-"

• لایک
امتیازات: fteh

boodika

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ناکجا
سال فارغ التحصیلی
1398
من همین الانش از اومدن به سمپاد پشیمونم چ برسه به دانشگاه سمپااااد خدا اون روز رو نیاره:/

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
خب به نظر من همچین دانشگاه هایی وجود داره بیشتر قبولی دانشگاه های برتر کشور رو دانش آموزان سمپادی تشکیل میدن که خب تقریبا توی بحث های علمی و پژوهشی هم این دانشگاه ها جلو ترن ....
ایده خیلی خوبی میتونه باشه به شرطی که باز کار بسیار خوبی برای فارغ اتحصیلاان باشه اما خب به نظرم بهتره تعداد خیلی محدودی در سطح کشور باشه ن استانی

بالا